کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
نشد که بشه!
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15
سلام دوستان من اولین باره شرکت میکنم ولی هرچی اطلاعاتمو میزنم پیغام میده
لطفا بگید من قسمت اسم و فامیلو با چجوری بزنم ؟ اسلش میخوره وسطش یا کاما؟
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 13:07)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان خواهر من هم برنده شد .سال دوم بود كه شركت مى كرد . فقط ممكن درباره مراحل بعدى راهنمايى كنيد Big Grin
تبریک فراوان. امید که با شادی و سلامتی پا به سرزمین رویاهاش بذاره.
تشکر کنندگان: Elina1385 ، faaezeh ، mehrdad4422 ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 13:19)mrkiani نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 13:07)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان خواهر من هم برنده شد .سال دوم بود كه شركت مى كرد . فقط ممكن درباره مراحل بعدى راهنمايى كنيد Big Grin

ممنون از شما
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
تشکر کنندگان: mehrdad4422
خوب ، این نیز گذشت. لاتری 2017 هم با همه بیم ها و امیدهاش برای بیشتر از 99 درصد از شرکت کنندگان به نقطه پایان رسید.

ای کاش در صورتی که این لاتری در سال های آینده هم ادامه پیدا کنه ، همونطوری که بارها توسط خیلی ها تاکید شده ، ترتیبی داده میشد که ثبت نام در ازای دریافت پول به دلار انجام میشد مثلاً 100 دلار به ازای هر نفر تا دیگه شاهد ثبت نام های فله ای و شنیدن و خوندن جملاتی از این دست نباشیم :

- فلانی قبول شده و به اصرار فلان کسش در روز آخر ، ساعت آخر ، ثانیه آخر ثبت نام کرده بود!!! Sad
- من امسال برای 70 نفر ثبت نام کردم امیدوارم دستم سبک باشه و قبولی داشته باشم (تست سبک دستی) Sad
- از خانواده ما ، بچه دومم که سال دیگه میره مدرسه قبول شده ، چی کار باید بکنم؟ من میتونم به جاش برم؟ Sad
- من همینطوری برای مادر بزرگم ثبت نام کرده بودم . الان قبول شده ولی دوست نداره بره. میشه من رو جای خودش بفرسته؟ Sad

حالا نیاید بریزید سر من بگید که چرا میگی پولی این حرفا!!! خیالتون راحت راحت باشه ، کسی قرار نیست به حرف من گوش کنه .

یک مورد دیگه که کاش اون هم عملی میشد ، اینه که خیلی خوب میشد اگه لاتری رو برای بازه های زمانی مثلاً 5 ساله برگزار میکردند. مثلاً در سال 2017 تکلیف برندگان 2018 تا 2022 رو مشخص میکردند و سال به سال به پرونده افراد برنده رسیدگی میکردند . اینطوری اگه شخصی برنده نمیشد ، دیگه تکلیفش تا 5 سال آینده روشن بود و میدونست که حداقل تا 5 سال این شانس رو نداره و باید دنبال راه های دیگه باشه. در عوض کسی که قبول میشد میدونست که به طور مثال اسمش برای سال 2020 در اومده و دیگه خیالش راحت بود که 2020 میتونه بره.

یک پیشنهاد دیگه اینه که افراد بتونن امتیاز خودشون رو به نحوی به شایر اشخاص واگذار کنند که این موضوع کاملاً منطقی به نظر میرسه و ساز و کارش هم به راحتی قابل طراحی هست.

خلاصه اگه این برنامه طی سال های آینده قرار باشه ادامه پیدا کنه ، نیازمند تغییرات اساسی هست. از حدود 20 سال پیش که لاتری داره برگزار میشه ، متأسفانه سبک و سیاقش هیچ تغییر مثبتی نکرده .
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: moxtar88 ، Elham usa ، algh90 ، mohsenjoon ، faaezeh ، j@vad ، arash2014 ، faraz15 ، dv2017
(2016-05-04 ساعت 13:19)mrkiani نوشته:  

ممنون اميدوارم شما هم موفق باشيد
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، faraz15
سلامدوستان چندتا از دوستان و اشناهای ما که قبول شدن کسایی بودن که قبلا از طریق های مختلف اقدام به مهاجرت به امریکا کرده بودم.یعنی میشه که داشتن پرونده تو نتیجه لاتاریشون تاثیر گذاشته باشه؟
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، حاجی واشنتن ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 12:20)samix نوشته:  درود بر دوستان عزیز
من هم برنده نشدم

میخواستم یه حقیقت رو بگم اینکه من توی قرعه کشی 2013 برنده شدم با کیس نامبر 129
ولی متاسفانه یکماه قبل از اعلام نتایج، تحصیلات دانشگاهیم تمام شد و آماده اعزام خدمت بودم و 24 ماه خدمت کردم
واسه همین نشد که اقدام کنم متاسفانه
نه کارت پایان خدمت داشتم نه پاسپورت و نه دانشجو بودم که بشه با پاسپورت دانشجویی خارج شد
حس میکنم حق شما رو هم ضایع کردم اون سال . حلال کنید
باور کنید خیلی حس بدی هست. تا ابد حسرتش به دلم میمونه

2012 Failed
2013 selected. case number 129
2015 Failed
2016 Failed
2017 Failed

اعترافت قابل تحسینه داداش، بیخیال ما همه باید تو این خراب شده بمونیم تا بپوسیم ... لعنت به این شانس و بخت ما ،
یعنی خداشاهده اگه اسم این مسابقه به جایه لاتاری ( بخت و اقبال) مسابقه بدبختی و فلک زده ها بود الان اسمم بعنوان نفر اول در اومده بود
تشکر کنندگان: karaoke ، milade ، jalayevatan ، samix ، sahar2016 ، darabi ، mehrdad4422 ، Rezgar ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 11:01)Rezgar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:46)arminqt نوشته:  وقتي ثبت نام كردم امسال ١ ماه بود آلمان بودم . اصلا واسم مهم نبود امسال .
١ هفته به نتايج واسم جدي شد . الان ديشب ديدم برنده نشدم . اصلا امروز واسم روز گندي شد . دانشگاه نرفتم و بي حوصله شدم .
اين آمريكاي كوفتي چي داره من نميدونم ?

قبول دارم آمریکا با همه جای دنیا فرق داره ، ولی خدایش اگه من الان آلمان بودم به احمال زیاد این لاتاری دیگه برام زیاد مهم نمیبود و یا اصلا شرکت هم نمی کردم .

کاک رزگار خب میتونستی پارسال بری آلمان حتی با مترو هم میومدن دم مرز پیشوازت، چرا نرفتی؟؟ آمریکا شتی تره کاکه
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Rezgar ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 14:00)moxtar88 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 12:20)samix نوشته:  درود بر دوستان عزیز
من هم برنده نشدم

میخواستم یه حقیقت رو بگم اینکه من توی قرعه کشی 2013 برنده شدم با کیس نامبر 129
ولی متاسفانه یکماه قبل از اعلام نتایج، تحصیلات دانشگاهیم تمام شد و آماده اعزام خدمت بودم و 24 ماه خدمت کردم
واسه همین نشد که اقدام کنم متاسفانه
نه کارت پایان خدمت داشتم نه پاسپورت و نه دانشجو بودم که بشه با پاسپورت دانشجویی خارج شد
حس میکنم حق شما رو هم ضایع کردم اون سال . حلال کنید
باور کنید خیلی حس بدی هست. تا ابد حسرتش به دلم میمونه

2012 Failed
2013 selected. case number 129
2015 Failed
2016 Failed
2017 Failed

اعترافت قابل تحسینه داداش، بیخیال ما همه باید تو این خراب شده بمونیم تا بپوسیم ... لعنت به این شانس و بخت ما ،
یعنی خداشاهده اگه اسم این مسابقه به جایه لاتاری ( بخت و اقبال) مسابقه بدبختی و فلک زده ها بود الان اسمم بعنوان نفر اول در اومده بود

مرسی از توجهت دوست عزیز
واقعاً خیلی ناراحتم که ناخواسته (مشکل سربازی) اون فرصت طلایی رو از دست دادم
3 بار بعد از اون شرکت کردم ولی دیگه برنده نشدم
شانس یه بار در خونه رو زد ...
میریم واسه 2018 Sad
به امید برنده شدن هرکسی که آرزوشه بره آمریکا
تشکر کنندگان: faraz15 ، moxtar88
لعنت به شانسم همه شرایطم محیا بود اما نشد بشه قلبم درد میکنه هیچ میلی به زندگی ندارم کلا امروز صبح پاشدم پیش خودم گفتم خب که چی مثلا الان به چه امیدی پاشم از خواب باورتون همین الان اشکام امونم نمیده
خدایا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: karaoke ، mehrdad4422 ، faraz15 ، algh90 ، moxtar88
برنده نشدم انشاالله سال دیگه با خانمم ثبت نام میکنم

دوستان برید زندگیتونو بکنید

سلامت باشید.
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، حاجی واشنتن ، faraz15
برای سه نفر دیگه از فامیل رو هم چک کردم
Has not been selected

تشکر کنندگان: faraz15
(2016-05-04 ساعت 14:29)2017 نوشته:  لعنت به شانسم همه شرایطم محیا بود اما نشد بشه قلبم درد میکنه هیچ میلی به زندگی ندارم کلا امروز صبح پاشدم پیش خودم گفتم خب که چی مثلا الان به چه امیدی پاشم از خواب باورتون همین الان اشکام امونم نمیده
خدایا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا. دنیا به آخر که نرسیده دوست من. این یک نوع بخت آزمایی هست. کسی تو این قضیه حقی نداشته که با برنده نشدن پایمال شده باشه. اگه از ابتدا به خودتون میقبولوندید که شانس برنده شدن کمتر از یک درصده ، دست به خیال پردازی و رویا پروری نمیزدید که حالا که برنده نشدید زندگی براتون تیره تار بشه.
خودتون رو سرزنش نکنید. این چیزی نبوده که شما توش نقشی داشته باشید. کاملاً بر اساس شانس و تصادفه. به تلاش و کوشش هم ربطی نداره. اما شما با تلاش و کوشش میتونید از طریق راه های دیگه برای مهاجرت اقدام کنید. البته من براتون نسخه نمی پیچم . فقط دوست ندارم حالتون بابت این موضوع خراب باشه و به زندگی نگاه نا امیدانه داشته باشید.
Just Let it Go ...
(2016-05-04 ساعت 13:25)karaoke نوشته:  خوب ، این نیز گذشت. لاتری 2017 هم با همه بیم ها و امیدهاش برای بیشتر از 99 درصد از شرکت کنندگان به نقطه پایان رسید.

ای کاش در صورتی که این لاتری در سال های آینده هم ادامه پیدا کنه ، همونطوری که بارها توسط خیلی ها تاکید شده ، ترتیبی داده میشد که ثبت نام در ازای دریافت پول به دلار انجام میشد مثلاً 100 دلار به ازای هر نفر تا دیگه شاهد ثبت نام های فله ای و شنیدن و خوندن جملاتی از این دست نباشیم :

- فلانی قبول شده و به اصرار فلان کسش در روز آخر ، ساعت آخر ، ثانیه آخر ثبت نام کرده بود!!! Sad
- من امسال برای 70 نفر ثبت نام کردم امیدوارم دستم سبک باشه و قبولی داشته باشم (تست سبک دستی) Sad
- از خانواده ما ، بچه دومم که سال دیگه میره مدرسه قبول شده ، چی کار باید بکنم؟ من میتونم به جاش برم؟ Sad
- من همینطوری برای مادر بزرگم ثبت نام کرده بودم . الان قبول شده ولی دوست نداره بره. میشه من رو جای خودش بفرسته؟ Sad

حالا نیاید بریزید سر من بگید که چرا میگی پولی این حرفا!!! خیالتون راحت راحت باشه ، کسی قرار نیست به حرف من گوش کنه .

یک مورد دیگه که کاش اون هم عملی میشد ، اینه که خیلی خوب میشد اگه لاتری رو برای بازه های زمانی مثلاً 5 ساله برگزار میکردند. مثلاً در سال 2017 تکلیف برندگان 2018 تا 2022 رو مشخص میکردند و سال به سال به پرونده افراد برنده رسیدگی میکردند . اینطوری اگه شخصی برنده نمیشد ، دیگه تکلیفش تا 5 سال آینده روشن بود و میدونست که حداقل تا 5 سال این شانس رو نداره و باید دنبال راه های دیگه باشه. در عوض کسی که قبول میشد میدونست که به طور مثال اسمش برای سال 2020 در اومده و دیگه خیالش راحت بود که 2020 میتونه بره.

یک پیشنهاد دیگه اینه که افراد بتونن امتیاز خودشون رو به نحوی به شایر اشخاص واگذار کنند که این موضوع کاملاً منطقی به نظر میرسه و ساز و کارش هم به راحتی قابل طراحی هست.

خلاصه اگه این برنامه طی سال های آینده قرار باشه ادامه پیدا کنه ، نیازمند تغییرات اساسی هست. از حدود 20 سال پیش که لاتری داره برگزار میشه ، سبک و سیاقش هیچ تغییری نکرده .
با همین قرعه کشی ساده ای هم که انجام میشه آمریکا بخاطرش صد تا فحش میخوره
با پیشنهاداتی که شما دادید احتمالا اتهام پول به جیب زنی و ایجاد بلاتکلیفی طولانی مدت و ایجاد زمینه برای درگیری و جذب فقط پولدارها و ... هم اضافه میشه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان