کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-06-07 ساعت 09:33)farzad54 نوشته:  سلام کسی میدونه سایت ابوظبی برای چک apاز چند روز بعد از مصاحبه شماره کیس رو میشناسه ؟

دوست عزيز كيس مارو از همون فرداي مصاحبه ميشناخت اما من تو فروم بچه هاي 2016 ديدم كسايي كه بعد از يك ماه البته با ايميل سفرت كيسشونو شناخته
كيس نامبر :
**2017as44
مصاحيه :
مارچ 2017
مكان مصاحيه :
ابوظبي
تعداد كيس :
2 نفر
وضعيت :
ap
آپديت :
18 جولاي- 10 اگوست - 11 اگوست زير مجموعه-17آگوست اور شدن زير مجموعه-25 آگوست آپديت كيس اصلي
ايشود : 10sep
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad54
(2017-06-07 ساعت 10:21)mah_2017 نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 09:31)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 09:28)jozi نوشته:  ما هم مثل شما. ابوظبی خیلی کند پیش میره

ابوظبی سال گذشته هم خیلی کند پیش میرفت ولی توی جولای و آگست کولاک کرد

ابوظبي خيلي كنده!! من حتي آپديت هم نداشتم جز 5 روز پيش اونم با ارسال ايميل!! حتي اين ايميلها كه ايروان ميفرسته براي كيسها من نديديم ابوظبي براي كسي بفرسته!!

اگر از بچه ها كسي ابوظبي بوده و ايميل گرفته لطفا اينجا خبر بده ما هم در جريان باشيم
من هفته پیش با ارسال ایمیل و گرفتن جواب که هنوز در مرحله اداری هستین و باید منتظر بمونیم و یه اپدیت آپدیت خاصی نداشتم دوستانی هم بودن بدون گرفتن جواب ایمیلاز سفارت ابوظبی اپدیت شدن
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
دوستان کسی تا حالا موردی دیده که به فاصله یک هفته بعد مصاحبه or بشه و باقی بمونه؟ چه تفسیری میتونه داشته باشه دوستان اهل فن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-07 ساعت 10:38)minaz00 نوشته:  دوستان کسی تا حالا موردی دیده که به فاصله یک هفته بعد مصاحبه or بشه و باقی بمونه؟ چه تفسیری میتونه داشته باشه دوستان اهل فن

من اهل فن نیستم فقط اون چیزی که دیدم خدمتون عرض میکنم
کلا کیس با کیس تفاوت داره و نمیشه برای هر کیسی یه جور تفسیر کرد.
ولی بوده کیسی که مدت کوتاهی بعد از مصاحبه کلیر و یا or شده که بیشتر افرادی بودن که شامل مراحل بلند مدت اداری نبودن و فقط یا نقص مدرک داشتن یا باید به یسری فروم که توسط سفارت ایمل میشده جواب میدادن و به محض فرستادن جواب ایمیل به سفارت توسط شخص اپدیت و کلیر شدن
ولی دوست عزیز اگر مدت زیادی در مرحله or هستن حتما حتما با ایمیل های فراوان پیگیری کنن مخصوصا اگر سفارت ابوظبی بوده کلا ابوظبی و بعدش انکارا رو هوا طی مسیر میکنن Sad
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya
(2017-06-06 ساعت 18:08)hamed98 نوشته:  
(2017-06-06 ساعت 12:39)farnaz_jmo نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 15:39)hamed98 نوشته:  دوست عزیز از کجا شما نگاه می کنید که متوجه کلیر شدن کیس های مختلف میشد؟
برای سفارت آنکارا هم در این مورد اطلاعاتی دارید؟
متشکرم

سلام
البته قبلاً هم اینجا share شده، سفارت آنکارا از طریق لینک زیر آپدیتهای کل کیس ها رو اعلام میکنه:

https://tr.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt

با تشکر از لینک ارسالی
ولی بعد از ورود به لینک فوق، صفحه ای که باز میشه انگار درست لود نمیشه و همه چیز بهم ریخته است. لطفا بررسی کنید ببینید لینک درسته ؟ متشکرم.

سلام
بله لینک درسته، به فرمت xml نوشته شده به خاطر همین اینجوری دیده میشه...
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98
(2017-06-07 ساعت 10:38)ekhveh نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 09:31)خوش لحن نوشته:  ابوظبی سال گذشته هم خیلی کند پیش میرفت ولی توی جولای و آگست کولاک کرد

ابوظبي خيلي كنده!! من حتي آپديت هم نداشتم جز 5 روز پيش اونم با ارسال ايميل!! حتي اين ايميلها كه ايروان ميفرسته براي كيسها من نديديم ابوظبي براي كسي بفرسته!!

اگر از بچه ها كسي ابوظبي بوده و ايميل گرفته لطفا اينجا خبر بده ما هم در جريان باشيم
من هفته پیش با ارسال ایمیل و گرفتن جواب که هنوز در مرحله اداری هستین و باید منتظر بمونیم و یه اپدیت آپدیت خاصی نداشتم دوستانی هم بودن بدون گرفتن جواب ایمیلاز سفارت ابوظبی اپدیت شدن

دوست عزيز آفيسرها هيچ عجله اي براي زودتر كليرنس كردن ندارن معمولا وقتي كه بوسيله ايميل پيگير كارتون ميشيد اگه زير شش ماه در ap باشيد پيگيري مجدد نمي كنن ولي اگه بيش از 6 در ap باشيد كارتون رو از kcc پيگيري مي كنند شما به امضاء كيس onasiss توجه كنيد ايشون بيش از شش ماه توي ap بودن در تاريخ 8 مي ايميل پيگيري زدن 9 مي سفارت پيگير كرده و 10 مي kcc پاسخ داده و در نهايت كلير شدن.

آپديت زياد داشتن الزاما نشونه خوبي نيست كيس 5161 رو توي سايت سيس چك كنيد در تاريخ 31 مي kcc درخواست رزومه ايشون رو به سفارت اعلام كرده يك روز بعد يعني 1 جون سفارت توي سايتش كيس ايشون رو آپديت ميكنه و ازش درخواست رزومه مي كنه 6 جون ايشون رزومه ش رو مي فرسته و توي سيس آپديت ميشه. مي خوام بگم آپديت زياد الزاما خوب نيست خيلي ها فقط با يه آپديت كلير شدن در كل آپديت زماني صورت مي گيرده كه kcc پاسخ يكي از استعلام هاي سفارت رو مي ده و يا درخواست جزئيات بيشتري رو از سفارت مي كنه. وقتي شما آپديتي نداشتيد يعني هيچ مشكلي توي كارتون نيست و كارها داره به درستي پيش ميره
فقط مونده پيگيري سفارت در خصوص پرونده شما كه اونم وقتي حجم مصاحبه ها كم بشه كار كلير با سرعت بيشتري انجام ميشه.

بطور معمول توي هر هزار تا كيس براي هر سفارت 30 پرونده ap‌ وجود داره از ماههاي اكتبر و نوامبر و دسامبر تعداد خيلي كمي باقي مونده. اگه به روال سنوات قبل باشه كليه دوستان نيمه اول سال تا جولاي كلير ميشن و باقي دوستان هم حداكثر تا اواخر آگست يا اوايل سپتامير كلير ميشن

اين مواردي كه خدمتتون عرض كردم با توجه به تجربه دوستان سال 2016 تخمين زده شده و حدودي ارائه شده

اما يه سري موارد هست كه استثناء هستش مثلا كيس هايي كه يه تعداديشون ويزا گرفتن و يه نفرشون باقي مونده زودتر كلير ميشن

دوستان به جاي پرداختن به اين موارد استرس زا فكر برنامه ريزي براي بليط آ م ر ي ك ا و محل اقامتتون باشيد همتون كلير ميشيد شك نكنيد چون دليلي براي كلير نشدن وجود نداره. چون ما ها آدم هاي بي غرضي هستيم كه بصورت تصادفي و شانسي انتخاب شديم كسي كه ريگي به كفشش باشه از طريق لاتاري وارد آ م ر ي ك ا نميشه خيلي راحت مي تونه با پانصد هزار دلار ويزاي سرمايه گذاري بگيره ماها آدم هاي ساده اي هستيم كه زندگي معمولي داريم ap الزاما واسه دادن ويزا نيست بعضي وقت ها پرونده شما رو كامل مي كنند كه اگه در آينده اگه نيازي شد استفاده كنن

روزتون خوش انرژي مثبت يادتون نره

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، hsh85 ، فافافا ، ekhveh ، soruosh ، علیا ، mostafa2017 ، V_B ، Tilda ، ILMAN ، hamed98 ، shahin41 ، میثم ارونی ، rahghozar
(2017-06-07 ساعت 08:27)خوش لحن نوشته:  تا اونجايي كه من اطلاع دارم ايميل 10 سوالي رو هم فقط سفارت ارمنستان مي خواست تا اينجاي كار هم ايميل 6 سوالي رو فقط سفارت ارمنستان خواسته،  البته نسبت به آنكارا ترديد دارم ولي ابوظبي از هيچ كس تا حالا نه ده سوالي خواسته نه 6 سوالي

++ انرژي مثبت يادتون نره ++

سلام ، فردای مصاحبه برای من هم فرم 6 سوالی آمد و من جواب رو ارسال کردم و آنها هم گرفتند.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، خوش لحن

.xlsx   پرونده.xlsx (اندازه 11.44 KB / تعداد دانلود: 158) -->
.xlsx   پرونده.xlsx (اندازه 11.44 KB / تعداد دانلود: 158) این جدول یکی دوستان تهیه کرده نمیدونم عضو اینجا هم هستن یا نه با اجازه ایشون فقط برای اطلاع بقیه دوستان اینجا میزارم و باز از ایشون برای تهیه این جدول تشکر میکنم این اطلاعات تا نیمه خرداد بروزرسانی شده است
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان خوبم ما هم ایروان مصاحبه داشتیم تا الان از ایمیل خبری نبوده .از اطلاعاتی نخاستن آفیسر روز مصاحبه با لبخند زیباییی گفتن پروند ه تون خوبه و شما را بزودی در خاک ام ریکا ملاقات می کنیم.نمیدونم چرا زمان این ملاقات این همه طول کشیده.خد اکنه تکلیفمون زودتر معلوم بشه من با این فشار کاری واقعا دیگه دارم کم میارم.بقول دوستمون آقا مصطفی انرژی مثبت یادمون نره.خبرای خوب یادتون نره تا ما هم انرژی ادامه راه را داشته باشیم.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، فافافا ، س.ح ، خوش لحن
(2017-06-07 ساعت 12:59)ترنم هستی نوشته:  سلام دوستان خوبم ما هم ایروان مصاحبه داشتیم تا الان از ایمیل خبری نبوده .از اطلاعاتی نخاستن آفیسر روز مصاحبه با لبخند زیباییی گفتن پروند ه تون خوبه  و شما را بزودی در خاک ام ریکا ملاقات می کنیم.نمیدونم چرا زمان این ملاقات این همه طول کشیده.خد اکنه تکلیفمون زودتر معلوم بشه من با این فشار کاری واقعا دیگه دارم کم میارم.بقول دوستمون آقا مصطفی انرژی مثبت یادمون نره.خبرای خوب یادتون نره تا ما هم انرژی ادامه راه را داشته باشیم.

سلام دوستان منم ٢٩ نوامبر ٢٠١٦ تو ارمنستان مصاحبه داشتم همونطور كه گفتيد افيسر بمن هم لبخند زد و گفت تا ٦ ماه ديگه حداكثر تو امريكا ميبينمتون
منم خوشحال
الان ١٩٠ روز شده ولي خبري نشده
منم ديگه كلافه شدم، ايميل هم كه ميديم جواب تكراري با يه آپديت جديد
چه فايده، زندگيمو يه جورايي بهم ريخته، انشاالله هر چه سريعتر وضعيتمون مشخص شه ، يا رومي روم يا زنگي زنگي
لطفا انرژي مثبت يادتون نره خبراي خوب هم شد به ما هم بگيد
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، خوش لحن ، V_B ، ترنم هستی
(2017-06-07 ساعت 11:25)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 10:21)mah_2017 نوشته:  ابوظبي خيلي كنده!! من حتي آپديت هم نداشتم جز 5 روز پيش اونم با ارسال ايميل!! حتي اين ايميلها كه ايروان ميفرسته براي كيسها من نديديم ابوظبي براي كسي بفرسته!!

دوست عزيز آفيسرها هيچ عجله اي براي زودتر كليرنس كردن ندارن معمولا وقتي كه بوسيله ايميل پيگير كارتون ميشيد اگه زير شش ماه در ap باشيد پيگيري مجدد نمي كنن ولي اگه بيش از 6 در ap باشيد كارتون رو از kcc پيگيري مي كنند شما به امضاء كيس onasiss توجه كنيد ايشون بيش از شش ماه توي ap بودن در تاريخ 8 مي ايميل پيگيري زدن 9 مي سفارت پيگير كرده و 10 مي kcc پاسخ داده و در نهايت كلير شدن.

آپديت زياد داشتن الزاما نشونه خوبي نيست كيس 5161 رو توي سايت سيس چك كنيد در تاريخ 31 مي kcc درخواست رزومه ايشون رو به سفارت اعلام كرده يك روز بعد يعني 1 جون سفارت توي سايتش كيس ايشون رو آپديت ميكنه و ازش درخواست رزومه مي كنه 6 جون ايشون رزومه ش رو مي فرسته و توي سيس آپديت ميشه. مي خوام بگم آپديت زياد الزاما خوب نيست خيلي ها فقط با يه آپديت كلير شدن در كل آپديت زماني صورت مي گيرده كه kcc پاسخ يكي از استعلام هاي سفارت رو مي ده و يا درخواست جزئيات بيشتري رو از سفارت مي كنه. وقتي شما آپديتي نداشتيد يعني هيچ مشكلي توي كارتون نيست و كارها داره به درستي پيش ميره
فقط مونده پيگيري سفارت در خصوص پرونده شما كه اونم وقتي حجم مصاحبه ها كم بشه كار كلير با سرعت بيشتري انجام ميشه.

بطور معمول توي هر هزار تا كيس براي هر سفارت 30 پرونده ap‌ وجود داره از ماههاي اكتبر و نوامبر و دسامبر تعداد خيلي كمي باقي مونده. اگه به روال سنوات قبل باشه كليه دوستان نيمه اول سال تا جولاي كلير ميشن و باقي دوستان هم حداكثر تا اواخر آگست يا اوايل سپتامير كلير ميشن

اين مواردي كه خدمتتون عرض كردم با توجه به تجربه دوستان سال 2016 تخمين زده شده و حدودي ارائه شده

اما يه سري موارد هست كه استثناء هستش مثلا كيس هايي كه يه تعداديشون ويزا گرفتن و يه نفرشون باقي مونده زودتر كلير ميشن

دوستان به جاي پرداختن به اين موارد استرس زا فكر برنامه ريزي براي بليط آ م ر ي ك ا و محل اقامتتون باشيد همتون كلير ميشيد شك نكنيد چون دليلي براي كلير نشدن وجود نداره. چون ما ها آدم هاي بي غرضي هستيم كه بصورت تصادفي و شانسي انتخاب شديم كسي كه ريگي به كفشش باشه از طريق لاتاري وارد آ م ر ي ك ا نميشه خيلي راحت مي تونه با پانصد هزار دلار ويزاي سرمايه گذاري بگيره ماها آدم هاي ساده اي هستيم كه زندگي معمولي داريم ap الزاما واسه دادن ويزا نيست بعضي وقت ها پرونده شما رو كامل مي كنند كه اگه در آينده اگه نيازي شد استفاده كنن

روزتون خوش انرژي مثبت يادتون نره

منم با شما موافقم که ان شاالله هممون تا آخر سپتامبر کلیر میشیم، البته اگه این آقای ت ر ا م پ بزارن!!!!!
case number:2017 AS 6###
form 260: 28 May
interview: 18 May
Yerevan
آپدیت کیس اصلی: 19و23و24 می و 1 جون
آپدیت بقیه اعضا :19و23و24  می
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، hamed98 ، V_B ، mah_2017
سلام بر دوستان عزیز
کسی هست که کیسش توریستی باشه و کلیر شده باشه جدیدا"؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-07 ساعت 09:31)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 09:28)jozi نوشته:  ما هم مثل شما. ابوظبی خیلی کند پیش میره

ابوظبی سال گذشته هم خیلی کند پیش میرفت ولی توی جولای و آگست کولاک کرد

واقعا تو ابوظبی چی میگذره که هیچ خبری نیست ؟ امیدوارم بزودی همه مون خوشحال بشیم.
شماره کیس :      2017AS23XX
رویت قبولی : می 2016
تعداد نفرات: دو نفر (برنده اصلی خانم ، آقا معاف از سربازی)
شغل : غیر دولتی
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه :         22 نوامبر
آپدیتها :        23 نوامبر سفارت ، 29 نوامبر و 15 می سایت سیس
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن
۸ بهمن ابوظبی با خانواده مصاحبه داشتیم و هنوز منتظر ‌‌‌ .‌‌‌‌...
میشه لطفا ادرس ایمیلی که بشه با سفارت ابوظبی مکاتبه داشت و پیگیر شد رو لطف کنید ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-07 ساعت 09:31)خوش لحن نوشته:  ابوظبی سال گذشته هم خیلی کند پیش میرفت ولی توی جولای و آگست کولاک کرد

لطفا ادرسی که به سفارت ابوظبی ایمیل زدید و متن ایمیل رو بگید منم میخوام ایمیل بزنم اما نمیدونم چطور ممنون.
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان