کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-06-05 ساعت 19:26)Yazdan.A.Y نوشته:  سلام دوستان
توی قسمت secondary level or above باید واسه دانشجوی کارشناسی چی نوشته بشه..؟
ایا فقط مدرسه محل کسب مدرک دیپلم. را میخواد یا. پیش دانشگاهی و دانشگاهم باید اضافه بشه....؟؟؟؟
دوستان zone code همون کد پستیه خودمونه....؟؟ و ایا باید تو ادرس منزل کد پستی نوشته بشه....؟

اگر در حال حاضر دانشجو هستین بزنین 2 و مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو وارد کنین
اگر تا وقتی که برین مصاحبه مدرک لیسانس رو میگرین بزنین 3 و مدرک لیسانس رو هم وارد کنین
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: Yazdan.A.Y
(2016-06-04 ساعت 22:58)Shilan88 نوشته:  سلام ببخشید
در قسمت تحصیلات. برای من که همراه هستم سوال بالاترین سطح تحصیلات تکمیل شده نمیاد ولی فرم اصلی یعنی فرم همسرم  هست. منظورم همونجاست که بعدش میپرسه تعداد مدارک گذرانده. مشکل جیه ایا این قسمت فرم برای همه هنینطوره

سلام. دوست عزیز بله، فقط نفر اصلی این سوال ازش پرسیده میشه. چون مدارک شما مهم نیست اگر حتی بی سواد هم باشید. در صورتیکه نفر اصلی باید حتما دیپلم 12 ساله داشته باشه.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-06-06 ساعت 13:35)Lilimamali نوشته:  
(2016-06-04 ساعت 22:58)Shilan88 نوشته:  سلام ببخشید
در قسمت تحصیلات. برای من که همراه هستم سوال بالاترین سطح تحصیلات تکمیل شده نمیاد ولی فرم اصلی یعنی فرم همسرم  هست. منظورم همونجاست که بعدش میپرسه تعداد مدارک گذرانده. مشکل جیه ایا این قسمت فرم برای همه هنینطوره

سلام. دوست عزیز بله، فقط نفر اصلی این سوال ازش پرسیده میشه. چون مدارک شما مهم نیست اگر حتی بی سواد هم باشید. در صورتیکه نفر اصلی باید حتما دیپلم 12 ساله داشته باشه.

سلام ولی در مورد من علیرغم اینکه من کیس اصلی هستم ولی در قسمت تحصیلات خانمم قسمت مربوطه اومد و من هم زدم تحصیلات خانمم را از لیسانس به پایین.راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای سابقه کاری نیازی هست که معرفی نامه از هر مقطع کاری گرفته بشه یا فقط نوشتن اطلاع دقیق تو فرم کافیه؟
کیس نامبر: **64
تاریخ رویت قبولی:هفته اخر می
تعداد اعضای کیس: 2 نفر
تاریخ شروع فرم: روزای آخر می
تاریخ اولین ارسال فرم:
تاریخ آخرین ارسال فرم: 7 جون
تاریخ دریافت نامه دوم: 10 می
محل مصاحبه:ایروان
تاریخ مصاحبه:15 جون
مدت کلیرنس: (هر کدام از اعضای کیس)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 02:29)Arash.arezoo نوشته:  برای سابقه کاری نیازی هست که معرفی نامه از هر مقطع کاری گرفته بشه یا فقط نوشتن اطلاع دقیق تو فرم کافیه؟
شنیدم می گن اصلا معرفی نامه و گواهی اشتغال نیاز نیس ترجمه و ارایه بشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در قسمت education :
Course of study چی باید بنویسم....؟humanities یا academic. ..?
جواب اون سوالی که درمورد مدیکال و واکسناسونه چی باید بزنیم؟اگه no بزینیم explain میخواد....
دوستان عضویت در بسیج مانعی ایجاد نمیکنه..؟چون یه سوالش در باره سازمان های تروریستیه....
جواب اون سوالی که میگه جز زبان مادری زبان دیگه ای بلدید چی میشه...؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. یکی از دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شده ولی توی فرم اولیه قرعه کشی در قسمت middle name اسم کوچیک یا nick name را وارد کرده و اسمش اینجوری شده در ثبت نام نهایی. Sahrayi Alireza Ali . واسه تمام افراد زیر مجموعش هم به همین صورت وارد کرده ولی اونا نیک نیمشون همون اسم داخل پاسپورت هست. این اطلاعات در فرم ۲۶۰ تصحیح شده و درستش وارد شده. به نظرتان نیاز به ایمیل زدن به KCC هست یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-10 ساعت 20:36)kaka22_milan نوشته:  دوستان سلام. یکی از دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شده ولی توی فرم اولیه قرعه کشی در قسمت middle name اسم کوچیک یا nick name را وارد کرده و اسمش اینجوری شده در ثبت نام نهایی. Sahrayi Alireza Ali . واسه تمام افراد زیر مجموعش هم به همین صورت وارد کرده ولی اونا نیک نیمشون همون اسم داخل پاسپورت هست. این اطلاعات در فرم ۲۶۰ تصحیح شده و درستش وارد شده. به نظرتان نیاز به ایمیل زدن  به KCC هست یا خیر؟

سلام
نه نیاز به ایمیل نیست و ملاک وترد کردن اطلاعات صحیح د فرم ds260 هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خواستم لطف کنید و بهم بگید در قسمت social security چه جوابهایی باید بدم؟ به سوال 2 و 3 باید چه پاسخی بدم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
شغل نفر اصلی کیس ما مهندسی است و با همان سر کار رفته، من فرمها رو تکمیل و ارسال کردم ولی در جواب
dose this job require at least 2 years of training or experience
گزینه yes را زدم که بعدش عنوان شغلی و شرح وشایف شغل را خواسته بود، بعضی از دوستان معتقدند لزومی نداشته گزینه yes را بزنم و ممکنه این توضیحات پروسه کلیرنس را طولانی کنه بنظرتون با توجه به شماره کیس ما که حدود 6000 هست آیا لازمه آنلاک کنم و گزینه no را بزنم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای تکمیل فرم DS-260 داشتن پاسپورت لازمه یا نه؟ اگه پاسپورت نداشته باشیم برای تکمیل فرم مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب

من پارسال برای لاتاری 2017 اقدام کردم با کسی تو رابطه ازدواج بودم . اسم اونم در فرم بعنوان همسرم پر کردن و یک فرم هم برای اون پر کردم و اسم خودمو بعنوان همسرش پر کردم و ما تا الان با هم ازدواج نکردیم و الان اسم اون خانم برنده شده ، الان ما باید باهم ازدواج کنیم (یعنی عقد رسمی)و بعد فروم رو به kcc بفرستیم یا نیازی به ازدواج نیست و منم میتونم باهاش برم ؟ ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز، همسر بنده از برندگان ۲۰۱۷ با کیس نامبر 7xxx می باشن، منتها مشکل دیپلم  ۱۲ ساله داریم... دیپلم ایشون فنی حرفه ای، ۱۱ ساله دارن...
۱- چکار باید کرد؟ پیش دانشگاهی بگیریم مشکل حله؟ چگونه میشه پیش دانشگاهی گرفت؟ میشه خرید؟ به نظرتون میشه الان برای پیش اقدام کرد با توجه به کیس نامبر؟
۲- در فرم DS260 در قسمت education برای دیپلم فنی حرفه ای کدام گزینه باید زده بشه؟ academic یا vocational؟
۳- برای آدرس دائم میشه فعلا آدرس fake زد؟ بعدا اصلاح کرد؟

سپاس از همراهی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
پدرم در سال ‎1350‎ در ارتش خدمت سربازی کرده و سرباز صفر بوده و تخصصی هم نداشته لطفا راهنمایی کنید برای سئولات زیر چه باید بنویسم
‎1 -Branch of Service‎
2- ‎Rank/Position‎
‎3- Military Specialty‎
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
من یه سوال داشتم، اینکه آیا قبل از تکمیل فرم ds-260 باید هزینه ای برای affidavit of support و IV application fee پرداخت شود؟ چون در صفحه دوم فرم، قسمت summary information اطلاعات پرداخت هم خواسته شده.
و سوال دیگه اینکه گزینه fee payment در سایت اصلی https://ceac.state.gov/ceac برای چه منظور هستش؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان