کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-06-11 ساعت 19:40)فافافا نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 18:35)nima1976 نوشته:  Dear Applicant
:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section  221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.

Processing time varies by case, but can take days to months.  You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.

When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.

Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand.

We hope this information is helpful.  Our website is  http://dubai.usconsulate.gov

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید و  بفرمایید منظور این ایمیل چیه

به نظر من این نامه مردود شدن درخواست ویزای شماست.

سلام
من فکر میکنم این نامه عادیی در مورد اینه که وضعیت کیس شما در حالت AP هستش و باید مراحل اداری طی بشه
و ازتون خواسته که اگه ایمیلی براتون اومد و اطلاعاتی خواست سریع جواب بدید وگرنه مراحل اداری انجام نمیشه تا اینکه شما جواب ایمیلشون رو بدید.
فقط باید منتظر باشید و سایت سیس و ایمیلتون رو چک کنید
موفق باشید
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: nima1976
(2017-06-11 ساعت 19:19)sama79 نوشته:  
:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section  221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.

Processing time varies by case, but can take days to months.  You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.

When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.

We hope this information is helpful.  Our website is  http://dubai.usconsulate.gov

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
من خيلي مفهوم ايميل رو متوجه نشدم ولي اگه مي خواهيد دوستان كمكتون كنن، لطفا اطلاعات كاملتري از كيستون بديد
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 20:59)nima1976 نوشته:  ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم

سلام
ما هم در سال 2013 ویزای توریستی گرفته بودیم و برگ زرد نشونه تایید ویزا و انتظار جهت انجام مراحل اداری بود. که در نهایت ویزا دادن.
پشت برگه زرد شما همین متن رو ننوشته؟
پرونده شما در وب سایت سفارت و سیس چی نشون میده؟
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 21:11)shahin41 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 20:59)nima1976 نوشته:  ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم

سلام
ما هم در سال 2013 ویزای توریستی گرفته بودیم  و برگ زرد نشونه تایید ویزا و انتظار جهت انجام مراحل اداری بود. که در نهایت ویزا دادن.
پشت برگه زرد شما همین متن رو ننوشته؟
پرونده شما در وب سایت سفارت و سیس چی نشون میده؟

توی سیس تارخ مصاحبه وآپدیت ما یکیه همون تاریخ مصاحبه و سایت سفارت هم هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 20:58)nima1976 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 19:19)sama79 نوشته:  
:

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
من خيلي مفهوم ايميل رو متوجه نشدم ولي اگه مي خواهيد دوستان كمكتون كنن، لطفا اطلاعات كاملتري از كيستون بديد
ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 21:17)nima1976 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 20:58)nima1976 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 19:19)sama79 نوشته:  من خيلي مفهوم ايميل رو متوجه نشدم ولي اگه مي خواهيد دوستان كمكتون كنن، لطفا اطلاعات كاملتري از كيستون بديد

چیز خاصی نیست. مثل هزاران نفر دیگه تحت ۲۲۱g مشمومل پروسه اداری شدین که زمانش ممکنه از چند روز تا ماهها طول بکشه و معلوم هم نیست کی تموم بشه. ضمنا گفتن اگه مدارک بیشتری بخوان براتون ایمیل میزنن پس گوش به زنگ باشید و اگه چیزی اومد جواب بدید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 21:55)TiredAdmin نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 21:17)nima1976 نوشته:  ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم

چیز خاصی نیست. مثل هزاران نفر دیگه تحت ۲۲۱g مشمومل پروسه اداری شدین که زمانش ممکنه از چند روز تا ماهها طول بکشه و معلوم هم نیست کی تموم بشه. ضمنا گفتن اگه مدارک بیشتری بخوان براتون ایمیل میزنن پس گوش به زنگ باشید و اگه چیزی اومد جواب بدید.

خیلی ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 09:41)ترنم هستی نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 09:19)shayan_yg نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 08:15)فافافا نوشته:  از بچه هایی که ایروان مصاحبه شدن و ap هستند. ایمیل جدیدا براتون اومده ؟ تلگرام مهاجرسرا می گه ایروان شروع کرده.. ولی برای من چیزی نیومده

نه

سلام نه تا الان خبری نبوده.

سلام
براي منم تا الان چيزي نيومده
بچه ها انشاالله خبراي خوب براي همه تو اين هفته
پاسخ
تشکر کنندگان: ترنم هستی ، V_B
(2017-06-11 ساعت 21:55)TiredAdmin نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 21:17)nima1976 نوشته:  ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه yellow sheet گرفتیم از جولای 2016 هم منتظریم

به نظر من کلمه refusedمنظورش اینه که با ویزای شما موافقت نشده باز هم جویا بشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خسته نباشید. برادر من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هست با شماره ۳۸۰۰.به خاطر انلاک کردن فرم دیر به مصاحبه دعوت شد.تاریخ یازده می ابوظبی مصاحبه داشت و چک اف بی ای خورد.در تاریخ بیست و چهارم می در سایت سی ا سی اپدیت خورد اما تو خود سایت سفارت اپدیت نداشته.ایمیل ثبت نام که قرار بود باهاش در ارتباط باشن از کار افتاده. قبل مصاحبه به کی سی سی ایمیل زدیم و ایمیل جدید رو معرفی کردیم که باهاش در ارتباط باشن.حالا میترسیم ترتیب اثر نداده باشن و به ایمیل قبلی پیغام بدن و درخواست فرم شش سوالی یا چیزی بکنن ازش.چه کنیم دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز كسى هست كه براى ويزاى مهاجرتى خانوادگى خيلى منتظر مونده باشه؟؟من از sep 2017 Ap هستم يعنى تقريبا ٩ ماه.مورد مشابه هم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ی سوال از دوستانی که اخیرا کلیر شدن
بعد از اینکه نامه تمکن مالی رو از بانک گرفتید شما هم پول رو از حساب خارج کردید؟؟؟
بانک پاسارگاد ی تعهد گرفت که اگه سفارت استعلام کرد جواب بده
آیا از شما هم همچین تعهدی گرفتن
+++به قول دوستان انشاا... این هفته ، هفته کلیری باشه+++
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سفارت از ما ریز نمرات خواسته من ریز نمرات رو تهیه کردم و اسکنش رو براشون ایمیل کردم ولی در جواب بهم گفتن که باید از طریق پست بفرستم و قبلش در https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv
ثبت نام کنم و براشون مدارک رو بفرستم
دوستان راهنمایی کنن میشه با اون ثبت نام قبلیم در سایت پست ارمنستان مدارک رو بفرستم یا باید دوباره ثبت نام کنم
چون تا حالا چیزی رو پست نکردم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنین؟
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 10:10)rainyday نوشته:  سلام دوستان سفارت از ما ریز نمرات خواسته من ریز نمرات رو تهیه کردم و اسکنش رو براشون ایمیل کردم ولی در جواب بهم گفتن که باید از طریق پست بفرستم و قبلش در https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv
ثبت نام کنم و براشون مدارک رو بفرستم
دوستان راهنمایی کنن میشه با اون ثبت نام قبلیم در سایت پست ارمنستان مدارک رو بفرستم  یا باید دوباره ثبت نام کنم
چون تا حالا چیزی رو پست نکردم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنین؟

دوست عزیز بعد از مصاحبه هم از من یکسری مدارک شامل عکس و ایمیل و رزومه خواسته بودن که آفیسر گفت حتما پست کن
به همون پست خیابون امیریان مراجعه کردم. مجددا تو سایت usvisa-info وارد شدم و گزینه کنسولگری از من مدارک بیشتری خواسته رو انتخاب کردم
برای تحویل مدارک به پست حتما باید ثبت نام کنی و یک نسخه از رسیدش رو به پست تحویل بدی
اگه ایران هستی دیگه نمیدونم چجوری باید اینکارو بکنی
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان