کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
سلام دوستان ازيز
در موارد بر كردن فورم جند سوالى داشتم ممنونم اكر وقت داشتين كمك كنيد
1_ بندة فوق ليسانس دارم در اين سوال بايد كدامرا اختيار كنم ؟Highest ‎Level of Education Completed‎
2_ بايد شمارةى جندرا بنويسم
‎Number of Educational Institutions Attended:‎
3_در اين بخش بايد اسم جيرا نوشت ؟Name ‎of Institution‎
باز ممنونم ‎..........................
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

۱- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده) در قسمت شغل بهتره social science رو از لیست انتخاب کنم یا با انتخاب Other یکی از گزینه های:

روانشناس در کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic)

یا

مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic)

را بنویسم

۲- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده)، هست حالا توی فرم ds-620 کدوم یک از حالات زیر باعث میشه که شغل ایشون نیاز به کلیر شدن پیدا کنه؟

الف- روانشناس در کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic) : دقیقا کاری که انجام می دن

ب- مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic) : یک بیان کلی و نه دقیق از شغلشون !!! البته مشاوره های خانواده و ... نیز توسط ایشون انجام میشه در همین کلینیک

شما پیشنهاد میدید که کدوم رو بنویسیم الف که کاملا حقیقت رو میگه و یا ب که حقیقت رو بدون جزئیات دقیق میگه

۳- آیا با توجه به کارشون که در رابطه با ترک اعتیاد هست این نقطه نظر منفی به حساب نمیاد ؟ و باعث AP نمیشه؟

سپاسسسسسسسسسس فراوان
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi
سلام دوستان
وقتی داستانم رو بگم می دونم خیلی ها میگین اوه ه ه ه ه ه  شما دیگه .چه... اما همیشه اونی که فکر میکنیم نمیشه:

خانومم برنده 2013 بود بعد از قبولی فرزندمون بدنیا اومد کلی کل کل کشیدیم تا اسمش رو وارد کردیم زمان تولد نی نی که 2 ماه زودتر بدنیا اومد دقیقا 25 روز قبل از مصاحبه بود.به این دلیل که نتو نستیم نی نی رو ببریم وقت مجدد دادن و چون سربازی رفته بودم کلیرنس طول کشید نهایتا سفید شدم و پیش از اتمام وقت اعلام شده رفتیم سفارت ...............................دقیقا یک روز زودتر اعلام کرده بودند ظرفیت پر شده و دیگه بعد از اون با اینکه 20 SEP بود به کسی ویزا ندادند و ..........
امسال (2017) ثبت نام نکردم اما وقتی ثبت نام (2016) خودمون رو امروز چک کردم ...............دیدم باز هم خانمم قبول شده..........وای خدا یا ..چرا.........
بنظرتون با توجه به سرگشتم الان باید شاذ باشم یا ....
مرحله پیش با احتساب هزینه های 3 مرحله رفت و امد انکارا و 2 بار مدیکال حدود 30 ملیون هزینه ام شد نمی دونم الان چه کنم ...
میرسم به آخر خط یا باز هم ......
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، limbo
سلام دوستان ازيز
در موارد بر كردن فورم جند سوالى داشتم ممنونم اكر وقت داشتين كمك كنيد
1_ بندة فوق ليسانس دارم در اين سوال بايد كدامرا اختيار كنم ؟Highest ‎Level of Education Completed‎
2_ بايد شمارةى جندرا بنويسم
‎Number of Educational Institutions Attended:‎
3_در اين بخش بايد اسم جيرا نوشت ؟Name ‎of Institution‎
باز ممنونم ‎..........................
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
می خواستم بپرسم که این موضوع که کسانی با مدارک پزشکی یا داروسازی کلیرنس می خورن صحت داره؟ و آیا مشکلی پیش میاد؟
همسر من برنده شده و دکترا داروسازی داره، الن طرحش رو در یه سازمان دولتی در تهران می گذرونه

ممنون میشم اگر پاسخ بدبد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. برای تکمیل فرم 260 با مشکل مواجه شدم. قسمت review غیر فعاله ضمنا به هیچ عنوان نمیتونم محل مصاحبمو تغییر بدم. لطفا اگر کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
سوال :
با توجه به اینکه من یکبار برنده لاتاری بودم و تمام مراحل رو رفتم و جواب اف ..ب..ای چک هم مثبت اومد اما فقط بدلیل پر شدن ظرفیت قبل از 30 SEP بهم ویزا ندادند در جواب این سوال چی باید انتخاب کنم ؟ YES یا NO
Have you ever been refused a U.S. Visa, been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry?

ضمنا من اقامت موقت یک ساله از اینالیا دارم که تاریخش هم jan2017 تموم میشه ( هرچند که باز هم تمدید میکنمش) اما آیا در جواب سوال :
Do you hold or have you held any nationality other than the one you have indicated above?
باید yes رو انتخاب کنم ؟
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، یه سوال فوری

اگه تو کارت سربازی درجه رو سرباز زده باشه، آیا هنوز نیازه تخصص رو هم تو فرم وارد کنیم.،
اخه کارت سربازی مربوط به سال 65 میشه و اون زمان کارای دفتری انجام میداده و جلو در نگهبانی میداده
چه چیزی رو به عنوان تخصص میتونم تو فرم دی اس 260 وارد کنم

بسیارررررررر ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
در صورتی شخصی پیش دانشگاهی آخرین مدرکش باشه،جواب Highest Level of Education Completed رو در فرم دی اس 260 چی باید داد؟
آیا پیش داشنگاهی degree حساب میشه یا همون دیپلم به عنوان بالاترین محسوب میشه

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 22:34)boss نوشته:  در صورتی شخصی پیش دانشگاهی آخرین مدرکش باشه،جواب Highest Level of Education Completed رو در فرم دی اس 260 چی باید داد؟
آیا پیش داشنگاهی degree حساب میشه یا همون دیپلم به عنوان بالاترین محسوب میشه

ممنون

PRE UNIVERSITY DEGREE
پیش دانشگاهی بالاترین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
بندة فوق ليسانس دارم ولى جرا وقتى عدد ٤ را در number of eductionl.......مينويسم قبول نميكنى ،،مشكل كجاست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از راهنمایی های ارزشمندتون سه تا سوال داشتم:
1- بنده مدرک اصل پیش دانشگاهیمو نمیدونم گم کردم یا نگرفتم اما مدرم موقتشو دارم سوالم اینه که مدرک اصل رو چجوری باید بگیرم؟
2- بعد از ارسال فرم ds260 باید چه مراحلی را طی کنیم؟میدونم باید مدارک را ترجمه کنیم و دنبال واکسن باشیم اما چه مدارکی را دقیقا باید ترجمه کنیم و آیا به غیر از این دو کار باید کار دیگری انجام بدیم؟
3- تا کی بهتره فرم ds260 را ارسال کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام متاسفانه من قسمت مدرک تحصیلی رو اشتباه کردم و noزدم لطفا بفرمایید چکار کنم و تو ایمیل چی بنویسم ممنون
CN:2017AS0000/Ankara/برنده :دوست عزیز/تعداد:4نفر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام ، من درهنگام ثبت نام مدرک خود را لیسانس اعلام کردم( چرا فکر میکردم تا قرعه کشی مدرکم را دریافت میکنم ومهم نیست ) درمدرکم پایان تحصیلات را تیرماه 94 اعلام کرده و همچنین تاریخ دی 94 را درزیر عکس مدرک درج نموده (که فکرمیکنم روزصدور میباشد)حال سوال من اینست که ایا در روزثبت نام که ابان 94 بوده مشکلی را ایجاد میکند یا اینکه اصلا مهم ،داشتن مدرک درهنگام مصاحبه است .خیلی متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 10:35)smh1614 نوشته:  سلام متاسفانه من قسمت مدرک تحصیلی رو اشتباه کردم و noزدم لطفا بفرمایید چکار کنم و تو ایمیل چی بنویسم ممنون

شما یه ایمیل باید به KCC بزنید با این عنوان
نقل قول:
UNLOCKING DS 260
Case Number:
FIRSTNAME:
LASTNAME:
Date ‎of Birth:
VISA CLASS: DV/DIVERSITY‎ VISA
Foreign State of Chargeability: IRAN
CURRENT PROCESSING SITE: KCC
Dear Sir/Madam

I had some mistakes while entering my educational information and I need my ds 260 form to be unlocked so that I can correct mistakes.

Thank you again for your nice consideration,
Kind Regards,
YOUR NAME

بعد از انلاک شدن فرم همچین  ایمیلی برا شما میاد که باید بعد از تصحیح مجدد ریسابمیت کنید.

نقل قول:
Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website.  You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case.  Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.
کیس نامبر: 2017AS5XXX
تاریخ رویت قبولی:2016 MAY 03
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ شروع فرم: MAY 5
تاریخ اولین ارسال فرم: MAY 10
درخواست آنلاک: MAY 12
تعداد انلاک : 2 مرتبه
تاریخ آخرین ارسال فرم:2 JUNE
کارنت: 09 MARCH
نامه دوم: 28 MARCH
مصاحبه: 11 MAY  ابوظبی
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب  Cool  Big Grin