کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
و فقط و فقط 4 هفته مونده تا اعلام نتایج
[عکس: dh40rgsolzo6q3vrx0et.jpg]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: مارال6 ، msr839 ، shanks ، farrokh33 ، dv2017 ، storagemeter ، alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، elinn ، YOUNES
ترامپ نامزد افراطی جمهوری‌خواهان با انتقاد از سیاست‌های مهاجرتی در قاره اروپا، هشدار داده است در صورت انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور آتی آمریکا مرزهای این کشور را بر روی مهاجران خواهد بست.
می گذرد ...
تشکر کنندگان: storagemeter ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
سلام
این اولین پست بنده در این فروم هست. مدت زیادیه که خواننده هستم ولی امروز تصمیم به عضویت گرفتم. امیدوارم بتونم از تجربیات و اطلاعات دوستان بهره ی کافی رو ببرم.

دوستان لاتاری اپتدا و انتهای بحث مهاجرت نیست. برای خودتون یک برنامه ی 3 یا 4 ساله تعریف کنین و در این بین فرصت های شرکت در لاتاری رو هم از دست ندین. از وقتی که یادم میاد با نوستالژی امریکای زندگی کردم. سعی کردم به فرهنگ و رسومشون واقف باشم. در یک کلام مقصد نهایی بشر رو اونجا میدونم. ولی باز هم از دیگر فرصت های مهاجرت غافل نشدم. در کنار برنامه ریزی برای برنده شدن احتمالی در لاتاری به شدت مشغول آموزش زبان انگلیسی و کسب تجربه و مدارک بین المللی مرتبط با شغلم هستم تا بتونم در چند سال آتی از طریق نیروی کار متخصص به کانادا مهاجرت کنم.

بنده اعتقادی به شانس ندارم. فرصت کلمه ی درستیه
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi
jsmlz نوشته: تو این روزای انتظار که دارین کم کم به شمارش معکوس میرسین فقط  این رو میتونم بگم که ...
واقعا واسه کسی که قبول شده و نمیره متاسف هستم
یعنی از ته دل متاسف هستم
نه بخاطر اینکه  آمریکا سرزمین فرصت هاست و  آینده تضمین و  شرایط زندگی بهتره و  از این جور حرفا
متاسفم بخاطر اینکه حق یه نفر دیگه رو خورده ، یکی که شاید سال هاست انتظار میکشه
اگه قبول شدی و دوست هم نداری ، باز هم مهاجرت کن
نزار  آه و نفرین  بقیه پشت سر خودت باشه
لاتاری سرنوشت آدم هارو ، زندگیشون و آیندشون رو تغییر میده
خیلی راحت با سرنوشت آدم ها فقط بخاطر اینکه ببینی چقدر شانس داری بازی نکن
بازی کثیفی  هستش این بازی ، نامردیه
برو
برو
حتی اگه 100 تا دلیل واسه نرفتنت  داشتی

بابا بي خيال حق خورى و اينجور چيزها بشو ،اين حرفها فايده نداره هر سال از اين حرفها زياد ميزنن كسى كه براى امتحان شانسش و اين جور حرفها ثبت نام ميكنن زيادن و حالا تو هر چي ميخواى بگو اين كار رو نكن فايده نداره پس فكر خودتو مشغول اين جور چيزها نكن موفق باشي نامه تمام
تشکر کنندگان: alirezanz
پست من به چه علتی پاک شده؟!!

متاسفم واسه اون شخصی که پاک کرده!
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz
احوال دوستان
عیدتونم قبلا تبریک گفته بودم Big Grin بازم میگم Big Grin ^_^ عیدتون مبارک عزیزان دل
میبینم که کم کم طبق روال هرساله ....این تاپیک داره گرم ُ داغ میشه
امیدوارم 4/5 نفر لااقل از بچه های پروپاقرص سایت حتما قبول بشن ...
والله من این قانون نیتون رو درک نمیکنم که ول کن خودش میاد ! درک نمیکنم .... یا شایدم چون نمیتونم ؛ درک نمیکنم !!!
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi
سلام .من طاقت ندارم روزای اخر نیام .
لاتاری ایز last lights ....اخه !
اون کاشونی ی پست خوب گذاشت پاک شد ...
هیج جا مثل اینجا برا روزای اخر حال نمیده .الان هم اومدم امید بدهم به شما تا چند روز اینده نتایج بیاد.اگه هم نشد دوباره مینویسیم ولی ناامید نمیشویم
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi
امیدوارم سر قولتون و شرطبندی که زدم باشید
اگه اسم من و msr دراومد باید ۵۰ تومن از طریق درگاه انترنتی پرداخت نمایید .
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi
باید خرج سفرمو دربیارم یا نه....lol
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi
سلام دوستان گل
روز به روز داره میگذره تا روز موعود برسه آخ که دلم چقدر میخواد و لازم داره یه شادی و خوشحالی از ته دل وای من اگه بشه چقدر خوب میشه خوب داستانو احساسی نکنم
راستی دوستان این ترامپ چی میگه برای خودش ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-03-29 ساعت 11:21)آخشام نوشته:  سلام
این اولین پست بنده در این فروم هست. مدت زیادیه که خواننده هستم ولی امروز تصمیم به عضویت گرفتم. امیدوارم بتونم از تجربیات و اطلاعات دوستان بهره ی کافی رو ببرم.

دوستان لاتاری اپتدا و انتهای بحث مهاجرت نیست. برای خودتون یک برنامه ی 3 یا 4 ساله تعریف کنین و در این بین فرصت های شرکت در لاتاری رو هم از دست ندین. از وقتی که یادم میاد با نوستالژی آمریکای زندگی کردم. سعی کردم به فرهنگ و رسومشون واقف باشم. در یک کلام مقصد نهایی بشر رو اونجا میدونم. ولی باز هم از دیگر فرصت های مهاجرت غافل نشدم. در کنار برنامه ریزی برای برنده شدن احتمالی در لاتاری به شدت مشغول آموزش زبان انگلیسی و کسب تجربه و مدارک بین المللی مرتبط با شغلم هستم تا بتونم در چند سال آتی از طریق نیروی کار متخصص به کانادا مهاجرت کنم.

بنده اعتقادی به شانس ندارم. فرصت کلمه ی درستیه
خوش اومديد / اميدوارم فرصتهاي خوب منتظر شما و همه مهاجرسراييها باشه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، farrokh33 ، jsmlz ، alirezanz ، مارال6 ، aram_hpanahi
سال نو مبارک !
دوستان تا وقتی که ویزاتونو در دست نگرفتین واقعا در لاتاری برنده نشدین.برای گرفتن ویزا هم لازمه که چندین و چند بار شانس بیارین.اول اینکه در خود لاتاری جزو برندگان باشین.دوم اینکه کیس نامبرتون کوچیک باشه.سوم (خودم زخم خورده این یکیم :/) در صورت داشتن فرزند 7-18 ساله مصاحبتون تو خرداد نیوفته.چهارم اینکه کلیرنستون کوتاه باشه.پنجم اینکه کل اعضای کیس کلیر بشن و...
و همونطور که اسمش داد میزنه به معنای واقعی لاتاری هستش Sad
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، babisondes ، aram_hpanahi ، sheghi ، copol
ﺑﻮﻣﯿﺎﻥِ آﻓﺮﯾﻘﺎ، ﺭﻭﯼ ﺗﻨﮥ ﺩﺭﺧﺖ ﺣﻔﺮﻩﻫﺎﯾﯽ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﻔﺮﻩﻫﺎ ﮔﺮﺩﻭ ﻣﯽﮔﺬﺍﺭﻧﺪ.

ﻣﯿﻤﻮﻥﻫﺎ ﺑﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩﻥِ ﮔﺮﺩﻭ، ﺩﺳﺖ ﺭﺍ ﺩﺍﺧﻞِ ﺍﯾﻦ ﺣﻔﺮﻩﻫﺎ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﮔﺮﺩﻭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣُﺸﺖ ﻣﯽﮔﯿﺮﻧﺪ، ﺩﯾﮕﺮ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺩﺳﺖِ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﯿﺎﻭﺭﻧﺪ.

ﻣﯿﻤﻮﻥ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺟﯿﻎ ﻣﯽﺯﻧﺪ ﻭ ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻣﯽﭘﺮﺩ، ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﻓﮑﺮﺵ ﻧﻤﯽﺭﺳﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻫﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍﻡ ﺁﺯﺍﺩ ﺷﻮﺩ. ﻭ ﻧﻬﺎﯾﺘﺎً ﺷﮑﺎﺭِ ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﻣﯽﺷﻮﺩ!!

ﺍﻓﮑﺎﺭِ ﻏﻠﻂ ﻭ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺩﺳﺖ ﻧﯿﺎﻓﺘﻨﯽِ ﻣﺎ، ﮔﺮﺩﻭﻫﺎﯼ ﻣﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺁنﻫﺎ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﮐﻨﯿﻢ، ﺁﺯﺍﺩ ﻣﯽﺷﻮﯾﻢ…

"ما زندانیِ افکارِ خودمان هستیم"

بنابر این نه «مُشتﻣﺎن» که باید «ذهنﻣﺎن» را باز کنیم تا آزاد بشویم....

_____
افکارمون درست کنیم لاتاری همه ی زندگی نیست دوستان

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
بدبختی آدم مهاجر، در دم خور شدن با یک مشت یعقوب است. یعقوب اولین نفری خواهد بود که روز چهارم مهاجرت در یک مهمانی زورکی تو را کنار می کشد و میپرسد کی آمده ای؟ میگویم همین روزها. تخصصم را میپرسد مثلا میگویم کامپیوتر. میگوید کار؟ میگویم فعلا که تازه ام! بعد مثل دکتری که به مریض لاعلاج نگاه میکند نگاهی دلسوزانه میکند و خواهدگفت: ببین! توصیه میکنم اگر تا شش ماه کاری پیدا نکردی برو! مکثی میکند و چون اثری از ضربه نصیحتش در صورتم نخواهد دید باز تاکید میکند: برو، نمون اینجا!
تا مدتها سرگرمی اوقات بیکاری ام می شود تفکر در مورد یعقوب و اینکه چرا به من توصیه میکند برگردم.

کم کم دوزاری ام می افتاد که اینها یک خانواده اند. یعنی با اینکه هیچ خویشاوندی سببی و نسبی با هم ندارند، همه شان به ابناء بشر عاقل ان در سفیه نگاه میکنند. مهاجر تازه وارد را با مریض جذامی یکی می دانند. تاریخ مهاجرتشان را مبدا تاریخ بشر می پندارند. یک واحد سنجش شعور دارند که عبارتست از میزان درآمد ماهانه طرف ضربدر عدد روزهایی که اینجا بوده، حالا مثلا تقسیم بر صد! فرقی هم ندارد این «اینجا» کدام گوری است. از قلب نیویورک تا بیخ دهاتهای قبرس. از قعر صحرای کالاهاری تا نوک فلان برج تجاری! کلا هر جایی که یعقوب زودتر از تو وارد شده! اصلا همه چیز در ایران یا همان ایرون، بعد از خروج یعقوب متوقف شده. گرد مرگ روی تمام آدمها و حیوانات و گیاهان پاشیده شده. ماشین ها از حرکت و جنبندگان از رشد باز ایستاده اند در هجر یعقوب! اینجوری است که تو هم که امروز وارد شده ای یک مرده متحرک محسوب می شوی. یک نعش تازه وارد هستی که به لطف همنشینی با یعقوبیان کم کم رشد میکنی و جان میگیری.

این همه کشفیات البته در عرض چند ماه، حالا بگو یک سال، انجام می شود. بنده الان
به درجه دکترای افتخاری یعقوب شناسی رسیده ام. وقتی یکی شان را می بینم به چشم دیوانه در من نگاه می کنند. یا حتی نگاه نمی کنند زیر چشمی دید می زنند و سری به تاسف تکان می دهند. از من بشنو، اگر میخواهی مهاجرت کنی، قبل از فکر کردن در مورد تخصص و نگرانی امرار معاش، به خطر یعقوبیزاسیون فکر کن!
(2016-03-30 ساعت 01:34)babak_m نوشته:  بدبختی آدم مهاجر، در دم خور شدن با یک مشت یعقوب است. یعقوب اولین نفری خواهد بود که روز چهارم مهاجرت در یک مهمانی زورکی تو را کنار می کشد و میپرسد کی آمده ای؟ میگویم همین روزها. تخصصم را میپرسد مثلا میگویم کامپیوتر. میگوید کار؟ میگویم فعلا که تازه ام! بعد مثل دکتری که به مریض لاعلاج نگاه میکند نگاهی دلسوزانه میکند و خواهدگفت: ببین! توصیه میکنم اگر تا شش ماه کاری پیدا نکردی برو! مکثی میکند و چون اثری از ضربه نصیحتش در صورتم نخواهد دید باز تاکید میکند: برو، نمون اینجا!
تا مدتها سرگرمی اوقات بیکاری ام  می شود تفکر در مورد یعقوب و اینکه چرا به من توصیه میکند برگردم.

کم کم دوزاری ام می افتاد که اینها یک خانواده اند. یعنی با اینکه هیچ خویشاوندی سببی و نسبی با هم ندارند، همه شان به ابناء بشر عاقل ان در سفیه نگاه میکنند. مهاجر تازه وارد را با مریض جذامی یکی می دانند. تاریخ مهاجرتشان را مبدا تاریخ بشر می پندارند. یک واحد سنجش شعور دارند که عبارتست از میزان درآمد ماهانه طرف ضربدر عدد روزهایی که اینجا بوده، حالا مثلا تقسیم بر صد! فرقی هم ندارد این «اینجا» کدام گوری است. از قلب نیویورک تا بیخ دهاتهای قبرس. از قعر صحرای کالاهاری تا نوک فلان برج تجاری! کلا هر جایی که یعقوب زودتر از تو وارد شده! اصلا همه چیز در ایران یا همان ایرون، بعد از خروج یعقوب متوقف شده. گرد مرگ روی تمام آدمها و حیوانات و گیاهان پاشیده شده. ماشین ها از حرکت و جنبندگان از رشد باز ایستاده اند در هجر یعقوب! اینجوری است که تو هم که امروز وارد شده ای یک مرده متحرک محسوب می شوی. یک نعش تازه وارد هستی که به لطف همنشینی با یعقوبیان کم کم رشد میکنی و جان میگیری.

این همه کشفیات البته در عرض چند ماه، حالا بگو یک سال، انجام می شود. بنده الان
به درجه دکترای افتخاری یعقوب شناسی رسیده ام. وقتی یکی شان را می بینم به چشم دیوانه در من نگاه می کنند. یا حتی نگاه نمی کنند زیر چشمی دید می زنند و سری به تاسف تکان می دهند. از من بشنو، اگر میخواهی مهاجرت کنی، قبل از فکر کردن در مورد تخصص و نگرانی امرار معاش، به خطر یعقوبیزاسیون فکر کن!

کاملا با گفته هاتون موافقم
این جور اشخاص علاقه ی زیادی هم به عدد 6 ماه دارن Big Grin من هنوز منتظرم اون 6 ماه برسه...اتفاق هایی که بعد از 6ماه قرار بوده بیفته هیچکدوم نیفتاده Big Grin Big Grin یه سری ها هم تمدید کردن گفتن حالا 6ماه دیگه هم صبر کن خودت میبینی Smile
we fight for a better life
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، babak_m ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان