کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-06-12 ساعت 10:01)houmanlimoo نوشته:  ی سوال از دوستانی که اخیرا کلیر شدن
بعد از اینکه نامه تمکن مالی رو از بانک گرفتید شما هم پول رو از حساب خارج کردید؟؟؟
بانک پاسارگاد ی تعهد گرفت که اگه سفارت استعلام کرد جواب بده
آیا از شما هم همچین تعهدی گرفتن
+++به قول دوستان انشاا... این هفته ، هفته کلیری باشه+++

سلام
ما هم از بانک پاسارگاد گرفتم. بعد از اینکه نامه رو گرفتم هموجا پول رو گرفتم و بردم.
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanlimoo
سلام به همه
سفارت ارمنستان یک کیس لاتاری کلیر کرد
امروز 22 خرداد 96
2017AS5276
مبارکش باشه
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، soruosh
(2017-06-12 ساعت 10:39)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 10:10)rainyday نوشته:  سلام دوستان سفارت از ما ریز نمرات خواسته من ریز نمرات رو تهیه کردم و اسکنش رو براشون ایمیل کردم ولی در جواب بهم گفتن که باید از طریق پست بفرستم و قبلش در https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv
ثبت نام کنم و براشون مدارک رو بفرستم
دوستان راهنمایی کنن میشه با اون ثبت نام قبلیم در سایت پست ارمنستان مدارک رو بفرستم  یا باید دوباره ثبت نام کنم
چون تا حالا چیزی رو پست نکردم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنین؟

همونجوری که دوستان میگن با همون اکانت قبلی وارد میشی و گزینه کنسولگری درخواست مدارک بیشتر کرده رو میزنی و ادامه میدی تا یک رسید بهت بده و پرینت بگیری بعد میتونی به یکی از این اژانس های معتبر که کار پیکاپ ویزا انجام میده مراحعه کنی و مدرکتو بدی بهشون تا برات بفرسته ..اژانسا نفر دارن تو این کشورا که این کارارو براشون انجام میده...

سلام دوست عزیز
من رسید پستی رو پرینت گرفتم باید این مدارک رو به ادرس مرکز پستی بفرستم یا باید مستقیم به خود سفارت ارسال کنم ؟
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 18:20)rainyday نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 10:39)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 10:10)rainyday نوشته:  سلام دوستان سفارت از ما ریز نمرات خواسته من ریز نمرات رو تهیه کردم و اسکنش رو براشون ایمیل کردم ولی در جواب بهم گفتن که باید از طریق پست بفرستم و قبلش در https://ais.usvisa-info.com/en-am/iv
ثبت نام کنم و براشون مدارک رو بفرستم
دوستان راهنمایی کنن میشه با اون ثبت نام قبلیم در سایت پست ارمنستان مدارک رو بفرستم  یا باید دوباره ثبت نام کنم
چون تا حالا چیزی رو پست نکردم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنین؟

همونجوری که دوستان میگن با همون اکانت قبلی وارد میشی و گزینه کنسولگری درخواست مدارک بیشتر کرده رو میزنی و ادامه میدی تا یک رسید بهت بده و پرینت بگیری بعد میتونی به یکی از این اژانس های معتبر که کار پیکاپ ویزا انجام میده مراحعه کنی و مدرکتو بدی بهشون تا برات بفرسته ..اژانسا نفر دارن تو این کشورا که این کارارو براشون انجام میده...

سلام دوست عزیز
من رسید پستی رو پرینت گرفتم باید این مدارک رو به ادرس مرکز پستی بفرستم یا باید مستقیم به خود سفارت ارسال کنم ؟

سلام عزیز
شما یا خودت باید ببری پست تحویل بدی یا به عنوان نمایندت یکی رو بفرستی..اگه ایرانی و سخته برات که خودت ببری اژانس های مسافرتی این کار رو انجام میدن با حدود 400 تومن و یک هفته طول میکشه حدودا تا تحویل داده بشه اما اگه خودت میخوای بری که باید ببری به ادرس پست ..سفارت چیزی تحویل نمیگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 18:49)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 18:20)rainyday نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 10:39)minaz00 نوشته:  همونجوری که دوستان میگن با همون اکانت قبلی وارد میشی و گزینه کنسولگری درخواست مدارک بیشتر کرده رو میزنی و ادامه میدی تا یک رسید بهت بده و پرینت بگیری بعد میتونی به یکی از این اژانس های معتبر که کار پیکاپ ویزا انجام میده مراحعه کنی و مدرکتو بدی بهشون تا برات بفرسته ..اژانسا نفر دارن تو این کشورا که این کارارو براشون انجام میده...

سلام دوست عزیز

سلام عزیز
شما یا خودت باید ببری پست تحویل بدی یا به عنوان نمایندت یکی رو بفرستی..اگه ایرانی و سخته برات که خودت ببری اژانس های مسافرتی این کار رو انجام میدن با حدود 400 تومن و یک هفته طول میکشه حدودا تا تحویل داده بشه اما اگه خودت میخوای بری که باید ببری به ادرس پست ..سفارت چیزی تحویل نمیگیره.

دوست عزیز مرسی از راهنماییت
من میخوام مدارک رو از طریق پست دی اچ ال بفرستم یا حتمن باید از طریق پیکاپ ویزا باشه؟
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 19:29)rainyday نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 18:49)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 18:20)rainyday نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام عزیز

من میخوام مدارک رو از طریق پست دی اچ ال بفرستم یا حتمن باید از طریق پیکاپ ویزا باشه؟

راستش اونرو اطلاع ندارم که از طریق پست میشه از ایران فرستاد یا باید دستی تحویل داد..
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday
(2017-06-12 ساعت 19:54)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 19:29)rainyday نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 18:49)minaz00 نوشته:  سلام عزیز

راستش اونرو اطلاع ندارم که از طریق پست میشه از ایران فرستاد یا باید دستی تحویل داد..

مرسی دوستایی که اطلاع دارن بیزحمت راهنمایی کنن پیشاپیش تشکر میکنم
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 17:48)V_B نوشته:  سلام به همه
سفارت ارمنستان یک کیس لاتاری کلیر کرد
امروز 22 خرداد 96
2017AS5276
مبارکش باشه

با سلام
اگه از بچه هاي اينجا هستش لطفا به ما اطلاع بده كه ما همچنان اميدوار باشيم
هركس از بچه ها كلير شد لطفا بگه
به اميد روزهاي خوب تو روزهاي باقي مونده
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، sh.parsa ، h.bootimar ، soruosh
(2017-06-12 ساعت 10:49)M Arshadi نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 19:40)فافافا نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 18:35)nima1976 نوشته:  Dear Applicant
:

We confirm that your application for a U.S. visa is refused for administrative processing under section  221(g) of the United States Immigration and Nationality Act.

Processing time varies by case, but can take days to months.  You may receive an email asking for additional information needed to complete this processing; if so, your case cannot be completed until we receive your reply.

When the administrative processing on your case is complete, your application will be reconsidered and you will receive an email to the email address on record for your case with further instructions regarding how to send in your passport for your visa.

Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand.

We hope this information is helpful.  Our website is  http://dubai.usconsulate.gov

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید و  بفرمایید منظور این ایمیل چیه

به نظر من این نامه مردود شدن درخواست ویزای شماست.

لطقا اگر کسی چیزی زا نمی داند نظر شخصیشو اینجا ننویسد. این پیغام به هیچ عنوان به معنی لغو ویزا نمی باشد و فقط توضیح داده شده است که کیس شما به بررسی بیشتر نیاز دارد.
خیلی ممنون از توضیحتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
حکم دادگاه استیناف آمریکا علیه فرمان ترامپ
یک دادگاه استیناف دیگر در آمریکا علیه فرمان اجرایی تجدید نظر شده ترامپ برای منع ورود اتباع ۶ کشور مسلمان به آمریکا رای داد.
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، amirdehghani20 ، V_B ، fn_glor ، sh.parsa ، soruosh ، Mehran72
(2017-06-12 ساعت 23:16)nima1976 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 10:49)M Arshadi نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 19:40)فافافا نوشته:  به نظر من این نامه مردود شدن درخواست ویزای شماست.

لطقا اگر کسی چیزی زا نمی داند نظر شخصیشو اینجا ننویسد. این پیغام به هیچ عنوان به معنی لغو ویزا نمی باشد و فقط توضیح داده شده است که کیس شما به بررسی بیشتر نیاز دارد.
خیلی ممنون از توضیحتون

برا کسانی که تو مرحله AP هستن وپروندشون نیاز به بررسی بیشتر داره (به اصطلاح FBI CHECK ) این متن رو مینویسه جای نگرانی نیست .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: nima1976
دوستان عزیز سلام
امروز سایت سفارت ابوظبی کیس ما رو بعد از 6 ماه و نیم آپدیت کرد. البته در سایت CEAC آپدیت می خوردیم. اما به نظرم این آپدیت جدید سفارت (که البته اطلاعات جدید و خاصی نمی داد) نشون میده ابوظبی هم بالاخره داره یک کارایی می کنه. امیدوارم همگی بزودی خبرهای خوبی بشنویم.
کیس: ‎2017AS25XX‎
تاریخ مشاهده نتیجه: 6 May ‎
تاریخ ارسال فرم: 28 May
کارنت: نوامبر
نامه دوم: نوامبر
زمان و مکان مصاحبه: هفته اول دسامبر لبوظبی AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، shrhana ، sabmn ، V_B ، babak12 ، ََAfra ، mahzi ، soruosh ، I_J
(2017-06-12 ساعت 09:18)shahzadeh نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید. برادر من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هست با شماره ۳۸۰۰.به خاطر انلاک کردن فرم دیر به مصاحبه دعوت شد.تاریخ یازده می ابوظبی مصاحبه داشت و چک اف بی ای خورد.در تاریخ بیست و چهارم می در سایت سی ا سی اپدیت خورد اما تو خود سایت سفارت اپدیت نداشته.ایمیل ثبت نام که قرار بود باهاش در ارتباط باشن از کار افتاده. قبل مصاحبه به کی سی سی ایمیل زدیم و ایمیل جدید رو معرفی کردیم که باهاش در ارتباط باشن.حالا میترسیم ترتیب اثر نداده باشن و به ایمیل قبلی پیغام بدن و درخواست فرم شش سوالی یا چیزی بکنن ازش.چه کنیم دوستان

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 08:22)jozi نوشته:  دوستان عزیز سلام
امروز سایت سفارت ابوظبی کیس ما رو بعد از 6 ماه و نیم آپدیت کرد. البته در سایت CEAC آپدیت می خوردیم. اما به نظرم این آپدیت جدید سفارت (که البته اطلاعات جدید و خاصی نمی داد) نشون میده ابوظبی هم بالاخره داره یک کارایی می کنه. امیدوارم همگی بزودی خبرهای خوبی بشنویم.

چک بفرمایید ببنید دو خطی نشدین دوست عزیز
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017 ، MOZHDEHHHHHH
(2017-06-12 ساعت 15:18)minaz00 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 15:16)h.mgh نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 08:15)فافافا نوشته:  از بچه هایی که ایروان مصاحبه شدن و ap هستند. ایمیل جدیدا براتون اومده ؟ تلگرام مهاجرسرا می گه ایروان شروع کرده.. ولی برای من چیزی نیومده

بله یکی از دوستان من که تقریبا یک ماه پیش مصاحبه داشت و AP شد چند روز پیش ایمیل معروف 6 سوالی براش اومد

از دوستانی که چندین ماه پیش مصاحبه داشتن کسی بوده براش ایمیل 6 سوالی ارسال شه یا فقط برای مصاحبه های ماه گذشته میفرستن ؟

باسه من نیومده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان