کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 22:14)karaoke نوشته:  دوستان از بعضی از شما گله دارم. چرا؟ چون با یه مویز گرمیتون میشه با یه غوره سردیتون.
یعنی چی که قبل اعلام نتایج با کلی انرژی و شور و حرارت صحبت می کنید ولی بعد اعلام نتایج و حالا که اسمتون در نیومده مثل لشگر شکست خورده خودتون و دیگران رو دچار غم و اندوه مفرط کردید؟؟؟!!!! آقای حاجی واشنگتن رد بول ، اون عکس ماهی کله پا ، چیه گذاشتی برادر من؟! نکنید این کارا رو. شماها جوان هستید ، 1000 راه برای رسیدن به آرزوهاتون وجود داره. این که از خودتون ضعف نشون بدید که رسمش نیست.

از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.

من کسی رو میشناسم که 5 سالی میشه از طریق لاتری رفته ، زن و بچه هم داره و تحصیلکرده هم هست اما هنوز که هنوز از ایران دارن براش ماهی 3 الی 4 هزار دلار میفرستن برای گذران زندگی. همین هفته پیش هم باهاش چت کردم ، دیدم هیچ پیشرفتی این آدم نکرده توی این 5 سال. خلاصه اینکه سعی کنید خودتون رو به جایی برسونید که آقای خودتون باشید و هر جای دنیا اراده کردید بتونید زندگی کنید.

از لحظات عمر لذت ببرید. از چیزهایی که دارید لذت ببرید. هیچ چیزی نیست تو دنیا که چاره نداشته باشه ، بجز مرگ.
خیلی عالی گفتین .
ان شالله چن سال دیگه همه با ویزای سرمایه گذاری میریم . هیچ وقت از ارزوهاتون دست نکشید . راه رسیدنشو یکی یکی امتحان کنین . Big Grin Cool
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، mohsenjoon ، yami ، copol ، sahar2016 ، Elham usa
ما هم قبوی نشدیم اه گندش بزنن

تبریک به اونایی قبول شدن

یه سوتی ام داده بودم جای اسم و فامیل جا به جا زده بودم اینم

میریم واسه ی راه های دیگه برای رفتن یا لاتاری 2018

دوستان نا امید نشید و یادتون باشه کسی که بخواد بره پیاده هم شده میره

موفق و سلامت باشید
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، bahram750 ، milade ، sahar2016 ، limbo
(2016-04-05 ساعت 00:45)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 23:36)redbull نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 23:22)azimi1368 نوشته:  من چند ماهی با یه دختر روس زندگی کردم ، در واقع پارتنرم بود ، اصلا نرمال نیستن ، مسائلی هست که نمیشه گفت ، ضمنا روسها خوشگل نیستن ، البته نه اینکه اصلا خوشگل نداشته باشن ولی تعداد خوب ها کمتره ، زندگی کردن تو روسیه خیلی سخته ، به نظر من که اگه گفتن حتی 30000 دلار بلاعوض میدیم بیاید اینجا زندگی کنید باز هم نرید ، به شدت نژاد پرست ، زبون واقعا ضایع و سخت ، اخلاق گند ، جز کلانشهر ها بقیه جاها به شدت اقتصاد ضعیفی داره ، خلاصه کنم اگه زن روس گرفتین و موندگار شدین سعی کنید همرنگ اونا بشین وگرنه بیشتر از یک ماه نمیتونین دوام بیارین اون هم تو اون هوای دراماتیک روسیه !!!!!!!! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه . دیگه تصمیم با شما Big Grin

ضمیمه کنم
روسا تو علم تغذیه حرف اول میزنند و همین طور بدنسازی ورزشی و بیشترین امار سیگارکش های دنیا.
امار بیشترین میلیاردرهای دنیا تو یک شهر حتی بالاتر از نیویورک .
مخالف سرسخت ایالات متحده .
اخلاق سرد و خشک و بی احساسی دارند .
تو تایلند هم این موجودات فراوان هستن . Big Grin

خلاصه تمام اطلاعات دیگه هم بالا نوشتی ممنون اما همشو میدونستم .

اما بازم این چیزا من قانع نمیکنه .من دختر روسی میخام  Sad

به جان خودم میرم اگه باز باشه  Big Grin

شما بالاخره حذبت چیه؟  Big Grin
روسیه یا آمریکا؟ :| خب اینا کاملا مخالف همن :|
فک کنم دقدقه اصلیت چیز دیگس که تو پست قبلیم بش اشاره کردم  Big Grin  Big Grin

(2016-05-04 ساعت 23:52)amir j7 نوشته:  ما هم قبوی نشدیم اه گندش بزنن

تبریک به اونایی قبول شدن

موفق و سلامت باشید

ما پیاده هم راضییم,اونا رامون نمیدن Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
منم برای چندمین بار سلکت نشدم
تشکر کنندگان:
دوستان تا حالا کسی برنده شده اصلا؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 23:52)amir j7 نوشته:  ما هم قبوی نشدیم اه گندش بزنن

تبریک به اونایی قبول شدن

موفق و سلامت باشید

بخشی از راه دریا هست. باید خیلی به خدا نزدیک بشه که بتونه رو آب هم راه بره.
بجای این کارا یه مخ زنو بزنه با هواپیما بره. مرتاض هم نشد نشد.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، limbo
(2016-05-05 ساعت 00:54)milade نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 23:52)amir j7 نوشته:  ما هم قبوی نشدیم اه گندش بزنن

تبریک به اونایی قبول شدن

موفق و سلامت باشید

روش پیشنهادی شما برای خانمهای کار بلد در حد اب خوردنه و برای آقایون.... بهتره فکرشو از سرشون بیرون کنن.
شدنی نیست! پیاده از راه روسیه و قطب شمال و کانادا برن زودتر به نتیجه میرسن.
از ما گفتن...
تشکر کنندگان: milade ، amin_j ، copol
(2016-05-04 ساعت 19:31)dxmt نوشته:  سلام من قبول شدم ولی خودم قصد رفتن نداشتم و کس دیگه ای برام ثبت نام کرده
میشه بگید دقیقا الان چیکارکنم
چقدر پول لازمه برای رفتن
بهتره بی خیال بشی چون واقعا قصد و انگیزه ای نداشتی حداقل و با حداکثر صرفه جویی ها دست کم حدود 35 میلیون تومان فقط برای یک نفر لازمه..................اما این داستان سر دراز دارد دوست عزیز................. من جای تو باشم میشینم سر جام و تو ایران راحت و آسان زندگیم را می کنم.........................از ته دل متاسفم و افسوس می خورم به اون یه نفر که ترا همینطور عشقی و برای سرگرمی ثبت نامت کرده کاش یه لحظه تفکر و تعمق می کرد که آیا من با این کارم حق یه نفر را ضایع و پایمال نمی کنم ؟ یه نفری که واجد شرایطه و مستحق و با اراده قوی و با پول کافی قدرت و توانایی مهارت و خلاصه توان کافی را داره که قدم در این آزمون بسیار سخت زندگی بزاره یعنی دل کندن از وطن و فامیل و شهر و دوستان و قدم نهادن در کشوری که نظام بی رحم سرمایه داری توش حاکمه و صبح تا شب باید جون بکنی تا سرمایه دارها به منافعشون برسند و ضرر نکنند دولتش کوچکترین حمایتی از شهروندانش نمی کنه نه قانون کاری است که پشت آدم وایسته نه میتونی کوچکترین شکایت و اعتراضی به کارفرمایت کنی چون هر لحظه امکان داره خیلی آسان و راحت و بدون مقدمه و اطلاع قبلی ترا از کار بیرون کنه و .....................................!؟
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Hezha ، mohsenjoon
(2016-05-05 ساعت 01:04)yami نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 00:54)milade نوشته:  [quote='amir j7' pid='709211' dateline='1462389747']
ما هم قبوی نشدیم اه گندش بزنن

تبریک به اونایی قبول شدن

موفق و سلامت باشید

روش پیشنهادی شما برای خانمهای کار بلد در حد اب خوردنه و برای آقایون.... بهتره فکرشو از سرشون بیرون کنن.
شدنی نیست! پیاده از راه روسیه و قطب شمال و کانادا برن زودتر به نتیجه میرسن.
از ما گفتن...
[/q

مرس از عزیزان که به فکر ما هستند اگه پایه هستید برنامه بزاریم با هم بریم
چادرشم با من یه جند بیشتر راه نیستا روووش فکر کنید
تشکر کنندگان: milade ، mohsenjoon
بنده 40 تومن میتونم با خودم ببرم
دل کندن هم مشکلی نیست
چون کسی رو ندارم
کار هم یه 8 سالی میشه کار میکنم مشکلی باهاش ندارم فقط راهنمایی خواستم
شرمنده که دوستانی که قبول نشدن این قبول شدن من رو سهم خودشون میدونن و ناراحت شدن(میدونم حس خوبی نیست چشم انتظار قبولی باشی ولی نشی)
و تشکر از اون 1 نفری که راهنمایی کردن
تقدیر هرکسی یه چیزی هست
امیدوارم یه روز آرزوی مردمی که همیشه به آمریکا مرگ میفرستن رفتن به آمریکا نباشه و خودمون انقد پیشرفت کنیم که مجبور به ترک وطن نشیم
به امید موفقیت همگی دوستان عزیز
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 22:14)karaoke نوشته:  از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.
این قسمت از حرفتون رو قبول ندارم چون کاملا بدون اطلاعات صحبت کردید! آرزوتون مثل داشتن غول چراغ جادو می مونه!
خودمو مثال میزنم:
بنده کارمند رسمی با درآمد ۳ میلیون تومان در ماه و حقوق و مزایای کافی هستم!
فرض مثال اگر در ماه ماهی ۱ میلیون تومان کنار بگذارم در سال میشه ۱۲ میلیون ذخیره کردم!!!
و اگر در ۱۰ سال ؛میشه ۱۲۰ میلیون تومان
فرض بگیریم که این مبلغ رو با توجه به اضافه حقوق ووو... سیستم money make money  در طی ۱۰ سال ۱۲۰ تا رو کردم ۲۴۰ میلیون و با کارهای دیگه و وووو همه چیز و همه چیز پول رو کردم ۵۰۰ میلیون تومان!
حالا به نظر شما تا ۱۰ سال دیگه بازم می گیم دلار همین ۳۵۰۰ تومان بمونه!!!!!  
حالا ۵۰۰میلیون(حدود ۱۵۰هزار دلار) کجاااااا
و ۱میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان(حدود ۵۰۰k)  کجااااااا !!!!!!
شاید بشه با دزدی و اختلاص زودتر از این به همچین پولی رسید اما به طور روتین و معمول نمیشه برادر! نمیشه!
یا شایدم با ارث باد آورده!!!
از حرفام دلخور نشید.
راسی امیدتون رو از دست ندید
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: sepideh1234 ، حاجی واشنتن ، mehre cyrus ، dv2017 ، algh90
(2015-12-28 ساعت 16:12)Danoosh نوشته:  
(2015-12-28 ساعت 14:27)meraj-fallahi نوشته:  با سلام

دوستان، یک روشی هست که چند وقتیه دیدم بعضی ها از او استفاده میکنن، اونم این که بجای درخواست پذیرش دکتری ، درخواست پذیرش در مقطع ارشد رو میدن !
و در آمریکا دوباره ارشدون رو میخونن ...
چند تا دلیل هم دارن بره این کار :
×برای پذیرش ارشد راحت تر از دکتری میشه اقدام کرد ( از لحاظر نمره تافل,GRE, و تعداد مقالات علمی و غیره...)
×بعد از خوندن ارشد در آمریکا ، خیلی راحت تر میشه برای دکتری با فاند اقدام کرد.
×بازار کار هم چون تو خود آمریکا تحصیل کردی(مهارت های خاص خود جامعه آمریکا رو یاد گرفتی) ، راحت تر جذبت میکنه

نظر شما دوستان چیه ؟ روش خوبیه ؟

سلام
برای اینگونه پرسش ها بهتره به سایت همسایه بری (applyabroad)
و این روش خیلی وقته که وجود داره
یکسری خوبی ها داره که تقریبن خودتون گفتید و همینطور ایراداتی داره

مهمترین ایرادش اینه که آفیسر کلی پرسش مطرح میکنه که چرا ارشد داری و دوباره میخای ارشد بگیری
همچنین هرچی سن میره بالاتر... آفیسر کمتر قانع میشه که شما برای تحصیل میخایید برید اونجا

البته به مورد دیگه هم که از قلم انداختید ... دکترا ... مستقیم با استاد ارتباط برقرار میکنید و دپارتمان رو کاری ندارید... اگر استاد بگه شما رو میخاد, رییس دانشگاه هم هیچ کاری نمیتونه بکنه
بعضی از دانشجوها بودن که اصن استاد نگفته بود مدرک زبان ارایه بده....   چون  قبل از پذیرش ویدیو کال داشتن (البته همه دانشجوها همینطور هستن)

و اما فاند ... باز هم به همون صحبت قبل برمیگردیم... اگر با استاد صحبت کنید و بتونید سطح علمی خودتون رو نشون بدید ... خیلی راحت فاند میگیرید

اگر کارشناسی دارید ... خب خیلی عادی برای ارشد اقدام میکنید... اگر ارشد دارید... اشتباه نکنید و دکترا ادامه بدید

تنها خوبی که دوباره خوندن ارشد داره... اینه که برای پذیرش دکترا دیگه استاد روبروتون هست و میتونید خیلی راحت تر عملیات مخ زنی رو انجام بدید  و مزیت دیگه اش هم گرفتن راحت تر ویزا هست
باز هم میگم برای ادامه این بحث باید برید سایت همسایه (اطلاعات من کمی قدیمی هست)

موفق باشید

اين بستگي به خيلي عامل ها داره . زبان .سطح دانشگاه مقطع كارشناسي و البته ميزان پژوهش هاي دانشجو در زبان تدريس و از همه مهم تر خود رشته ي تحصيلي .
پيشنهاد من :اگه توان اقتصادي داري يك ضرب براي دكترا اقدام كن .
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن
(2016-05-05 ساعت 04:28)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 22:14)karaoke نوشته:  از امروز دنبال راهی باشید که درآمدتون رو به حدی برسونید که تا چند سال دیگه ولو تا 10 سال دیگه ، 500K دلار داشته باشید و بتونید از طریق EB5 اقدام کنید و وقتی که اون طرف رسیدید ، مثل یک جنتلمن برای خودتون آقایی کنید، نه اینکه مثل خیلی ها تازه کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرید. اینه آرزوی من برای شماها.
این قسمت از حرفتون رو قبول ندارم چون کاملا بدون اطلاعات صحبت کردید! آرزوتون مثل داشتن غول چراغ جادو می مونه!
خودمو مثال میزنم:
بنده کارمند رسمی با درآمد ۳ میلیون تومان در ماه و حقوق و مزایای کافی هستم!
فرض مثال اگر در ماه ماهی ۱ میلیون تومان کنار بگذارم در سال میشه ۱۲ میلیون ذخیره کردم!!!
و اگر در ۱۰ سال ؛میشه ۱۲۰ میلیون تومان
فرض بگیریم که این مبلغ رو با توجه به اضافه حقوق ووو... سیستم money make money  در طی ۱۰ سال ۱۲۰ تا رو کردم ۲۴۰ میلیون و با کارهای دیگه و وووو همه چیز و همه چیز پول رو کردم ۵۰۰ میلیون تومان!
حالا به نظر شما تا ۱۰ سال دیگه بازم می گیم دلار همین ۳۵۰۰ تومان بمونه!!!!!  
حالا ۵۰۰میلیون(حدود ۱۵۰هزار دلار) کجاااااا
و ۱میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان(حدود ۵۰۰k)  کجااااااا !!!!!!
شاید بشه با دزدی و اختلاص زودتر از این به همچین پولی رسید اما به طور روتین و معمول نمیشه برادر! نمیشه!
یا شایدم با ارث باد آورده!!!
از حرفام دلخور نشید.
راسی امیدتون رو از دست ندید

کجای اطلاعاتی که گفتم اشتباه بود دقیقاً؟! این که گفتم اگه 500 هزار دلار داشته باشید مثل آقا میتونید با ویزای EB5 برید آمریکا یا اینکه نمیدونستم شخص شما سطح درآمدت بالا نیست؟!!!!!
مشکل شما اینه که همه رو با خودت مقایسه میکنی. روی سخن من با افرادی بود که با عزم و اراده و پشتکار ، اگه از همین امروز برای شروع یک کار ، استارت بزنن ، شاید تا چند سال دیگه به یک سطح درآمدی برسن که بتونن از طریق سرمایه گذاری برن نه فقط آمریکا ، بلکه هر جایی که اراده می کنند.
شاید صحبت های من امروز تلنگری بشه برای یک جوان 20 ساله و این حرف من بتونه امید و انگیزه رو در دلش زنده کنه و سوقش بده به سمت خلق و پیاده سازی یک ایده برای ساختن آینده ای بهتر. این که شما نا امید هستی فقط مشکل خودته.

من شخصی رو تو همین ایران سراغ دارم که تا 3 سال پیش هیچی نداشت. وقتی میگم هیچی ، یعنی واقعاً هیچی! آه در بساط نداشت. اما با یک ایده خوب تونست یک کسب و کار اینترتی راه بندازه و در حال حاضر به طور میانگین ماهی 50 میلیون تومن از محل اون کسب و کار به حسابش واریز میشه. این آدم هم یکی مثل خیلی از ماست. یک جفت چشم داره ، دو تا دست داره ، دوتا پا داره و از مریخ هم فکر نمی کنم اومده باشه. غول چراغ جادو هم البته نداره!!!! حالا دوستان بیان بگن آدمی که سالی 600 میلیون تومن درآمد داره ، بعد از 3 سال نمیتونه از طریق سرمایه گذاری بره آمریکا؟!!!!

من دیگه حرفی ندارم!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mohsenjoon ، algh90 ، j@vad
من میگم پاشید بیاید کانادا, امریکا ۲روز دیگه ترامپ رای میاره همه مهاجرت می کنن اینور
وااااالاااااا از ما گفتن بووووود   Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، storagemeter ، milade ، limbo
واقعیت اینه که در سیستمهای دمکراتیک، رییس جمهور کی باشه زیاد مهم نیست. کره شمالی که نیست هر چی گفت مو به مو عمل بشه.
با این حال ترامپ صد بار از کلینتون بهتره.
با ترامپ یه چیزی بالاخره میشه، بد یا خوب. با کلینتون هیچی نمیشه، فقط وقت تلف کنی...
تشکر کنندگان: tabim4 ، storagemeter ، babak_m ، milade ، amin_j ، mehre cyrus ، dv2017 ، عمو سام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان