کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-02-16 ساعت 14:59)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 13:49)avenger نوشته:  داداش چه راهی مثلا...سرمایه که اونقدر نداریم که بخوایم از طریق سرمایه گذاری بریم...درس هم من یکی نمیتونم چون نه درسم اونقدر خوبه نه دیگه حس درس خوندن میاد...در ضمن واسه درس هم حتما باید از یه دانشگاه خوب فارغ تحصیل شده باشی یا پول خوب داشته باشی که خرج تحصیلتو بدی که قاعدتا هر کی پول داشته باشه واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه نه واسه درس....واسه نیروی کار ماهر هم قبولیت تقریبا به صفر میل می کنه چون امکان نداره اون نیرو داخل اون کشور پیدا نشه در ضمن واسه این راه یه رزومه قوی و سابقه کار لازم داری که اونم به دست اوردنش واقعا زمان بر و مشکله چون از وضعیت اقتصادی بازار کار کساد و تعدیل نیروی خیلی از شرکت ها داخل کشورمون خبر دارین دیگه لازم نیست من چیزی بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad

آقا بیا اول با خودمون کنار بیاییم ببینیم چند چندیم بعد پرتغال فروشم پیدا میکنم برات.

اگه حس درس خوندن نداری پس چجوری میخوایی زبان بخونی و اونجا باهاش کنار بیایی یا بری یه موسسه آموزشی یه کار یاد بگیری و مدرک دستت بیاد که با هاش کار کنی؟
اگه سرمایه اندازه درس خوندن هم نداری پس با چقدر میخوائئ بری اونجا حداقل شش ماه از جیب بخوری تا جا بیوفتی؟
اگه تجربه هیچ کاری نداری میخوایی بری اونجا چیکار کنی و بگی من چیکاره ام؟
اگه اینجا کار گیرت نیاد اونجا بدتره که !!!!
اون قاچاقی که گفتی به غیر از خفتش اول پول میخواد تازه خوبشم میخواد .. مگه همینجوریه ؟

اصلا فکر کنیم قضیه بر عکسه ، یه آمریکایی بدون پول و تجربه و تخصص و زبان و مدرک و آشنا میخواد بیاد اینجا کار کنه ... خدایی خنده دار نیست ؟ اصلا تو کارفرما ، بهش کار میدی؟؟؟
برادر اونجوری هم که فکرمیکنی نیست من اگه میگم حس درس خوندن نیست چون درسمو خوندم بعدشم من حوصله درس خوندن با زبان دیگه رو ندارم و به زبان انگلیسی درس خوندن واقعا مشکله چون یکی از دوستام که دانشجوی شهید بهشتی بود الان داره جکسون دکترا شیمی میخونه... والا هم مخ بود هم زبان فول بود اون میگه واقعا مشکله چون حین تدریس هر استادی یه لهجه ای داره و اونچا واقعا به کسی نمره الکی نمیدن تازه اون فاند گرفته و کار نمیکنه...برادر من چند ساله کلاس زبان میرم فیلم هم خیلی میبینم زبانم اونقدر خوب هست که بتونم گلیم خودمو بکشم بیرون...واسه بحث سرمایه هم بگم وقتی ثبت نام کردم حتما فکر همه جاشو کردم رفیق... چند تا از فامیلا و دوستام ایالت های مختلف زندگی میکنن  و اونقدری که چند ماه از جیب بخورم دارم Rolleyes من از لحاظ اونجا جا افتادن مشکلی ندارم ...فقط بحث رفتنش الان واسه من مهمه....من هم کارت نجات غریق و هم کارت کارت مربی گری بین مللی شنا دارم که هر جای دنیا برم میتونم کار کنم ولی خب گفتم چون هر کشوری نیروی تخصصی به اندازه کافی داره من نمیتونم برم واسه کشور دیگه کار کنم و خودشون نیرو دارن...در ضمن درس هم خوندم ولی خب چون رزومه قوی و سابقه کاری خوبی ندارم نمیتونم واسه نیروی تخصصی اقدام کنم...دو تا نکته دیگه هم هست یکی این که کسی که واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه چه کانادا چه امریکا یک و نیم تا دو میلیارد(به پول خودمون) باید پول داشته باشه پس دلیل نمیشه کسی که پول واسه ادامه تحصیل داخل یک کشور رو داره بتونه ویزای سرمایه گذاری بگیره چون سرمایه گذاری خیلی هزینش بیشتره... و دوم این که هزینه تحصیل داخل یه کشور دیگه هم بستگی یه اون کشور و اون دانشگاه و خرج زندگی داخل اون کشور داره مثلا یکی از دوستام الان مسکو داره دندون پزشکی میخونه میگه تو این دو سالی که اونجا بوده نزدیک دویست میلیون خرجش شده....شما راست میگی درس خوندن هم خرج داره ولی فرق داره برادرم اگه همه چیت ازاد باشه که خیلی باید هزینه کنی ولی یکی هم مثل دوست من که جکسونه فاند میگیره و هیچ خرجی نداره...و اینم بگم به راحتی به کسی فاند نمیدن باید نمره هات و پروژه های خیلی قوی ارایه بدی تا بتونی فاند بگیری...اینم بگم واسه قاچاقی همه کسایی که لاتاری ثبت نام کردن پول قاچاقی رو دارن چون بیشتر از بیست سی میلیون نمیتونی با خودت ببری  چون فرودگاه شک میکنن یا یه جای دیگه بالاخره ازت میگیرن که این همه دلارو  اونم نقد کجا میخوای ببری چون تو به عنوان توریست میخوای بری و پول زیاد لازمت نمیشه...از تمام کسایی که قاچاقی رفتن میتونی سوال کنی این قضیه رو....خلاصه قاچاقی رفتن کاری نداره دوستم فقط گفتم باید خفت رو بتونی تحمل کنی  Rolleyes 
ببخشید طولانی شد
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، jsmlz
کاربر avenger تمام نکات گفتن خوب حوصله تایپ کردن داشت ....بله تحصیلی رفتن با فاند یک رویا ک کل دنیا براش دارن میجنگند و اگر هم ازاد بخای هزینه کنی اصلا نمیصرفه
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، jsmlz ، mehre cyrus
بعضی روزا اینجا اینقدر بد میگذره
میگم همین الان همین امروز باید برم
اما هیچ راهی وجود نداره به این سرعت...
تشکر کنندگان: babak_m ، avenger ، meraj-fallahi ، jsmlz ، dv2017 ، sheghi ، amir_64 ، roadhog ، aram_hpanahi
سلام
پیدا کردن راهی که بتونی بری واسه آقایون 10 درصده راه هست 90 درصدش مربوط میشه به سفرات که بخواد به شما ویزا بده ییا نده
من 2 سال با کلی ذوق و علاقه رفتم سفارت و اونا هم خیلی راحت فقط به خاطر سربازی س پ ا ه منو ربجکت کردن
اینو گفتم که بدونید رفتن به یو اس اینقدرها هم آسون نیست
واقعا سخت هست رفتن و سیتیزن شدن حتی در صورت قبولی در لاتاری
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: redbull ، Alirezawee ، meraj-fallahi ، jsmlz ، dv2017 ، avenger ، sheghi ، milade ، mehre cyrus ، hamed shayan
(2016-02-17 ساعت 01:00)ebrahim1e نوشته:  سلام
پیدا کردن راهی که بتونی بری واسه آقایون 10 درصده راه هست 90 درصدش مربوط میشه به سفرات که بخواد به شما ویزا بده ییا نده
من 2 سال با کلی ذوق و علاقه رفتم سفارت و اونا هم خیلی راحت فقط به خاطر سربازی س پ ا ه منو ربجکت کردن
اینو گفتم که بدونید رفتن به یو اس اینقدرها هم آسون نیست
واقعا سخت هست رفتن و سیتیزن شدن حتی در صورت قبولی در لاتاری
موفق باشید

واقعا ناراحت شدم ايشالا امسال قبول شى و ى ضرب ويزا بگيرى. يکى از چيزايى ک منم. خيلى ميترسم ازش کسرى خدمتى ک گرفتم که ميترسم اگه خدا خواستو قبول شدم ريجکتم کنم بخاطر اين مورد.
تشکر کنندگان: jsmlz
الان داشتم بازی فوتبال پاری سنت ژرمن پاریس رو میدیدم ؛ یادم افتاد در مورد تحصیلی بحث میکردین ، خواستم یه چیزیو بگم :
تحصیل در فرانسه ، در مقاطع ارشد و دکتری رایگانه !
فقط باید بتونی زبان فرانسه رو فول بشی ... و خوب از دانشگاهاشون پذیرش بگیری !
و خرج زندگی خودت رو داشته باشی ! در ضمن کار کردن هم برخلاف امریکا مشکلی نداره ! و بعد از 2/3 سال تحصیل و زندگی در فرانسه میتونی تابعیت اون کشور رو بگیری !
بیشتر اهالی شمال افریقا به این شکل تابعیت فرانسه رو گرفتن .
کلا اونایی که رشتشون معماری یا مکانیکه... فرانسه نسبت به امریکا جای بهتری برا تحصیله ...

پ.ن: مکانیک رو اندازه معماری مطمئن نیستم ..
پ.ن2: میدونم تاپیک در مورد امریکاس ؛ فقط خواستم اطلاعاتم رو به رخ شما ها بکشم Big Grin =))) شوخی Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، milade ، jalayevatan ، mehre cyrus ، aram_hpanahi
من تقریبا مطمئنم بالای سی و دو سال بحث تحصیل رایگان همه جای دنیا غیر ممکنه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: jsmlz ، meraj-fallahi ، mehre cyrus
بزرگواران عزیز چند وقتی هستش یه ایده ای تو ذهنم هستش میخواستم مطرح کنم
در مورد نحوه بردن پول در سفر به آمریکا
اونایی که قبول شدن و قراره مثلا 6 ماه تا 1 سال بسم الله برای اولین بار پاشن برن آمریکا
برای بردن پول بصورت قانونی فقط 3 یا 4 هزار دلار میتونی نقدی همراهت باشه
ولی...
میتونیم یه مستر کارت بگیریم و وقتی داریم میریم هر قدر خواستیم حساب رو پر کنیم و اونجا ازش استفاده کنیم
در این صورت هر قدر بخواییم میتونیم با خودمون به آمریکا ببریم
مثلا واسه کسی که لاتاری قبول شده و بخواد بره یه بیزینسی ، یه شاپ یا هر چیز دیگه ای بصورت مستقل راه بندازه
یا اصلا بخواد همون اول کار برای خودش خونه بخره

نظرتون چیه دوستان ؟
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، dv2017
(2016-02-17 ساعت 04:32)jsmlz نوشته:  بزرگواران عزیز چند وقتی هستش یه ایده ای تو ذهنم هستش میخواستم مطرح کنم
در مورد نحوه بردن پول در  سفر به آمریکا
اونایی که قبول شدن و قراره مثلا 6 ماه تا 1 سال  بسم الله برای اولین بار پاشن برن آمریکا
ولی...
میتونیم  یه مستر کارت بگیریم و وقتی داریم میریم  هر قدر خواستیم حساب رو پر کنیم و اونجا ازش استفاده کنیم
مثلا واسه کسی که لاتاری قبول شده و  بخواد بره یه بیزینسی ،  یه شاپ یا هر چیز دیگه ای بصورت مستقل راه بندازه

نظرتون چیه دوستان ؟

من اگه قبول شم ... دیگه کلا میرم ! همه دارو ندارو جمع میکنم میرم ....
چه موفق باشم چه نباشم ... برنمیگردم ! 
بقول ارش عزیز، سعی کنیم زندگی داخل ایرانمون از یادمون نره تا هوس برگشتن نکنیم ...
شاید 7/8 سال دیگه برگردم برای دیدو بازدید اینا ...
برم 6 ماه یا 2/3 ماه دیگه برگردم مال اوناییه که پول بلیطشون اضافس Big Grin
در جهت انتقال پول هم الان که شکر خدا رفع ت ح ر ی م شدیم،  فک کنم میشه از طریق صرافی های معتبر پول فرستاد اونور ... حالا قضیه مستر کارتم فرمودین که نور علا نوره !
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، sheghi
(2016-02-17 ساعت 04:52)meraj-fallahi نوشته:  
(2016-02-17 ساعت 04:32)jsmlz نوشته:  بزرگواران عزیز چند وقتی هستش یه ایده ای تو ذهنم هستش میخواستم مطرح کنم
در مورد نحوه بردن پول در  سفر به آمریکا
اونایی که قبول شدن و قراره مثلا 6 ماه تا 1 سال  بسم الله برای اولین بار پاشن برن آمریکا
ولی...
میتونیم  یه مستر کارت بگیریم و وقتی داریم میریم  هر قدر خواستیم حساب رو پر کنیم و اونجا ازش استفاده کنیم
مثلا واسه کسی که لاتاری قبول شده و  بخواد بره یه بیزینسی ،  یه شاپ یا هر چیز دیگه ای بصورت مستقل راه بندازه

نظرتون چیه دوستان ؟

من اگه قبول شم ... دیگه کلا میرم ! همه دارو ندارو جمع میکنم میرم ....
چه موفق باشم چه نباشم ... برنمیگردم ! 
بقول ارش عزیز، سعی کنیم زندگی داخل ایرانمون از یادمون نره تا هوس برگشتن نکنیم ...
شاید 7/8 سال دیگه برگردم برای دیدو بازدید اینا ...
برم 6 ماه یا 2/3 ماه دیگه برگردم مال اوناییه که پول بلیطشون اضافس Big Grin
در جهت انتقال پول هم الان که شکر خدا رفع ت ح ر ی م شدیم،  فک کنم میشه از طریق صرافی های معتبر پول فرستاد اونور ... حالا قضیه مستر کارتم فرمودین که نور علا نوره !

من هم دل خوشی از این سرزمین اجدادی ندارم و دوست ندارم  برگردم 
راستش تا همین چند سال پیش من هم نظر شمارو داشتم ، کافی هستش که فقط قبول شم دیگه عمرا پشت سرم رو نگاه هم نمیکنم 
ولی وقتی  همین صحبت های آرش عزیز روکه  10 سال پیش مهاجرت کردن رو خوندم خیلی نظرم عوض شد 
 شک ندارم به این که تموم کسایی که  (مثل شما دوست عزیز) آگاهانه و با شناخت قبلی  مهاجرت میکنن موفق میشن 
 ولی پیشگیری خیلی بهتر از درمان هستش ، بهتر هستش همه پل های پشت سرمون رو خراب نکنیم 
اگه   زبونم لال ، سرم زیر تریلی ، به احتمال 1 به 1000 مشکلی پیش اومد که اجبار به برگشت بود ، احتیاط شرط عقل هستش 
 امیدوارم  هستم امسال شما و تمام مهاجرسرایی های چشم انتظار ،  برنده خوش شانس لاتاری باشید
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، meraj-fallahi ، mehre cyrus ، roadhog ، aram_hpanahi
(2016-02-16 ساعت 21:39)redbull نوشته:  اقامت در کویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه!
..............................................................
پایگاه خبری اخبارالساعه امارات نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.

چه تابلو و زشت ، به عصر جاهلیت و ازدواج های جور واجورشون (شما بخونین خرید و فروش زنان) برگشتن اعراب ! 
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz
(2016-02-16 ساعت 23:33)mona_usa نوشته:  بعضی روزا اینجا اینقدر بد میگذره
میگم همین الان همین امروز باید برم
اما هیچ راهی وجود نداره به این سرعت...
ادم هرچقدر پول بده اش میخوره. هرچقدر بجنگی رفاه بیشتری خواهی داشت. نشستن و دست روی دست گذاشتن همینه.
(2016-02-17 ساعت 02:38)someonelikeyou نوشته:  من تقریبا مطمئنم بالای سی و دو سال بحث تحصیل رایگان همه جای دنیا غیر ممکنه
لطفاً بحث رو باز میکنی؟ خیلی گنگ بود!
در مورد نحوه بردن پول در سفر به آمریکا
اونایی که قبول شدن و قراره مثلا 6 ماه تا 1 سال بسم الله برای اولین بار پاشن برن آمریکا
ولی...
میتونیم یه مستر کارت بگیریم و وقتی داریم میریم هر قدر خواستیم حساب رو پر کنیم و اونجا ازش استفاده کنیم
مثلا واسه کسی که لاتاری قبول شده و بخواد بره یه بیزینسی ، یه شاپ یا هر چیز دیگه ای بصورت مستقل راه بندازه

نظرتون چیه دوستان ؟

چه کاریه! خب اینجا هرچقدر میتونی نقد ببر مابقی رو حواله میزنی با صراف دیگه! بالاخره پول باید اونجا کلیر بشه ...
(2016-02-17 ساعت 09:34)Mina1Mina نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 21:39)redbull نوشته:  اقامت در کویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه!
..............................................................
پایگاه خبری اخبارالساعه امارات نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.

چه تابلو و زشت ، به عصر جاهلیت و ازدواج های جور واجورشون (شما بخونین خرید و فروش زنان) برگشتن اعراب ! 

اقدام هوشمندانه ای هست!
طرف وقتی بتونه مهریه ای که دولت تعیین میکنه رو بپردازه پس در نتیجه میتونه خرج اون زن رو بده و نیاد سربار بشه خودش!
دولت داره حالت شبه سرمایه گذاری کار میکنه. یه پول گنده وارد کشورش میکنه و یه نون خور از خودش جدا میکنه!
امار زنان مطعلقه هم کم میشه و مشکلاتش توی این زمینه کمتر.
مثل اینه که فلانی بره زن از امریکا بگیره که اقامت اونها رو بگیره و باهاش زندگی کنه. کجاش بد هست؟
(2016-02-16 ساعت 22:38)avenger نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 14:59)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 13:49)avenger نوشته:  داداش چه راهی مثلا...سرمایه که اونقدر نداریم که بخوایم از طریق سرمایه گذاری بریم...درس هم من یکی نمیتونم چون نه درسم اونقدر خوبه نه دیگه حس درس خوندن میاد...در ضمن واسه درس هم حتما باید از یه دانشگاه خوب فارغ تحصیل شده باشی یا پول خوب داشته باشی که خرج تحصیلتو بدی که قاعدتا هر کی پول داشته باشه واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه نه واسه درس....واسه نیروی کار ماهر هم قبولیت تقریبا به صفر میل می کنه چون امکان نداره اون نیرو داخل اون کشور پیدا نشه در ضمن واسه این راه یه رزومه قوی و سابقه کار لازم داری که اونم به دست اوردنش واقعا زمان بر و مشکله چون از وضعیت اقتصادی بازار کار کساد و تعدیل نیروی خیلی از شرکت ها داخل کشورمون خبر دارین دیگه لازم نیست من چیزی بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad

آقا بیا اول با خودمون کنار بیاییم ببینیم چند چندیم بعد پرتغال فروشم پیدا میکنم برات.

اگه حس درس خوندن نداری پس چجوری میخوایی زبان بخونی و اونجا باهاش کنار بیایی یا بری یه موسسه آموزشی یه کار یاد بگیری و مدرک دستت بیاد که با هاش کار کنی؟
اگه سرمایه اندازه درس خوندن هم نداری پس با چقدر میخوائئ بری اونجا حداقل شش ماه از جیب بخوری تا جا بیوفتی؟
اون قاچاقی که گفتی به غیر از خفتش اول پول میخواد تازه خوبشم میخواد .. مگه همینجوریه ؟

اصلا فکر کنیم قضیه بر عکسه ، یه آمریکایی بدون پول و تجربه و تخصص و زبان و مدرک و آشنا میخواد بیاد اینجا کار کنه ... خدایی خنده دار نیست ؟ اصلا تو کارفرما ، بهش کار میدی؟؟؟
برادر اونجوری هم که فکرمیکنی نیست من اگه میگم حس درس خوندن نیست چون درسمو خوندم بعدشم من حوصله درس خوندن با زبان دیگه رو ندارم و به زبان انگلیسی درس خوندن واقعا مشکله چون یکی از دوستام که دانشجوی شهید بهشتی بود الان داره جکسون دکترا شیمی میخونه... والا هم مخ بود هم زبان فول بود اون میگه واقعا مشکله چون حین تدریس هر استادی یه لهجه ای داره و اونچا واقعا به کسی نمره الکی نمیدن تازه اون فاند گرفته و کار نمیکنه...برادر من چند ساله کلاس زبان میرم فیلم هم خیلی میبینم زبانم اونقدر خوب هست که بتونم گلیم خودمو بکشم بیرون...واسه بحث سرمایه هم بگم وقتی ثبت نام کردم حتما فکر همه جاشو کردم رفیق... چند تا از فامیلا و دوستام ایالت های مختلف زندگی میکنن  و اونقدری که چند ماه از جیب بخورم دارم Rolleyes من از لحاظ اونجا جا افتادن مشکلی ندارم ...فقط بحث رفتنش الان واسه من مهمه....من هم کارت نجات غریق و هم کارت کارت مربی گری بین مللی شنا دارم که هر جای دنیا برم میتونم کار کنم ولی خب گفتم چون هر کشوری نیروی تخصصی به اندازه کافی داره من نمیتونم برم واسه کشور دیگه کار کنم و خودشون نیرو دارن...در ضمن درس هم خوندم ولی خب چون رزومه قوی و سابقه کاری خوبی ندارم نمیتونم واسه نیروی تخصصی اقدام کنم...دو تا نکته دیگه هم هست یکی این که کسی که واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه چه کانادا چه آمریکا یک و نیم تا دو میلیارد(به پول خودمون) باید پول داشته باشه پس دلیل نمیشه کسی که پول واسه ادامه تحصیل داخل یک کشور رو داره بتونه ویزای سرمایه گذاری بگیره چون سرمایه گذاری خیلی هزینش بیشتره... و دوم این که هزینه تحصیل داخل یه کشور دیگه هم بستگی یه اون کشور و اون دانشگاه و خرج زندگی داخل اون کشور داره مثلا یکی از دوستام الان مسکو داره دندون پزشکی میخونه میگه تو این دو سالی که اونجا بوده نزدیک دویست میلیون خرجش شده....شما راست میگی درس خوندن هم خرج داره ولی فرق داره برادرم اگه همه چیت ازاد باشه که خیلی باید هزینه کنی ولی یکی هم مثل دوست من که جکسونه فاند میگیره و هیچ خرجی نداره...و اینم بگم به راحتی به کسی فاند نمیدن باید نمره هات و پروژه های خیلی قوی ارایه بدی تا بتونی فاند بگیری...اینم بگم واسه قاچاقی همه کسایی که لاتاری ثبت نام کردن پول قاچاقی رو دارن چون بیشتر از بیست سی میلیون نمیتونی با خودت ببری  چون فرودگاه شک میکنن یا یه جای دیگه بالاخره ازت میگیرن که این همه دلارو  اونم نقد کجا میخوای ببری چون تو به عنوان توریست میخوای بری و پول زیاد لازمت نمیشه...از تمام کسایی که قاچاقی رفتن میتونی سوال کنی این قضیه رو....خلاصه قاچاقی رفتن کاری نداره دوستم فقط گفتم باید خفت رو بتونی تحمل کنی  Rolleyes 
ببخشید طولانی شد
 سلام
کاش منظوره منو از پست اول درست برداشت میکردی تا اینهمه به زحمت نیوفتی برای توضیح واضحات[عکس: wink.png]
برات آرزوی موفقیت دارم
راستی رفتیم اونجا آموزش شنای من با توئه هااااااااااااا گفته باشم[عکس: biggrin.png]
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: avenger ، jsmlz
(2016-02-17 ساعت 11:41)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 22:38)avenger نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 14:59)jalayevatan نوشته:  آقا بیا اول با خودمون کنار بیاییم ببینیم چند چندیم بعد پرتغال فروشم پیدا میکنم برات.

برادر اونجوری هم که فکرمیکنی نیست من اگه میگم حس درس خوندن نیست چون درسمو خوندم بعدشم من حوصله درس خوندن با زبان دیگه رو ندارم و به زبان انگلیسی درس خوندن واقعا مشکله چون یکی از دوستام که دانشجوی شهید بهشتی بود الان داره جکسون دکترا شیمی میخونه... والا هم مخ بود هم زبان فول بود اون میگه واقعا مشکله چون حین تدریس هر استادی یه لهجه ای داره و اونچا واقعا به کسی نمره الکی نمیدن تازه اون فاند گرفته و کار نمیکنه...برادر من چند ساله کلاس زبان میرم فیلم هم خیلی میبینم زبانم اونقدر خوب هست که بتونم گلیم خودمو بکشم بیرون...واسه بحث سرمایه هم بگم وقتی ثبت نام کردم حتما فکر همه جاشو کردم رفیق... چند تا از فامیلا و دوستام ایالت های مختلف زندگی میکنن  و اونقدری که چند ماه از جیب بخورم دارم Rolleyes من از لحاظ اونجا جا افتادن مشکلی ندارم ...فقط بحث رفتنش الان واسه من مهمه....من هم کارت نجات غریق و هم کارت کارت مربی گری بین مللی شنا دارم که هر جای دنیا برم میتونم کار کنم ولی خب گفتم چون هر کشوری نیروی تخصصی به اندازه کافی داره من نمیتونم برم واسه کشور دیگه کار کنم و خودشون نیرو دارن...در ضمن درس هم خوندم ولی خب چون رزومه قوی و سابقه کاری خوبی ندارم نمیتونم واسه نیروی تخصصی اقدام کنم...دو تا نکته دیگه هم هست یکی این که کسی که واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه چه کانادا چه آمریکا یک و نیم تا دو میلیارد(به پول خودمون) باید پول داشته باشه پس دلیل نمیشه کسی که پول واسه ادامه تحصیل داخل یک کشور رو داره بتونه ویزای سرمایه گذاری بگیره چون سرمایه گذاری خیلی هزینش بیشتره... و دوم این که هزینه تحصیل داخل یه کشور دیگه هم بستگی یه اون کشور و اون دانشگاه و خرج زندگی داخل اون کشور داره مثلا یکی از دوستام الان مسکو داره دندون پزشکی میخونه میگه تو این دو سالی که اونجا بوده نزدیک دویست میلیون خرجش شده....شما راست میگی درس خوندن هم خرج داره ولی فرق داره برادرم اگه همه چیت ازاد باشه که خیلی باید هزینه کنی ولی یکی هم مثل دوست من که جکسونه فاند میگیره و هیچ خرجی نداره...و اینم بگم به راحتی به کسی فاند نمیدن باید نمره هات و پروژه های خیلی قوی ارایه بدی تا بتونی فاند بگیری...اینم بگم واسه قاچاقی همه کسایی که لاتاری ثبت نام کردن پول قاچاقی رو دارن چون بیشتر از بیست سی میلیون نمیتونی با خودت ببری  چون فرودگاه شک میکنن یا یه جای دیگه بالاخره ازت میگیرن که این همه دلارو  اونم نقد کجا میخوای ببری چون تو به عنوان توریست میخوای بری و پول زیاد لازمت نمیشه...از تمام کسایی که قاچاقی رفتن میتونی سوال کنی این قضیه رو....خلاصه قاچاقی رفتن کاری نداره دوستم فقط گفتم باید خفت رو بتونی تحمل کنی  Rolleyes 
ببخشید طولانی شد
 سلام
کاش منظوره منو از پست اول درست برداشت میکردی تا اینهمه به زحمت نیوفتی برای توضیح واضحات[عکس: wink.png]
برات آرزوی موفقیت دارم
راستی رفتیم اونجا آموزش شنای من با توئه هااااااااااااا گفته باشم[عکس: biggrin.png]

ممنون دوستم واسه شنا هم رو چشم تو فقط دعا کن من امسال ببرم Smile
خواستم تو بحث تحصیل و سرمایه گذاری ابهامی واسه دوستان وجود نداشته باشه و بدونن که به این راحتی نیست من همه راه های ممکن رو بررسی کردم Rolleyes
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، jsmlz ، mehre cyrus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان