کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام خدمت دوستان، ما دیروز وقت مصاحبه‌ داشتم و بد از دادن نفری٣٣٠ دلار برای خودم و خانومم و ٢ تا بچه هام (١٣٢٠ دلار)، یه‌ مقدار از مدارك و ازم گرفتن و بقیه‌ رو گفتن لازم نیست و بعد ٢ ساعت اسم مونو صدا كردن و بعد گرفتن اثر انگشت بهمون گفتن كه‌ تا یكی دو هفته‌ دیگه‌ ویزاتون و واستون پست میكنیم ، بدون هیچ سوالی و ما هیچ اسپنسری هم نداشتیم وورقه بانك و هم ازمون نگرفتن ، انشالله همه‌ دوستان هم كارشون درست شه‌ ، خیلی از سایت مهاجر سرا تشكر میكنم كه‌ خیلی از ش سود بردم تو این مدت
شماره‌ كیس ما ٣٢xx
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ََAfra ، soruosh ، mrticoen ، V_B ، h.mgh ، فافافا
\s
(2017-02-14 ساعت 13:39)area241 نوشته:  سلام خدمت دوستان، ما دیروز وقت مصاحبه‌ داشتم و بد از دادن نفری٣٣٠ دلار برای  خودم و خانومم و ٢ تا بچه هام (١٣٢٠ دلار)، یه‌ مقدار از مدارك و ازم گرفتن و بقیه‌ رو گفتن لازم نیست و بعد ٢ ساعت اسم مونو صدا كردن و بعد گرفتن اثر انگشت بهمون گفتن كه‌ تا یكی دو هفته‌ دیگه‌ ویزاتون و واستون پست میكنیم ، بدون هیچ سوالی و ما هیچ اسپنسری هم نداشتیم وورقه بانك و هم ازمون نگرفتن ، انشالله همه‌ دوستان هم كارشون درست شه‌ ، خیلی از سایت مهاجر سرا تشكر میكنم كه‌ خیلی از ش سود بردم تو این مدت
شماره‌ كیس ما ٣٢xx

پست میکنن ؟ مطمعن هستین ؟ منظورتون اینکه یک ضرب شدین قربان ؟
تمکن مالی خیلی مهمه چرا ازتون نگرفتن نامه شو ؟
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra
(2017-02-14 ساعت 13:24)AbbasHTC نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 11:37)Alirezania نوشته:  آقا به نظر شما امکان داره که ترامپ‌دستور بده هیچ وس کلیر نشه و اعلام نکنن؟ یعنی فقط سفارتها بدونن؟ آخه چه وضعشه؟ این همه حقوق بشر حقوق بشر می کنن اینا ولی کارشون مصداق شکنجست!!!! نمی شه که اینجوری که هیچ کسم صداش در نمی یاد!! اه مردوشورشون ببرن خوب کلیر کنین دیگه

نگران نباشین همین نیم ساعت پیش یکی از دوستان با شغل دولتی و سربازی تو ابوظبی ایدیت یه خطی شده......

این یعنی یه خبر خیلی خیلی خووووووووووووووووووووووووووووووووب

اقا اين يه خطي دو خطي چيه؟؟؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-14 ساعت 13:39)area241 نوشته:  سلام خدمت دوستان، ما دیروز وقت مصاحبه‌ داشتم و بد از دادن نفری٣٣٠ دلار برای  خودم و خانومم و ٢ تا بچه هام (١٣٢٠ دلار)، یه‌ مقدار از مدارك و ازم گرفتن و بقیه‌ رو گفتن لازم نیست و بعد ٢ ساعت اسم مونو صدا كردن و بعد گرفتن اثر انگشت بهمون گفتن كه‌ تا یكی دو هفته‌ دیگه‌ ویزاتون و واستون پست میكنیم ، بدون هیچ سوالی و ما هیچ اسپنسری هم نداشتیم وورقه بانك و هم ازمون نگرفتن ، انشالله همه‌ دوستان هم كارشون درست شه‌ ، خیلی از سایت مهاجر سرا تشكر میكنم كه‌ خیلی از ش سود بردم تو این مدت
شماره‌ كیس ما ٣٢xx

با سلام

بهتون تبریک میگم ان شاء الله که موفّق باشید .

ولی ما و دوستان از تمامی اعضایی که امضاهای خودشون رو تکمیل نمیکنن گله مندیم .

دوستان محبّت کنند امضاهاشون رو تکمیل کنند .

به امید هرچه زودتر کلیر شدن دوستان .

با تشکّر قبلی .
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 20:14)ترنم هستی نوشته:  
(2017-02-07 ساعت 21:50)onasiss نوشته:  
(2017-02-07 ساعت 20:21)ترنم هستی نوشته:  سلام دوستان چطور بایستی سایت سفارت ایروان را جک کنم آدر س سایت را میزنم لطفا راهنمایی کنیدکدوم گزینه را باید انتخاب کنم.ممنون.دوستان اطلاعاتی از سایت سفارت میدن میخام بتونمخودم کنترل کنم.سپاس.موفق و پیروز باشید.

اين لينك رو بزنيد ????????????
https://armenia.usembassy.gov/mobile/casenumber.html

يا اينكه به صفحه اصلي سايت بريد بعد قسمت Visas بعد قسمت administrative processing  و بعدش immigration رو انتخاب كنيت و بعد پايين صفحه روي جمله آبي رنگ  PLEASE CLICK HERE TO FIND YOUR CASE NUMBER  كليك كنيد و انتهاي جدول اخرين آپديت ها رو ميبينيد
# اين علامت جلو هر كيس باشه به اين معناست كه كيس كاملا كلير شده
*# اين علامت به اين معناست كه كسري مدارك داريد و بايد با سفارت تماس بگيريد و كسري رو با خودتون ببريد  
**# اين علامت جلو هر كيس به اين معناست كه تمام نفرات كيس كلير نشدند و بايد با سفارت تماس بگيريد و مطمعن بشيد كداميك از نفرات كيس كلير شدند
[/باسلام و وقت بخیر به دوستان خوبم ممنون از راهنمایی تون

(2017-02-14 ساعت 14:40)vanima نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 11:37)Alirezania نوشته:  آقا به نظر شما امکان داره که ترامپ‌دستور بده هیچ وس کلیر نشه و اعلام نکنن؟ یعنی فقط سفارتها بدونن؟ آخه چه وضعشه؟ این همه حقوق بشر حقوق بشر می کنن اینا ولی کارشون مصداق شکنجست!!!! نمی شه که اینجوری که هیچ کسم صداش در نمی یاد!! اه مردوشورشون ببرن خوب کلیر کنین دیگه

نگران نباشین همین نیم ساعت پیش یکی از دوستان با شغل دولتی و سربازی تو ابوظبی ایدیت یه خطی شده......

پاسخ
تشکر کنندگان:
مايك فلين، مشاور امنيت ملى ترامپ از تندرو ترین افراد نزدیک به رییس جمهوری ایالات متحده به خاطر دروغگويى در مورد مكالماتش با سفير روسيه مجبور به استعفا شد.

‏در تاريخ آمريكا سابقه ندارد كه مقام كليدى مشاور امنيت ملى كاخ سفيد در كمتر از ٤ هفته مجبور به استعفا بشود.

منبع : کانال رسمی انجمن گفتگوهای مهاجرتی مهاجرسرا

LINK : https://t.me/mohajersara

#راهنما#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra
سلام دوستان من ٥ ماه پيش مصاحبه داشتم تو ابوظبى.كيس من مهاجرت خانوادگى بوده بعنى همسرم سيتيزن هستش و براى من اقدام كرده.١ ماه به پايان تاريخ مديكالم مونده.به نظرتون اميدى هست كه clear بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطف کنند امضاهاشون رو کامل کنند و از گزینه ی تشکّر استفاده کنند ( مطمئنّن هزینه ای نخواهد داشت براتون )

سپاس بخاطر درک و شعور بالای شما دوستان
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234 ، ََAfra ، soruosh ، pegkh ، Paniz888 ، V_B ، h.mgh ، فافافا
(2017-02-14 ساعت 15:00)Neda1983 نوشته:  سلام دوستان من ٥ ماه پيش مصاحبه داشتم تو ابوظبى.كيس من مهاجرت خانوادگى بوده بعنى همسرم سيتيزن هستش و براى من اقدام كرده.١ ماه به پايان تاريخ مديكالم مونده.به نظرتون اميدى هست كه clear بشم.

چرا.امیدی نباشه.
من خودم تا حالا چیزهایی دیدم که این اتفاق یک ماه زمان تا پایان اعتبار مدیکال هیچ چیزی نیست
امیدوارم زودتر کلییر بشید و بشیم تا مجبور نشیم دوباره مدیکال بدیم
امیدوار باش یک ماه کم نیست
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، V_B ، h.mgh
شماره‌ كیس ما ٣٢xx

بسیار تبریک و شاد باش
چرا یک هفته دو روز کاری باید بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-14 ساعت 14:40)vanima نوشته:  

شکنجه رو خوب اومدی Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ایمیل زدم به سفارت اینو جواب داد
Your administrative process is still pending. We do not know how much longer the process may take. Please be assured that the case number will be announced on our web site at https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant...tus-check/ as soon as the result is received
.4 ماه و چند روز گذشت کلیر نشدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، a_cute65
(2017-02-14 ساعت 15:46)mfaz66 نوشته:  من ایمیل زدم به سفارت اینو جواب داد
Your administrative process is still pending. We do not know how much longer the process may take. Please be assured that the case number will be announced on our web site at https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant...tus-check/ as soon as the result is received

كدوم سفارت مصاحبه داشتين؟ابوظبي كه جواب ايميل نميده!!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-14 ساعت 16:15)bahareh75 نوشته:  

سلام چرا ابوظبی جواب میده ما ایمیل زدیم جواب دادن البته چیز خاصی نبود که بخوام اینجا بگم گفتند همچنان در حال مراحل اداری هستیم گاهی کم تر از سه ماه و گاهی چندین ماه زمان میبره
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-14 ساعت 16:53)okhtapos نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 16:15)bahareh75 نوشته:  

سلام چرا ابوظبی جواب میده ما ایمیل زدیم جواب دادن البته چیز خاصی نبود که بخوام اینجا بگم گفتند همچنان در حال مراحل اداری هستیم گاهی کم تر از سه ماه و گاهی چندین ماه زمان میبره

ميتونم بپرسم كي ايميل زدين؟و ميشه امضاتون رو هم تكميل كنيد تاريخ مصاحبه و اينكه به نظر خودتون دليل اي پي خوردنتون چي بود؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان