کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام بر وبکس ی ماه نیومدم اینجا میس یو ال
مدیر جان پیدا نیست؟؟ Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus
(2016-02-04 ساعت 02:08)arezoo bj نوشته:  سلام دوستان و مدیریت محترم ... عمو سعید عزیز :-)
باز هم من ... از ذوستان قدیم کسی هست ؟؟؟
امیدوارم همه امسال موفق باشند ♥

سلام دوست عزیز
 از اون سال که ارش بود دیگه شما پیدا نیستی Tongue

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz
الان هیچ نظری درباره مهاجرت ندارم فقط اومدم بگم فیلم جدید استاد تارانتینو واقعن واقعن مو به تن آدم سیخ میکنه حتمن ببنید
هشت نفرت انگیز.........
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، fairy ، alirezanz ، mehre cyrus
ببینید همین جمله ی کلیشه ایی که میگید واقعا درسته اتفاقا استاد اقتصادم هم همچین نظریو داشتن...
حرف شما هم درسته..کلا هرکسی از دید خودش به موضوع نگاه می کنه..ازدید من کار کردن تو بلاد کفر خیلی سخت تره چون واقعا به معنای واقعی باید کار کنید Shy اینجا خیلیا هستن که درآمد متوسط دارن  در واقع میتونم بگم اکثر مردم متوسط هستن و دولت نمی ذاره اختلاف طبقاتی زیاد بشه ولی اینقد شادن و از زندگی لذت میبرن که آدم فک میکنه اصلا هیچ مشکلی تو زندگی اینا نیست..میدونید زیاد به خودشون سخت نمی گیرن از داشته هاشون لذت میبرن..لزوما زندگی باآرامش به معنی داشتن پول زیاد نیست البته نظر منه.
من فک می کنم این که اینقد پول برای مردم مهم شده ریشه در اختلاف طبقاتی زیاد در ایران داره. حالا امریکا که به قولن سرزمین بی نهایت هاس ولی من که کانادا هستم از این خبرا نیس پولدار شدن خیلی خیلی سخته چون اگه درآمدتون خیلی بالا باش حدودا نصفشو مالیات میگیرن ولی من راضی هستم هیچ کسیو نمیبینی آرزو به دل باشه..بحث بی خانمان ها جداس البته...اونا هم از دولت ماهی 800دلار میگیرن ولی خودشون تنبلن دنبال کار نیستن.

کلا می خوام بگم این چیزی که شما گفتید با توجه به شرایط زندگی در ایران درسته.. و یه نسخه رو نمیشه برای همه پچید..من از خیلی از اونایی که اینجا هستن شنیدم که اگه یه عالمه پول داشتن بازم مهاجرت می کردن و ایران نمی موندن و به زندگی متوسط در اینجا ولی با آرامش راضی تر هستند..البته هدف هرکسی فرق می کنه و همین طور تعبیر شما از آرامش یا سایر کلمه ها.

درآخر، اگه حرف من ناراحتتون کرد عذر می خوام  Rolleyes
we fight for a better life
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، storagemeter ، milade ، msr839 ، roadhog ، behjan ، jsmlz ، meraj-fallahi ، lighter ، alirezanz ، mehre cyrus ، aram_hpanahi
اقا من کارمند بانکم از ساعت 7:15 که در شعبه باز میشه مثله نراکتور تا ساعت 2 سند میزنیم یه دستشویی بریم صدای مردم در میاد که چرا کار نمیکنیم یعنی ملت نمیذارن نفس بکشیم حالا به این کار شما خطر پول کم اوردن و کلاهبردار و اشتباه سند زدن اضافه کن ، فکر نمیکنم در بلاد کفر کار کردن انقدر سخت باشه در ضمن اگر هم باشه من اماده ام.
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، storagemeter ، msr839 ، redbull ، dv2017 ، mohammad_esf59 ، fairy ، jsmlz ، kamali2025 ، mehre cyrus
(2016-02-18 ساعت 12:53)msr839 نوشته:  عشق! دنیا ! وطن ! خداحافظ
هر سه با هم مرا رها کردید
شاهدان سقوط من بودید
به تماشایم اکتفا کردید

من دلم خواب مرگ می خواهد
قبل دفنم ، مرا تکان ندهید
جای آن زخم را که او زده است
به کسی جز خودش نشان ندهید

زندگی! خوی سگ مرامت را
آخرین لحظه هم نشان دادی
سالها مثل شیر جنگیدیم
دستمان تکه استخوان دادی

معجزاتت چقدر معکوسند
از گلستانت آتش آوردی
ما همان قوچ عید قربانیم
قرن ها پیش ، ذبح مان کردی

عشق ، یک دروغ مسخره بود
زندگی،  یک دروغ مسخره تر
مام میهن عروس مردم بود
آخ ایران ! یتیم بی مادر !

بهترین فصل های تاریخت
از متون جدید ؛ خط خوردند
تکه به تکه سرزمینم را
موزه داران اجنبی بردند

آه ایران ! خدانگهدارت
می روم ، ذره ذره  می پوسم
بعد از این دست خونی ات را عشق!
فقط از راه دور  میبوسم.

"رویا ابراهیمی"

یعنی با این  شعرت زدی درب و داغونم کردی .
واقعیت همیشه تلخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، alirezanz
هروقت تو خونه ما بحث خارج رفتن میشه بابام میگه میخوای بری گدایی کنی اونجا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، avenger ، jsmlz ، frd22 ، alirezanz
(2016-02-19 ساعت 17:35)someonelikeyou نوشته:  هروقت تو خونه ما بحث خارج رفتن میشه بابام میگه میخوای بری گدایی کنی اونجا
به نظر من که درست میگه .
اگه اشنایی چیزی نباشه یخورده کار سخته .
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، frd22
(2016-02-19 ساعت 17:35)someonelikeyou نوشته:  هروقت تو خونه ما بحث خارج رفتن میشه بابام میگه میخوای بری گدایی کنی اونجا

جالبه وقتی تو خونه ما هم هر وقت صحبت از رفتن میشه ننم میگه : بهترین کشور روی زمین ایران هستش ! آمریکایی ها همشون دزد و قاچاقچی و آدم کش هستند ! قدر امنیتی رو که داری بدون و همینجا بمون !!! امریکایی ها وحشی هستند !!!
منم میگم : درسته ننه ، ولی من میرم !!!
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، frd22
ولی برعکس شما بابای من هر دفعه که یه خبری راجع‌به مهاجرت میشنوه یا مثلا اخبار درمورد پناه‌جوها خبری میگه یه نگاهی به من میندازه میگه خاک بر سرت از این سوری‌ها و افغانیا هم عرضت کمتره نتونستی جایی بری موندی تو همین قبرستون!!
منم همیشه در جوابش اینجوری :| میشم

تشکر کنندگان: milade ، jsmlz ، redbull ، meraj-fallahi ، jalayevatan ، storagemeter ، frd22 ، alirezanz ، mona_ir ، avenger ، mehre cyrus
(2016-02-20 ساعت 01:03)arash08 نوشته:  ولی برعکس شما بابای من هر دفعه که یه خبری راجع‌به مهاجرت میشنوه یا مثلا اخبار درمورد پناه‌جوها خبری میگه یه نگاهی به من میندازه میگه خاک بر سرت از این سوری‌ها و افغانیا هم عرضت کمتره نتونستی جایی بری موندی تو همین قبرستون!!

پدر من هم همیشه میگه  : تو کی میمیری ...! Big Grin
تشکر کنندگان: jsmlz ، storagemeter ، frd22 ، someonelikeyou ، alirezanz ، arash08 ، mehre cyrus ، alborzarya
(2016-02-19 ساعت 21:50)jsmlz نوشته:  

جالبه وقتی تو خونه ما هم هر وقت صحبت از رفتن میشه ننم میگه : بهترین کشور روی زمین ایران هستش ! آمریکایی ها همشون دزد و قاچاقچی و آدم کش هستند ! قدر امنیتی رو که داری بدون و همینجا بمون !!! آمریکایی ها وحشی هستند !!!
منم میگم : درسته ننه ، ولی من میرم !!!

داداش دمت گرم . با این دیالوگت ما رو  یاد فیلم ممل آمریکایی انداختی .Big Grin
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان: frd22 ، someonelikeyou ، jsmlz ، mehre cyrus
سلام دوستان
كسي ميدونه اگه بيشتر از حد مجاز پول با خودمون ببريم ( خروج از ايران 5000 دلار و ورود به ايالات متحده 10000 ) و گير بدن يعني بخوان اعمال قانون بكنن چي ميشه ؟ پول اضافه از دستمون ميره ؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-02-20 ساعت 03:01)redbull نوشته:  
(2016-02-20 ساعت 01:03)arash08 نوشته:  ولی برعکس شما بابای من هر دفعه که یه خبری راجع‌به مهاجرت میشنوه یا مثلا اخبار درمورد پناه‌جوها خبری میگه یه نگاهی به من میندازه میگه خاک بر سرت از این سوری‌ها و افغانیا هم عرضت کمتره نتونستی جایی بری موندی تو همین قبرستون!!

پدر من هم همیشه میگه  : تو کی میمیری ...! Big Grin

پدر من به کل قطع امید کرده اصن هیچی نمیگه :l Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus ، frd22
(2016-02-20 ساعت 11:56)dv2017 نوشته:  سلام دوستان
كسي ميدونه اگه بيشتر از حد مجاز پول با خودمون ببريم ( خروج از ايران 5000 دلار و ورود به ايالات متحده 10000 ) و گير بدن يعني بخوان اعمال قانون بكنن چي ميشه ؟ پول اضافه از دستمون ميره ؟

دقیقا منظورتون چیه؟

از ایران درسته 5000 تا بیشتر نمیشه اما اکثرا میبرن اونورم مهم نیست کاری به اینا ندارن فقط بیش از 10000تارو باید تو فرم اعلام کنید که همراتونه.

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jalayevatan ، jsmlz ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان