کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-03 ساعت 05:28)alireza_guitar نوشته:  امسال هم ۴۰ نفر از من درخواست داشتن! اما فقط برای همسرم ثبت نام کردم!!!

کار درست رو شما کردی. افرادی که به هر دلیل حتی قادر نیستند یک فرم ساده رو برای خودشون یا خانوادشون پر کنند ، مسلماً لیاقت رفتن به آمریکا رو هم ندارند.
تشکر کنندگان: abas_kashan ، alirezanz ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jsmlz ، alireza_guitar
دوستان مقصد من آلاسکا ;-)

تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
با سلام خدمت تمام منتظران
امیدوارم امسال شانس برا اولین بار در خونه تک تک شما را بزنه
به امید خبری خوش در ماه اینده
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jsmlz
آقا این سوال من تایید نشد، اگر زبونم لال من برنده لاتاری شدم، سابقه کار لازمه؟ دانشجویی حساب نمیشه؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz
Exclamation 
سلام به همه ی منتظران عزیز
دوستان خواهشی دارم که بارها و بارها توسط خیلی از عزیزان تکرار شده، خواهــــــــش میکنم برای دیگران در لاتاری ثبت نام نکنید. یا لااقل برای کسانی ثبت نام بکنید که شرایط و آمادگی مهاجرت رو به هر لحاظ داشته باشند. هستند کسانی که سال ها برای کشورهای مختلف اقدام کردند و سال ها منتظر دریافت پاسخ از سفارت های مختلف بوده اند و از تمام فرصت های پیش رو برای مهاجرت اقدام کرده اند و واقعا لیاقت گرفتن ویزا رو دارند. اگرچه که خود من اعتقاد دارم اگر سرنوشت و تقدیر انسان بر این مهاجرت پایه گذاری شده باشه، از بین هر تعداد ثبت نامی، امکان برنده شدن خواهد بود. اما متاسفانه هر سال در بین برندگان هستند کسانی که شانس در خونشون رو زده و تاقچه بالا میذارن!! من به شخصه کسی رو میشناختم که با این که ویزای اقامت امریکا رو هم دریافت کرده بود، میگفت مردد شدم برم یا نه!! میفرمودند من تا الان اصلا به مهاجرت فکر نکرده بودم و شانسی لاتاری ثبت نام کردم و فکر نمیکردم قبول بشم!!! باور کنید این تضییع حقوق سایر افرادیست که واقعا سال هاست در اندیشه ی مهاجرت هستند. امیدوارم روزی سطح فکر مردممون به حدی برسه که تا خبردار میشوند در یک گوشه از دنیا، یک ساندیس رایگان میدهند، سریعا صف تشکیل نداده و برای هر قرعه کشی مفت و مجانی، صرفا اقدام به سنجدین شانس خود نکنند.
دقیقا 30 روز تا اعلام نتایج لاتاری 2017 باقی مونده و ماه بعد در حدود ساعت 23 چنین روزی(به وقت ما)، نتایج اعلام خواهد شد. امیدوارم تک تک کسانی که واقــعـــــــا شرایط مهاجرت رو داشته باشند، جزو برندگان خوش شانس امسال باشند. آمین
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
(2016-04-03 ساعت 12:25)Amir.AA نوشته:  سلام به همه ی منتظران عزیز
دوستان خواهشی دارم که بارها و بارها توسط خیلی از عزیزان تکرار شده، خواهــــــــش میکنم برای دیگران در لاتاری ثبت نام نکنید. یا لااقل برای کسانی ثبت نام بکنید که شرایط و آمادگی مهاجرت رو به هر لحاظ داشته باشند. هستند کسانی که سال ها برای کشورهای مختلف اقدام کردند و سال ها منتظر دریافت پاسخ از سفارت های مختلف بوده اند و از تمام فرصت های پیش رو برای مهاجرت اقدام کرده اند و واقعا لیاقت گرفتن ویزا رو دارند. اگرچه که خود من اعتقاد دارم اگر سرنوشت و تقدیر انسان بر این مهاجرت پایه گذاری شده باشه، از بین هر تعداد ثبت نامی، امکان برنده شدن خواهد بود. اما متاسفانه هر سال در بین برندگان هستند کسانی که شانس در خونشون رو زده و تاقچه بالا میذارن!! من به شخصه کسی رو میشناختم که با این که ویزای اقامت آمریکا رو هم دریافت کرده بود، میگفت مردد شدم برم یا نه!! میفرمودند من تا الان اصلا به مهاجرت فکر نکرده بودم و شانسی لاتاری ثبت نام کردم و فکر نمیکردم قبول بشم!!!    باور کنید این تضییع حقوق سایر افرادیست که واقعا سال هاست در اندیشه ی مهاجرت هستند. امیدوارم روزی سطح فکر مردممون به حدی برسه که تا خبردار میشوند در یک گوشه از دنیا، یک ساندیس رایگان میدهند، سریعا صف تشکیل نداده و برای هر قرعه کشی مفت و مجانی، صرفا اقدام به سنجدین شانس خود نکنند.
دقیقا 30 روز تا اعلام نتایج لاتاری 2017 باقی مونده و ماه بعد در حدود ساعت 23 چنین روزی(به وقت ما)، نتایج اعلام خواهد شد. امیدوارم تک تک کسانی که واقــعـــــــا شرایط مهاجرت رو داشته باشند، جزو برندگان خوش شانس امسال باشند. آمین

قربون کلامت. برای 100 نفر ، از بقال سر کوچه و مش قاسم و نوه عمه دختر خالشون گرفته تا دوستعلی و شیرعلی قصاب ثبت نام می کنند ، بعد همچین با افتخار ازش صحبت می کنند که انگار شهرته! اینم شده تفریح واسه یه عده!
تشکر کنندگان: alirezanz ، hamedDV ، msr839 ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jsmlz ، ehsan TT ، alireza_guitar
(2016-04-02 ساعت 19:24)karaoke نوشته:  دوستان ، شماها چند درصد برای خودتون شانس برنده شدن در لاتاری قائل هستید؟ تا چه اندازه امیدوارید؟

خیلی.. تازه شایدم بیشتر..

قدیما بش فکر میکردم، الان دیگه به این چیزا اصن فک نمیکنم فقط دلم میخواد اون جمله نحسو نبینم باقیش حله، فک میکنم سایر دوستانم بعد چن سال همچین نظری داشته باشن..
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: karaoke ، msr839 ، LORDAmiroo ، dv2017 ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jsmlz
(2016-04-03 ساعت 12:58)alirezanz نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 19:24)karaoke نوشته:  دوستان ، شماها چند درصد برای خودتون شانس برنده شدن در لاتاری قائل هستید؟ تا چه اندازه امیدوارید؟

خیلی.. تازه شایدم بیشتر..

قدیما بش فکر میکردم، الان دیگه به این چیزا اصن فک نمیکنم فقط دلم میخواد اون جمله نحسو نبینم باقیش حله، فک میکنم سایر دوستانم بعد چن سال همچین نظری داشته باشن..

دم شما گرم. برای شما هم آرزو میکنم از صمیم قلب که اسمت در بیاد.
راستی ، تو امضات چرا جامپ کردی به 2018؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، aaraam
(2016-04-03 ساعت 12:33)karaoke نوشته:  قربون کلامت. برای 100 نفر ، از بقال سر کوچه و مش قاسم و نوه عمه دختر خالشون گرفته تا دوستعلی و شیرعلی قصاب ثبت نام می کنند ، بعد همچین با افتخار ازش صحبت می کنند که انگار شهرته! اینم شده تفریح واسه یه عده!

بله درسته. البته من حرفم به هیچ وجه مخاطب خاصی نداشت و خدای نکرده قصد اهانت به هیچیک از دوستان رو ندارم. کلی عرض کردم.
میدونم که همچین مواردی بسیار به ندرت پیش میاد و اکثر دوستان رعایت میکنند.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: karaoke ، jalayevatan ، alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، alireza_guitar
احتمال زیر ۵ درصد یعنی صفر ! طبق قوانین امار و احتمالات
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-03 ساعت 13:26)redbull نوشته:  احتمال زیر ۵ درصد یعنی صفر ! طبق قوانین امار و احتمالات

زیر 5 درصد؟! اگه 5 بود که خوب بود. احتمال برنده شدن در لاتاری طبق آخرین آمار ، چیزی کمتر از یک درصده!
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، aram_hpanahi ، jsmlz ، aaraam ، ehsan TT
[عکس: dnm_02.png]
تشکر کنندگان: jalayevatan ، Ali_Hunter ، alirezanz ، msr839 ، dv2017 ، meraj-fallahi ، copol ، jsmlz ، ehsan TT ، behbod ، alireza_guitar
آمار دقیق لاتاری 2016 رو کسی نداره؟ منظورم اونی هست که آوریل پارسال (2015) نتایجش اعلام شد.
(2016-04-03 ساعت 13:54)karaoke نوشته:  آمار دقیق لاتاری 2016 رو کسی نداره؟ منظورم اونی هست که آوریل پارسال (2015) نتایجش اعلام شد.

تعداد برنده های ایران در لاتاری 2016، 4501 نفر هستش. آمار دیگه ای هم که هنوز رسما منتشر نشده چون هنوز پرونده لاتاری 2016 بسته نشده.
تشکر کنندگان: karaoke ، alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، ehsan TT
دوستان اگر به یک خانواده موقع مصاحبه به همسر و فرزند ویزا یکضرب دادند و پدر خانواده کلیر شد، این امکانش هست که اصلا به پدر خانواده ویزا ندن و تکلیف ویزای دو نفر دیگه خانواده چی هست؟
تا خدا چی بخواد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان