کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
والله خبر منبع موثق داره منتها چون لینک اگه بندازم پاکش میکنند .ولی مثل اینکه هنوز تصویب نشده .
اگه فیک باشه که ساخته ذهن این روزنامه نگاراسا.
اما اگه راست باشه که من از خدام هم هست دخترای روسی قشنگ هستن
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-04 ساعت 00:15)redbull نوشته:  والله خبر منبع موثق داره منتها چون لینک اگه بندازم پاکش میکنند .ولی مثل اینکه هنوز تصویب نشده .

شما فلن بشین خونه درستو بخون به فکر خوشگلیه ناموس روسا نباش Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، redbull ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-03 ساعت 21:12)babisondes نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 17:29)msr839 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 03:09)babisondes نوشته:  اميدوارم دستم سبك بوده باشه و قبولي داشته باشه ثبت نامم، امسال  واسه ٣٠ نفر انجام دادم?
ا

با نهايت احترام بايد عرض كنم شما كار بسيار اشتباهي انجام دادين

دوست عزيز شانس انسانها مثل حق نيست كه مختص انسانهاي خاص باشه، ثبت نام كن و اگه شانس داشتي برنده ميشي، اسمش لاتاريه نه حق كشي.
شايد من با اين كارم مسير زندگي خيليا رو عوض كنم و به اينده بهتر اشناشون كنم مثل مسير زندگي خودم كه يك نفر ديگه مارو تشويق به ثبت نام كرد و الان اينجاييم، متاسفانه برداشت ها و طرز فكرا از شانس نياوردن مبني بر اين ميشه كه انسانهاي ديگه رو تشويق به امتحان شانس خودشون نكنيم

دقیقا منم همین نظر رو دارم این واقعا شانس نه حق کشی امیدوارم همه عزیزانی که دوست دارن خوش شانس باشن و برنده بشن
تشکر کنندگان: jsmlz ، aaraam ، babisondes
(2015-12-27 ساعت 12:36)meraj-fallahi نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 08:17)msr839 نوشته:  يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ... "

اقا واقعا دمت گرم ...
عجب حرفی زدی...
واقعا دست خوش
به به خعيلي قشنگ
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، jsmlz ، alirezanz
(2016-04-03 ساعت 15:10)milaveh نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 14:53)elahe mousavi نوشته:  دوستان اگر به یک خانواده موقع مصاحبه به همسر و فرزند ویزا یکضرب دادند و پدر خانواده کلیر شد، این امکانش هست که اصلا به پدر خانواده ویزا ندن و تکلیف ویزای دو نفر دیگه خانواده چی هست؟

اگه برنده ی اصلی آقا باشه و کلیر نشدن در انتها که ویزای بقیه اعضا هم میسوزد و نمی توان وارد آمریکا بشن ولی آگه برنده اصلی خانم بوده با بچش تشریف میبرد و آگه آقا ویزا نگیرد از طریق خانوادگی اقدام به رفتن میکنه
اگه آقا برنده اصلی باشه چطوری مهر ویزای خانم رو باطل میکنند؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-04-02 ساعت 15:58)sadat نوشته:  سلام دوستان، یه سوال فنی.
اگر زبونم لال در قرعه کشی لاتاری قبول شدم، سابقه کار نیازه؟ چون دانشجو بودم و هستم. اگه سابقه کار نداشته باشم، پروانه کسب چطور؟ مدت زمانش رو هم توضیح بفرمایید.

درود.
نه نيازي به سابقه كار يا پروانه كسب نيست .
(2016-04-02 ساعت 16:33)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 16:05)karaoke نوشته:  [quote='Caspian_Wave' pid='699748' dateline='1459596027']
فکر میکم به احتمال زیاد همینطور باشه و یکی از دلایل این تاخیر در اعلام نتایج همین است .
و البته سئوال اینجاست که پس ممکنه که تعدادی حتی توی قرعه کشی هم شرکت داده نمیشوند درسته ؟
و اینطوری که کسی که برنده میشه رو هم مجدد چک میکنن و میشه گفت از چند تا سد غیرقابل عبور عبور میکنه

درسته. منم همینطور فکر می کنم. یعنی خیلی از افراد بدون اینکه خودشون دلیلش رو بدونن یا روحشون خبر داشته باشه تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن. مثلاً حتی ممکنه از قیافه یک نفر خوششون نیاد و تو لیست قرعه کشی قرارش ندن.

البته این به معنای این نیست که برندگان تصادفی انتخاب نمیشن. برندگان تصادفی انتخاب میشن ، ولی از بین لیستی که قبلاً غربال شده و منتخبین (گزینش دستی) توش قرار گرفته اند! این اعتقاد منه.

چه بسا خود منی که الان منتظرم یک ماه دیگه نتایج اعلام بشه شاید اصلاً تو لیست قرعه کشی نباشم!!!

به نظر من همه تو قرعه كشى شركت داده ميشن ولى بعد إز قبولى تو قرعه كشى غربال ميشن و سپس نتايج رو إعلام ميكنن
(2016-04-04 ساعت 01:29)LORDAmiroo نوشته:  [quote='redbull' pid='700012' dateline='1459712753']
والله خبر منبع موثق داره منتها چون لینک اگه بندازم پاکش میکنند .ولی مثل اینکه هنوز تصویب نشده .

اين همه دختر مجرد تو كشورمون داريم ،اى كاش لاأقل قانونى تو كشورمون ميزاشتن اگر كسي متأهل بشه ، استخدام و لاأقل سرمايه اى برأى كسب بهش بدن .
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، آخشام ، jsmlz
(2016-04-04 ساعت 02:27)Malmal60 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 21:12)babisondes نوشته:  [quote='msr839' pid='699962' dateline='1459688393']

دوست عزيز شانس انسانها مثل حق نيست كه مختص انسانهاي خاص باشه، ثبت نام كن و اگه شانس داشتي برنده ميشي، اسمش لاتاريه نه حق كشي.
شايد من با اين كارم مسير زندگي خيليا رو عوض كنم و به اينده بهتر اشناشون كنم مثل مسير زندگي خودم كه يك نفر ديگه مارو تشويق به ثبت نام كرد و الان اينجاييم، متاسفانه برداشت ها و طرز فكرا از شانس نياوردن مبني بر اين ميشه كه انسانهاي ديگه رو تشويق به امتحان شانس خودشون نكنيم

درسته كه شانس حق نيست ولى شما از كجا ميدونى با رفتن هر كس به امريكا آيندش بهتر ميشه .
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، jsmlz ، mohammad_esf59 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-03 ساعت 17:29)msr839 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 03:09)babisondes نوشته:  اميدوارم دستم سبك بوده باشه و قبولي داشته باشه ثبت نامم، امسال  واسه ٣٠ نفر انجام دادم?
ا

دوست خوب و مهربانم توجه داشته باشید "تشویق کردن" که برن ثبت نام کنن با خودتون برید و برای 40 نفر ثبت نام کنید خیلی فرق داره و صد البته این از مهربانی و خوبی شماست که دوست دارید بقیه دوستان و اشناهاتون هم سرنوشتی همچون شما داشته باشند
همون جور که خودتون هم فرمودین شما خودتون هم تشویق شدین و علافه مند شدین و رفتید ثبت نام کردین که با یاری خدا موفق هم شدین و امیدوارم در بقیه مراحل زندگی هم به یاری خدا موفق و شاد و سلامت باشید
ایرادی که به جناب عالی دارم در خصوص مساله شانس نیست به نظرم کسی که به خودش زحمت نمیده که یک فرم ساده رو پر کنه بهتره کنار بره تا اونایی که واقعا نیاز دارن و خودشون رو به آب و آتیش زدن بتونن روی این شیوه مهاجرت حساب باز کنن
دوست مهربانم امیدوارم از انتقادات بنده ناراحت نشده باشید
می گذرد ...
[عکس: 97b52e2aaf64.jpg]

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، alirezanz
(2016-04-04 ساعت 02:27)Malmal60 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 17:29)msr839 نوشته:  با نهايت احترام بايد عرض كنم شما كار بسيار اشتباهي انجام دادين

دقیقا منم همین نظر رو دارم این واقعا شانس نه حق کشی امیدوارم همه عزیزانی که دوست دارن خوش شانس باشن و برنده بشن

شما کاملا مشخصه بار اولتون هست که ثبت نام می کنید
انشالله که اسمتون در بیاد ولی اگه در نیومد امیدوارم هنوز نظرتون همینی باشه که بالا نوشتید
معنی انتقاد بنده رو اون دوستانی میدونن که چندین ساله پشت سد لاتاری موندن
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، meraj-fallahi ، victor2016 ، dv2017 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، jsmlz ، alirezanz ، behbod
سلام دوستان
ببخشید یه سوال دارم:
چرا تاریخ اعلام نتایج شده 3 می ؟؟!!
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz
29 روز دیگه مونده تا #اعلام_نتایج_لاتاری#:
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: msr839 ، usamohajer ، dv2017 ، redbull ، copol ، jsmlz ، alirezanz
(2016-04-04 ساعت 08:16)elahe mousavi نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 15:10)milaveh نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 14:53)elahe mousavi نوشته:  دوستان اگر به یک خانواده موقع مصاحبه به همسر و فرزند ویزا یکضرب دادند و پدر خانواده کلیر شد، این امکانش هست که اصلا به پدر خانواده ویزا ندن و تکلیف ویزای دو نفر دیگه خانواده چی هست؟

اگه برنده ی اصلی آقا باشه و کلیر نشدن در انتها که ویزای بقیه اعضا هم میسوزد و نمی توان وارد آمریکا بشن ولی آگه برنده اصلی خانم بوده با بچش تشریف میبرد و آگه آقا ویزا نگیرد از طریق خانوادگی اقدام به رفتن میکنه
اگه آقا برنده اصلی باشه چطوری مهر ویزای خانم رو باطل میکنند؟؟؟؟

ویزا رو باطل نمیکنم چون اصلا تا زمانی که آقا کلیر نشه چون برنده اصلی بوده ویزای بقیه اعضا رو چاپ نمی کنن بنابراین در مواردی که برنده اصلی ویزای ون ایشون نشه بقیه اعضا هم نمی تونن برن و در مواردی که برنده اصلی کلیر بشه و یکی از اعضا کلیر نشه ، برنده اصلی میره و بعدا برای کیس کلیر نشده اقدام میکنه
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، elahe mousavi ، alireza_guitar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان