کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

دوستان من ١ ماه ديگه وقت سفارت دارم ،الان وضعيت كيس مو نگاه ميكنم زده immigrant visa application =ready. بعد چند روز پيش كيس ام اپديت شده ، اين نشونه خوبيه يا عاديه ؟ كمك كنيد دوستان
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 01:05)Ehsan-3ehsan نوشته:  دوستان من ١ ماه ديگه وقت سفارت دارم ،الان وضعيت كيس مو نگاه ميكنم  زده immigrant visa application =ready. بعد چند روز پيش كيس ام اپديت شده ، اين نشونه خوبيه يا عاديه ؟ كمك كنيد دوستان

عادیه برا همه همینطوره
یعنی پرونده شما الان در سفارته و دیگه دست kcc نیست و اماده بررسی(مصاحبه )
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ehsan-3ehsan ، soruosh
(2017-04-09 ساعت 20:34)AbbasHTC نوشته:  دوستان یه سوال ؟

من دقیقا تا یکماه دیگه مهلت پاسپورتم تموم میشه(کمتر از 6 ماه اعتبار میشه) حالا با این شرایط و طبق امضام به نظرتون چکار کنم؟
الان برم مدیکالم رو تمدید کنم یا اینکه نه برم پاس جدید بگیرم و موقعی که به امید خدا کلیر شدم برم برا مدیکال جدید؟

بنا به تجربه اگر بعد از کلیرنس بخواهید با پاسپورت جدید ویزا بگیرید دوباره وارد AP میشوید . پس بهتره فورا تعویض کنید و اسکن را به سفارت ایمیل کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، soruosh
سلام دوستان
یه چشم بهم زدیم و دیدیم نیمی از راه لاتاری 2017 گذشت و کمتر از نصف راه باقی مونده.
انگار همین دیروز بود که برنده شدنمون رو فهمیده بودیم، چقدر سرمست و شاد بودیم. غافل از اینکه راه دشوار کلییری رو پیش رو داریم.
اما تووی این راه ، چشممون به کلییری خشک شد.
ولی هنوز فرصت باقیه. هنوز نصف راه موونده.
یادموون نره اونی برنده میشه که تا آخر استقامت کنه.
به امید اینکه کلییری پرونده ها بزودی زود شروع بشه و روی غلطک بیوفته...
آمین
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، V_B ، ekhveh ، AbbasHTC ، امیر007 ، soruosh ، hsh85 ، rahghozar ، sabmn ، amirdehghani20 ، onasiss ، saeidsh ، m_baghaei ، h.mgh ، ََAfra ، eblis_67 ، کیارش2017 ، elikad
(2017-04-11 ساعت 12:39)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان
یه چشم بهم زدیم و دیدیم نیمی از راه لاتاری 2017 گذشت و کمتر از نصف راه باقی مونده.
انگار همین دیروز بود که برنده شدنمون رو فهمیده بودیم، چقدر سرمست و شاد بودیم. غافل از اینکه راه دشوار کلییری رو پیش رو داریم.
آمین

سلام خداییش خیلی خوب گفتید چقد ذوق زده شده بودیم الان از این انتظار حسابی کلافه ایم من سرسوزنی فکر نمیکردم اینهمه باید درگیر بشین الان نه موندنمون معلومه نه رفتنمون.به امید خبرای خوب
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، saeidsh ، Sudeh ، Paniz888 ، ofrfar ، m_baghaei ، soruosh ، ََAfra ، afshin14753
دوستان ويزا بولتن تا كيس نامبر ٧٣٠٠ كارنت كرد.سال قبل تا چه كيس نامبري كارنت شده بودن؟به نظرتون امكان داره همينجوري كارنت انجام بدن تا سهميه ويزا ايران تمام باشه در واقع انقدر كارنت انجام بشه كه هركي ويزا تكضرب گرفت كه خوش به حالش و افراد كلييرنس خورده همينجوري بمونن؟!!!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh
(2017-04-11 ساعت 23:34)bahareh75 نوشته:  دوستان ويزا بولتن تا كيس نامبر ٧٣٠٠ كارنت كرد.سال قبل تا چه كيس نامبري كارنت شده بودن؟به نظرتون امكان داره همينجوري كارنت انجام بدن تا سهميه ويزا ايران تمام باشه در واقع انقدر كارنت انجام بشه كه هركي ويزا تكضرب گرفت كه خوش به حالش و افراد كلييرنس خورده همينجوري بمونن؟!!!
نه دوست عزیز
هرسال همه کارنت میشن
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، soruosh
(2017-04-11 ساعت 23:34)bahareh75 نوشته:  دوستان ويزا بولتن تا كيس نامبر ٧٣٠٠ كارنت كرد.سال قبل تا چه كيس نامبري كارنت شده بودن؟به نظرتون امكان داره همينجوري كارنت انجام بدن تا سهميه ويزا ايران تمام باشه در واقع انقدر كارنت انجام بشه كه هركي ويزا تكضرب گرفت كه خوش به حالش و افراد كلييرنس خورده همينجوري بمونن؟!!!

درود برشما،
پارسال واسه ماه June, از آسیا تا شماره8000 کارنت شده و ایران رو استثنا نکرده، ولی امسال تا 7300 کارنت شده، درضمن امسال کل کیسهایه آسیا بغیراز ایران و نپال کارنت شده. نکته ای که شما اشاره فرمودید قابل تامله، ولی بنظرم نکته نگران کننده تر،شاید تمام شدن تعداد ویزاهایه لاتاری باشه، چون پارسال تا این موقع کل کیسها از تمام قاره ها کارنت نشده بودن.
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز نگران نباش طبق سنوات گذشته همه برای جولای کارنت خواهند شد.
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-04-11 ساعت 12:39)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان
آمین

بله درسته نصفش رفته 6 ماه از مصاحبه من گذشته و مونده شش ماه دیگه هیچ آپدیتی نداشتم از اردیبهشت پارسال تقریبا 11 ماهه که تو رویای امریکا هستیم و با هزار تا مشکل و حکم برخوردیم الان دیگه خیلی سخته که امید داشته باشم هر ماه یکسری از دوستان میگنن این ماه ماه کلییرهست و دسته جمعی کلییر میکنن ولی بازم هیچ خبری نیست ولی درستش اینه کاری رو که شروع کردیم به آخر برسونیم فقط شش ماه دیگه مونده یا میشه یا نمیشه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، m_baghaei ، ََAfra ، onasiss ، afshin14753
(2017-04-12 ساعت 00:35)m_baghaei نوشته:  

درود برشما،
پارسال واسه ماه June,  از آسیا تا شماره8000 کارنت شده و ایران رو استثنا نکرده، ولی امسال تا 7300 کارنت شده، درضمن امسال کل کیسهایه آسیا بغیراز ایران و نپال کارنت شده. نکته ای که شما اشاره فرمودید قابل تامله، ولی بنظرم نکته نگران کننده تر،شاید تمام شدن تعداد ویزاهایه لاتاری باشه، چون پارسال تا این موقع کل کیسها از تمام قاره ها کارنت نشده بودن.

بله منظورم تمام شدن سهميه هم بود!به نظرم حجم بالايي از مصاحبه شونده ها شامل پروسه اداري شدن و همين الان هم اگه كليير دسته جمعي انجام بشه به نظرم به همه ويزا نميرسه!ديگه واي به حال اينكه تمام قاره ها كارنت شده باشن و كلا تعداد ويزاي آلاتازي ٢٠١٧ تمام بشه!! به هرحال منتظر معجزه خدا ميمونيم
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-04-12 ساعت 13:51)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 00:35)m_baghaei نوشته:  

درود برشما،
پارسال واسه ماه June,  از آسیا تا شماره8000 کارنت شده و ایران رو استثنا نکرده، ولی امسال تا 7300 کارنت شده، درضمن امسال کل کیسهایه آسیا بغیراز ایران و نپال کارنت شده. نکته ای که شما اشاره فرمودید قابل تامله، ولی بنظرم نکته نگران کننده تر،شاید تمام شدن تعداد ویزاهایه لاتاری باشه، چون پارسال تا این موقع کل کیسها از تمام قاره ها کارنت نشده بودن.

بله منظورم تمام شدن سهميه هم بود!به نظرم حجم بالايي از مصاحبه شونده ها شامل پروسه اداري شدن و همين الان هم اگه كليير دسته جمعي انجام بشه به نظرم به همه ويزا نميرسه!ديگه واي به حال اينكه تمام قاره ها كارنت شده باشن و كلا تعداد ويزاي آلاتازي ٢٠١٧ تمام بشه!! به هرحال منتظر معجزه خدا ميمونيم

فکر کنم هر کشوری سهمیه مخصوص خودشو داره و نمیشه اونو به جاهای دیگه تخصیص داد
اسم ویزای تنوع خودش مشخص میکنه که باید تنوع حفظ بشه
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، eblis_67 ، a_cute65
(2017-04-12 ساعت 13:58)rainyday نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 13:51)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 00:35)m_baghaei نوشته:  درود برشما،

تا اونجایی که من می دونم هیچ کشوری نمی تونه بیشتر از 7 درصد از سهمیه رو داشته باشه و کمترین سهمیه هم مال قاره آسیا هستش.با این اوضایی که پیش اومده واقعا معلوم نیست که چی میشه ولی امیدوارم که هر چه زودتر جواب کلیرنسیها رو بدن و از این به بعد خبرهای خوب بشنویم و استرس ها تموم بشه
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، V_B ، m_baghaei ، کیارش2017 ، soruosh
(2017-04-12 ساعت 14:17)h.hed نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 13:58)rainyday نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 13:51)bahareh75 نوشته:  بله منظورم تمام شدن سهميه هم بود!به نظرم حجم بالايي از مصاحبه شونده ها شامل پروسه اداري شدن و همين الان هم اگه كليير دسته جمعي انجام بشه به نظرم به همه ويزا نميرسه!ديگه واي به حال اينكه تمام قاره ها كارنت شده باشن و كلا تعداد ويزاي آلاتازي ٢٠١٧ تمام بشه!! به هرحال منتظر معجزه خدا ميمونيم

تا اونجایی که من می دونم هیچ کشوری نمی تونه بیشتر از 7 درصد از سهمیه رو داشته باشه و کمترین سهمیه هم مال قاره آسیا هستش.با این اوضایی که پیش اومده واقعا معلوم نیست که چی میشه ولی امیدوترم که هر چه زودتر جواب کلیرنسیها رو بدن و از این به بعد خبرهای خوب بشنویم و استرس ها تموم بشه
بله طبق اصول لاتاري ٧درصد بايد مختص كشور باشه ولي سال ٢٠١٤ اين اتفاق افتاد و خيلي ها جا موندن!البته اميدوارم امسال اين اتفاق نيوفته و اتفاق هاي خوب واسه همه رقم بخوره.بازم دعا ميكنم ختم به خير بشه لاتاري ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-04-12 ساعت 14:25)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 14:17)h.hed نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 13:58)rainyday نوشته:  فکر کنم هر کشوری سهمیه مخصوص خودشو داره و نمیشه اونو به جاهای دیگه تخصیص داد
تا اونجایی که من می دونم هیچ کشوری نمی تونه بیشتر از 7 درصد از سهمیه رو داشته باشه و کمترین سهمیه هم مال قاره آسیا هستش.با این اوضایی که پیش اومده واقعا معلوم نیست که چی میشه ولی امیدوترم که هر چه زودتر جواب کلیرنسیها رو بدن و از این به بعد خبرهای خوب بشنویم و استرس ها تموم بشه
بله طبق اصول لاتاري ٧درصد بايد مختص كشور باشه ولي سال ٢٠١٤ اين اتفاق افتاد و خيلي ها جا موندن!البته اميدوارم امسال اين اتفاق نيوفته و اتفاق هاي خوب واسه همه رقم بخوره.بازم دعا ميكنم ختم به خير بشه لاتاري ٢٠١٧

من هم امیدوارم که به امید خدا اتفاقهای خوبی واسه همه بیوفته خلاصه که جز انتظار راهی نیست
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، V_B ، m_baghaei ، فام مج

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان