کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-02-06 ساعت 01:47)FFF1234 نوشته:  سلام  به همه دوستان عریر  . امشب ساعت 24همسرم  دوخطی شد دوست داشتم همه دوستانی که توی مرحله APهستند را خوشحال و امید وار کنم Big Grin

سلام شما چند بار آپدیت شدید؟ با تشکر از شما
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh
(2017-02-06 ساعت 16:15)okhtapos نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 01:47)FFF1234 نوشته:  سلام  به همه دوستان عریر  . امشب ساعت 24همسرم  دوخطی شد دوست داشتم همه دوستانی که توی مرحله APهستند را خوشحال و امید وار کنم Big Grin

سلام شما چند بار آپدیت شدید؟ با تشکر از شما

یکبار توی اواسط دسمبر
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، m_vaziran ، AbbasHTC
با سلام

دوستان سایت سفارت آمریکا در ارمنستان رو چک کنید . دوباره شروع به کار کرده .

به امید کلیر شدن هرچه زودتر دوستان .

دوستان با کلیک بر روی گزینه ی تشکر هم از همدیگر قدردانی کنیم و هم اینکه همدیگر رو تشویق کنیم برای انتشار مطالب بهتر و مفیدتر .

#تجربه#

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234 ، okhtapos ، smohammadi ، ekhveh ، AbbasHTC ، Paniz888 ، POUA ، m_vaziran ، فافافا ، V_B ، h.mgh ، mostafa2017
جایی خونده بودم وقتی دوخطی میشی بین4 تا20 روز طول میکشه با توجه به شرایط جدید باید خدا مثل همیشه کمک کنه
البته از شما دوستان عزیز هم می خواهم برای ماهم طلب خیر و دعا کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، okhtapos ، AbbasHTC ، pegkh ، milad.abadani
(2017-02-05 ساعت 18:47)bahareh75 نوشته:  سفارت ابوظبي امروز تمام كيس هارو راه داده و مصاحبه انجام شده!افرادي كه مصاحبه اشون كنسل شده بايد منتظر بمونن تا بهشون اعلام بشه مصاحبه جديد.سفارت ارمنستان هم احتمالا فردا شروع به كار ميكنه چون تعطيل رسمي بوده

ما ١٢ فوريه مصاحبه داريم اول كه كنسل شد ايميل زدن گفتن كنسله ولي هنوز ايميلي مبني بر پا برجا موندن وقت مصاحبه نگرفتيم؟ حالا ما بايد چكار كنيم بريم يا منتظر باشبم بهمون ايميل بزنن؟؟؟؟؟ ترخدا اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد خيلي نگرانم. و اينكه اگر ادرس ايميل سفارت ابوظبي رو داريد برام بفرستين سايتشونو خيلي گشتم ولي ادرس ايميل نديدم. با تشكر فراوان.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-02-06 ساعت 16:37)FFF1234 نوشته:  جایی خونده بودم وقتی دوخطی میشی بین4 تا20 روز طول میکشه با توجه به شرایط جدید باید خدا مثل همیشه کمک کنه

انشالله كه به زودي كليير بشين.شما نامه به سفارت هم زده بودين ؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234 ، a_cute65
(2017-02-06 ساعت 17:14)bahareh75 نوشته:  [quote='FFF1234' pid='742031' dateline='1486382876']
جایی خونده بودم وقتی دوخطی میشی بین4 تا20 روز طول میکشه با توجه به شرایط جدید باید خدا مثل همیشه کمک کنه

انشالله كه به زودي كليير بشين.شما نامه به سفارت هم زده بودين ؟
[/quote
ممنون از لطف شما و دیگر عزیزان
ما هیچ ایمیلی به سفارت نزدیم
پاسخ
لطفا چک کنید ببینید دوخطی نشدید
فقط اگه نمی دونید چطور چک میکنند باید بگم کار خیلی ساده ای هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-06 ساعت 16:53)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2017-02-05 ساعت 18:47)bahareh75 نوشته:  سفارت ابوظبي امروز تمام كيس هارو راه داده و مصاحبه انجام شده!افرادي كه مصاحبه اشون كنسل شده بايد منتظر بمونن تا بهشون اعلام بشه مصاحبه جديد.سفارت ارمنستان هم احتمالا فردا شروع به كار ميكنه چون تعطيل رسمي بوده

ما ١٢ فوريه مصاحبه داريم اول كه كنسل شد ايميل زدن گفتن كنسله ولي هنوز ايميلي مبني بر پا برجا موندن وقت مصاحبه نگرفتيم؟ حالا ما بايد چكار كنيم بريم يا منتظر باشبم بهمون ايميل بزنن؟؟؟؟؟ ترخدا اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد خيلي نگرانم. و اينكه اگر ادرس ايميل سفارت ابوظبي رو داريد برام بفرستين سايتشونو خيلي گشتم ولي ادرس ايميل نديدم. با تشكر فراوان.

سلام شما باید توی این سایت وارد بشید www.abudhabiivo.net از طریق خود سایت درخواستتونا بفرستید بعد از اون جواب به ایمیل شما میاد قبل از اون باید یه سری اطلاعات وارد کنید از قسمت contsct us وارد میشید بعد یه سری گزینه میاد که بستگی به درخواست یکیا انتخاب میکنید بعد submit میزنید و یک صفحه ی دیگه میاد یه سری اطلاعات میخواد وارد میکنید و متن ایمیلا مینویسید و submit بزنید بعد یک کپی از ایمیلتون برای شما ارسال میشه به شکل اتوماتیک و چند روز بعد جواب به ایمیلتون میاد
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
(2017-02-06 ساعت 17:53)okhtapos نوشته:  

سلام شما باید توی این سایت وارد بشید www.abudhabiivo.net  از طریق خود سایت درخواستتونا بفرستید بعد از اون جواب به ایمیل شما میاد قبل از اون باید یه سری اطلاعات وارد کنید از قسمت contsct us وارد میشید بعد یه سری گزینه میاد که بستگی به درخواست یکیا انتخاب میکنید بعد submit میزنید و یک صفحه ی دیگه میاد یه سری اطلاعات میخواد وارد میکنید و متن ایمیلا مینویسید و submit بزنید بعد یک کپی از ایمیلتون برای شما ارسال میشه به شکل اتوماتیک و چند روز بعد جواب به ایمیلتون میاد

واضح و مشخصه كه شما بايد بريد چرا نريد ؟؟؟؟به فكر اماده كردن مقدمات سفر و چك كردن مدارك باشيد ايميل هم بزنيد ولي احتمالا جوابي نميگيريد چون سرشونش شلوغه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65

به نظر من بلیط بگیرین و تشریف ببرین حالا برا اطمینان این لینک رو بزنید..: ایمیل به سفارت ابوظبی
پاسخ
(2017-02-06 ساعت 18:18)AbbasHTC نوشته:  

به نظر من بلیط بگیرین و تشریف ببرین حالا برا اطمینان این لینک رو بزنید..: ایمیل به سفارت ابوظبی
مرسييييي از راهنماييتون اره ميريم حتمن
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
کیس نامبر: ‎2017AS0XX2‎
تاریخ رویت قبولی: هفته آخر ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس:1
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎JUN‎
تاریخ اولین ارسالDS260 فرم: ‎20-05-2016‎
تاریخ مصاحبه:اواسط اکتبر
نتیجه:ap  چهار ماه گذشته .سفارت هم  گفتن 4 ماه .
یک سوال داشتم ؟به نظر شما ایمیل به سفارت بزنم یا منتظر باشم تا خودشون ایمیل بزنن.؟

آپدیت سفارت ‎:31‎ ژانویه و ‎CEAC‎  دسامبر12
از مدیر فنی و مدیر محترم و دیگر اعضا تقاضای راهنمایی دارم .با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234 ، a_cute65
Good day,

My name is xxxxxx and my case number is 2017asxxxx my date of birth is xxxx5

I did my DV lottery interview on October 19th and my status is AP,

Do you know with recent changes in executive order of president Trump if embassy may continiue issue visas? 

Also its been more than 3 months now do you know how long more this process may take? 

Thank you very muxxxx

The administrative process has not been completed yet. We cannot estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, you will be notified via email. Although most cases require 4-6 months to complete their administrative processing, this process has no time constraints and may take much longer. For this reason, we kindly ask you not to send emails regarding the duration that the administrative processing may take. As of today we continue to issue visas for all nationals.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
U.S. Embassy Ankara
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، FFF1234 ، a_cute65 ، milad.abadani
در ضمن من یه آپدیت ۶ فبریه دارم که فکر می کنم به خاطر ایمیلی هستش که براشون فرستادم .
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، FFF1234 ، a_cute65 ، milad.abadani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان