کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 13:25)karaoke نوشته:  خوب ، این نیز گذشت. لاتری 2017 هم با همه بیم ها و امیدهاش برای بیشتر از 99 درصد از شرکت کنندگان به نقطه پایان رسید.

ای کاش در صورتی که این لاتری در سال های آینده هم ادامه پیدا کنه ، همونطوری که بارها توسط خیلی ها تاکید شده ، ترتیبی داده میشد که ثبت نام در ازای دریافت پول به دلار انجام میشد مثلاً 100 دلار به ازای هر نفر تا دیگه شاهد ثبت نام های فله ای و شنیدن و خوندن جملاتی از این دست نباشیم :

- فلانی قبول شده و به اصرار فلان کسش در روز آخر ، ساعت آخر ، ثانیه آخر ثبت نام کرده بود!!! Sad
- من امسال برای 70 نفر ثبت نام کردم امیدوارم دستم سبک باشه و قبولی داشته باشم (تست سبک دستی) Sad
- از خانواده ما ، بچه دومم که سال دیگه میره مدرسه قبول شده ، چی کار باید بکنم؟ من میتونم به جاش برم؟ Sad
- من همینطوری برای مادر بزرگم ثبت نام کرده بودم . الان قبول شده ولی دوست نداره بره. میشه من رو جای خودش بفرسته؟ Sad

حالا نیاید بریزید سر من بگید که چرا میگی پولی این حرفا!!! خیالتون راحت راحت باشه ، کسی قرار نیست به حرف من گوش کنه .

یک مورد دیگه که کاش اون هم عملی میشد ، اینه که خیلی خوب میشد اگه لاتری رو برای بازه های زمانی مثلاً 5 ساله برگزار میکردند. مثلاً در سال 2017 تکلیف برندگان 2018 تا 2022 رو مشخص میکردند و سال به سال به پرونده افراد برنده رسیدگی میکردند . اینطوری اگه شخصی برنده نمیشد ، دیگه تکلیفش تا 5 سال آینده روشن بود و میدونست که حداقل تا 5 سال این شانس رو نداره و باید دنبال راه های دیگه باشه. در عوض کسی که قبول میشد میدونست که به طور مثال اسمش برای سال 2020 در اومده و دیگه خیالش راحت بود که 2020 میتونه بره.

یک پیشنهاد دیگه اینه که افراد بتونن امتیاز خودشون رو به نحوی به شایر اشخاص واگذار کنند که این موضوع کاملاً منطقی به نظر میرسه و ساز و کارش هم به راحتی قابل طراحی هست.

خلاصه اگه این برنامه طی سال های آینده قرار باشه ادامه پیدا کنه ، نیازمند تغییرات اساسی هست. از حدود 20 سال پیش که لاتری داره برگزار میشه ، سبک و سیاقش هیچ تغییری نکرده .

با این پیشنهاد شما کسی که زیر 18 سال باشه باید 5 سال صبر کنه تا دوباره ثبت نام کنه یکم منطقی فکر کنید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 15:29)ali etesami نوشته:  من هنوز نتیجمو مشاهده نکردم. گذاشتم شنبه روز تولدم چک کنم...
خدایا کادو تولدم قبولی لاتاری رو بهم بده.... آمین  Rolleyes

از من میشنوی همین حالا برو چک کن که اگر خدای نکرده قبول نشدی روز تولدتو خراب نکنه ، مطمئن باش اگه قبول هم بشی تا دو ماه هیجانش باقی می مونه...
تشکر کنندگان: storagemeter ، alireza_guitar ، mohsenjoon
با عرض سلام و ادب خدمت همه:
از سال 2010 تاکنون هر ساله در
قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت
کردم، ولی قبول نشدم، رکوردار HAS NOT BEEN SELECTED
هستم، برای تمام کسانی هم که دیشب
چشمانشون از شادی برق میزنه آرزوی
سلامتی، و داشتن فرصت برای زندگی
بهتر را از خدای متعال خواستارم، جای من رو هم
خالی کنید عزیزان.
تشکر کنندگان: karaoke ، mohsenjoon
يكي از دوستانم برنده شده، بيشتر از لاتاري شانس اورده كه چون تازه داماده و هنوز تو خرج عروسي نيوفتاده ميتونه بياد زندگي شو اينجا راه بندازه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: faraz15 ، alireza_guitar ، sepideh1234 ، LORDAmiroo ، dv2017 ، mohsenjoon ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 16:53)battosai نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 16:41)farnoush.gh نوشته:  منم الان از دانشگاه اومدم..ارائه ای که داشتم خوب شد ولی اگه دیشب چک میکردم ارائه م خوب نمیشه.........
یعنی اینکه الان چک کردم و خودم و شوهرم قبوووووووول نشدیم متاسفانه.
اونایی که برنده شدند مبارکشون باشه و امیدوارم همه مراحل را بدون اعصاب خوردی با شادی بگذرونند و ویزا رو هم بگيرند..

سلام شما یه پیغام تو مهاجرت خانوادگی گذاشته بودین من جواب دادم چک نکردین .

چرا باید چک کرده باشم...آخه چند نفر دیگه هم گذاشته بودند. . اسمها خاطرم نمیمونه
تشکر کنندگان: battosai ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 16:49)Ali agha نوشته:  فکر کنم آخرین پستی هست که در این تاپیک میگذارم ،
دیروز بحثی شد مبنی بر اینکه من و چند نفر دیگر رو متهم کردند که توهم توطئه داریم ،
نه خیر توهم توطئه نداریم ولی قرعه کشی بر اساس ضوابطی انجام میشه که ما ازش خبر نداریم ،
بین اتمام ثبت نام تا اعلام نتایج 8 ماه زمان خالی هست
در این 8 ماه مطمئن باشید که دارن آمار میگیرن و کسانی رو که دلشون بخواد قبول میکنند .
نمونه این مسئله یکی از اعضای محترم همین سایت است .
ایشون برای بار سوم قبول شدند . دو بار قبلی بهشون ویزا نرسیده و امسال بار سوم قبول شدند .
من و امثال من هم 18 ساله که داریم ثبت نام میکنیم و هرگز قبول نشدیم .
جطور میشه یک نفر 3 بار قبول بشه ولی یک نفر سالهای سال اسمش در نیاد ؟
اگر شما اسمش رو شانس میزارید بنده قبول ندارم !!!
بدرود
تا سال آینده خوش و سلامت و در پناه خدا باشید .

بنظرم صحبت شما می تونه درست باشه

تشکر کنندگان: faraz15 ، MiladCr7 ، aram_hpanahi
Big Grin 
تقدیم به هم قطاری های خودم، به نقل از یه دوست....
"این من نبودم که امریکا رو از دست دادم بلکه امریکا بود که با برنده نکردن من؛ منو از دست داد. این روز در تاریخ امریکا با عنوان سه شنبه سیاه بزرگترین اشتباه بعد از جنگ ویتنام ثبت خواهد شد."
تشکر کنندگان: karaoke ، Alizzz ، حاجی واشنتن ، bahram750 ، Sedagat ، tabim4 ، dv2017 ، mohsenjoon ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 16:01)DV 17 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 15:16)ican2015 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:35)jsmlz نوشته:  یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده

سلام دوست عزيز، چرا فكر ميكنيد كسي حق شما رو خورده؟ شما حق داشتي و ديگري نه؟ چرا پيرزن به قول شما 90 ساله نبايد حق داشته باشه  ولي شما بايد داشته باشيد؟ چشمهايتان را باز كنيد دوره از اين دريچه به دنيا نگاه كردن ديگه تموم شده. تو اين دنيا همه چيز حق همه است . اگه ايشاالا يك روز برنده شديد و رفتيد ميبينيد كه در انجا چه افرادي به عنوان مهاجر از همه جاي دنيا ميان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بي احترامي ها رو كنار بگذاريد اگر هم خيلي حق خودتون رو تافته جدا بافته ميدانيد راههاي ديگري هم براي متخصصان وجود داره . اسم اين روش ويزاي تنوعه عزيز. عزت زياد

مثل این می مونه یه جا غذا میدن، یه عده واقعاً گرسنه و نیازمند هستند، اما یه نفر گرسنه نیست که هیچ، اون غذا رو هم دوست نداره، ولی میره غذا رو می گیره، و یک غذا به نیاز مند واقعی نمیرسه، آخرش هم اون غذا رو مصرف نمی کنه
لاتاری هم همینه
اون افرادی که مهاجرت می کنن در هر شرایط و وضعی که هستند با این بحث متفاوت هست

با سلامو احترام
اگر ما ايراني ها در برگزاري لاتاري آمريكا نقش داشتيم چه اتفاقي مي افتاد:
شرايط شركت در قرعه كشي گرين كارت:
1- حدود سن افراد بين 18 سال تا 30 سال
2- واريز مبلغ .... دلار جهت ثبت نام(هر چه بيشتر بهتر)
3- حداقل تحصيلات لازم براي شركت در قرعه كشي ليسانس به بالا ترجيحا دكترا
4- قد افراد شركت كننده بايستي بين .... تا ... باشد.
5- در هنگام ثبت نام بايد هويت فرد با اثر انگشت قابل احراز باشد.
6- فقط ما و فاميلم اينا حق شركت دارند.
7- ميزان نياز افراد به مهاجرت را ما مشخص مي كنيم.
و.....
خدا را صد هزار مرتبه شكر كه ..............
عزت زياد.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، storagemeter ، mehre cyrus ، حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 16:55)vistac نوشته:  با این پیشنهاد شما کسی که زیر 18 سال باشه باید 5 سال صبر کنه تا دوباره ثبت نام کنه یکم منطقی فکر کنید

خیر ، اینطوری که میفرمایید نیست. حوصله و وقت کافی برای تایپ کردن و تشریح چگونگی کار ندارم. کمی اندیشه کنید(در صورت تمایل) متوجه میشید که چیزی که گفتم به راحتی امکانپذیره ، طوری که حتی افراد زیر 18 سال هم فرصتشون رو از دست ندن.
بنده کارم برنامه نویسی هست و به واسطه حرفه ای که دارم ، همیشه باید طراحی الگوریتم انجام بدم. الگوریتم این کار هم همین الان در ذهنم هست و پیاده سازیش در قالب فرم ثبت نام هم شدنیه. ببخشید ، بیشتر از این نمیتونم برای شما توضیح بدم.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: Rezgar ، mohsenjoon
(2016-05-04 ساعت 11:45)آناهیتا-2013 نوشته:  من هنوز چک می کنم جمله session timed out  برام میاد
نمی دونم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

پارسال برای کیسای برنده تا 3 روز session timed out میزد احتمال داره که امسال هم همینطور باشه زیاده
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، mehrdad4422
(2016-05-04 ساعت 12:19)navidyazdan نوشته:  سلام به همه دوستان بازمانده از 2017  Sad و سلامی دیگر برای کسایی که بخت بهشون رو شد تا امسال قبول بشن...تبریک.
از 2010 که قسمت شد با لاتاری و مهاجرسرا آشنا بشیم و شرکت کنیم منو همسرم سالی دو بار شانس قبولی داشتیم یعنی 14=7*2 بار شانسمونو امتحان کردیم نشد ، ولی میدونم قسمت هرچی باشه همون میشه .برای سال 2018 هم که اگه سهمیه بمونه برای ایرانی ها دوباره ثبت نام میکنیم Cool
یکی از دوستان تو تایپیک برندگان 2017 نوشته برای سومین بار قبول شدم!!! این یعنی یا این بنده خدا با احساسات ما بازی میکنه یا خدااااا...
ولم کنید بغض گلومو گرفته... Sad  Sad  Sad
سلام من نیز برای باز چهارم که هر دفعه دوتایی بوده یعنی هشت بار قبول نشدم ولی میخواستم در مورد اون بنده خدا که سومین بارشه قبول شده یه چیزی بگم که اون از همه ما بیشتر در عذاب بوده و از سال 2013 زندگی نداشته همش انتظار همش فراز و نشیب تصور کن خرج کردی هتل گرفتی رفتی مصاحبه یه هو در گیتو ببندن بگن سهمیه ایران تموم شد چه حالی میشی سال بعدش قبول بشی با شماره 8400 هر ماه میلتو و سایتو چک کنی آخرشم شمارت در نیاد واسه وقت سفارت من فکر کنم کسی که از اول با has not been selected روبرو میشه خیلی راحت تر زندگی میکنه تا مثله این بنده خدا . نتیجه اخلاقی اینکه این لاتاری اسمش لاتاریه باید هفت خوانو بعدش رد کنی تا لحظه آخر باید شانس بیاری نه اینکه اسمت در بیاد تازه انجمن اون خانواده های بیچاره باز مانده از لاتاری رو خوندین به زنه ویزا رسیده به شوهرش نرسیده و بالعکس یکی کلیر خورده یکی نخورده و انوقت سر این امریکا رفتن موندن همو تنها بزارن یا نزارن هزارتا مصیبت .... این لاتاری همینه زیاد غصه شو نخورید مثله قماره اخر شانس کمتر از نیم درصد یعنی چی فقط سال به سال دلخوشی الکی میده به آدم . بچه خوش باشید و شاکر که هر چی پیش میاد قسمت همونه توکل به خدا در پناه حق
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، alireza_guitar ، mohsenjoon
(2016-05-04 ساعت 16:48)farnoush.gh نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 09:53)aref_ra نوشته:  دوستان انقدر نا امید نباشید.
خدا بزرگه و عالم اگه چیزی که میخوایم رو بهمون نمیده مطمئن باشید یا به صلاحمون نیست یا هنوز موقع اش نشده.
درضمن برنامه ربزی قبلی روی چیزی که احتمال پیشامدش خیلی کمه کار ساده لوحانه ایه.
کسی که به فکر مهاجرته تحقیقاتشو میکنه اگه به این نتیجه رسید آمریکا خوبه لاتاری رو ثبت نام میکنه و میره سراغ راه هایی که به تلاش خودش وابسته است نه اینکه روز شماری کنه واسه برنده شدن.اینجوری هم زمان حال رو از دست میده هم آینده رو
به امید برنده شدن تمام افرادی که برنده شدن به صلاحشونه Wink

عزیزم بقیه راه ها واسه ما جوونا  که تو جامعه امروزی داریم زندگی میکنیم و شاید کل داراییمون 400 تومن باشه...هزینش سر به فلک میکشه بعدش میری سفارت و میگه نهههههههههه.... و ما تمام پولمونو از دست دادیم...ولی لاتری اگه ویزا هم ندند تا اون موقعش شاید 15-20 تومن هزینمون شده...

ولی فکر کنم روی این قضیه بحثی نداریم که نشستن به امید برنده شدن لاتاری و روز شماری کردن کار کاملا اشتباهیه.
بعدشم شما اگه انقدر اصرار به مهاجرت دارین میتونید به گزینه های دیگه فکر کنید.
کيس نامبر: ‎2016AS1***‎
تعداد افراد: 4 نفر
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎ (تغییر کنسول گری از طرفkcc)
تاریخ مصاحبه : 29 oct
برنده: همسرم
خودم : سربازی س ، كار آزاد
آپدیت ها: 1 نوامبر ، 25ژانویه ، 13 و 14 مارچ ، 16 مارچ برای همسرم و خودم ، 20 اپریل همسرم
کلیر:  
سفر به آمریکا: ‎
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 18:20)mehdi.aus نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 12:19)navidyazdan نوشته:  سلام به همه دوستان بازمانده از 2017  Sad و سلامی دیگر برای کسایی که بخت بهشون رو شد تا امسال قبول بشن...تبریک.
از 2010 که قسمت شد با لاتاری و مهاجرسرا آشنا بشیم و شرکت کنیم منو همسرم سالی دو بار شانس قبولی داشتیم یعنی 14=7*2 بار شانسمونو امتحان کردیم نشد ، ولی میدونم قسمت هرچی باشه همون میشه .برای سال 2018 هم که اگه سهمیه بمونه برای ایرانی ها دوباره ثبت نام میکنیم Cool
یکی از دوستان تو تایپیک برندگان 2017 نوشته برای سومین بار قبول شدم!!! این یعنی یا این بنده خدا با احساسات ما بازی میکنه یا خدااااا...
ولم کنید بغض گلومو گرفته... Sad  Sad  Sad
سلام من نیز برای باز چهارم که هر دفعه دوتایی بوده یعنی هشت بار قبول نشدم ولی میخواستم در مورد اون بنده خدا که سومین بارشه قبول شده یه چیزی بگم که اون از همه ما بیشتر در عذاب بوده و از سال 2013 زندگی نداشته همش انتظار همش فراز و نشیب تصور کن خرج کردی هتل گرفتی رفتی مصاحبه یه هو در گیتو ببندن بگن سهمیه ایران تموم شد چه حالی میشی سال بعدش قبول بشی با شماره 8400 هر ماه میلتو و سایتو چک کنی آخرشم شمارت در نیاد واسه وقت سفارت من فکر کنم کسی که از اول با has not been selected روبرو میشه خیلی راحت تر زندگی میکنه تا مثله این بنده خدا . نتیجه اخلاقی اینکه این لاتاری اسمش لاتاریه باید هفت خوانو بعدش رد کنی تا لحظه آخر باید شانس بیاری نه اینکه اسمت در بیاد تازه انجمن اون خانواده های بیچاره باز مانده از لاتاری رو خوندین به زنه ویزا رسیده به شوهرش نرسیده و بالعکس یکی کلیر خورده یکی نخورده و انوقت سر این آمریکا رفتن موندن همو تنها بزارن یا نزارن هزارتا مصیبت .... این لاتاری همینه زیاد غصه شو نخورید مثله قماره اخر شانس کمتر از نیم درصد یعنی چی فقط سال به سال دلخوشی الکی میده به آدم . بچه خوش باشید و شاکر که هر چی پیش میاد قسمت همونه توکل به خدا در پناه حق

خداییش حرفت خیلی منطقی بود به دلمون نشست Smile
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
تشکر کنندگان: mehdi.aus ، Rezgar ، zinaram2004 ، mehre cyrus
سلام به همه دوستان
من هم با دوتا کیس برنده نشدیم
امیدوارم موفق باشید
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن
(2016-05-04 ساعت 08:07)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 05:22)dv2017 نوشته:  منم HAS NOT BEEN SELECTED

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

در تالار شمارش معکوس 2018 میبینمتون

متاسفم Sad
ممنون دوست عزیز ، سالهای دیگه شانسمو امتحان میکنم و به موازاتش راههای دیگه Smile Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان