کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت سفارت آنکارا کیس نامبرو سرچ کرد؟ واسه چی همس eror میده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
الان دیدم درست شده Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی ترامپ ول کن نیست باز باید هفته دیگه منتظر خبرهای ناراحت کننده و غیرمنتظره باشیم
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، victor2017 ، فام مج
(2017-02-11 ساعت 04:25)Alirezania نوشته:  یعنی ترامپ ول کن نیست باز باید هفته دیگه منتظر خبرهای ناراحت کننده و غیرمنتظره باشیم

سلام
مگه چی شده؟
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 05:00)saeidsh نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 04:25)Alirezania نوشته:  یعنی ترامپ ول کن نیست باز باید هفته دیگه منتظر خبرهای ناراحت کننده و غیرمنتظره باشیم

سلام
مگه چی شده؟

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، می‌گوید مطمئن است که در دعوای حقوقی فرمان منع ورود شهروندان هفت کشور مسلمان پیروز خواهد شد. او همچنین از اجرای اقدام امنیتی دیگری در هفته آتی خبر داد.
آقای ترامپ امروز، جمعه ۱۰ فوریه، در نشست مطبوعاتی مشترک با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، گفت: "هر کاری که لازم باشد برای امنیت کشورمان می‌کنیم... ما خیلی سریع کاری برای بالا بردن امنیت کشورمان می‌کنیم. در هفته آینده خواهید دید."
او افزود همچنان پیگیری قضایی فرمان مهاجرتی را ادامه خواهد داد و شکی ندارد که دولتش دعوای حقوقی جاری خواهد توانست منع ورود شهروندان هفت کشور به آمریکا را برگرداند.
آقای ترامپ عصر جمعه در هواپیمای ریاست جمهوری با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: "ما در این نبرد برنده خواهیم شد. مشکل این است که از لحاظ قانونی زمان می برد، اما برنده خواهیم شد. همچنین گزینه های زیاد دیگری داریم، از جمله صدور یک دستور تازه."
او در پاسخ به این سوال که آیا دستور اجرایی تازه ای صادر خواهد کرد گفت: "کاملا امکان دارد. به دلایل امنیتی باید سریع عمل کنیم، بنابراین کاملا ممکن است."
ساعتی پیشتر شبکه "ام اس ان بی سی" آمریکا به نقل از یک مقام ارشد گزارش داد که دولت ترامپ قصد ندارد از دیوان عالی بخواهد در حکم دادگاه استیناف تجدید نظر کند.
با این حال گفته شد که دولت ممکن است از هیاتی بزرگتر از قضات دادگاه استیناف درخواست تجدید نظر کند.
روز پنجشنبه دادگاه تجدید نظر نهم در سان فرانسیسکو با رد درخواست دولت آمریکا، تعلیق اجرای آن را تمدید کرد و به این ترتیب با حکم دادگاه شهروندان این کشورها در صورت داشتن ویزا همچنان می‌توانند به آمریکا سفر کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، soruosh ، victor2017
(2017-02-10 ساعت 21:38)hilla26 نوشته:  کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت سفارت آنکارا کیس نامبرو سرچ کرد؟ واسه چی همس eror میده؟

دوست عزیز میتونید از فایل اکسل پیوستی آخرین تغییرات کیس های ترکیه رو ببینید.
آپدیت این فایل برای 10 فوریه است.
راستی جدیدترین شماره کیسی که در سفارت ترکیه مصاحبه اش حاضر شده است 2017AS3649
میباشد.
کی نوبت ما میشه خدا میدونه.

فایل‌های پیوست
.xlsx   turkey visa caces status10 FEB 2016.xlsx (اندازه 319.53 KB / تعداد دانلود: 163)
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، onasiss ، ahm368 ، soruosh ، zamini1975 ، a_cute65 ، Alirezania
(2017-02-11 ساعت 13:28)sayhoon نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 21:38)hilla26 نوشته:  کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت سفارت آنکارا کیس نامبرو سرچ کرد؟ واسه چی همس eror میده؟

میباشد.

تو سایت سفارت ترکیه جایی هست که بشه کلیر شدهارو دید ؟ مرسی
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-11 ساعت 18:28)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 13:28)sayhoon نوشته:  

میباشد.

تو سایت سفارت ترکیه جایی هست که بشه کلیر شدهارو دید ؟ مرسی
تو همین فایل اگر ستون وضعیت رو چک کنید مواردی که completed هستند یعنی ویزاشون حاظره البته از ستون issued هم میتونید استفاده کنید.
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، a_cute65
ا سلام
من هفته پیش در سفارت ارمنستان مصاحبه داشتم.همونجا از من راجع به این پرسید که ازکجا می خواهی وارد امریکا بشی که من جواب دادم و چون یه موقعیتی هم یکی از اساتید تو امریکا بهم گفته بود که می تونم ریسرچر بشم رو داشتم گفتم حالا بهم ap خورده و یک نامه ای بهم میل زدند که سوالات زیر رو پرسیده. اگر از دوستان کسی هست که می تونه راهنمایی کنه در جواب دادن ممنون می شم. چون هنوز برای این موقعیت اپلای نکردم و در ضمن می خواهم ایمیل بزنم قبل از جواب دادن به سوالها توضیح بدهم که من هنوز برای ریسرچر شدن اقدام نکردم و ترجیح می دهم که از همه فرصتهایی که بابت قبولی در لاتاری می تونم بدست بیارم استفاده کنم.ولی اگر لازم می تونم اپلای کنم.در ضمن من یک حساب خوب بهش نشون دادم ولی در مورد اسپانسر پرسیده راستش می تونم به یک نفر بگم اسپانسر من بشه ولی دوباره قبل از پاسخ دادن به سوالات می خواهم بپرسم ازشون آیا لازم هست یا نه. اگر ممکن شخص دیگه ای هم این نامه رو دریافت کرده من رو راهنمایی کنه.
As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

2. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa.

3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where. (The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);

4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S. If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S.
5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)

6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote.

Please provide

- Complete list of publications of the applicant

- List of references in your country of birth or residence

7. List all overseas travel you have made, most recent trip first.

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide

-Letters of invitation from the United States sponsor;
-Letters of recommendation from a United States source or from abroad;
-Letters of support from the financial sponsor;
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)

10. Mother name, Father name, Date and place of birth.

You may send your message to the e-mail address
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-12 ساعت 02:28)lott نوشته:  ا سلام
من هفته پیش در سفارت ارمنستان مصاحبه داشتم.همونجا از من راجع به این پرسید که ازکجا می خواهی وارد آمریکا بشی که من جواب دادم و چون یه موقعیتی هم یکی از اساتید تو آمریکا بهم گفته بود که می تونم ریسرچر بشم رو داشتم گفتم حالا بهم ap خورده و یک نامه ای بهم میل زدند که سوالات زیر رو پرسیده. اگر از دوستان کسی هست که می تونه راهنمایی کنه در جواب دادن ممنون می شم. چون هنوز برای این موقعیت اپلای نکردم و در ضمن می خواهم ایمیل بزنم قبل از جواب دادن به سوالها توضیح بدهم که من هنوز برای ریسرچر شدن اقدام نکردم و ترجیح می دهم که از همه فرصتهایی که بابت قبولی در لاتاری می تونم بدست بیارم استفاده کنم.ولی اگر لازم می تونم اپلای کنم.در ضمن من یک حساب خوب بهش نشون دادم ولی در مورد اسپانسر پرسیده راستش می تونم به یک نفر بگم اسپانسر من بشه ولی دوباره قبل از پاسخ دادن به سوالات می خواهم بپرسم ازشون آیا لازم هست یا نه. اگر ممکن شخص دیگه ای هم این نامه رو دریافت کرده من رو راهنمایی کنه.
As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

2. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa.

3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where. (The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);

4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S. If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S.
5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)

6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote.

Please provide

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide

9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)

سلام
جای هیچ نگرانی نیس
جواب سوالا را به دقت و خلاصه بده
مگه تو سوالا گفته کجا میخوای ریسرچر بشی؟ نه
پس فقط جواب این سوالها را بده
از اونجایی که ممکنه فوق و به بالا بودی ازت خواستن این چیزا رو.
به هیچ عنوان هم نگران نباش.
اگر شرایط سربازی و شغلتو هم بگی میتونم بیشتر راهنمایی کنم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-02-10 ساعت 19:28)فام مج نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 12:01)frhe نوشته:  سلام دوستان
من دیروز یعنی 7 فوریه آپدیت شده بودم و چک کردم دیدم دو خطی شده بودم. امروز که 8 فوریه است ساعت 10 صبح هم or شدم. و همسرم که applicant اصلی هستند امروز 8 فوریه آپدیت شدند. ولی دو خطی نشدند هنوز. امیدوارم که ان شا الله زودتر همگی clear بشیم.
البته احتمال می دیم که به دلیل نقصی مدرک PCC همسرم هنوز دو خطی نشده باشه.
به نظر میاد که سرعت بررسی ها رو بیشتر کردن ان شا الله همگی زودتر از این بلاتکلیفی دربیاییم.
امید به خدا

سلام دوست عزیز میخواستم پیام خصوصی بدم اما نشد
میشه بپرسم وضعیت کیستون چطوری شده ایا ویزاتون دراومد؟ همسرتون وضعیتشون تغییر کرده از اون تاریخی که گفتین؟چون کیس ما هم تقریبا شبیه شماست همسرم هفتم فوریه دوخطی شدن و من خودم که کیس اصلی هستم فقط ابدیت شدم. روز بعدش هم دوباره هردومون ابدیت شدیم اما خبری از or شدن نیست و به سفارت ایمیل دادیم جواب دادن که هنوز توی پروسه اداری هستش و ما خبر نداریم چه موقع کلیر میشید به محض کلیر شدن خبرتون میکنیم.
حالا من خیلی نگرانم که این دو خطی یه چیز معمولی باشه و ربطی به ویزا نداشته باشه اخه ما قبلا or شدیم و یه هفته بعد دوباره برگشت به حالت اول. به نظرتون این دوخطی نشونه نزدیک بودن کلیر هستش؟ ممنون میشم اگه توضیح بدین کیستون چطوری شده و تعداد ابدیتهاتون و ... رو بگین و من رو از نگرانی دربیارین.مرسی
سلام خدمت شما بزرگوار
نگرانی رو از خودتون دور کنید. باور بفرمائید که اگر به خیر و صلاح خودتون و خانواده شما باشه جور میشه. توکلتون به خدا باشه.
در مورد کیس ما، تا اونجاییکه می دونم مهم کلییر شدن applicant اصلی می باشد، حتی اگر من هم که الان وضعیتم or شده معنیش اینه که توی 10روز تا یک ماه اینده کلییر می شم. البته پیش کسوت ها بهتر معنای or رو می دونن. به هر حال باز هم در مورد ما تاثیری نخواهد داشت. کیس ما مشکل دیگری دارد که همون نقصی مدارک و pcc همسر من هنوز از سفارت هند دست ما نرسیده. در مورد تاریخ های آپدیت هم. هنوز هر دو اپدیت 8 فوریه رو داریم.
در مورد شما نمی دونم چطور اولش or شده و بعدش تغییر کرده . نمی دونم. ولی به نظر من باز هم نگران نشوید باز هم عرض می کنم کهclear شدن همسر شما کمکی به قضیه نمی کنه در حال حاضر مهم applicant اصلیه.
نگرانی رو از خودتون دور کنید و خودتون رو سرگرم کارهای دیگه بکنید که این موضوع براتون اولویتش کمتر بشه و کمتر اذیت بشید.
به امید خدای مهربون
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، فام مج ، a_cute65
(2017-02-12 ساعت 02:47)saeidsh نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 02:28)lott نوشته:  ا سلام
من هفته پیش در سفارت ارمنستان مصاحبه داشتم.همونجا از من راجع به این پرسید که ازکجا می خواهی وارد آمریکا بشی که من جواب دادم و چون یه موقعیتی هم یکی از اساتید تو آمریکا بهم گفته بود که می تونم ریسرچر بشم رو داشتم گفتم حالا بهم ap خورده و یک نامه ای بهم میل زدند که سوالات زیر رو پرسیده. اگر از دوستان کسی هست که می تونه راهنمایی کنه در جواب دادن ممنون می شم. چون هنوز برای این موقعیت اپلای نکردم و در ضمن می خواهم ایمیل بزنم قبل از جواب دادن به سوالها توضیح بدهم که من هنوز برای ریسرچر شدن اقدام نکردم و ترجیح می دهم که از همه فرصتهایی که بابت قبولی در لاتاری می تونم بدست بیارم استفاده کنم.ولی اگر لازم می تونم اپلای کنم.در ضمن من یک حساب خوب بهش نشون دادم ولی در مورد اسپانسر پرسیده راستش می تونم به یک نفر بگم اسپانسر من بشه ولی دوباره قبل از پاسخ دادن به سوالات می خواهم بپرسم ازشون آیا لازم هست یا نه. اگر ممکن شخص دیگه ای هم این نامه رو دریافت کرده من رو راهنمایی کنه.

Please provide

سلام
جای هیچ نگرانی نیس
جواب سوالا را به دقت و خلاصه بده
مگه تو سوالا گفته کجا میخوای ریسرچر بشی؟ نه
پس فقط جواب این سوالها را بده
از اونجایی که ممکنه فوق و به بالا بودی ازت خواستن این چیزا رو.
به هیچ عنوان هم نگران نباش.
اگر شرایط سربازی و شغلتو هم بگی میتونم بیشتر راهنمایی کنم.
سلام بزرگوار
به نظر من شبیه همون فرم 9 سوالی معمولیه که توی پروسه AP از بعضی از بچه ها می خوان. به نظرم جای نگرانی نیست. جواب سوالات را ساده و کوتاه بدهید حتی اگر توی قسمت کلیرنس سال 2016 و 2015 هم بگردی یک سری اطلاعات در مورد پر کردن جواب سوالات فرم نه سوالی هست. ولی باز هم ذهنتون رو درگیر نکنید خیلی ساده و شفاف و کوتاه جواب بدید. اطلاعات اضافی سعی کنید ندید که پروسه شما طولانی تر نشود. امیدوار باشید....
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mfaz66 ، victor2017 ، a_cute65
(2017-02-12 ساعت 10:12)frhe نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 19:28)فام مج نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 12:01)frhe نوشته:  سلام دوستان
من دیروز یعنی 7 فوریه آپدیت شده بودم و چک کردم دیدم دو خطی شده بودم. امروز که 8 فوریه است ساعت 10 صبح هم or شدم. و همسرم که applicant اصلی هستند امروز 8 فوریه آپدیت شدند. ولی دو خطی نشدند هنوز. امیدوارم که ان شا الله زودتر همگی clear بشیم.
البته احتمال می دیم که به دلیل نقصی مدرک PCC همسرم هنوز دو خطی نشده باشه.
به نظر میاد که سرعت بررسی ها رو بیشتر کردن ان شا الله همگی زودتر از این بلاتکلیفی دربیاییم.
امید به خدا

سلام دوست عزیز میخواستم پیام خصوصی بدم اما نشد
میشه بپرسم وضعیت کیستون چطوری شده ایا ویزاتون دراومد؟ همسرتون وضعیتشون تغییر کرده از اون تاریخی که گفتین؟چون کیس ما هم تقریبا شبیه شماست همسرم هفتم فوریه دوخطی شدن و من خودم که کیس اصلی هستم فقط ابدیت شدم. روز بعدش هم دوباره هردومون ابدیت شدیم اما خبری از or شدن نیست و به سفارت ایمیل دادیم جواب دادن که هنوز توی پروسه اداری هستش و ما خبر نداریم چه موقع کلیر میشید به محض کلیر شدن خبرتون میکنیم.
حالا من خیلی نگرانم که این دو خطی یه چیز معمولی باشه و ربطی به ویزا نداشته باشه اخه ما قبلا or شدیم و یه هفته بعد دوباره برگشت به حالت اول. به نظرتون این دوخطی نشونه نزدیک بودن کلیر هستش؟ ممنون میشم اگه توضیح بدین کیستون چطوری شده و تعداد ابدیتهاتون و ... رو بگین و من رو از نگرانی دربیارین.مرسی
سلام خدمت شما بزرگوار
نگرانی رو از خودتون دور کنید. باور بفرمائید که اگر به خیر و صلاح خودتون و خانواده شما باشه جور میشه. توکلتون به خدا باشه.
در مورد کیس ما، تا اونجاییکه می دونم مهم کلییر شدن applicant اصلی می باشد، حتی اگر من هم که الان وضعیتم or شده معنیش اینه که توی 10روز تا یک ماه اینده کلییر می شم. البته پیش کسوت ها بهتر معنای or رو می دونن. به هر حال باز هم در مورد ما تاثیری نخواهد داشت. کیس ما مشکل دیگری دارد که همون نقصی مدارک و pcc همسر من هنوز از سفارت هند دست ما نرسیده. در مورد تاریخ های آپدیت هم. هنوز هر دو اپدیت 8 فوریه رو داریم.
در مورد شما نمی دونم چطور اولش or شده و بعدش تغییر کرده . نمی دونم. ولی به نظر من باز هم نگران نشوید باز هم عرض می کنم کهclear شدن همسر شما کمکی به قضیه نمی کنه در حال حاضر مهم applicant اصلیه.
نگرانی رو از خودتون دور کنید و خودتون رو سرگرم کارهای دیگه بکنید که این موضوع براتون اولویتش کمتر بشه و کمتر اذیت بشید.
به امید خدای مهربون

سلام، خیلی ممنونم،لطف کردین بابت راهنماییتون
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
باب فرگوسن دادستان ایالت واشنگتن روز یک شنبه درباره فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ گفت، همه شواهد نشان می دهد این فرمان خلاف قانون اساسی آمریکا است و او برای نشان دادن «انگیزه نادرست» پشت این فرمان از «هر ابزاری» که در اختیار داشته باشد استفاده می کند.

دادستان کل ایالت واشنگتن افزوده است اسناد و ایمیل هایی وجود دارد که اثبات می کند انگیزه رئیس جمهوری ترامپ دقیقا هدف قرار دادن ورود مسلمانان به آمریکاست که در مغایرت با قانون اساسی آمریکاست.

همزمان یک مقام کاخ سفید به تصمیم دادگاه تجدید نظر فدرال برای تایید توقف فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ حمله کرده و گفته است اقدام آنها «غصب قضایی قدرت» است.

دونالد ترامپ ۲۷ ژانویه فرمان ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور اکثرا مسلمان را برای ۹۰ روز به آمریکا ممنوع کرد. با تعلیق فرمان او توسط چند قاضی در آمریکا، آقای ترامپ می گوید ممکن است به جای پیگیری وقت گیر موضوع در دادگاه، فرمان جدیدی صادر کند.

منبع : www.euronews.com
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Alirezania ، onasiss ، ekhveh
بچه ها کسی هستش که از آنکارا کلیر شده باشه تو ۱-۲ ماه گذشته؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان