کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-03-27 ساعت 03:12)someonelikeyou نوشته:  خداکنه ترامپ نشه

امین..
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، someonelikeyou ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-03-27 ساعت 13:05)alirezanz نوشته:  
(2016-03-27 ساعت 03:12)someonelikeyou نوشته:  خداکنه ترامپ نشه

امین..

دوستان خیالتون راحت باشه ، ترامپ نمیشه ، بین جمهوری خواهان کاندید قوی ای هست ، در مقابل کلینتون هیچ شانسی نداره ، حتی خود حزب جمهوری خواه هم اینو گفته ، مگر اینکه تد کروز بتونه از ترامپ جلو بیوفته اونوقت شاید فقط شاید کلینتون بازنده بشه ، هرچند باز هم به نظرم امکانش کمه ، کلینتون به شدت طرفدار داره، حالا حالا ها حکومت دست دموکراتهاست
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
سلام به همه
سال خوبی باشه براتون.این سی و چند روز هم میگذره. ایشاله همه به شادی لین سال رو تموم کنن
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، مارال6 ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-03-27 ساعت 00:21)Caspian_Wave نوشته:  
(2016-03-26 ساعت 22:05)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
قبول شده ها، جامونده ها، رفته ها و همه و همه
امید وارم سال 1395 سال خوشحالی همه باشه
سال نو همه مبارک

سلام
مرسی سال نو شما هم مبارک
ضمنا من دیدم که شما کلیر نشدید ؟
آیا شرایط خاصی داشتید ؟
چی شد که نشدید ؟
سلام
نه دوست عزیز شرایطم خاص نبود صرفا سربازی س پ ا ه بودم و مشکل اصلی کمبود زمان برای بررسی پروندم بود. من پنج آگوست مصاحبه شدم که تا پایان سپتامبر فقط 55 روز فرصت داشتم تا پروندم بررسی بشه که این زمان خیلی زمان کمی هست. بچه های س باید حداقل 4 یا 5 ماه زمان برای پروندشون داشته باشند.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، copol ، alirezanz ، dv2017 ، areb1356 ، farrokh33 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، Caspian_Wave
انتخابات خودمون کم بود,باید پیگیری انتخابات در سایر نقاط جهان هم باشیم,چقدر زندگی بی دغدغه ای داریم واقعاً ...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jsmlz ، aram_hpanahi
فقرچیست ؟؟فقیرکیست؟؟

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
دوتا ﺍﻟﻨﮕﻮ ﺗﻮﯼ ﺩﺳﺘﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ دوتا ﺩﻧﺪﻭﻥ ﺧﺮﺍﺏ ﺗﻮﯼ ﺩﻫﻨﺖ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ:
استفاده از لوازم آرایشی برای یک دختر از نخ دندانش واجب تر باشه

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﻣﺎﺟﺮﺍﯼ ﻋﺮﻭﺱ ﻓﺨﺮﯼ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻭ ﺯﻥ ﺻﯿﻐﻪ ﺍﯼ ﭘﺴﺮ ﻭﺳﻄﯿﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺣﻔﻆ ﺑﺎﺷﯽ ﺍﻣﺎ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﻭ ﻧﺪﻭﻧﯽ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﺗﻮﯼ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺁﺷﻐﺎﻝ ﺑﺮﯾﺰﯼ ﻭ ﺍﺯ ﺗﻤﯿﺰﯼ ﺧﯿﺎﺑﻮﻧﻬﺎﯼ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯽ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﻣﺎﺷﯿﻦ ﭼﻬﺎﺭﺻﺪ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺳﻮﺍﺭ ﺑﺸﯽ ﻭ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﺭﻭ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻧﮑﻨﯽ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﺩﻡ ﺍﺯ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ ﺑﺰﻧﯽ ﻭﻟﯽ ، ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﭽﻪ ﺍﺕ ﺟﺮأﺕ ﻧﮑﻨﻪ ﺍﺯ ﺗﺮﺳﺖ ﺑﻬﺖ ﺑﮕﻪ ﮐﻪ ”ﺑﺮ ﺣﺴﺐ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻗﺎﺏ ﻋﮑﺲ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﺕ ﺭﻭ ﺷﮑﺴﺘﻪ”..

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﻭﺭﺯﺵ ﻧﮑﻨﯽ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺎﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻨﺎﺳﺐ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﮐﻤﮏ
ﺑﮕﯿﺮﯼ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﺩﺭ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﻓﺮﺍﻏﺘﺖ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻥ ﭼﺮﺑﯽ ﻫﺎﯼ ﺑﺪﻧﺖ ﺑﻨﺰﯾﻦ ﺑﺴﻮﺯﺍﻧﯽ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﮐﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺍﺕ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﺍﺯ ﯾﺨﭽﺎﻟﺖ ﺑﺎﺷﻪ.

⭕️ﻓﻘﺮ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :
ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﻤﮏ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﮐﻪ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﮐﻤﮑﻪ، ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺖ ﺭﻭ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﯼ ﻭ ﺍﺯﺵ ﻓﯿﻠﻢ ﻭ ﻋﮑﺲ ﺑﮕﯿﺮﯼ.

_______
کاشکی فقیر نباشیم

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، dv2017 ، farrokh33 ، Danoosh ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-03-15 ساعت 02:23)LORDAmiroo نوشته:  دوستان معمولا میشنویم که میگن اینایی که خیلی بیخیالن یا اصن یادشون نیس لاتاری در میان.
آیا تو این چند سال شما کیسی رو سراغ دارین که خیلی اینجا بوده و مثله ما همه ی مطالب راجب زندگی در آمریکا رو هر سال میخونده و سال ها ثبت نام میکرده تا بالاخره یه سال در اومده باشه؟  Big Grin  Big Grin
اگه دیدید معرفی کنید یکم دلمون خوش بشه  Big Grin   Cool

بعد از مدتها اومدم یه سر به بر و بچ پر استرس بزنم که این پست رو دیدم. گفتم به عنوان عیدی جواب بدم.
من سال 2010 عضو این سایت شدم و مثل همه شما تا ته سایت رو در آوردم و هرسال لاتاری جدید و عدم قبولی و دوباره استرس سال بعد.
بعد پرونده کبک باز کردم و زبان فرانسه و مصاحبه و در همین حال لاتاری رو هم شرکت میکردم. درست همزمان با ویزای کانادا لاتاری رو هم بردیم و بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم دست به بزرگترین قمار زندگیم زدم. یعنی بی خیال کانادا شدم و پرونده لاتاری رو دنبال کردم و طی اتفاقات دراماتیکی بالاخره ویزا گرفتیم و الان هم یک سال و نیمه در شهر لاس وگاس ساکنیم.
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، dv2017 ، es2015 ، Ali_Hunter ، Masbafa ، مارال6 ، farrokh33 ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، mohammad_esf59
(2016-03-28 ساعت 01:03)rainolf نوشته:  
(2016-03-15 ساعت 02:23)LORDAmiroo نوشته:  دوستان معمولا میشنویم که میگن اینایی که خیلی بیخیالن یا اصن یادشون نیس لاتاری در میان.
آیا تو این چند سال شما کیسی رو سراغ دارین که خیلی اینجا بوده و مثله ما همه ی مطالب راجب زندگی در آمریکا رو هر سال میخونده و سال ها ثبت نام میکرده تا بالاخره یه سال در اومده باشه؟  Big Grin  Big Grin
اگه دیدید معرفی کنید یکم دلمون خوش بشه  Big Grin   Cool

بعد از مدتها اومدم یه سر به بر و بچ پر استرس بزنم که این پست رو دیدم. گفتم به عنوان عیدی جواب بدم.
من سال 2010 عضو این سایت شدم و مثل همه شما تا ته سایت رو در آوردم و هرسال لاتاری جدید و عدم قبولی و دوباره استرس سال بعد.
بعد پرونده کبک باز کردم و زبان فرانسه و مصاحبه و در همین حال لاتاری رو هم شرکت میکردم. درست همزمان با ویزای کانادا لاتاری رو هم بردیم و بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم دست به بزرگترین قمار زندگیم زدم. یعنی بی خیال کانادا شدم و پرونده لاتاری رو دنبال کردم و طی اتفاقات دراماتیکی بالاخره ویزا گرفتیم و الان هم یک سال و نیمه در شهر لاس وگاس ساکنیم.

سلام دوست عزیز . به نظر من اینی که میگی بعضیا بیخیالن و یادشون نیست و برنده میشن کاملا درسته . ببینید اینا قانونه قانون کاینات مثل اعداد مثل قوانین نیوتون و .... . جهان هستی قانون مند ه و یکی از این قوانین همین رها کردنه وقتی یه چیز و رهامیکنی و بعد مدتی میبینی درست شده حتی کسی بهتون بدی میکنه و شما رهاش میکنی میبینی که هستی واکنش نشون داده و به سزای عملش رسیده. یه قانون دیگه هم هست به اسم تششعات مثبت . این قانون رو تو زمین هم داریم که هر عملی عکسی داره. خب وقتی شما تو فاز مثبت با فکر مثبت و همفازی با کاینات بدون حسرت خوردن که اون رو نداری و با امید و .... به لاتاری یا هرچیزی فکر میکنی مسلما واست اتفاق میوفته ولی اگه حتی 1 درصد به این فکر کنی که نه نمیشه و این حرفا اونم ازت فرار میکنه(اگه نمیتونی همیشه توفاز مثبت باشی پس رهاکن ). اینا چیزایی هست که من از چندین کتاب مختلف فهمیدم و منظور همشون همین مثبت نگاه کردن و مثبت فکر کردن و شاد بودنه . اگه فکرمیکنی شانس نداری پس نداری . اگه فکر میکنی که امسال آمریکایی پس هستی . با آرزوی سلامتی برای تک تک شما که مهمترین و بهترین چیزه و امیدوارم به هرچیزی که میخواید همین امسال برسید .
تشکر کنندگان: dv2017 ، مارال6 ، farrokh33 ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
فرض کن آمدی و عاشقِ زارم مثلا
با همان چشم ترم با تو ببارم مثلا

بر غمم در همه جامثل بهاری به دلم
سال نو می رسد و با تو بهارم مثلا

در دلم تا به ابد پیش خودم می مانی
با تو در کنجِ دلم غصه ندارم مثلا

ماه من بودی و من بی تو شبی تار شدم
مثل مهتاب شدی بر شب تارم مثلا

فرض کن منتظری تا به قرارت برسم
منم و دلهره یِ وقتِ قرارم مثلا

شاعر:خودم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، مارال6 ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-03-28 ساعت 00:41)ebrahim1e نوشته:  
(2016-03-27 ساعت 00:21)Caspian_Wave نوشته:  
(2016-03-26 ساعت 22:05)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
قبول شده ها، جامونده ها، رفته ها و همه و همه
امید وارم سال 1395 سال خوشحالی همه باشه
سال نو همه مبارک

سلام
مرسی سال نو شما هم مبارک
ضمنا من دیدم که شما کلیر نشدید ؟
آیا شرایط خاصی داشتید ؟
چی شد که نشدید ؟
سلام
نه دوست عزیز شرایطم خاص نبود صرفا سربازی س پ ا ه بودم و مشکل اصلی کمبود زمان برای بررسی پروندم بود. من پنج آگوست مصاحبه شدم که تا پایان سپتامبر فقط 55 روز فرصت داشتم تا پروندم بررسی بشه که این زمان خیلی زمان کمی هست. بچه های س باید حداقل 4 یا 5 ماه زمان برای پروندشون داشته باشند.
موفق باشید

البته يادمه ٢٠١٥ علاوه بر شما خيلياي ديگه هم كلير نشدن و فقط دو نفر تونستن ويزاشون رو بگيرن
به نظرم علت اصلي كلير نشدن شما سربازي توو س نبوده چون اونا خودشون هم ميدونن كه سربازي اجباري هست و دست خودمون نيست كه كجا خدمت كنيم
و دليل اصلي اينه كه كيس نامبرتون خيلي بالاست
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Danoosh ، dv2017 ، redbull ، مارال6 ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، Caspian_Wave ، ebrahim1e
(2016-03-28 ساعت 18:51)msr839 نوشته:  فرض کن آمدی و عاشقِ زارم مثلا

ممنون / من اهل شهر نيستم اما شعرهاي شما رو دوست دارم
جسارتا ببين اين بيت رو هم ميشه بهش اضافه كرد Wink

فرض كن منتظري تا به قرارت برسم
منم و دلهره ي ماه مي اندر مثلا

به اميد رسيدن خبر خوش قبولي براي همه مهاجرسراييها در ماه مي 2016
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
قديما توو گروه يه نفر از قديميا بود به اسم ostokhon
واقعا جاش خاليه
كاش ميشد برگرده
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، fairy ، alirezanz ، jsmlz
(2016-03-28 ساعت 19:08)dv2017 نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 18:51)msr839 نوشته:  فرض کن آمدی و عاشقِ زارم مثلا

ممنون / من اهل شهر نيستم اما شعرهاي شما رو دوست دارم
جسارتا ببين اين بيت رو هم ميشه بهش اضافه كرد Wink

فرض كن منتظري تا به قرارت برسم
منم و دلهره ي ماه مي اندر مثلا

به اميد رسيدن خبر خوش قبولي براي همه مهاجرسراييها در ماه مي 2016

معلومه خيلي عاشق لاتاري هستيد Big Grin
به اميد قبولي شما دوست عزيز Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، abtune ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
Wink 
Wink  Wink سلام به همه ی مهاجر سرایی یا امیدوارم امسال هیچ کدووم داغ دیدن این جمله ی به یاد ماندنی که میگه  HAS NOT BEEN SELECTED رو نبینید. آاااااااااامممممممممممیییییییییییییینننننننننننننن
آمریکا دارم میامBig Grin
تشکر کنندگان: dv2017 ، elinn ، alireza_guitar ، jsmlz
سلام / داشتم تاپيك چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟  رو ميخوندم كه اين فايل‎ رو ديدم . براي منه تازه وارد جالب بود . خوندشو به دوستان پيشنهاد ميكنم .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: مارال6 ، sheghi ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان