کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-03-25 ساعت 11:23)elahe mousavi نوشته:  دوستانی که تازه قصد ورود به آمریکا را دارند.
آمریکاییها برای امضا فقط اسم و فامیل خودشان را می نویسند و امضاهای ما که دارای اشکال هندسی است برای آنها بسیار عجیب است. مخصوصا خربزه و هندوانه هایی که به امضای ما چسبیده است اغلب از محدوده معین امضا خارج می شود و آنها نمی توانند آن را درست اسکن کنند.
برای همین وقتی وارد آمریکا می شوید برای امضا فقط اسم و فامیل خودتان را بنویسید. مخصوصا زمانی که حساب بانکی باز می کنید و امضای شما برای صدور چک و یا خریدهایی که در فروشگاهها با کردیت کارت می کنید مهم است.
امضا فقط اسم و فامیل خودشان را می نویسند و امضاهای ما که دارای اشکال هندسی است برای آنها بسیار عجیب است. مخصوصا خربزه و هندوانه هایی که به امضای ما چسبیده است اغلب از محدوده معین امضا خارج می شود و آنها نمی توانند آن را درست اسکن کنند.
برای همین وقتی وارد آمریکا می شوید برای امضا فقط اسم و فامیل خودتان را بنویسید. مخصوصا زمانی که حساب بانکی باز می کنید و امضای شما برای صدور چک و یا خریدهایی که در فروشگاهها با کردیت کارت می کنید مهم است.

من از ۱۳ سالگیم امضام اسمم بود به لاتین Big Grin ...
we fight for a better life
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، ebrahim1e
تو این روزای انتظار که دارین کم کم به شمارش معکوس میرسین فقط این رو میتونم بگم که ...
واقعا واسه کسی که قبول شده و نمیره متاسف هستم
یعنی از ته دل متاسف هستم
نه بخاطر اینکه آمریکا سرزمین فرصت هاست و آینده تضمین و شرایط زندگی بهتره و از این جور حرفا
متاسفم بخاطر اینکه حق یه نفر دیگه رو خورده ، یکی که شاید سال هاست انتظار میکشه
اگه قبول شدی و دوست هم نداری ، باز هم مهاجرت کن
نزار آه و نفرین بقیه پشت سر خودت باشه
لاتاری سرنوشت آدم هارو ، زندگیشون و آیندشون رو تغییر میده
خیلی راحت با سرنوشت آدم ها فقط بخاطر اینکه ببینی چقدر شانس داری بازی نکن
بازی کثیفی هستش این بازی ، نامردیه
برو
برو
حتی اگه 100 تا دلیل واسه نرفتنت داشتی
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
(2016-03-25 ساعت 22:23)jsmlz نوشته:  تو این روزای انتظار که دارین کم کم به شمارش معکوس میرسین فقط این رو میتونم بگم که ...
یعنی از ته دل متاسف هستم
نه بخاطر اینکه آمریکا سرزمین فرصت هاست و آینده تضمین و شرایط زندگی بهتره و از این جور حرفا
نزار آه و نفرین بقیه پشت سر خودت باشه
بازی کثیفی هستش این بازی ، نامردیه
برو
برو
حتی اگه 100 تا دلیل واسه نرفتنت داشتی
کاملا درسته

تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، parsa yavari
(2016-03-25 ساعت 22:23)jsmlz نوشته:  تو این روزای انتظار که دارین کم کم به شمارش معکوس میرسین فقط  این رو میتونم بگم که ...
یعنی از ته دل متاسف هستم
نه بخاطر اینکه  آمریکا سرزمین فرصت هاست و  آینده تضمین و  شرایط زندگی بهتره و  از این جور حرفا
نزار  آه و نفرین  بقیه پشت سر خودت باشه
بازی کثیفی  هستش این بازی ، نامردیه
برو
برو
حتی اگه 100 تا دلیل واسه نرفتنت  داشتی

باز منو یاد همکارم انداختی که لاتاری 2016 با کیس 1045 برنده شد برگه قبولیشم دیدم ولی نرفت و همچنان هر وقت میبینمش میخوام سرمو بکوبم به دیوار
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: hesam.sd ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
سال نو رو به همه تبریک میگم . امیدوارم امسال سال رسیدن به آرزوها باشه
تشکر کنندگان: مارال6 ، alirezanz ، usamohajer ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017
سلام. سال جدید رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم سال 1395 همه چیز متفاوت باشه و همیشه در حال غافلگیر شدن باشید (البته از نوع خوبش ها) و یه سالی که خاطره اش همش تو ذهنتون باشه که سال 95 فوق العاده بود و ....
از ته دل براتون و برا خودم طلب خیر و برکت بسیار دارم...منتظر معجزه های زیبای خدا هستیم Smile
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: matin.sh ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، milade ، mehre cyrus
(2016-03-25 ساعت 23:37)azimi1368 نوشته:  
(2016-03-25 ساعت 22:23)jsmlz نوشته:  تو این روزای انتظار که دارین کم کم به شمارش معکوس میرسین فقط  این رو میتونم بگم که ...
یعنی از ته دل متاسف هستم
نه بخاطر اینکه  آمریکا سرزمین فرصت هاست و  آینده تضمین و  شرایط زندگی بهتره و  از این جور حرفا
برو
برو

باز منو یاد همکارم انداختی که لاتاری 2016 با کیس 1045 برنده شد برگه قبولیشم دیدم ولی نرفت و همچنان هر وقت میبینمش میخوام سرمو بکوبم به دیوار

سر خودتو چرا؟؟؟؟

سر اونو بکوب... Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، پرسپولیس6
(2016-03-26 ساعت 11:26)alirezanz نوشته:  
(2016-03-25 ساعت 23:37)azimi1368 نوشته:  
یعنی از ته دل متاسف هستم
برو
برو

سر خودتو چرا؟؟؟؟

سر اونو بکوب...  Wink

به قول یارو توی فیلمه KILL BILL
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017
سلام دوسان منتظر
انشاالله همتون قبولشید بخوبی و خوشی
ی مسیله ای
اینجور که من خوندم از تاپیکها همچین هم رایگان نیست مهاجرت،فک میکنم کسی که قبول شد 2-3 میلیون بابت تست ها و مسافرت جهت مصاحبه و ورودی و اینا بده که اگر اوکی بشه باز حدود 2-3 تومن بابت بلیط و صد البته اوجا هم بره ماه اول باید از جیب بخوره تا بتونه درامد داشته باشه،پس ی 20-30 میلیونم اونجا میخاد.درسته؟
و این که پات رسید اونور همه چی تموم نیست!من ندیدم جایی یا دوستانی نوشته باشن که چطور کار پیدا کردن و چه کاری پیدا کردن.و اصلا چه کارهایی میتونیم انجام بدیم!
شاید توی تاپیکها گفته شده و من ندیدم اگر ندیدم ممنون میشم لینک بدید
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
قبول شده ها، جامونده ها، رفته ها و همه و همه
امید وارم سال 1395 سال خوشحالی همه باشه
سال نو همه مبارک
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jsmlz ، Caspian_Wave ، پرسپولیس6 ، dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، ali999 ، aram_hpanahi
سلام دوستان بسیار خوبم
سال نو بر همگی شما مبارک باشد آرزو میکنم که سال جدید سال تندرستی وشادی برای همگی باشد وبه آرزوهایی که دارید برسید
پوزش میخوام از اینکه تبریک سال نو رو دیر تقدیمتون کردم .چند روزیه از آنکارا بازگشتم وتونستم ویزای توریستی آ م ر ی ک ا رو بگیرم فکر کنم اولین نفر از این تاپیک باشم که چند هفته قبل از اعلام نتایج ویزاشو گرفته .این رو به این دلیل گفتم که بدونید که گرفتن ویزا و رفتن به اونجا یک آرزوی دست نیافتنی نیست .اگر به جز لاتاری به راه های دیگه هم فکر کنید وبرنامه ریزی کنیدوپشتکار داشته باشید حتما حتما میتونید به آرزوهاتون برسید .چند هفته دیگه منتظر خبرهای خوب قبولی شماها هستم .همیشه تندرست وشاد باشید
(2016-03-26 ساعت 22:30)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان بسیار خوبم
سال نو بر همگی شما مبارک باشد آرزو میکنم که سال جدید سال تندرستی وشادی برای همگی باشد وبه آرزوهایی که دارید برسید
پوزش میخوام از اینکه تبریک سال نو رو دیر تقدیمتون کردم .چند روزیه از آنکارا بازگشتم وتونستم ویزای توریستی آ م ر ی ک ا  رو بگیرم فکر کنم اولین نفر از این تاپیک باشم که چند هفته قبل از اعلام نتایج ویزاشو گرفته .این رو به این دلیل گفتم که بدونید که گرفتن ویزا و رفتن به اونجا یک آرزوی دست نیافتنی نیست .اگر به جز لاتاری به راه های دیگه هم فکر کنید وبرنامه ریزی کنیدوپشتکار داشته باشید حتما حتما میتونید به آرزوهاتون برسید .چند هفته دیگه منتظر خبرهای خوب قبولی شماها هستم .همیشه تندرست وشاد باشید

سلام
به شما تبريك مي گم هم سال نو را و هم گرفتن ويزا رو
ميشه سوال كنم كسي رو در امريكا داريد و اينگه چند سالتون هست؟؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jsmlz ، مارال6 ، ebrahim1e ، msr839
(2016-03-26 ساعت 22:34)مررداد نوشته:  
(2016-03-26 ساعت 22:30)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان بسیار خوبم
پوزش میخوام از اینکه تبریک سال نو رو دیر تقدیمتون کردم .چند روزیه از آنکارا بازگشتم وتونستم ویزای توریستی آ م ر ی ک ا  رو بگیرم فکر کنم اولین نفر از این تاپیک باشم که چند هفته قبل از اعلام نتایج ویزاشو گرفته .این رو به این دلیل گفتم که بدونید که گرفتن ویزا و رفتن به اونجا یک آرزوی دست نیافتنی نیست .اگر به جز لاتاری به راه های دیگه هم فکر کنید وبرنامه ریزی کنیدوپشتکار داشته باشید حتما حتما میتونید به آرزوهاتون برسید .چند هفته دیگه منتظر خبرهای خوب قبولی شماها هستم .همیشه تندرست وشاد باشید

سلام
به شما تبريك مي گم هم سال نو را و هم گرفتن ويزا رو
ميشه سوال كنم كسي رو در امريكا داريد و اينگه چند سالتون هست؟؟

سلام دوست عزیز دوتا از پسرهام اونجا هستند.حدود 50 سال
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، مارال6 ، redbull ، ebrahim1e ، copol ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-03-26 ساعت 22:05)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
قبول شده ها، جامونده ها، رفته ها و همه و همه
امید وارم سال 1395 سال خوشحالی همه باشه
سال نو همه مبارک

سلام
مرسی سال نو شما هم مبارک
ضمنا من دیدم که شما کلیر نشدید ؟
آیا شرایط خاصی داشتید ؟
چی شد که نشدید ؟
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، jsmlz ، مارال6 ، redbull ، ebrahim1e ، farrokh33 ، msr839 ، aram_hpanahi
خداکنه ترامپ نشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz ، redbull ، msr839 ، us345 ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان