کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

نه متاسفانه CEAC آپدیت نکرده و دو خطی نشدیم

(2017-06-13 ساعت 08:52)ekhveh نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 08:22)jozi نوشته:  دوستان عزیز سلام
امروز سایت سفارت ابوظبی کیس ما رو بعد از 6 ماه و نیم آپدیت کرد. البته در سایت CEAC آپدیت می خوردیم. اما به نظرم این آپدیت جدید سفارت (که البته اطلاعات جدید و خاصی نمی داد) نشون میده ابوظبی هم بالاخره داره یک کارایی می کنه. امیدوارم همگی بزودی خبرهای خوبی بشنویم.

چک بفرمایید ببنید دو خطی نشدین دوست عزیز
کیس: ‎2017AS25XX‎
تاریخ مشاهده نتیجه: 6 May ‎
تاریخ ارسال فرم: 28 May
کارنت: نوامبر
نامه دوم: نوامبر
زمان و مکان مصاحبه: هفته اول دسامبر لبوظبی AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 09:30)jozi نوشته:  نه متاسفانه CEAC آپدیت نکرده و دو خطی نشدیم

امروز سایت سفارت ابوظبی کیس ما رو بعد از 6 ماه و نیم آپدیت کرد. البته در سایت CEAC آپدیت می خوردیم. اما به نظرم این آپدیت جدید سفارت (که البته اطلاعات جدید و خاصی نمی داد) نشون میده ابوظبی هم بالاخره داره یک کارایی می کنه. امیدوارم همگی بزودی خبرهای خوبی بشنویم.

به امید کلییری هرچه زودتر
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز منتظر
از دوستانی که پس از کلییری در ابوظبی مراحلشون رو طی کردن برای تمدید مدیکال تا ارسال پاسپورت از پست میشه یه توضیحی خلاصه بدن که چطوریه؟
كيس نامبر: 2017AS000007xx
تاريخ رويت قبولى: اردیبهشت اواخر می
تعداد اعضا كيس:1
تاريخ اولین و آخرین ارسال فرم:2016  Jul 12
محل مصاحبه: ابوظبی
تاريخ دريافت نامه دوم:2016 20 Dec
تاريخ مصاحبه:2017 15 Feb
t.me/Narimaan
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-06-11 ساعت 14:03)mah_2017 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 08:09)jozi نوشته:  برای ما یک ایمیل که اطلاعات اضافه می خواد مثل نام خواهر برادر و پاسپورتهای قبلی اومد چند رئز پیش. ظاهرا یک کارایی دارن می کنن

(2017-06-07 ساعت 20:00)mahzi نوشته:  واقعا تو ابوظبی چی میگذره که هیچ خبری نیست ؟ امیدوارم بزودی همه مون خوشحال بشیم.

مرسي از اطلاع رسانيتون

(2017-06-13 ساعت 09:30)jozi نوشته:  نه متاسفانه CEAC آپدیت نکرده و دو خطی نشدیم

مرسي از اطلاع رسانيتون، انشالله خيلي زود دست به كار بشن و همه رو كليير كنن Smile
كيس نامبر :
**2017as44
مصاحيه :
مارچ 2017
مكان مصاحيه :
ابوظبي
تعداد كيس :
2 نفر
وضعيت :
ap
آپديت :
18 جولاي- 10 اگوست - 11 اگوست زير مجموعه-17آگوست اور شدن زير مجموعه-25 آگوست آپديت كيس اصلي
ايشود : 10sep
پاسخ
تشکر کنندگان: h.bootimar
بعد از کلیری وقتی پاسپورت و مدیکال برای سفارت ارسال میشه تا ویزا صادر بشه
آیا قبل از دریافت پاسپورت از طریق پست ایشود میشیم ؟
آیا بالا فاصله بعد از صدور ویزا ایشود میشیم یا خیر بلافاصله نیست؟
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 13:05)narimaun نوشته:  سلام دوستان عزیز منتظر
از دوستانی که پس از کلییری در ابوظبی مراحلشون رو طی کردن برای تمدید مدیکال تا ارسال پاسپورت از پست میشه یه توضیحی خلاصه بدن که چطوریه؟

سلام
من صبر کردم دوستانی که مسلط تر هستن پاسختون رو بدن که احتمالا تا الان سوال شما رو ندیدن بنابراین در حد بضاعت خودم پاسخ میدم
شما باید اول ثبت نام پستیتون رو تکمیل کنید برای این کار میتونید از پست زیر کمک بگیرید

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid696826

بعد برید برای تمدید مدیکال که مثل روال سابقه

مدارک شامل برگه ap، پاسپورت، دو قطعه عکس جدید، مدیکال و نامه کلیری و نامه ثبت نام پستی جدید رو هم میتونید از طریق پست و هم بصورت حضوری بفرستید سفارت.

ولی پاسخ رو فقط از طریق پست میتونید دریافت کنید.

مبارک باشه ما رو هم دعا کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: narimaun ، علیا
(2017-06-13 ساعت 20:16)خوش لحن نوشته:  

سلام
من صبر کردم دوستانی که مسلط تر هستن پاسختون رو بدن که احتمالا تا الان سوال شما رو ندیدن بنابراین در حد بضاعت خودم پاسخ میدم
شما باید اول ثبت نام پستیتون رو تکمیل کنید برای این کار میتونید از پست زیر کمک بگیرید

مدارک شامل برگه ap،  پاسپورت،  دو قطعه عکس جدید، مدیکال و نامه کلیری و نامه ثبت نام پستی جدید رو هم میتونید از طریق پست و هم بصورت حضوری بفرستید سفارت.

با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید تو امضاها تاریخ اپدیتها رو برای زوج ها جدا جدا زدن در حالیکه من تو سایت فقط یک کیس دارم و همه خانواده تو جدول ذکر شدن ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 20:59)kaleh نوشته:  

سلام

مدارک شامل برگه ap،  پاسپورت،  دو قطعه عکس جدید، مدیکال و نامه کلیری و نامه ثبت نام پستی جدید رو هم میتونید از طریق پست و هم بصورت حضوری بفرستید سفارت.

با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید تو امضاها تاریخ اپدیتها رو برای زوج ها جدا جدا زدن در حالیکه من تو سایت فقط یک کیس دارم و همه خانواده تو جدول ذکر شدن ممنون
قسمت پایین شماره كيس ها رو نوشته و آخرش 01 و 02 و... گذشته
01 کیس اصلیه

رو هر کدوم کلیک کنید آپدیت همون شخص رو میاره

پاسخ
تشکر کنندگان: علیا
سلام
ما امروز کیس اصلی در سیس آپدیت شد بدون ایمیل یا پیگیری وهمچنین دو خطی شده ولی سایت سفارت رو نتونستم وارد بشم .
طبق گفته های دوستان باید به زودی or بشه آیا درسته؟
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، V_B ، فافافا
(2017-06-13 ساعت 23:40)mkb نوشته:  سلام
ما امروز کیس اصلی در سیس آپدیت شد بدون ایمیل یا پیگیری وهمچنین دو خطی شده ولی سایت سفارت رو نتونستم وارد بشم .
طبق گفته های دوستان باید به زودی or  بشه آیا درسته؟
تبریک همین هفته کلیر میشین
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، soruosh
سلام دوستان ما هم امشب برنده اصلی مون آپدیت و دو خطی شد. آرزوی ویزا برای همگی
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، eblis_67 ، hesgan ، V_B ، mahzi ، soruosh ، خوش لحن ، MOZHDEHHHHHH
(2017-06-13 ساعت 19:51)FFF1234 نوشته:  بعد از کلیری وقتی پاسپورت و مدیکال برای سفارت ارسال میشه تا ویزا صادر بشه
آیا قبل از دریافت پاسپورت از طریق پست ایشود میشیم ؟
آیا بالا فاصله بعد از صدور ویزا ایشود میشیم یا خیر بلافاصله نیست؟

وقتی ویزا صادر میشه همون موقع کیس رو آپدیت میکنن و میزنه ایشود. بعد اون تازه ارسال میشه برای پست و شما میرید میگیریدش
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام

تشکر دوست عزیز
معمولا چقدر طول میکشه بعد از تحویل به پست که پاسپورت بیاد از سفارت؟
كيس نامبر: 2017AS000007xx
تاريخ رويت قبولى: اردیبهشت اواخر می
تعداد اعضا كيس:1
تاريخ اولین و آخرین ارسال فرم:2016  Jul 12
محل مصاحبه: ابوظبی
تاريخ دريافت نامه دوم:2016 20 Dec
تاريخ مصاحبه:2017 15 Feb
t.me/Narimaan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 01:51)narimaun نوشته:  

سلام

تشکر دوست عزیز
معمولا چقدر طول میکشه بعد از تحویل به پست که پاسپورت بیاد از سفارت؟

اینطور که دوست میگن سفارت ابوظبی فقط روزهای یکشنبه و سه شنبه ویزا صادر میکنه و 24 ساعت بعدش هم میرسه دست پست بنابراین شما باید طوری برنامه ریزی کنید که قبل از یکشنبه یا سه شنبه مدارک دستشون باشه

پاسخ
تشکر کنندگان: narimaun ، علیا
سلام صبح بخیر از ایروان خبرای خوب نداریم؟کلیر های جدید نداره؟امروز 14 جون و 24 خرداد هستش بازمخبری نیست؟دلمون پوسید.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان