کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
Smile 
باسلام به تمامی دوستان منتظر
امیدوارم امسال سال موفقیت تک تکتون باشه من تازه عضو این سایت عالی شدم
یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
اگر یه شخص ایرانی مقیم سوئد باشه و بخواد لاتاری سال آینده رو به امید خدا ثبت نام کنه مشکلی بابت ثبت نام نداره؟
تشکر کنندگان: jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، ehsan TT
(2016-04-03 ساعت 14:53)elahe mousavi نوشته:  دوستان اگر به یک خانواده موقع مصاحبه به همسر و فرزند ویزا یکضرب دادند و پدر خانواده کلیر شد، این امکانش هست که اصلا به پدر خانواده ویزا ندن و تکلیف ویزای دو نفر دیگه خانواده چی هست؟

اگه برنده ی اصلی آقا باشه و کلیر نشدن در انتها که ویزای بقیه اعضا هم میسوزد و نمی توان وارد آمریکا بشن ولی آگه برنده اصلی خانم بوده با بچش تشریف میبرد و آگه آقا ویزا نگیرد از طریق خانوادگی اقدام به رفتن میکنه
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: copol ، msr839 ، aram_hpanahi ، elahe mousavi ، ILOVEYOU ، jsmlz
(2016-04-03 ساعت 12:25)Amir.AA نوشته:  سلام به همه ی منتظران عزیز
دوستان خواهشی دارم که بارها و بارها توسط خیلی از عزیزان تکرار شده، خواهــــــــش میکنم برای دیگران در لاتاری ثبت نام نکنید. یا لااقل برای کسانی ثبت نام بکنید که شرایط و آمادگی مهاجرت رو به هر لحاظ داشته باشند. هستند کسانی که سال ها برای کشورهای مختلف اقدام کردند و سال ها منتظر دریافت پاسخ از سفارت های مختلف بوده اند و از تمام فرصت های پیش رو برای مهاجرت اقدام کرده اند و واقعا لیاقت گرفتن ویزا رو دارند. اگرچه که خود من اعتقاد دارم اگر سرنوشت و تقدیر انسان بر این مهاجرت پایه گذاری شده باشه، از بین هر تعداد ثبت نامی، امکان برنده شدن خواهد بود. اما متاسفانه هر سال در بین برندگان هستند کسانی که شانس در خونشون رو زده و تاقچه بالا میذارن!! من به شخصه کسی رو میشناختم که با این که ویزای اقامت آمریکا رو هم دریافت کرده بود، میگفت مردد شدم برم یا نه!! میفرمودند من تا الان اصلا به مهاجرت فکر نکرده بودم و شانسی لاتاری ثبت نام کردم و فکر نمیکردم قبول بشم!!!    باور کنید این تضییع حقوق سایر افرادیست که واقعا سال هاست در اندیشه ی مهاجرت هستند. امیدوارم روزی سطح فکر مردممون به حدی برسه که تا خبردار میشوند در یک گوشه از دنیا، یک ساندیس رایگان میدهند، سریعا صف تشکیل نداده و برای هر قرعه کشی مفت و مجانی، صرفا اقدام به سنجدین شانس خود نکنند.
دقیقا 30 روز تا اعلام نتایج لاتاری 2017 باقی مونده و ماه بعد در حدود ساعت 23 چنین روزی(به وقت ما)، نتایج اعلام خواهد شد. امیدوارم تک تک کسانی که واقــعـــــــا شرایط مهاجرت رو داشته باشند، جزو برندگان خوش شانس امسال باشند. آمین
دوست عزیز اگر خیلی از این مسئله ناراحتی چرا به مراجع ذیربط نامه نمی نویسی تا یک راهکاری برای این معضل ثبت نامهای فله ای و الکی پیدا کنند؟به عنوان مثال ثبت نام با واریز مبلغی به عنوان حق ثبت نام یا با اسکن اثر انگشت داوطلب همراه با ثبت تصویر زنده از چهره متقاضی یا توسط یک نرم افزار خبره و هوشمند و یا .....
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-04-03 ساعت 15:05)الهامیر نوشته:  یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
اگر یه شخص ایرانی مقیم سوئد باشه و بخواد لاتاری سال آینده رو به امید خدا ثبت نام کنه مشکلی بابت ثبت نام نداره؟

نه ، مشکلی از این بابت وجود نداره.
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، msr839 ، aram_hpanahi ، amirmc ، jsmlz
سلام به همه ی بچه های گل , مدت زیادیه صحبتا رو دنبال میکنم , اینقدر که درباره ی این لاتاری تحقیق کردم خسته شدم Smile)) . ایشالا امسال که سال اولمه شانس یارم باشه , و همچنین آرزوی موفقیت تو این دوره واسه همتون ...
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، amirmc ، jsmlz ، alireza_guitar ، dv2017
(2016-04-03 ساعت 13:03)karaoke نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 12:58)alirezanz نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 19:24)karaoke نوشته:  دوستان ، شماها چند درصد برای خودتون شانس برنده شدن در لاتاری قائل هستید؟ تا چه اندازه امیدوارید؟

خیلی.. تازه شایدم بیشتر..

قدیما بش فکر میکردم، الان دیگه به این چیزا اصن فک نمیکنم فقط دلم میخواد اون جمله نحسو نبینم باقیش حله، فک میکنم سایر دوستانم بعد چن سال همچین نظری داشته باشن..

دم شما گرم. برای شما هم آرزو میکنم از صمیم قلب که اسمت در بیاد.
راستی ، تو امضات چرا جامپ کردی به 2018؟

دیگه شما میزان هوپو از امضام ببین دیگه Big Grin

بعد سلکت نشدن دیگه حوصله این کارا نیست زودتر ترتیبشو دادم Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، LORDAmiroo ، karaoke ، dv2017 ، copol ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-03 ساعت 13:03)karaoke نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 12:58)alirezanz نوشته:  [quote='karaoke' pid='699777' dateline='1459608867']
دوستان ، شماها چند درصد برای خودتون شانس برنده شدن در لاتاری قائل هستید؟ تا چه اندازه امیدوارید؟

خیلی.. تازه شایدم بیشتر..

قدیما بش فکر میکردم، الان دیگه به این چیزا اصن فک نمیکنم فقط دلم میخواد اون جمله نحسو نبینم باقیش حله، فک میکنم سایر دوستانم بعد چن سال همچین نظری داشته باشن..

دم شما گرم. برای شما هم آرزو میکنم از صمیم قلب که اسمت در بیاد.
راستی ، تو امضات چرا جامپ کردی به 2018؟
[/quo من شخصن سعی می کنم به درصد قبولی فکر نکنم چون کاملاموضوع شانس در میون اکه خوش شانس بودم وبرنده شدم که چه بهتر اگرم که نبودم که دیگه هیچی به زندگیمون ادامه می دیم
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-03 ساعت 03:09)babisondes نوشته:  اميدوارم دستم سبك بوده باشه و قبولي داشته باشه ثبت نامم، امسال  واسه ٣٠ نفر انجام دادم?
ا

با نهايت احترام بايد عرض كنم شما كار بسيار اشتباهي انجام دادين
می گذرد ...
(2016-04-03 ساعت 17:29)msr839 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 03:09)babisondes نوشته:  اميدوارم دستم سبك بوده باشه و قبولي داشته باشه ثبت نامم، امسال  واسه ٣٠ نفر انجام دادم?
ا

فک کنم شوخی کردن.

وگرنه که دعای.. همه ما رو داره...
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، redbull ، copol ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jsmlz ، alireza_guitar
(2016-04-03 ساعت 16:28)Elham usa نوشته:  من شخصن سعی می کنم به درصد قبولی فکر نکنم چون کاملاموضوع شانس در میون اکه خوش شانس بودم وبرنده شدم که چه بهتر اگرم که نبودم که دیگه هیچی به زندگیمون ادامه می دیم

بله ، این که مسلمه. فکر نکنم کسی اینجا باشه که در صورت عدم برنده شدن بخواد به زندگی خودش پایان بده!!!
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، aram_hpanahi ، jsmlz ، alirezanz
(2016-04-03 ساعت 17:29)msr839 نوشته:  
ا

دوست عزيز شانس انسانها مثل حق نيست كه مختص انسانهاي خاص باشه، ثبت نام كن و اگه شانس داشتي برنده ميشي، اسمش لاتاريه نه حق كشي.
شايد من با اين كارم مسير زندگي خيليا رو عوض كنم و به اينده بهتر اشناشون كنم مثل مسير زندگي خودم كه يك نفر ديگه مارو تشويق به ثبت نام كرد و الان اينجاييم، متاسفانه برداشت ها و طرز فكرا از شانس نياوردن مبني بر اين ميشه كه انسانهاي ديگه رو تشويق به امتحان شانس خودشون نكنيم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، jsmlz ، aaraam
سلام یک خبر فوری دارم
این قانون تاکید می کند که هر بیگانه ای که که با یک دختر روسی ازدواج کند، 15 هزار دلار به اضافه تابعیت روسی دریافت خواهد کرد.
به گزارش توریسم آنلاین به نقل از خدمت، خبرگزاری ها گزارشی مبنی بر بررسی قانونی در پارلمان روسیه با موضوع ازدواج غیر روس با دختران مجرد این کشور منتشر کرده اند.
ولادیمیر بعرطچ رییس مجلس روسی مبارزه با پدیده «پیر دختری» (ترشیدگی) در روسیه گفته هفته آینده پارلمان روسیه قانون جدل برانگیزی با موضوع ازدواج غیر روس ها با دختران مجرد روس را بررسی می کند.
ولادیمیر بعرطچ در ادامه گفته است: قانونی که قرار است در پارلمان بررسی شود تاکید می کند که هر بیگانه ای که که با یک دختر روسی ازدواج کند، 15 هزار دلار به اضافه تابعیت روسی دریافت خواهد کرد.
تشکر کنندگان: avenger ، copol ، aram_hpanahi ، hamedDV ، Ali_Hunter ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz
[quote='redbull' pid='699987' dateline='1459702791']
سلام یک خبر فوری دارم
این قانون تاکید می کند که هر بیگانه ای که که با یک دختر روسی ازدواج کند، 15 هزار دلار به اضافه تابعیت روسی دریافت خواهد کرد.
به گزارش توریسم آنلاین به نقل از خدمت، خبرگزاری ها گزارشی مبنی بر بررسی قانونی در پارلمان روسیه با موضوع ازدواج غیر روس با دختران مجرد این کشور منتشر کرده اند.
ولادیمیر بعرطچ رییس مجلس روسی مبارزه با پدیده «پیر دختری» (ترشیدگی) در روسیه گفته هفته آینده پارلمان روسیه قانون جدل برانگیزی با موضوع ازدواج غیر روس ها با دختران مجرد روس را بررسی می کند.
ولادیمیر بعرطچ در ادامه گفته است: قانونی که قرار است در پارلمان بررسی شود تاکید می کند که هر بیگانه ای که که با یک دختر روسی ازدواج کند، 15 هزار دلار به اضافه تابعیت روسی دریافت خواهد کرد.

جدی؟؟؟ Big Grin پس اونجا هم شوهر نیستا Smile
اقا من هستم هر کی پایست اعلام کنه پاشین بریم زن بگیریم Big Grin
هم ثواب داره هم اقامتتو میگیری Cool
تازه اگه یکی بیشتر بدن چند تا میگیریم که بیشتر ثواب کنیم Big Grin
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، ebrahim1e ، redbull ، copol ، aram_hpanahi ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz
اصلا این یه ماه اخر که تاپیک شلوغ میشه ؛ جذابیت و استرس خاصی به ادم دست میده ... حتی بعد این همه سال شرکت Big Grin
زندگیه دیگه ، داره میگذره ...
اون روزای اول با چند تا از بچه ها از هر درو پنجره ای حرف زدیم ُ چراغ تاپیک روشن موند ... تا به امروز Big Grin
امیدوارم قبول شم !!! وگرنه مجبورم دوباره برم سراغ دفترُ کتابم تا مورد دانشجویی رو بعد فک کنم 4/5 سال از سر بگیرم ...
که اصلا حوصله دومی رو ندارم ! ولی خوب مجبورم ...
یکاری با خودم کردم که اصلا موندنم نمیادددد ! نه دلم به کار میره و نه چیز دیگه ...

پ.ن: اگه اول راهین توصیه میکنم ....یکاری با خودتون نکنین که خونه جای موندن نشه !!!

موفق و پیروز باشید .
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، copol ، aram_hpanahi ، dv2017 ، ILOVEYOU ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-03 ساعت 21:29)redbull نوشته:  سلام یک خبر فوری دارم

البته می دونم که هدف شما طنز و عوض شدن فضاست
اما برای دیگران می گم که این خبر ها شایعه ی واضحی هست
چند وقت پیش ها برای امارات، کویت هم ساخته بودند

تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، msr839 ، jsmlz ، alireza_guitar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان