کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

خدا آخر و عاقبت همه ما رو بخیر کنه با این لاتاری 2017 خدایی دیگه من که بریدم از دست این اخبار هایی که هر دفعه یه جوری داره با اعصاب همه ماها بازی میکنه، اون از اون دفعه که تا واسمون رسید دبی مصاحبه کنسل شد و برگشتیم ، دوباره با کلی امیدواری و انتظار رسیدیم به این روزهای آخر که نتیجه این لاتاری مشخص بشه و دوباره دادگاه و رای و ترامپ.
چه حکمتی بود تو داستان امسال من نفهمیدم؟؟!!! ولی خیلی ها زندگی و شون تحت تاثیر این روند بوده و الان که آخرش رسیده واقعا انصاف نیست نتیجه بمونه ، ان شاءالله ختم به خیر بشه و همه به اون چیزی که می خوان برسن ، موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، nima1976 ، shahzadeh ، س.ح ، I_J ، ILMAN ، Mehran72 ، soruosh ، hsh85
بیشتر از منم کسی هست که منتظر باشه؟‍‍‍!!!!
203 روز گذشته اما نه ایمیلی نه چیزی....
از این پس ویزای توریستی معمولی برای ایرانیان متقاضی سفر به آمریکا صادر نخواهد شد مگر اینکه فرد یا افراد متقاضی ویزا ارتباطی اصیل با یک فرد یا شرکت (نهاد) در آمریکا داشته باشد
?این محدودیت ها کما فی السابق شامل افرادی که دارای کارت سبز (گرین کارت) ورود به خاک آمریکا هستند، نخواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، soruosh
Sad 
(2017-06-28 ساعت 12:46)فری66 نوشته:  بیشتر از منم کسی هست که منتظر باشه؟‍‍‍!!!!
203 روز گذشته اما نه ایمیلی نه چیزی....
از این پس ویزای توریستی معمولی برای ایرانیان متقاضی سفر به آمریکا صادر نخواهد شد مگر اینکه فرد یا افراد متقاضی ویزا ارتباطی اصیل با یک فرد یا شرکت (نهاد) در آمریکا داشته باشد
?این محدودیت ها کما فی السابق شامل افرادی که دارای کارت سبز (گرین کارت) ورود به خاک آمریکا هستند، نخواهد شد

ما هم 202 روزه منتظریم ولی دیگه انتظار خیلی سخت شده
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
سفارت ارمنستان امروز، 17 ویزای غیر مهاجرتی را کلیر کرد.
همچنین سفارت ارمنستان ویزاهای دیروز صادر شده (دانشجویی) را به پست جهت ارسال به متقاضی تحویل داد!
کنسولگری وزارت امورخارجه ایالات متحده آمریکا واقع در ایروان مدارک مربوط به درخواست ویزای شما را به پیک UMAKS تحویل داده است. مدارک از طریق گزینه پیک انتخابی شما در هنگام ثبت‌نام ارسال می‌شود.
توجه کنید عرض کردم غیر_مهاجرتی
راجع به لاتاری نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
قضات و وکلای مخالف در طوفانی توییتری اعلام کردند با این حکم در دادگاه عالی مبارزه خواهند کرد.
باید منتظر اتفاقات بعدی بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، eblis_67
دوستان عزیز

درخواست میکنم هرچی تو کانالهای تلگرامی میبینید و میخونین سریع اینجا کپی پست نکنین. من قبلن توضیح دادم چرا وضعیت نامشخص هست و احتمال اینکه بچه های لاتاری هم مستثنا بشن هستش. هیچ کسی خبر دقیقی نمیدونه حتا اون به اصطلاح وکلایی که فقط به فکر پر کردن جیب خودشون هستند و هر روز یه تئوری در میکنن.

پس، صبر داشته باشین. خود من امیدوار هستم که برای بچه های لاتاری 2017 مشکلی پیش نخواهد آمد. اما باز هم باید منتظر ماند و دید دولت چه تصمیمی میگیره و آیا پرونده لاتاری رو به عنوان ارتباط برندگان با سازمان مسئول برگزار کننده لاتاری حساب میکنه یا خیر؟(همانطور که دادگاه عالی گفته بود) اگر حساب کنه پس مشکلی نخواهیم داشت. اگر حساب نکنه که دیگر وضعیت مشخصه. میتونین به لینک زیر هم مراجعه کنین و خودتونم بخونین که همین توضیح من رو دادند و ما هنوز شانس داریم. فقط نه امید خودتونو از دست بدید و نه انرژی مثبت خودتونو.

منبع خبر

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
سلام بر دوستان من 25 می برای EB1 مصاحبه داشتم و AP خوردم. 20 جون تو سایت سیس یک آپدیت داشتم که چک کردم دو خطی شده بودم امروز باز چک کردم دیدم or شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، daniyal1351
بنظرتون دارم کلیر میشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-26 ساعت 23:36)mkb نوشته:  
(2017-06-26 ساعت 20:16)sori471 نوشته:  سلام به دوستان عزیز. من چون تاپیک مورد نظر رو پیدا نکردم لاجرم سوالم رو اینجا میپرسم. همونطور که قبلا گفتم ما AP شدیم و آفیسر گفت حداکثر تا آگوست بهمون جواب میدن . سوالم اینه که از وقتی که انشاءالله مهر ویزای آمریکا در پاسپورتهامون بخوره ۶ ماه وقت داریم که بریم آمریکا یا از تاریخ مصاحبه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

سلام
6 ماه بعد از تاریخ مدیکال وقت دارید وارد خاک آنجا شوید.

ممنونم دوست عزیز، گر چه با قانون جدید ترامپ دیگه هیچ امیدی به گرفتن ویزا در سال ۲۰۱۷ ندارم. راستش خیلی حالم گرفته شد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
جدیدترین پست در کانال تلگرام پاریز تراول

وزارت امور خارجه ایالات متحده بالاخره دستور العمل اجرایی خود در رابطه با حکم دیوان عالی کشور بر فرمان اجرایی مهاجرتی ترامپ را به سفارتخانه ها را ابلاغ کرد.

بر اساس این دستورالعمل مصاحبه ای لغو نمی شود اما متقاضیان ویزا از ۶ کشور یاد شده باید در مصاحبه خود علاوه بر‌مدارک قبلی، رابطه ای اصیل‌(Bona Fide Relationship) با ایالات متحده داشته باشند که از مصادیق این رابطه داشتن پدر و مادر، عروس و داماد، خواهر و برادر، همسر و یا فرزند چه زیر ۲۱ سال و چه بالای ۲۱ سال است.
همچنین داشتن رابطه ای مستند با نهادها و ارگان ها و شرکت های ایالات متحده همانند داشتن پذیرش از دانشگاه ها و غیره از مصادیق رابطه اصیل بحساب می آید.

حال که این خبر مشخص شد سرنوشت برندگان لاتاری را بررسی می کنیم.

لاتاری ۲۰۱۷ :
در طول این ۹۰ روز فرمان که تقریبا پایان لاتاری ۲۰۱۷ است اگر متقاضی ویزا رابطه یاد شده را احراز نماید واجد شرایط دریافت ویزا خواهد بود.

لاتاری ۲۰۱۸ :
از آنجاییکه این فرمان تا شروع اولین مصاحبه منقضی خواهد شد، در صورت عدم تمدید و یا حکم نهایی دادگاه عالی مبنی بر توقف اجرای آن شامل حال این برندگان نخواهد شد و آنها همچنان می توانند به رویه قبل از این این فرمان ویزای خود را دریافت نمایند.

سیدعلی سپهر
مشاور رسمی امور مهاجرتی در ایالت کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: fn_glor
سلام دوستان خسته نباشيد
براتون ارزوي ويزاي امريكا دارم
راستش ازتون يك سوال داشتم پدرم برنده لاتاري هستش و الان ٥ماه كه به خاطر سربازي پدرم ap خورديم اين قانون جديد امريكا شامل حال ما مي شه ؟؟؟؟
کیس نامبر:**2017as000023
رویت قبولی: 3 می
ارسال فرم: 18جون
تعداد افراد کیس:3 نفر
سفارت:ایروان
کارنت: سپتامبر
نامه دوم : 21 نوامبر
تاریخ مصاحبه: 12 جنیوری یاهمون ژانویه
نتیجه: خدامی دونه...
اشاالله دریافت ویزا هم واسه همه هم واسه ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 15:19)melikajmd نوشته:  سلام دوستان خسته نباشيد
براتون ارزوي ويزاي امريكا دارم
راستش ازتون يك سوال داشتم پدرم برنده لاتاري هستش و الان ٥ماه كه به خاطر سربازي پدرم ap خورديم اين قانون جديد امريكا شامل حال ما مي شه ؟؟؟؟

خبرگزاری ها اعلام کردن که اگه فامیل درجه 1 نداشته باشید ویزا نمیدن ولی کسانی که ای پی خوردن مشخص نیست که چجوری میخوان بررسی کنن فردا معلوم میشه
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال، به نظرتون فامیل درجه یک که فقط گرین کارت داشته باشه هم شامل ارتباط میشه؟
شماره کیس: ‎2017AS00006xx‎
تعداد افراد: 2
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: اوایل جولای
نامه دوم: 14 اکتبر
محل مصاحبه: انکارا
تاریخ مصاحبه: 1 دسامبر
وضعيت: خانم يكضرب ، آقا AP
وضعیت جدید : خانم گرین کارت ، آقا اتمام ویزا
در حال تحقیق در مورد ویزای f2a
پاسخ
تشکر کنندگان: arminkh
یعنی بی خیال بشیم دیگه؟نزدیک 7ماه ap بودم.الانم که همه چیز تموم شد به همین راحتی!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان