کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
فقط تحصيلات دانشگاهي رو وارد كنين
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 16:44)Frnz نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 19:13)MJJAVAN نوشته:  دوستان من سال فارق التحصیلی دانشگاهو اشتباها یک سال زودتر از از زمانش زدم. ایمیل زدم به KCC ولی جواب نداده هنوز. اساتید محترم جواب بدند ایا این مشکلی ایجاد می کنه؟ یا حتما باید قبل از مصاحبه اصلاح بشه؟

منم مشكل مشابه دارم ، يعني مدرك ديپلم من براي پايان دوره پيش دانشگاهيه اما من تاريخ رو يك سال قبل زدم ! لازمه كه اطلاع بدم ؟ در ضمن دوره پيش دانشگاهي رو جدا ننوشتم

منم اشتباه زده بودم ايميل زدم خيلي زود جواب دادن unlock كردن و تصحيح كردم به اين آدرس KCCDV@state.gov
و با اين مشخصات
My Birth date : MMDDYYYY
Case Number:
Principal Applicant Name:
Preference Category: DV DIVERSITY Foreign
State Chargeability:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 05:21)alex2018 نوشته:  با عرض سلام و تشکر از زحماتتون
بنده در تکمیل فرم ‎ds260‎ و در بخش آدرس تو آمریکا شماره پلاک آپارتمان آشنامون رو نزدم و الان فرم را فرستادم خیلی کلافه ام میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید؟

سلام هم می تونید با ایمیل زدن و انلاک فرم درست کنید هم روز مصاحبه آدرس دقیق رو بگید و یا حتی عوضش کنید . مشکلی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
ممنون من کیس نامبرم بالا هست میترسم انلاک بشم دو ماه دیگه هم بیفتم کارم میشه تا روز سفارت چیزی نگم؟
(2016-05-21 ساعت 10:35)nazi56 نوشته:  
بنده در تکمیل فرم ‎ds260‎ و در بخش آدرس تو آمریکا شماره پلاک آپارتمان آشنامون رو نزدم و الان فرم را فرستادم خیلی کلافه ام میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید؟

سلام  هم می تونید با ایمیل زدن و انلاک فرم درست کنید هم روز مصاحبه آدرس دقیق رو بگید و یا حتی عوضش کنید . مشکلی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من قبلا برنده شدم و مراحل اداری خوردم . برگه صورتی خوردم و بعد هم سقید شدم اما ظزفیت پر شد و ویزا نتونستم بگیرم .
حالا در پاسخ سوال :
‎Have you ever been refused a U.S. Visa, been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission اداری هم at the port of entry?‎

جواب NO زدم و در توضیح نوشتم :
‎I WAS ONE OF THE 2013 DIVERSITY VISA WINNERS (CASE NO 2013AS3037) BUT DUE TO LIMITED CAPACITY OF VISAS, I WAS NOT ISSUED ONE.HOWEVER,I COMPLETED THE APPLICATION AND PROVIDED REDUIRED THINGS AT THAT TIME.‎

بنظر شما توضیح کافیه؟
ضمنا پاسخ سوال رو باید no بزنم دیگه ؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید باید زودتز فرمها رو بفرستم
ممنون
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
Rainbow 
سلام دوستان
برای پر کردن فرم حتما باید فیلدها رو با حروف بزرگ پر کرد یا فرقی نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به شما دوستان عزیز

یکجا تو گامهای مراحل اقدام برای گرین کارت آمریکا خوندم که اگه قبلا برای کانادا یا آمریکا اقدام کردید مواظب باشید که اطلاعات نقض ندید
ما دوسال پیش برای کانادا اقدام کردیم و اقامت کانادا را گرفتیم و چون خودم ‎main applicant‎ بودم اطلاعات شغلی همسرم را خیلی دقیق وارد نکردم در واقع فقط سالهای شروع و خاتمه شغلهاش را به اشتباه حدود یکسال جابجا وارد کردم(چون ارسال کرده بودم دیگه تغییر ندادم)

اما الان برنده اصلی همسرم هستن چه کنم؟ اطلاعات دقیق را وارد کنم یا همونی که برای کانادا تو رزومه همسرم فرستادم وارد کنم .(همسرم سابقه کار دولتی هم داشتن و به احتمال زیاد چک می خورن!!)

1- بنظرتون همون تاریخ های دقیق را وارد کنم که کمی تاریخهاش با ‎Application‎ کانادا فرق می کنه؟ ایا بعدا مشکلی پیش نمیاره؟

2-آیا گواهی اشتغال بکار و بیمه و اینها رو هم می خوان؟

3- آپدیتهایی که دوستان در سالهای قبل اشاره کردن که ازشون خواسته شده بود چه چیزهایی بودن؟

واقعا درگیری ذهنی پیدا کردم ونمی تونم فرمها رو تکمیل کنم
پیشاپیش از کمکتون تشکر می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 08:33)Frnz نوشته:  خواهشا ديگه اين بار جواب بديد ... من ديروز با توجه به يه راهنمايي غلط تقاضاي انلاك دادم ! الان راهي هست كه انلاك نكنن فرم رو .... چون ايراد توي فرم زياد مهم نبوده ، خواهشا منو راهنمايي كنيد ، كيس ٢٥٠٠
/سلام
نگران انلاک کردنتون نباشین کیس نامبرتون پایینه . مشکلی پیش نمیاد .
استرس نداشته باشین .
موفق باشید Wink Wink Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 11:44)alex2018 نوشته:  ممنون من کیس نامبرم بالا هست میترسم انلاک بشم دو ماه دیگه هم بیفتم کارم میشه تا روز سفارت چیزی نگم؟
(2016-05-21 ساعت 10:35)nazi56 نوشته:  

سلام  هم می تونید با ایمیل زدن و انلاک فرم درست کنید هم روز مصاحبه آدرس دقیق رو بگید و یا حتی عوضش کنید . مشکلی نیست
در روز مصاحبه آدرس خود را تغییر دهید . خیلی ها آدرس هتل یا فیک نوشته اند که بعدا آن را تغییر دهند . اصلا جای نگرانی وجود ندارد .
موفق باشید Cool Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
(2016-05-21 ساعت 17:29)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام دوستان
برای پر کردن فرم حتما باید فیلدها رو با حروف بزرگ پر کرد یا فرقی نداره؟

خودش بحروف بزرگ تایپ میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
(2016-05-18 ساعت 08:33)Frnz نوشته:  خواهشا ديگه اين بار جواب بديد ... من ديروز با توجه به يه راهنمايي غلط تقاضاي انلاك دادم ! الان راهي هست كه انلاك نكنن فرم رو .... چون ايراد توي فرم زياد مهم نبوده ، خواهشا منو راهنمايي كنيد ، كيس ٢٥٠٠

پیرو نامه قبلی نامه بزنید که منصرف شدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 15:24)Frnz نوشته:  لطفا جواب بديد .... من اطلاعات پيش دانشگاهي رو وارد نكردم ، فقط دبيرستان و دانشگاه رو نوشتم. الان بايد تقاضاي انلاك بدم  ؟

نه دوست عزیز
روز مصاحبه اعلام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 17:39)omid_k0 نوشته:  تاریخ شروع دیپلم چه جوری میشه؟تو مدرک دیپلم فقط تاریخ ثبت رو زدهکه مرداد هست و نه خرداد...
سوال دیکه اینکه من محل مصاحبه رو از آنکارا به ایروان تغییر دادم... ولی بعد از اون این صفحه قفل شده و قابل تغییر نیست و فقط میشه مشاهده ش کرد.. مال همه همینطوره؟

از ابتدای شروع دبیرستان تا اتمام دبیرستان
در اخر قبل تز سامبیت کردن تو قسمت ریویو فکر قابل تغییر باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 11:26)amirafza نوشته:  سلام من یکی از برنده شدگان لاتاری 2017 هستم
زمانی که برای ثبت نام فرم ds-260 میرم همه پر شدن جز پسر 9 سالم
زمانی که همه موارد رو تکمیل میکنم و میخوام بفرستم نمیشه دکمه sign باز نمیشه که بفرستم
ایا باید کاری کنم که انجام ندادم ؟؟؟؟
فکر به این دلیله
ی فرمی هست برای تعهد خدمت سربازی حالا جزییاتشو یادم نیست
که باید بازش کنید و بعد دکمه سامبیت برای پسرتون فعال میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
كسي ميدونه آپديتهايي كه از برنده هاي ٢٠١٦
خواسته بودن معمولا چه مداركي بوده است؟