کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 14:53)karaoke نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 14:29)2017 نوشته:  لعنت به شانسم همه شرایطم محیا بود اما نشد بشه قلبم درد میکنه هیچ میلی به زندگی ندارم کلا امروز صبح پاشدم پیش خودم گفتم خب که چی مثلا الان به چه امیدی پاشم از خواب باورتون همین الان اشکام امونم نمیده
خدایا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا. دنیا به آخر که نرسیده دوست من. این یک نوع بخت آزمایی هست. کسی تو این قضیه حقی نداشته که با برنده نشدن پایمال شده باشه. اگه از ابتدا به خودتون میقبولوندید که شانس برنده شدن کمتر از یک درصده ، دست به خیال پردازی و رویا پروری نمیزدید که حالا که برنده نشدید زندگی براتون تیره تار بشه.
خودتون رو سرزنش نکنید. این چیزی نبوده که شما توش نقشی داشته باشید. کاملاً بر اساس شانس و تصادفه. به تلاش و کوشش هم ربطی نداره. اما شما با تلاش و کوشش میتونید از طریق راه های دیگه برای مهاجرت اقدام کنید. البته من براتون نسخه نمی پیچم . فقط دوست ندارم حالتون بابت این موضوع خراب باشه و به زندگی نگاه نا امیدانه داشته باشید.

ممنونم ازت دوست خوب
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
من هم طبق معمول HAS NOT BEEN SELECTED
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، حاجی واشنتن ، aram_hpanahi ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 11:35)jsmlz نوشته:  یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده

سلام دوست عزيز، چرا فكر ميكنيد كسي حق شما رو خورده؟ شما حق داشتي و ديگري نه؟ چرا پيرزن به قول شما 90 ساله نبايد حق داشته باشه ولي شما بايد داشته باشيد؟ چشمهايتان را باز كنيد دوره از اين دريچه به دنيا نگاه كردن ديگه تموم شده. تو اين دنيا همه چيز حق همه است . اگه ايشاالا يك روز برنده شديد و رفتيد ميبينيد كه در انجا چه افرادي به عنوان مهاجر از همه جاي دنيا ميان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بي احترامي ها رو كنار بگذاريد اگر هم خيلي حق خودتون رو تافته جدا بافته ميدانيد راههاي ديگري هم براي متخصصان وجود داره . اسم اين روش ويزاي تنوعه عزيز. عزت زياد
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، j4deh
دوستان من هم برنده نشدم. اینقدر این لاتاری رو به خدا ربطش ندید چون اصلا این دو ربطی بهم ندارن. فقط ربط لاتاری با جبره که متاسفانه 5 ساله به باب دل من نمیچرخه... امیدتونو از دست ندید یک روزی چه با لاتاری چه بی لاتاری به طریقی راهتونو تو جایی که ارامش دارید توش پیدا میکنید. برای من اونجا فقط newYork هستش و بس... و میدونم بهش میرسم.
تشکر کنندگان: mohsenjoon ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15
من هنوز نتیجمو مشاهده نکردم. گذاشتم شنبه روز تولدم چک کنم...
خدایا کادو تولدم قبولی لاتاری رو بهم بده.... آمین Rolleyes
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان: mohsenjoon ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15 ، LORDAmiroo ، dv2017
من و همسرم قبول نشدیم...مبارکه دوستانی که قبول شدند و با آرزوی گرفتن ویزا به راحتی...شاد باشید. Tongue
آرزوی خیر و برکت برا تک تکتون دارم. Rolleyes
راستی این مثل رو هم به یاد داشته باشید که تا خدا نخواد برگ هم از درخت نمیفته Wink خیر و صلاح مارو اون بالایی بهتر میدونه خودمونو بسپاریم بهش و سوت بزنیم Big Grin
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، حاجی واشنتن ، aram_hpanahi ، Rezgar ، dv2017
(2016-05-04 ساعت 15:16)ican2015 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:35)jsmlz نوشته:  یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده

سلام دوست عزيز، چرا فكر ميكنيد كسي حق شما رو خورده؟ شما حق داشتي و ديگري نه؟ چرا پيرزن به قول شما 90 ساله نبايد حق داشته باشه ولي شما بايد داشته باشيد؟ چشمهايتان را باز كنيد دوره از اين دريچه به دنيا نگاه كردن ديگه تموم شده. تو اين دنيا همه چيز حق همه است . اگه ايشاالا يك روز برنده شديد و رفتيد ميبينيد كه در انجا چه افرادي به عنوان مهاجر از همه جاي دنيا ميان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بي احترامي ها رو كنار بگذاريد اگر هم خيلي حق خودتون رو تافته جدا بافته ميدانيد راههاي ديگري هم براي متخصصان وجود داره . اسم اين روش ويزاي تنوعه عزيز. عزت زياد

مثل این می مونه یه جا غذا میدن، یه عده واقعاً گرسنه و نیازمند هستند، اما یه نفر گرسنه نیست که هیچ، اون غذا رو هم دوست نداره، ولی میره غذا رو می گیره، و یک غذا به نیاز مند واقعی نمیرسه، آخرش هم اون غذا رو مصرف نمی کنه
لاتاری هم همینه
اون افرادی که مهاجرت می کنن در هر شرایط و وضعی که هستند با این بحث متفاوت هست

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، battosai ، نسل سوخته ، karaoke ، faraz15 ، dv2017
زندگی گاه ب کام ب غفلت مخوری ...من هنوز چک نکردم
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 13:06)sheghi نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 12:18)aram_hpanahi نوشته:  بچه ها کسی از سامی و خانم sheghi خبر داره؟
برنده شدن یا نه؟

ما هم برنده نشدیم آقای ارام، ممنون از خبرگیریتون.
خواهش میکنم
متاسف شدم Sad Sad
خودم سال اولم بود،ادعام نمیشه ولی نمیدونم چرا اکثر کسایی که برنده میشن،نه محتاج،نه مشتاق و نه شرایطشو دارن
امیدوارم سال آینده موفق باشید
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، نسل سوخته ، Rezgar ، sheghi
یک پسری گفت ۱۸ سالمه برنده شدم ...من نمیدونم خدمت چکار کرده ! اصلا با این سن من فکر کنم نتونه !
البته ان شالله فکر من غلط از اب در بیاد
تشکر کنندگان:
منم الان از دانشگاه اومدم..ارائه ای که داشتم خوب شد ولی اگه دیشب چک میکردم ارائه م خوب نمیشه.........
یعنی اینکه الان چک کردم و خودم و شوهرم قبوووووووول نشدیم متاسفانه.
اونایی که برنده شدند مبارکشون باشه و امیدوارم همه مراحل را بدون اعصاب خوردی با شادی بگذرونند و ویزا رو هم بگيرند..
تشکر کنندگان: battosai ، faraz15 ، حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 09:53)aref_ra نوشته:  دوستان انقدر نا امید نباشید.
خدا بزرگه و عالم اگه چیزی که میخوایم رو بهمون نمیده مطمئن باشید یا به صلاحمون نیست یا هنوز موقع اش نشده.
درضمن برنامه ربزی قبلی روی چیزی که احتمال پیشامدش خیلی کمه کار ساده لوحانه ایه.
کسی که به فکر مهاجرته تحقیقاتشو میکنه اگه به این نتیجه رسید آمریکا خوبه لاتاری رو ثبت نام میکنه و میره سراغ راه هایی که به تلاش خودش وابسته است نه اینکه روز شماری کنه واسه برنده شدن.اینجوری هم زمان حال رو از دست میده هم آینده رو
به امید برنده شدن تمام افرادی که برنده شدن به صلاحشونه Wink

عزیزم بقیه راه ها واسه ما جوونا که تو جامعه امروزی داریم زندگی میکنیم و شاید کل داراییمون 400 تومن باشه...هزینش سر به فلک میکشه بعدش میری سفارت و میگه نهههههههههه.... و ما تمام پولمونو از دست دادیم...ولی لاتری اگه ویزا هم ندند تا اون موقعش شاید 15-20 تومن هزینمون شده...
تشکر کنندگان: battosai ، حاجی واشنتن ، Rezgar
فکر کنم آخرین پستی هست که در این تاپیک میگذارم ،
دیروز بحثی شد مبنی بر اینکه من و چند نفر دیگر رو متهم کردند که توهم توطئه داریم ،
نه خیر توهم توطئه نداریم ولی قرعه کشی بر اساس ضوابطی انجام میشه که ما ازش خبر نداریم ،
بین اتمام ثبت نام تا اعلام نتایج 8 ماه زمان خالی هست
در این 8 ماه مطمئن باشید که دارن آمار میگیرن و کسانی رو که دلشون بخواد قبول میکنند .
نمونه این مسئله یکی از اعضای محترم همین سایت است .
ایشون برای بار سوم قبول شدند . دو بار قبلی بهشون ویزا نرسیده و امسال بار سوم قبول شدند .
من و امثال من هم 18 ساله که داریم ثبت نام میکنیم و هرگز قبول نشدیم .
جطور میشه یک نفر 3 بار قبول بشه ولی یک نفر سالهای سال اسمش در نیاد ؟
اگر شما اسمش رو شانس میزارید بنده قبول ندارم !!!
بدرود
تا سال آینده خوش و سلامت و در پناه خدا باشید .
تشکر کنندگان: engmadelat ، karaoke ، حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 14:05)moxtar88 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:01)Rezgar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:46)arminqt نوشته:  وقتي ثبت نام كردم امسال ١ ماه بود آلمان بودم . اصلا واسم مهم نبود امسال .
١ هفته به نتايج واسم جدي شد . الان ديشب ديدم برنده نشدم . اصلا امروز واسم روز گندي شد . دانشگاه نرفتم و بي حوصله شدم .
اين آمريكاي كوفتي چي داره من نميدونم ?

قبول دارم آمریکا با همه جای دنیا فرق داره ، ولی خدایش اگه من الان آلمان بودم به احمال زیاد این لاتاری دیگه برام زیاد مهم نمیبود و یا اصلا شرکت هم نمی کردم .

کاک رزگار خب میتونستی پارسال بری آلمان حتی با مترو هم میومدن دم مرز پیشوازت، چرا نرفتی؟؟ آمریکا شتی تره کاکه

هرجوری باشه امسال دیگه خودمو می رسونم، و برای این لاتاری هم تا عمری باقیست شرکت می کنم، ولی دیگه زیاد بهش دل نمی بندم ، لامصب امسال منو بدجوری برده تو کما ، "وانییە کاک موختار؟"
تشکر کنندگان: moxtar88
(2016-05-04 ساعت 16:41)farnoush.gh نوشته:  منم الان از دانشگاه اومدم..ارائه ای که داشتم خوب شد ولی اگه دیشب چک میکردم ارائه م خوب نمیشه.........
یعنی اینکه الان چک کردم و خودم و شوهرم قبوووووووول نشدیم متاسفانه.
اونایی که برنده شدند مبارکشون باشه و امیدوارم همه مراحل را بدون اعصاب خوردی با شادی بگذرونند و ویزا رو هم بگيرند..

سلام شما یه پیغام تو مهاجرت خانوادگی گذاشته بودین من جواب دادم چک نکردین .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان