کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 20:42)حاجی واشنتن نوشته:  [عکس: i9ki_fu4856-2yb2w4yeuow32lp6k8tpts.jpg]

چه تصویر جالبی
دقیقاً زندگی مزخرف منه این عکس...

(2016-05-04 ساعت 15:16)ican2015 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:35)jsmlz نوشته:  یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده

سلام دوست عزيز، چرا فكر ميكنيد كسي حق شما رو خورده؟ شما حق داشتي و ديگري نه؟ چرا پيرزن به قول شما 90 ساله نبايد حق داشته باشه  ولي شما بايد داشته باشيد؟ چشمهايتان را باز كنيد دوره از اين دريچه به دنيا نگاه كردن ديگه تموم شده. تو اين دنيا همه چيز حق همه است . اگه ايشاالا يك روز برنده شديد و رفتيد ميبينيد كه در انجا چه افرادي به عنوان مهاجر از همه جاي دنيا ميان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بي احترامي ها رو كنار بگذاريد اگر هم خيلي حق خودتون رو تافته جدا بافته ميدانيد راههاي ديگري هم براي متخصصان وجود داره . اسم اين روش ويزاي تنوعه عزيز. عزت زياد
سلام ican محترم
از اونجایی که پست jsml عزیز رو لایک کردم نظر خودمو میگم . خود ایشون وقتی پاسخ شما رو ببینن حتما جواب درخور میدن .
فکر کنم در انتخاب پست jsml عزیز برای پاسختون اشتباه کردید شاید جواب یه نفر دیگه رو باید میدادید . ایشون به سن و سال کسی اشاره نکرده ، متنشون رو هم بادقت بخونین اصلا اینو نشون نمیده که بگه کسی حقشو خورده .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: karaoke ، mohsenjoon ، aram_hpanahi
طرف خرش از پل گذشته و رفته اونور آب اومده واسه ما انسانيت انسانيت ميكنه
شما اگه اينقد بشر دوست هستيد برگرد كشور خودت و به هموطنات خدمت كن
عزيز من خرت از پل گذشته لطف كن برو زندگيت برس و بزار ما توو بدبختي خودمون بميريم
دمت گرم jsml
حرفت رو بايد با طلا نوشت
منم طرفدارتم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، babak_m ، حاجی واشنتن ، taptan ، mohsenjoon ، aram_hpanahi
سلام دوستان
من امروز تو تاپیک نبودم کسی از بچه های شمارش معکوس با مهاجر سرا قبول شد؟
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 21:54)dv2017 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 15:16)ican2015 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:35)jsmlz نوشته:  یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده

سلام دوست عزيز، چرا فكر ميكنيد كسي حق شما رو خورده؟ شما حق داشتي و ديگري نه؟ چرا پيرزن به قول شما 90 ساله نبايد حق داشته باشه  ولي شما بايد داشته باشيد؟ چشمهايتان را باز كنيد دوره از اين دريچه به دنيا نگاه كردن ديگه تموم شده. تو اين دنيا همه چيز حق همه است . اگه ايشاالا يك روز برنده شديد و رفتيد ميبينيد كه در انجا چه افرادي به عنوان مهاجر از همه جاي دنيا ميان ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بي احترامي ها رو كنار بگذاريد اگر هم خيلي حق خودتون رو تافته جدا بافته ميدانيد راههاي ديگري هم براي متخصصان وجود داره . اسم اين روش ويزاي تنوعه عزيز. عزت زياد
سلام ican محترم
از اونجایی که پست jsml عزیز رو لایک کردم نظر خودمو میگم . خود ایشون وقتی پاسخ شما رو ببینن حتما جواب درخور میدن .
فکر کنم در انتخاب پست jsml عزیز برای پاسختون اشتباه کردید شاید جواب یه نفر دیگه رو باید میدادید . ایشون به سن و سال کسی اشاره نکرده ، متنشون رو هم بادقت بخونین اصلا اینو نشون نمیده که بگه کسی حقشو خورده .

خیلی ها شاید زمان ثبت نام شرایط نداشته باشن ولی به این امید ثبت نام میکنن که وقتی برنده میشن شرایط براشون مهیا میشه نمیشه این ارزو رو از اونا دریغ کرد.اگه کسی نمیخواد بره خوب نباید ثبت نام کنه اره اونا حق بقیه رو ضایع میکنن
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
من که برنده لاتاری نشدم .. امیدوارم برنده ها توی ادامه راه موفق باشند.
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

تشکر کنندگان: mehran.bash ، aram_hpanahi ، j@vad
دوستان از بعضی از شما گله دارم. چرا؟ چون با یه مویز گرمیتون میشه با یه غوره سردیتون.
یعنی چی که قبل اعلام نتایج با کلی انرژی و شور و حرارت صحبت می کنید ولی بعد اعلام نتایج و حالا که اسمتون در نیومده مثل لشگر شکست خورده خودتون و دیگران رو دچار غم و اندوه مفرط کردید؟؟؟!!!! آقای حاجی واشنگتن رد بول ، اون عکس ماهی کله پا ، چیه گذاشتی برادر من؟! نکنید این کارا رو. شماها جوان هستید ، 1000 راه برای رسیدن به آرزوهاتون وجود داره. این که از خودتون ضعف نشون بدید که رسمش نیست.

از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.

من کسی رو میشناسم که 5 سالی میشه از طریق لاتری رفته ، زن و بچه هم داره و تحصیلکرده هم هست اما هنوز که هنوز از ایران دارن براش ماهی 3 الی 4 هزار دلار میفرستن برای گذران زندگی. همین هفته پیش هم باهاش چت کردم ، دیدم هیچ پیشرفتی این آدم نکرده توی این 5 سال. خلاصه اینکه سعی کنید خودتون رو به جایی برسونید که آقای خودتون باشید و هر جای دنیا اراده کردید بتونید زندگی کنید.

از لحظات عمر لذت ببرید. از چیزهایی که دارید لذت ببرید. هیچ چیزی نیست تو دنیا که چاره نداشته باشه ، بجز مرگ.
Just Let it Go ...
سلام میکنم به همه دوستای گل.میدونم اونا که برنده شدن چه حالی دارن و اونا که نشدن چطورن#ما سال دوم برنده شدیم# ولی زندگی جریان داره و امید به آینده همه ما رو سرپا نگه میداره.من خودم تو بدترین شرایط و بعد از ۲ ماه فهمیدم که برنده شدیم اما بدونید که زمانی که موعدش برسه راه برای همه باز میشه حالا از چه نوعی اون دسته خداست.براتون موفقیت و شادی و تندرستی ارزومندم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: dv2017 ، mehre cyrus ، mohsenjoon ، aram_hpanahi
آقا بیاید در اینجا رو ببندید که یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، milade
کسی از بچه های شمارش معکوس با مهاجر سرا قبول شد Cool ؟ واقعا این تاپیک نحسه Big Grin ؟ بک مثال نقض Tongue ؟
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، milade ، j@vad
(2016-05-04 ساعت 22:25)mehran.bash نوشته:  کسی از بچه های شمارش معکوس با مهاجر سرا قبول شد Cool ؟ واقعا این تاپیک نحسه Big Grin ؟ بک مثال نقض Tongue  ؟

از بچه های مهاجرسرا بله فکر کنم قبول شدن. اما از بچه های ثابت این تاپیک فکر نکنم کسی قبول شده باشه. حداقل اگر هم شده باشه من خبر ندارم تا الان
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، mehran.bash ، j@vad
@حاجی واشنگتن@ ، شما هیچ کدوم از کانفرمیشن نامبرهات کار نکرد؟ یعنی حتی جمله ... has not been selected ... هم رویت نشد برای حداقل یکی از اون 450 ثبت نام فیک؟
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، milade ، mehran.bash
سلام
راستش با وجود اینکه می دونستم شانس قبولی خیلی خیلی کمه ولی هنوز هم تو شوکم!!! Smile
خیلی سال پیش یکی از آشنایان با وجود اینکه اینجا پزشک بود و موقعیت های کاری و تحصیلی خوبی داشت،همه آنها رو رد می کرد و می گفت من می خوام ازایران برم.... سرانجام به لندن رفت و آنجا طبابت می کرد با درامد بالا.....چند سال بعد لاتاری امریکا قبول شد و رفت امریکا....آنجا در یک بیمارستان موقعیت خوبی داره.... امسال که آمده بود ایران می گفت ایران پیشرفت کرده و قصد دارم بیام ایران زندگی کنم و پیش خانواده هم باشم....
راستش من از حرفش خیلی متعجب شدم.... کسی که حاضر نبود تو ایران زندگی کنه.....
شاید خاصیت ما آدم هاست که هیچوقت به داشته هامون قانع نیستیم....ببخشید پرحرفی کردم....
موفق باشید
I've learned that you can keep going long after you think you can't
به عنوان آخرین پست در شمارش معکوس 2017 : بعضی از دوستان میگن که خدا نخواست و قسمت نبود و ما که اینهمه دعا کردیم چرا خدا ... ! یه مثال میزنم فرض کنید در یک چهار راه در طرفی از اون چراغ قرمزه و اونی که پشت چراغ قرمزه میگه خدا کنه زود سبز شه برم به کارام برسم از طرف دیگه چهار راه یکی که دیرش شده دعا دعا میکنه چراغ سبز شه از طرف دیگه واسه اونایی که چراغ سبزه میگن خدا کنه سبز بمونه تا رد شیم !! خب یه سوال خدا باید چیکار کنه الان ؟ اگه خدا به خواست یکیشون عمل کنه چنان هرج و مرجی پیش میاد که .... .خب اون چهار راه یه تایمری داره (قوانین ) . زندگی ما هم به همین صورته یه قوانینی وجود داره مثل اعداد و جاذبه و ... . وقتی میگه بدون اجازه من برگی نمیوفته از درخت منظور همین قوانین هستن . در آخر امیدوارم مطلبی که نوشتم باری رو از دوش خدا بردارم و اینقدر تقصیر ها رو گردن خدا نندازیم . موفق باشید
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: karaoke ، payamshad ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mohsenjoon ، amin_j ، milade ، alireza_guitar ، sahar2016 ، dv2017
یه چیزی صادقانه بگم آقایون مجرد روحیه بگیرن ...

اینجا «هیچ» خبری نیست!

از ما گفتن دنبال «یه جای دیگه» باشین.

دیگه شفافتر ازین نمیتونم توضیح بدم!

آقایون متاهل هم چیزی رو که احتمالا میبایست، از دست ندادن.
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، storagemeter ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، amin_j ، sami2004 ، copol ، sahar2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان