کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

لاتاری-معافیت-لیسانس
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه هنوز هبچ آپدیتی نیومده....همون تاریخ مصاحبه می باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 14:44)jozi نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 08:54)I_J نوشته:  
(2017-06-18 ساعت 17:49)mahzi نوشته:  حداقل بشه از کساییکه عضو هستن یه آمار دقیق داشت .

ما هم ابوظبی بودیم 191 شد و همچنان در بی خبری و نگرانی بسر می بریم.

ما هم همینطور، ابوظبی بودیم شدیم 201 روز. البته 18 جون یک آپدیت در سایت سفارت و در سیس داشتیم. اما اطلاعات جدیدی نداشت و دو خطی هم نشدیم.
منم ابوظبی بودم.6 دسامبر/چندتا اپدیت خورد کیسم که چون ایمیل زدم.نه ایمیلی که بگه پروندم نقص داره هیچی/نزدیک 7 ماه میشه.

شماره کیس: ‎2017AS2XX ‎
تعداد افراد کیس: 2
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎ 06دسامبر 2016
نتیجه: Ap
آپدیت : 5جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 11:02)فری66 نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 08:54)I_J نوشته:  ما هم ابوظبی بودیم 191 شد و همچنان در بی خبری و نگرانی بسر می بریم.

ما هم همینطور، ابوظبی بودیم شدیم 201 روز. البته 18 جون یک آپدیت در سایت سفارت و در سیس داشتیم. اما اطلاعات جدیدی نداشت و دو خطی هم نشدیم.
منم ابوظبی بودم.6 دسامبر/چندتا اپدیت خورد کیسم که چون ایمیل زدم.نه ایمیلی که بگه پروندم نقص داره هیچی/نزدیک 7 ماه میشه.

دوستان عزیز فکر نمی کنم که کیس حتما باید دو خطی بشه بعد or . گاهی اوقات بدون اینکه دو خطی بشه تبدیل به or میشه و بعدش کلیر انشالله.
انشالله بزودی کلیر میشید
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
يه سوال داشتم
پارسال كه كلير گروهي ميكردن ماهي چند نفر از افراد تو ماه كلير ميشدن؟
كلير شدنشون مثل سفارت ايروان كه ماه مي و جون امسال كه ٢٠،٢٥ نفر بود تو هرماه هست يا بيشتر از اين حرفا كلير ميكنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 11:02)فری66 نوشته:  
(2017-06-19 ساعت 08:54)I_J نوشته:  ما هم ابوظبی بودیم 191 شد و همچنان در بی خبری و نگرانی بسر می بریم.

شماره کیس: ‎2017AS2XX               ‎
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                 ابوظبی
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 06دسامبر 2016
نتیجه:                                 Ap          
آپدیت :                        5جون

امروز دقیقا هفت ماه شده که منتظریم Sad
شماره کیس :      2017AS23XX
رویت قبولی : می 2016
تعداد نفرات: دو نفر (برنده اصلی خانم ، آقا معاف از سربازی)
شغل : غیر دولتی
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه :         22 نوامبر
آپدیتها :        23 نوامبر سفارت ، 29 نوامبر و 15 می سایت سیس
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
به قول یکی دوستان دلیلی نداره بخوان بهمون ویزا ندن چون ما از روی شانس برنده شدیم اگر کاری بودیم که با لاتاری شرکت نمیکردیم از طریق سرمایه گذاری وارد میشدیم نگران نباشید منم مثل همه ی شما نزدیک 170 روز APام
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره کیس : 2017AS32XX
رویت قبولی : جون 2016
تعداد نفرات: خودم تنها (.معاف از سربازی)
شغل : ازاد
تاریخ مصاحبه :ژانویه
آپدیتها : 18 25 26 ژانویه
نتیجه AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 13:50)Hamid9195 نوشته:  دوستان سلام
يه سوال داشتم
كلير شدنشون مثل سفارت ايروان كه ماه مي و جون امسال كه ٢٠،٢٥ نفر بود تو هرماه هست يا بيشتر از اين حرفا كلير ميكنن؟

سلام اینو من هم میخام بدونم قبلا هم پرسیده بودم که کلیر گروهی منظور چندنفره؟ماهی یکبار اتفاق می افته؟
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
به قل یکی از دوستان نگران نباشید چون ماها از روی شانس انتخاب شدیم اگه کاری بودیم که از طریق لاتاری اقدام نمیکردیم .
از طریق سرمایه گذاری وارد میشدیم
من مثل خیلی از دوستان نزدیک 170 روز apام
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شماره کیس: ‎2017AS2X
تعداد افراد کیس: خودم (معاف سربازی)
شغل ازاد
کنسولگر ی ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎ 06ژانویع 2016
نتیجه: Ap
آپدیت : 18 25 26 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 17:45)ترنم هستی نوشته:  
(2017-06-23 ساعت 13:50)Hamid9195 نوشته:  دوستان سلام
يه سوال داشتم

سلام اینو من هم میخام بدونم قبلا هم پرسیده بودم که کلیر گروهی منظور چندنفره؟ماهی یکبار اتفاق می افته؟
اصل کلیری از ماه آگوست شروع میشه و در ماه های قبل به صورت پراکنده عده ای کلیر میشن و قاعده خاصی هم نداره فقط باید خودتون رو برای ماه مرداد و شهریور آماده کنید که هر وقت اعلام کردن سریع اقدام کنید . پارسال در ماه های می و‌جون و جولای میشه گفت اصلا کلیری نداشتن و‌خیلی سوت و کور بود و یک دفعه آگوست کولاک کردن پس خودتون رو اذیت نکنید .
کیس نامبر :2016AS2k
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
پاسخ
دوستان كسى آدرس ايميل سفارت ابوظبى رو داره؟ منظورم قسمت contact us نيست . ايميل مستقيم سفارت!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-24 ساعت 12:31)Nazlisami نوشته:  دوستان كسى آدرس ايميل سفارت ابوظبى رو داره؟  منظورم قسمت contact us نيست . ايميل مستقيم سفارت!

AbuDhabiIV@state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami
من دو خطی شدم..ولی هنوز هیچ آپدیتی برام نیومده(آخرین آپدیت مربوط به تاریخ مصاحبه است)...بنظرتون خیلی زود دو خطی نشدم...می شه نظر بدین..ممنون دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-24 ساعت 16:31)reza1364 نوشته:  من دو خطی شدم..ولی هنوز هیچ آپدیتی برام نیومده(آخرین آپدیت مربوط به تاریخ مصاحبه است)...بنظرتون خیلی زود دو خطی نشدم...می شه نظر بدین..ممنون دوستان

سلام
دوست عزیز ما که شرایط کیس شمارو نمیدونیم که بخوایم نظر بدیم، لطفا امضات رو تکمیل کن که بتونیم نظر بدیم
بعضی وقتا چند روز بعد از مصاحبه احتمال داره دو خطی بشی، ولی بعد از یک آپدیت مجددا به یک خطی تبدیل میشی
حالا اینکه دو خطی شما از کدوم نوع باشه نمیدونم
ممنون
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان