کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-31 ساعت 03:13)najmeh.faramarzi نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 02:56)mrarchbeba نوشته:  سلام دوستان و وقت بخیر. من ‎CEAC‎ رو چک کردم و این تصویر رو دیدم. با توجه به فرمان جدید رییس جمهور آمریکا. این 6 مرحله ای که اینجا نوشته رو طی نکنم فعلا؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.

سلام دوست عزیز من کیس نامبرم **62 اما چک میکنم هنوز همون نامه اول هستش.

دوستان سلام

من از قبول شده های لاتاری چند سال پیش هستم و واقعا احساستون رو درک میکنم و به همین خاطر تصمیم کرفتم اینجا بنویسم.
من لحظه به لحظه پیگیر این موضوع هستم و باید بگم خیلیا پیگیرن که این مشکل رو رفع کنن.امروز دکتر طاهر کمالی تو رادیو صحبت کرد و یه شکایت بزرگ نوشتن و دارن میبرن به دادگاه و خیلی هم امیدوار بود که جواب میگیرهِ
فقط میخوام بگم خودتونو اذیت نکنین و سعی کنین آرامشتون رو حفظ کنین.اینجا خیلی دارن پیگیری میکنن و ایشالا ردیف میشهِ
احساس همه شما عزیزان قابل درکه و به امید خدا درست میشه.
یه تصمیم احساسی بود که خیلی زود عملی شد ولی نگران نباشین به زودی درست میشه.
به امید گرفتن ویزا برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، V_B ، pegkh ، فام مج
(2017-02-01 ساعت 02:17)Alirezania نوشته:  وزیر امنیت داخلی آمریکا: برخی کشورهای فهرست ورود ممنوع شاید به این زودی از لیست خارج نشوند
خوب دوستان بیخیال آمریکا رفتن بشید هم بمونین تو مملکت گل بلبل هروز آزمایش موشکی بیینین

سلام
لطفا خبر رو كامل بنويسيد

جان کلی رئیس سازمان امنیت ملی تکذیب کرد که دستور آقای ترامپ علیه مسلمانان است و گفت که اکثریت قریب به اتفاق مسلمانان جهان می توانند به آمریکا سفر کنند.
او گفت که دستور ۹۰ روزه به مقام ها فرصت خواهد داد نقاط قوت و ضعف نظام مهاجرتی آمریکا را محک بزنند کاری که به گفته او باید "خیلی زودتر انجام می شد."
او گفت: "بعضی از این کشورها ممکن است به زودی از لیست (هفت کشور) خارج نشوند. اینها کشورهایی هستند که به درجات مختلف درحالت فروپاشی قرار دارند."
او همچنین گفت دولت آمریکا در نظر دارد سابقه اینترنتی متقاضیان ویزا از جمله فعالیت در شبکه های اجتماعی و تماس های تلفن موبایل از کشورهایی که اعتماد کمی به سازمان های پلیس آنها وجود دارد را بررسی کند.
آقای مک الینان هم توضیحاتی درباره تاثیر سیاست تازه ترامپ بر دوتابعیتی ها داد.
چند کشور از جمله بریتانیا، کانادا، سوئیس و استرالیا گفته اند که شهروندان آنها که همچنین تابعیت یکی از این هفت کشور را دارند می توانند به آمریکا سفر کنند.
همزمان آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد، گفت بستن مرزها به روی افراد براساس مذهب، قومیت یا ملیت یک تدبیر "کورکورانه" است.
او گفت چنین سیاستی خطر پیروزی تبلیغاتی برای افراط گرایان را به دنبال دارد و سازمان های پیشرفته تروریستی به راحتی آن را دور خواهند زد.
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، hesgan ، ََAfra ، Paniz888 ، m_baghaei
http://permitiranian.com/

دوستان گرامى:
به پشتوانه شما عزيزان متن نهايى نامه جهت امضا تقديم حضورتان میگردد. اين نامه از جناب آقاى دكتر ظريف در خواست دارد تا تمامى تلاش خود را در راستاى رفع مشکلاتی که در خصوص ويزاهاى مهاجرتى و غیر مهاجرتی از سوى دولت ايالت متحده بوجود امده است را به كار گيرد. در ضمن متن نامه در برگیرنده انواع ویزاها و حتی کسانی که در مرحله مصاحبه و قبل آن میباشند میشود. لطفا در انتشار اين نامه جهت امضا بكوشيم
لینک سایت:
http://permitiranian.com/
لطفا پس از ورود به سایت و درقسمت بالا سمت راست روی گزینه ثبت نظر و رای کلیک کنید و سپس روی گزینه ارسال نظر و رای کلیک کرده و اسم کامل و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و در قسمت نظر و پیشنهاد هم میتوانید نظرات خود را اعلام کنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی روی گزینه ارسال کلیک کنید و در نهایت کد به ایمیل شما ارسال میشود. وارد ایمیلتان شوید و همان کد دریافتی راreply کنید
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
قاضی دادگاهی فدرال در لس آنجلس طی یک رای "اضطراری" دستور داده است مقام های دولت مقررات تازه ای که در فرمان اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمینه مهاجرت صادر شده است است اجرا نکنند.
قاضی آندره بیروت سه شنبه طی دستوری فرمان اجرایی آقای ترامپ را موقتا متوقف کرد.
به گزارش لس آنجلس تایمز این حکم در واکنش به شکایت ۲۸ نفر که متولد یمن هستند صادر شد.
اینها شامل شهروندان آمریکاست که در آمریکا زندگی می کنند اما خانواده های آنها علیرغم گرفتن ویزای آمریکا در یمن مانده اند.
هرچند این حکم به نفع این ۲۸ شاکی صادر شده اما به گفته قاضی همچنین شامل همه کسانی خواهد شد که ویزای معتبر آمریکا دارند.
دونالد ترامپ روز جمعه دستوری را با عنوان "حفاظت از آمریکا در مقابل حملات تروریستی" امضا کرد که بر اساس آن ورود پناهجویان به آمریکا به مدت چهار ماه معلق شد و بازدید شهروندان هفت کشور _ ایران، عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن _ به آمریکا برای ۹۰ روز ممنوع شد.
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم اميدوارم زودتر اين مشكل حل بشه و همه دوستان عزيز ويزا بگيرند .ما كه اصلا اينجا از زور ناراحتي دست و دلمون به كار نميره و از خواب و خوراك افتاديم ... همين امروز من بيشترين خطاي كاري رو تو محل كارم داشتم اصلا تمركز ندارم ..بيشتر از همه به فكر شماها مهاجرتي ها هستم تنهادلخوشي مون اينجا مردم فوق العاده مهربون كاليفرنيا هست كه دايما دلداري ميدن ....اميدوارم خدا خودش كمك كنه به همه...
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، onasiss ، soruosh ، V_B ، saeidsh ، amirdehghani20 ، m_baghaei
(2017-01-31 ساعت 03:12)aryan.khosravi نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 01:03)mrticoen نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 00:36)Sam83 نوشته:  ایشالا بعد از سه ماه همه چی درست میشه دوستان نگران نباشید

میشه بگی بعد سه ماه چی درست میشه؟

واقعیت اینه که اونایی که کیس نامبر بالای 5000 دارن احتمالش ضعیفه بتونن تا 30 سپتامبر ویزا بگیرن امید الکی دادن شاید درست نباشه
دوست عزیز امید تو از دست نده
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
سلام دوستان

من مطمئنم بععد ۳ ماه تمام این قانون‌ها لغو می‌شه...

الکی‌ خودتونو نراها نکنین...

از من و همسرم که شرایطتون داغون تر نیست که... پارسال ساعت ۴:۳۰ بعداز ظهر روز ۳۰ سپتامبر ویزا گرفتیم به خواست خدا... اما اگه خدا بخواد ویزا می‌گیرید و میایید

اما

فقط و فقط زبان بخونین

این حرفا که برم تو محیط یاد میگیرم و اینا همه الکی‌... فقط زبان بخونین و الکی‌ فکرتونو منهقرف نکنین و نرید تو فاز ناامیدی.

تا ایران هم هستید تا روز آخر پول جم کنین.
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، saeidsh ، Paniz888 ، zamini1975 ، amirdehghani20 ، afshin14753 ، mohammadg846
بچه ها با این رای جدید آیا شامل ما لاتاریی ها که تو نوبت ای پی هستیم هم میشه یا فقط کسانی که ویزا دارن؟
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ياسمن رمضاني
الان وضعیت برای ap ها به چه صورت هستش؟ آیا امکان داره روند کلیری ادامه پیدا کنه از این به بعد؟و اینکه هنوز سایت ارمنستان باز نشده. سایت ابوظبی و آنکارا باز شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-02-04 ساعت 06:59)Alirezania نوشته:  بچه ها با این رای جدید آیا شامل ما لاتاریی ها که تو نوبت ای پی هستیم هم میشه یا فقط کسانی که ویزا دارن؟

(2017-02-04 ساعت 13:04)e.kh نوشته:  الان وضعیت برای ap ها به چه صورت هستش؟ آیا امکان داره روند کلیری ادامه پیدا کنه از این به بعد؟و اینکه هنوز سایت ارمنستان باز نشده. سایت ابوظبی و آنکارا باز شده؟

با سلام دوستان

اشخاصی که در حال گذراندن مرحله اداری ( AP ) می باشند می بایست شکیبا باشند .

به احتمال زیاد کیس های ما در حال بررسی می باشد و اگر در این 90 روز کیسی کلیر شود اعلام نخواهد شد تا زمانیکه این 90 روز به پایان برسد یا این فرمان لغو شود .

سپاس بیکران

#بحث#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، ََAfra
دوستان يه خبر خوب.سفارت ابوظبي امروز همه ي افراد رو براي مصاحبه قبول كرده و حتي ويزا صادر كرده!طبق روال قبل داره پذيرش ميكنه
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، h.mgh ، a_cute65 ، ََAfra
(2017-02-05 ساعت 10:28)bahareh75 نوشته:  دوستان يه خبر خوب.سفارت ابوظبي امروز همه ي افراد رو براي مصاحبه قبول كرده و حتي ويزا صادر كرده!طبق روال قبل داره پذيرش ميكنه

چه عالی
کیس های لاتاری که وقت مصاحبه شون کنسل شده بود و باید دوباره اعلام میشد ،
این افراد کدوم نوع از ویزا بودند ؟
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
ولی سایت ارمنستان هنوز بسته است Sad
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
(2017-02-05 ساعت 12:30)h.mgh نوشته:  ولی سایت ارمنستان هنوز بسته است Sad

سفارت ارمنستان امروز تعطیله ، شاید فردا باز بشه
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، a_cute65 ، فافافا
(2017-02-05 ساعت 10:28)bahareh75 نوشته:  دوستان يه خبر خوب.سفارت ابوظبي امروز همه ي افراد رو براي مصاحبه قبول كرده و حتي ويزا صادر كرده!طبق روال قبل داره پذيرش ميكنه

دوست عزیز مطمئن هستید؟
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان