کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام دوستان
سایت سفارت ایروان امروز یک کیس مهاجرتی را کلیر کرد.
یکی از دوستان ما هم با کیس F4 امروز بعد از یازده ماه در ابوظبی کلیر شدن.
در انتظار خبرهای خوب برای همه.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
دوستان  در ماه dec در ابو ظبي مصاحبه شدم نتيجه ap كساني كه در اون ماه مصاحبه شدن ايا كلير شدن ??????
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز،
در کمال ناباوری ما امروز ویزامون رو دریافت کردیم بعد از چهار ماه و اندی، خواستم بگم که نگران هیچی نباشید ویزای همتون رو میدن، انگار قانون امسال اینجوریه که بیشتریا برن مصاحبه و بعدش کلیر رو شروع کنن، ایشاله که ویزای همه بیاد و از این دل نگرانی همتون دربیاین، و اینجا از همه دوستانی که همراه بچه ها بودن و با دلگرمیا و کامنتاشون باعث دلگرمی بودن و همچین مدیران سایت مهاجرسرا تشکر میکنم،
موفق باشین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، sabmn ، hsh85 ، mfaz66 ، shahin41 ، nima1976 ، rainyday ، Paniz888 ، onasiss ، m_baghaei ، Faridebr ، V_B ، Sudeh ، Ali--usa ، فافافا ، AbbasHTC ، POUA ، elikad ، mehdiafzali ، mkb ، zamini1975 ، a_cute65 ، soruosh ، FFF1234 ، KIKIPOLY ، ََAfra ، daria ، mostafa2017
(2017-04-15 ساعت 09:37)فام مج نوشته:  سلام دوستان عزیز،
در کمال ناباوری ما امروز ویزامون رو دریافت کردیم بعد از چهار ماه و اندی، خواستم بگم که نگران هیچی نباشید ویزای همتون رو میدن، انگار قانون امسال اینجوریه که بیشتریا برن مصاحبه و بعدش کلیر رو شروع کنن، ایشاله که ویزای همه بیاد و از این دل نگرانی همتون دربیاین، و اینجا از همه دوستانی که همراه بچه ها بودن و با دلگرمیا و کامنتاشون باعث دلگرمی بودن و همچین مدیران سایت مهاجرسرا تشکر میکنم،
موفق باشین

سلام
خبر خوبی بود مرسی که در جریان گذاشتی امیدوارم که برای همه دوستانی که منتظر کلیر شدن زودتر جواب بیاد که البنه ما هم جزءشون هستیم
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Ehsan-3ehsan ، فام مج ، sayhoon ، zamini1975 ، soruosh
موفق باشین

سلام
خیلی تشکر که گفتید
کببخشید کدام سفارت شما بودید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، فام مج ، ekhveh ، soruosh ، milad.abadani
موفق باشین

بسیار بسیار عالی
سفرنامه یادتون نره
پیروز باشید و خوش به سعادتتون
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، milad.abadani
موفق باشین

تبريك ميگم ?????????? خيلي خوشحالم كه ويزاتون رو گرفتيد براي ما هم دعا كنيد
ميشه بفرماييد كدوم سفارت مصاحبه داشتيد؟
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، soruosh ، milad.abadani
(2017-04-15 ساعت 11:12)onasiss نوشته:  
موفق باشین

مرسی خیلی ممنونم از شما و همه دوستانی که تبریک گفتن اینجا، ما مصاحبمون شرق آسيا بود، اما تقریبا چند روز پیش یکی از دوستان که فکر میکنم یکی از کشورهای همسایه(ترکیه،ارمنستان،امارات) مصاحبشون بود کلیر شدن و ایمیل گرفته بودن که پاسپورت بفرستن واسه صدور، ایشاله شماها هم همین روزا خبرای خوب بشنوین و کلیر بشین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، m_baghaei ، onasiss ، h.hed ، ekhveh ، Paniz888 ، Ali--usa ، afshin14753 ، farhhad ، zamini1975 ، a_cute65 ، milad.abadani
دوست عزیز سلام‌و مبارکت باشه امیدوارم که زندگی خوبی رو در امریکا شروع کنی. میتونم ازت بپرسم سربازی داشتی؟ مدارک بیشتر ازت چیا خواستن؟ رزومه فرستادی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز فام مج. مبارکت باشه امیدوارم زندگی‌خوبی در امریکا داشته باشی. میتونم ازت بپرسم سربازی داشتی؟ رزومه ازت خواستن؟ چه نوع مدارکی بعدا ازت خواستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
موفق باشین

درود و با عرض تبریک

کدوم سفارت مصاحبه داشتین قربان؟
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج
(2017-04-15 ساعت 11:28)فام مج نوشته:  
(2017-04-15 ساعت 11:12)onasiss نوشته:  
موفق باشین

مرسی خیلی ممنونم از شما و همه دوستانی که تبریک گفتن اینجا، ما مصاحبمون  شرق آسيا بود، اما تقریبا چند روز پیش یکی از دوستان که فکر میکنم یکی از کشورهای همسایه(ترکیه،ارمنستان،امارات) مصاحبشون بود کلیر شدن و ایمیل گرفته بودن که پاسپورت بفرستن واسه صدور، ایشاله شماها هم همین روزا خبرای خوب بشنوین و کلیر بشین

خيلي خيلي تبريك ميگم
پس بالاخره ويزاتون رو گرفتين
انشالله كه مشكل همه دوستان زودتر حل بشه
خيلي خوشحال شدم از خبري دريافت ويزا، مبارك باشه

پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، فام مج ، Paniz888 ، soruosh ، milad.abadani
يه خبر خوب ديگه اينكه ، دوستان ديروز يكي از ايران (البته فك ميكنم از ايران بوده باشه) به سايمون پيغام داده كه ١٤ مارچ مصاحبه ش انجام شده تو ابوظبي و فرداش ازش رزومه خواستن و AP خورده
حالا بعد از يك ماه دو خطي شده
نام كاربري ايشون Rez بود
ميخواستم ببينم از بچه هاي سايت هستن ايشون؟
يك كمي از كيسشون برامون بگن
اينكه بعد از يك ماه كلير شدن خبر خيلي خوبيه

پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، فام مج ، Paniz888 ، soruosh ، rezas11
موفق باشین

دوست عزیز
مبارک باشه.
امیدوارم به میمنت و شادی برای شما و همه دوستانی که به هر نوع منتظر کلیرنس هستند.
حتم دارم و از ته دل مطمئن هستم که خبرای خوب یکی پس از دیگری ، همین جا اعلام میشه. بزودی.
موفق و شاد باشید.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Paniz888 ، V_B ، soruosh
(2017-04-15 ساعت 13:17)Ali--usa نوشته:  يه خبر خوب ديگه اينكه ، دوستان ديروز يكي از ايران (البته فك ميكنم از ايران بوده باشه) به سايمون پيغام داده كه ١٤ مارچ مصاحبه ش انجام شده تو ابوظبي و فرداش ازش رزومه خواستن و AP خورده
حالا بعد از يك ماه دو خطي شده
نام كاربري ايشون Rez بود
ميخواستم ببينم از بچه هاي سايت هستن ايشون؟
يك كمي از كيسشون برامون بگن
اينكه بعد از يك ماه كلير شدن خبر خيلي خوبيه

دوست گرامی ، علی جان
از اینکه خبرای خوب رو نقل قول می کنی خیلی ازت ممنونم.
تووی این اوضاع و احوال پیش رو ، بهترین کار همینه که شما انجام دادی.
ای ول. دمت گرم کاکا.
امیدوارم خبرای خوب در مورد خودت رو برامون بگذاری.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Ali--usa ، rezas11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان