کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
سلام دوستان من تو فرم شغلم رو زدم مربی در صورتی که هم مربی هستم هم توی اتحادیه مشغول بکارم اما اتحادیه رو ذکر نکردم چون قابل توضیح دادن نبود از اول امسال هم بیمه اتحادیه واسم رد میکنه به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
لطفا راهنمایی کنید:
کیس: 6900
توضیح تحصیلات بنده در حال حاضر:
دیپلم کار و دانش سال 78 (دیپلم 11 ساله)
ورود به مقطع کاردانی در سال 79
پاس کردن 44 واحد تا سال 81 و انصراف
بنده برای حل مشکل دیپلم 11 ساله میخوام از اول مهر دوباره تحصیلاتم رو در مقطع کاردانی ادامه بدم و شاغل به تحصیل بشم،
به نظر شما برای ارسال فرم DS-260 صبر کنم بعد از اینکه در مهرماه ثبت نام کردم فرم رو با عنوان در حال تحصیل ارسال کنم بهتر باشه؟
و آیا ارائه 2 سال سابقه کاری با امتیاز 7 میتونه باعث چک و AP در زمان مصاحبه بشه یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من فرم \DS-260 رو پر کردمولی بعدش بعضی از دوستان بهم گفتن که باید قبلش به صورت آنلاین 325 دلار پول واریز میکردم.آیا همراه این فرم باید پولی واریز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک سوال دیگه اینکه آیا باید مدارک ترجمه شده رو به kcc ایمیل کنم یا زمان مصاحبه با خودم ببرم؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،یه سوال داشتم اگر میشه جواب بدین.داخل فرم قسمتی که راجع به تحصیلات بود من فقط مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم،این قضیه مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟باید چکار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 03:09)ramin_abd نوشته:  سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
من یه سوال داشتم، اینکه آیا قبل از تکمیل فرم ds-260 باید هزینه ای برای affidavit of support و IV application fee پرداخت شود؟ چون در صفحه دوم فرم، قسمت summary information اطلاعات پرداخت هم خواسته شده.
و سوال دیگه اینکه گزینه fee payment در سایت اصلی https://ceac.state.gov/ceac برای چه منظور هستش؟

(2016-06-16 ساعت 00:13)faegheh_niazmand نوشته:  سلام. من فرم \DS-260 رو پر کردمولی بعدش بعضی از دوستان بهم گفتن که باید قبلش به صورت آنلاین 325 دلار پول واریز میکردم.آیا همراه این فرم باید پولی واریز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک سوال دیگه اینکه آیا باید مدارک ترجمه شده رو به kcc ایمیل کنم یا زمان مصاحبه با خودم ببرم؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدین

شما هیچ پولی رو واریز نباید کنید تا موقع مصاحبه که ازتون $330 نقد میگیرن
مدارکی هم ارسال نمیکنید اصلا ، هرچی هست با خودتون به سفارت میبرید

لطفا حرف هیچکس به جز اونایی ک مصاحبه رفتن از طریق لاتاری رو جدی نگیرید
من دوستم رفته و خالم آمریکاس و ... همه اینا بی اصلاع شما رو به اشتباه میندازن
اکثر دوستانی ک اینجا هستن  منجمله من مرجعشون همین سایت مهاجرسرا بود که فوق العاده کامل هست
با خواندن مطالب سالهای قبل همه چی رو مطلع میشید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-15 ساعت 11:20)yasharvac نوشته:  دوستان سلام،
لطفا راهنمایی کنید:
کیس: 6900
توضیح تحصیلات بنده در حال حاضر:
دیپلم کار و دانش سال 78 (دیپلم 11 ساله)
ورود به مقطع کاردانی در سال 79
پاس کردن 44 واحد تا سال 81 و انصراف
بنده برای حل مشکل دیپلم 11 ساله میخوام از اول مهر دوباره تحصیلاتم رو در مقطع کاردانی ادامه بدم و شاغل به تحصیل بشم،
به نظر شما برای ارسال فرم DS-260 صبر کنم بعد از اینکه در مهرماه ثبت نام کردم فرم رو با عنوان در حال تحصیل ارسال کنم بهتر باشه؟
و آیا ارائه 2 سال سابقه کاری با امتیاز 7 میتونه باعث چک و AP در زمان مصاحبه بشه یا خیر؟

اول از همه بگم فرم رو اصلا دیر نفرستید
شده الان بفرستید و بعد حالا اگه دانشگاه رفتید آنلاک کنید، اما دیر نفرستید
بعد اینکه اگه واحد پاس کرده باشید این امکان هست ک همون واحدها رو برید آموزش پرورش براتون معادل پیش دانشگاهی بدن
منتها چون انصراف دادید نمیدونم الان این کار رو انجام بدن یا نه
میتونید با تماس به آموزش پرورش سوال کنید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-13 ساعت 20:52)رضا صالحی نوشته:  سلام
پدرم در سال ‎1350‎ در ارتش خدمت سربازی کرده و سرباز صفر بوده و تخصصی هم نداشته لطفا راهنمایی کنید برای سئولات زیر چه باید بنویسم
‎1 -Branch of Service‎
2- ‎Rank/Position‎
‎3- Military Specialty‎
متشکرم

1-The Islamic Republic of Iran Army
2- Soldier
3-None

سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: رضا صالحی
(2016-06-12 ساعت 15:55)azerila619 نوشته:  برای تکمیل فرم DS-260 داشتن پاسپورت لازمه یا نه؟ اگه پاسپورت نداشته باشیم برای تکمیل فرم مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی

بله شماره پاسپورت از شما خواسته میشه اگر ندارید other document انتخاب کنید

سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619
(2016-06-12 ساعت 19:11)Rezakr نوشته:  سلام و عرض ادب  

من  پارسال برای لاتاری 2017  اقدام کردم با کسی تو رابطه ازدواج بودم . اسم  اونم   در  فرم  بعنوان همسرم  پر کردن    و  یک فرم  هم  برای  اون  پر کردم  و اسم خودمو  بعنوان  همسرش پر کردم   و ما   تا الان  با هم  ازدواج نکردیم    و الان   اسم  اون  خانم   برنده  شده  ،   الان ما باید  باهم ازدواج کنیم (یعنی عقد رسمی)و  بعد فروم  رو به  kcc  بفرستیم  یا  نیازی  به ازدواج نیست و  منم  میتونم  باهاش برم ؟   ممنون میشم  کمکم کنین

سلام
بدليل عدم صداقت در هنگام ثبت نام لاتاري كيس قبولي خانم شما رد ميباشد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-12 ساعت 15:55)azerila619 نوشته:  برای تکمیل فرم DS-260 داشتن پاسپورت لازمه یا نه؟ اگه پاسپورت نداشته باشیم برای تکمیل فرم مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی

نه دوست عزیز مثل من میتونید تیک سفر از طریق دیگر را بذارید.
البته اگر می تونید سریعا پس پورت را تهیه کنید بهتره این کار را انجام بدید.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان محترم  و مدیر عزیز یک سوال ؟
منو دخترم نفر همراه هستیم و همسرم نفر اصلی
اگر همسرم خدا خواست و یکضرب پاس گرفت و من خدایی نخواسته  به دلایلی مثل اف بی چک منتظر بشم و برنامه ویزا تایمش تموم بشه تکلیف چیه ؟
اون میتونه تنها بره ؟ من چطوری میتونم بهش ملحق بشم ؟
تشکر از پاسختون
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:

من پارسال برای لاتاری 2017 اقدام کردم با کسی تو رابطه ازدواج بودم . اسم اونم در فرم بعنوان همسرم پر کردن و یک فرم هم برای اون پر کردم و اسم خودمو بعنوان همسرش پر کردم و ما تا الان با هم ازدواج نکردیم و الان اسم اون خانم برنده شده ، الان ما باید باهم ازدواج کنیم (یعنی عقد رسمی)و بعد فروم رو به kcc بفرستیم یا نیازی به ازدواج نیست و منم میتونم باهاش برم ؟ ممنون میشم کمکم کنین

توضیحتون یکم متفاوت بود
یه جا گفتین اسم خانوم رو توی فرم خودتون پر کردید
یه جا گفتید خانوم برنده شده !
میشه الان بگید که اگه درست فرموده باشید و خانوم برنده باشه،ایشون هم مثل شما وقتی فرم رو پر کرد اسم شما
رو به عنوان همسر توی فرم خودش نوشت ؟

اگه اینطور که فرمودید باشه و قبل ازدواج فرم پر کرده باشید به قول دوستمون دروغ به حساب میاد
و کیس شما رو رد میکنن

سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

من  پارسال برای لاتاری 2017  اقدام کردم با کسی تو رابطه ازدواج بودم . اسم  اونم   در  فرم  بعنوان همسرم  پر کردن    و  یک فرم  هم  برای  اون  پر کردم  و اسم خودمو  بعنوان  همسرش پر کردم   و ما   تا الان  با هم  ازدواج نکردیم    و الان   اسم  اون  خانم   برنده  شده  ،   الان ما باید  باهم ازدواج کنیم (یعنی عقد رسمی)و  بعد فروم  رو به  kcc  بفرستیم  یا  نیازی  به ازدواج نیست و  منم  میتونم  باهاش برم ؟   ممنون میشم  کمکم کنین

درود دوست عزیز
من اگر جای شما بودم قبل از هر اقدامی یک ایمیل به KCC میفرستادم و شرایط را برایشون توضیح می دادم. بعد طبق گفته اونا عمل می کردم.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،یه سوال داشتم اگر میشه جواب بدین.داخل فرم قسمتی که راجع به تحصیلات بود من فقط مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم،این قضیه مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟باید چکار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
توجه توجه توجه
این یک اخطار است

فرم را با دقت پر کنید. مشخصات را از روی پاسپورت پر کنید اگر پاسپورت دارید.

اگر هنوز ازدواج نکردید، ننویسید متاهل!
شرایطی فعلی را وارد کنید!
دوست دختر/پسر و نامزد و .... دلیل بر متاهلی نیست!

تا عقد نکردید متاهل نیستید!
اگر زمان پر کردن فرم هنوز ازدواج نکردید، دروغ ننویسید!

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، mohsen1984 ، ندا خانوم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان