کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-06-23 ساعت 14:45)mohsen1984 نوشته:  دوستان هیچ کجا از فرم 260 نباید عکس بفرستیم?
یعنی فقط روز مصاحبه عکس ما رو دریافت میکنن؟؟؟؟

بله هیچ مدارکی نیاز به ایمیل و ارسال نیست
همه چی حضوری هست
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen1984
(2016-06-19 ساعت 17:28)chakavakl نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 11:20)yasharvac نوشته:  دوستان سلام،
لطفا راهنمایی کنید:
کیس: 6900
توضیح تحصیلات بنده در حال حاضر:
دیپلم کار و دانش سال 78 (دیپلم 11 ساله)
ورود به مقطع کاردانی در سال 79
پاس کردن 44 واحد تا سال 81 و انصراف
بنده برای حل مشکل دیپلم 11 ساله میخوام از اول مهر دوباره تحصیلاتم رو در مقطع کاردانی ادامه بدم  و شاغل به تحصیل بشم،
به نظر شما برای ارسال فرم DS-260 صبر کنم بعد از اینکه در مهرماه ثبت نام کردم فرم رو با عنوان در حال تحصیل ارسال کنم بهتر باشه؟
و آیا ارائه 2 سال سابقه کاری با امتیاز 7 میتونه باعث چک و AP در زمان مصاحبه بشه یا خیر؟

اول از همه بگم فرم رو اصلا دیر نفرستید
شده الان بفرستید و بعد حالا اگه دانشگاه رفتید آنلاک کنید، اما دیر نفرستید
بعد اینکه اگه واحد پاس کرده باشید این امکان هست ک همون واحدها رو برید آموزش پرورش براتون معادل پیش دانشگاهی بدن
منتها چون انصراف دادید نمیدونم الان این کار رو انجام بدن یا نه
میتونید با تماس به آموزش پرورش سوال کنید

سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز...
تبریک میگم خدمت شما بابت موفقیتی که کسب کردین و امیدوارم همسرتون هم به زودی زود به شما ملحق بشه...
سپاس بابت پاسخ و راهنمایی شما...
فرم رو ارسال کردم...
متاسفانه آموزش و پرورش اینکار رو انجام نمیده...
شما تو دوره خودتون اصلا کیسی که با همچین مسئله ای درگیر بوده باشه که تونسته با راه حلی موفق بشه رو سراغ نداشتین....
البته دوستان به بنده گفتن که با این شرایطی که گفتم مشکلی نیست ولی استرس این موضوع اصلا ولم نمیکنه...
خیلی امیدوارم که بتونم غیر از این کاری که میخوام بکنم یه راهی یا کسی (یه پارتی کوچولو) رو پیدا کنم که یه نامه معادلسازی از آموزش و پرورش بگیرم که دیگه خیالم راحت بشه...
چون واقعا تمام شرایط کلی من به غیر از این یه موضوع کوچکترین مشکلی نداره...
توکل بر خدا...
به امید دیدار همه دوستان در (آ م ر ی ک ا)
پاسخ
تشکر کنندگان:
در مورد سوال مربوط به کار:
من دانشجو هستم و در کنار تحصیل در شرکت خصوصی مرتبط با رشتم(رشته غیر حساس) کار میکنم، البته فقط حقوق ماهانه دریافت میکنم بدون هیچگونه بیمه و مزایا و... یعنی مدرکی دال بر اینکه من کار میکنم توی این شرکت وجود نداره(بجز واریزی حقوق ماهانه)، بنظرتون توی قسمت کار بنویسم که کار میکنم یا بنویسم دانشجو ام؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-27 ساعت 15:33)yasharvac نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 17:28)chakavakl نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 11:20)yasharvac نوشته:  دوستان سلام،
لطفا راهنمایی کنید:
کیس: 6900
توضیح تحصیلات بنده در حال حاضر:
دیپلم کار و دانش سال 78 (دیپلم 11 ساله)
ورود به مقطع کاردانی در سال 79
پاس کردن 44 واحد تا سال 81 و انصراف
بنده برای حل مشکل دیپلم 11 ساله میخوام از اول مهر دوباره تحصیلاتم رو در مقطع کاردانی ادامه بدم  و شاغل به تحصیل بشم،
به نظر شما برای ارسال فرم DS-260 صبر کنم بعد از اینکه در مهرماه ثبت نام کردم فرم رو با عنوان در حال تحصیل ارسال کنم بهتر باشه؟
و آیا ارائه 2 سال سابقه کاری با امتیاز 7 میتونه باعث چک و AP در زمان مصاحبه بشه یا خیر؟

اول از همه بگم فرم رو اصلا دیر نفرستید
بعد اینکه اگه واحد پاس کرده باشید این امکان هست ک همون واحدها رو برید آموزش پرورش براتون معادل پیش دانشگاهی بدن

تبریک میگم خدمت شما بابت موفقیتی که کسب کردین و امیدوارم همسرتون هم به زودی زود به شما ملحق بشه...
فرم رو ارسال کردم...
شما تو دوره خودتون اصلا کیسی که با همچین مسئله ای درگیر بوده باشه که تونسته با راه حلی موفق بشه  رو سراغ نداشتین....
البته دوستان به بنده گفتن که با این شرایطی که گفتم مشکلی نیست ولی استرس این موضوع اصلا ولم نمیکنه...
خیلی امیدوارم که بتونم غیر از این کاری که میخوام بکنم یه راهی یا کسی (یه پارتی کوچولو)  رو پیدا کنم که یه نامه معادلسازی از آموزش و پرورش بگیرم که دیگه خیالم راحت بشه...
توکل بر خدا...
ریز نمرات اون 44 واحد هم از دانشگاه بگیرید ترجمه کنید و روز مصاحبه با خودتون ببرید
اگرم امکانش هست دانشگاه هم ثبتنام کنید چون شماره کیستون بالاس اگر 44 واحد ازتون قبول کنن میتونید مدرک کاردانی بگیرید اگرم نتونید میتونید گواهی اشتغال به تحصیل لاقل بگیرید دیگه با اون قطعا آموزش پرورش مدرک معادل بهتون میده
تا وقتی که صداقت داشته باشید دچار مشکل نخواهید شد بدون نگرانی خودتون واسه مهاجرت آماده کنید انشالله موفق میشین
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619
(2016-06-29 ساعت 16:41)azerila619 نوشته:  در مورد سوال مربوط به کار:
من دانشجو هستم و در کنار تحصیل در شرکت خصوصی مرتبط با رشتم(رشته غیر حساس) کار میکنم، البته فقط حقوق ماهانه دریافت میکنم بدون هیچگونه بیمه و مزایا و... یعنی مدرکی دال بر اینکه من کار میکنم توی این شرکت وجود نداره(بجز واریزی حقوق ماهانه)، بنظرتون توی قسمت کار بنویسم که کار میکنم یا بنویسم دانشجو ام؟

به نظر من بنویسید دانشجو هستید و اسمی از کار نیارید

سفرنامه
پاسخ
(2016-06-30 ساعت 00:48)chakavakl نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 15:33)yasharvac نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 17:28)chakavakl نوشته:  اول از همه بگم فرم رو اصلا دیر نفرستید

فرم رو ارسال کردم...
شما تو دوره خودتون اصلا کیسی که با همچین مسئله ای درگیر بوده باشه که تونسته با راه حلی موفق بشه  رو سراغ نداشتین....
خیلی امیدوارم که بتونم غیر از این کاری که میخوام بکنم یه راهی یا کسی (یه پارتی کوچولو)  رو پیدا کنم که یه نامه معادلسازی از آموزش و پرورش بگیرم که دیگه خیالم راحت بشه...
توکل بر خدا...
ریز نمرات اون 44 واحد هم از دانشگاه بگیرید ترجمه کنید و روز مصاحبه با خودتون ببرید
اگرم امکانش هست دانشگاه هم ثبتنام کنید چون شماره کیستون بالاس اگر 44 واحد ازتون قبول کنن میتونید مدرک کاردانی بگیرید اگرم نتونید میتونید گواهی اشتغال به تحصیل لاقل بگیرید دیگه با اون قطعا آموزش پرورش مدرک معادل بهتون میده
تا وقتی که صداقت داشته باشید دچار مشکل نخواهید شد بدون نگرانی خودتون واسه مهاجرت آماده کنید انشالله موفق میشین

ببخشید، من دیپلم 11 ساله نظام جدید فنی و حرفه‌ای دارم و کاردانی هم گرفتم، الانم دانشجوی کارشناسی هستم، ایا نیازی به معادل سازی مدرک هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-30 ساعت 01:07)azerila619 نوشته:  
(2016-06-30 ساعت 00:48)chakavakl نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 15:33)yasharvac نوشته:  سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز...
فرم رو ارسال کردم...
توکل بر خدا...

ببخشید، من دیپلم 11 ساله نظام جدید فنی و حرفه‌ای دارم و کاردانی هم گرفتم، الانم دانشجوی کارشناسی هستم، ایا نیازی به معادل سازی مدرک هست؟
نه نیازی نیست تنها شرط آنها 12 سال تحصیل است که شما با مدرک کاردانی این 12 سال رو دارید

سفرنامه
پاسخ
با سلام
من مدرک لیسانس دارم باید اطلاعات مربوط به دیپلم رو هم تو قسمت اطلاعات تحصیلی وارد کنم یا نه ؟
(من اطلاعات مربوط به پیش دانشگاهی رو وارد کردم.)
2-در قسمت ثبت آدرس برای دریافت گرین کارت باید نام شخص و شماره تلفنی که محل آدرس به نام اوست نوشته شود یا نه؟ من آدرس و کد پستی رو کامل وارد کردم .
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 22:42)faegheh_niazmand نوشته:  سلام ،یه سوال داشتم اگر میشه جواب بدین.داخل فرم قسمتی که راجع به تحصیلات بود من فقط مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم،این قضیه مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟باید چکار کنم؟؟؟

سلام
خانم من هم که برنده اصلی است. عین مشکل شما رو داره از چند نفر پرسیدم گفتن بهتره تقاضای انلاک بدی ما هم ایمیل دادیم الان 2روزه
اما هنوز جوابی ندادن
احتمالا زمان مصاحبمون دیرتر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بعد تکمیل 260
چه مدت بعد ایمیل مصاحبه میاد؟
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar
(2016-07-06 ساعت 21:04)alireza51 نوشته:  سلام
بعد تکمیل 260
چه مدت بعد ایمیل مصاحبه میاد؟

چیزی که من متوجه شدم به شماره کیستون بستگی داره
و اینکه کی فرم رو فرستادین
و فک نکنم ایمیل بیاد براتون باید خودتون چک کنید تو سایت
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
با به همه هم قطارهای بعد از ما ما با قطار 2016 رفتیم و شما با قطار شماره 2017 میایید امیدوارم که موفق باشید.
دوستان میخواستم بگم که من و دیگر دوستان اطلاعاتی که داشتیم رو براتون گذاشتیم و هم چنین میتونید از سفرنامه استفاده کنید سعی کردیم من دیگر دوستان بهترین اطلاعات رو برای شما قرار بدیم همچنین میتونید متوجه بشید از سفرنامه من که چه مدارکی مورد نیاز هست.
سفرنامه من رو میتونید از داخل امضا بردارید
به امید موفقیت همه شما دوستان.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,606)
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
(2016-06-29 ساعت 16:41)azerila619 نوشته:  در مورد سوال مربوط به کار:

بنظر من ننویسید چون ممکنه اپ بخورید ،شرایط دانشجو بدون سربازی یکضرب هست و شانس خودتون رو قطعا کم میکنید.ممکنه اپ هم نشید ولی بنظر من ریسک نکنید.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
درود
من تو قسمت مدارک تحصیلی مدرک پیش دانشگاهی را وارد نکردم البته مدارک دانشگاهی و دیپلم را وارد کردم. به نظرتون نیاز به آنلاک هست؟
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،یه سوال داشتم اگر میشه جواب بدین،در قسمت تکمیل مدارک تحصیلی،تاریخ شروع مدرک دیپلم رو از کی باید بزنم؟از اول دبیرستان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان