کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

كسي ميدونه معمولا بعد از چند تا اپديت به كليير شدن نزديك ميشيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 13:54)HamidHu نوشته:  كسي ميدونه معمولا بعد از چند تا اپديت به كليير شدن نزديك ميشيم؟

دوست عزیز اصلا مشخص نیست
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: HamidHu
فرمان مهاجرتی ترامپ دوباره به دادگاه‌ها بازمی‌گردد
--------------------------------------------------------
فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا فردا بار دیگر در دو دادگاه تجدیدنظر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه ایندیپندنت، این جلسات دادگاه برای اولین بار پس از گذشت نزدیک به دو ماه از اقدام قاضی فدرال مبنی بر جلوگیری از اجرای فرمان دوم مهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا درباره ممانعت از ورود شهروندان شش کشور عمدتا اسلامی به داخل آمریکا برگزار خواهد شد.
عمر جودت، وکیل فعال در زمینه آزادی‌های دینی که در خصوص این پرونده در برابر شعبه چهارم دادگاه استیناف ویرجینیا طی فردا دوشنبه به دادخواهی خواهد پرداخت، گفت:‌ طی شدن زمان طولانی از زمان صدور این ممنوعیت نشان می‌دهد که نیاز امنیتی برای صدور چنین فرمان اجرایی وجود ندارد.
احتمال می‌رود روند حقوقی این پرونده پاییز به دادگاه عالی آمریکا برسد یعنی ماه‌ها بعد از صدور این فرمان مهاجرتی اول
در همین راستا داگ چین، دادستان کل هاوایی اعلام کرد: ما نمی‌خواهیم نشان دهیم که پرزیدنت ترامپ از نظر سیاسی درست رفتار نکرده است بلکه ما می‌خواهیم وی را از نظر حقوقی به چالش بکشیم.
وی ادامه داد: باید تصمیم دونالد ترامپ توسط دادگاه منع شود.
دادگاهی که قرار است برای بررسی فرمان مهاجرتی ترامپ برگزار شود اندکی نسبت به دادگاه‌های دیگر متفاوت خواهد بود.
در شرایط عادی سه قاضی در جلسه اول دادگاه حضور داشته و در نهایت تصمیم خود را اعلام می‌کنند و پس از آن دادگاه کامل ( دادگاهی با حضور با قضات بیشتر) برگزار می‌شود اما در این پرونده دیگر جلسه‌ دادگاه با حضور سه قاضی برگزار نشده و دادگاه کامل برگزار خواهد شد.
در همین راستا کارل توبیاس، استاد حقوق دانشگاه ایچموند در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره روند قضائی بررسی برنامه مهاجرتی ترامپ گفت: من فکر می‌کنم این مساله به چگونگی بررسی این پرونده از سوی قضات بستگی دارد که این پرونده را یک پرونده امنیت ملی یا یک پرونده مهاجرتی و یا یک پرونده مربوط به آزادی مذهبی بررسی کنند.
داگ چین، قاضی دادگاه هاوایی آمریکا در پانزدهم مارس فرمان ترامپ را به حالت تعلیق در آورد و پس از مدتی مجددا این تعلیق را تمدید کرد.
چین درباره تعلیق این فرمان به خبرنگاران گفت : این موضوع حساسی برای هاوایی است. به همین دلیل در این باره اقدام کرده‌ایم. اگر فرمانی صادر شود که ما را به نیم قرن عقب براند، آن هم به عصری که تبعیض علیه یک ملت یا یک مذهب وجود داشت، باید در مقابل آن فرمان بایستیم.
فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ برای ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور مسلمان ابتدا در ماه ژانویه صادر شد که با فرمان قضات فدرال و شکایت چند ایالت کنار گذاشته شد. در فرمان جدید مهاجرتی ترامپ، با حذف نام عراق، شهروندان شش کشوراز جمله ایران، سومالی، سوریه و لیبی از ورود به آمریکا منع شدند.
صدور این دستور جدید دونالد ترامپ همچون فرمان قبلی اعتراضات زیادی را در سراسر آمریکا برانگیخت.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، mostafa2017 ، POUA ، فافافا ، Ali--usa ، V_B ، a_cute65 ، h.mgh
(2017-05-07 ساعت 14:08)nabavim نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 13:54)HamidHu نوشته:  كسي ميدونه معمولا بعد از چند تا اپديت به كليير شدن نزديك ميشيم؟

دوست عزیز اصلا مشخص نیست

سلام شما که زیر 400 هست شمارتون در چه سفارتی مصاحبه داشتین؟ در سایت ceac هر دو ap هستین؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 14:56)sabmn نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 14:08)nabavim نوشته:  [quote='HamidHu' pid='756680' dateline='1494149081']
كسي ميدونه معمولا بعد از چند تا اپديت به كليير شدن نزديك ميشيم؟

دوست عزیز اصلا مشخص نیست

سلام شما که زیر 400 هست شمارتون در چه سفارتی مصاحبه داشتین؟ در سایت ceac هر دو ap هستین

دوست عزیز سفارت ارمنستان بودیم البته خودمون تغیر دادیم به ارمنستان .هردودر ap هستیم
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn
(2017-05-07 ساعت 15:47)nabavim نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 14:56)sabmn نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 14:08)nabavim نوشته:  

دوست عزیز اصلا مشخص نیست

سلام شما که زیر 400 هست شمارتون در چه سفارتی مصاحبه داشتین؟ در سایت ceac هر دو ap هستین

دوست عزیز سفارت ارمنستان بودیم البته خودمون تغیر دادیم به ارمنستان .هردودر  ap هستیم
کیس اصلی ما در AP هست ولی ما دو تا همراهان هر دو Ready هستیم یعنی اگر کیس اصلی درست بشه ما مشکلی نداریم ؟
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 16:29)mkb نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 15:47)nabavim نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 14:56)sabmn نوشته:  سلام شما که زیر 400 هست شمارتون در چه سفارتی مصاحبه داشتین؟ در سایت ceac هر دو ap هستین

دوست عزیز سفارت ارمنستان بودیم البته خودمون تغیر دادیم به ارمنستان .هردودر  ap هستیم
کیس اصلی ما در AP هست ولی ما دو تا همراهان هر دو Ready  هستیم یعنی اگر کیس اصلی درست بشه ما مشکلی نداریم ؟

سایت آنکارا از روز اول برای ما همین متن رو نشون میده با وجود اینکه ما یکبار 30 مارچ آپدیت داشتیم دوستان می دونند چرا سایت آنکارا هیچ تغییری نشون نمیده ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Case Status: Processing Pending
Website Updated: 3 May 2017
Special Notes: Update email was sent to the principal applicant on 17 November 2016.
Processing Pending

Your visa case has been refused under Section 221(g) of the U.S. Immigration and Nationality Act.

Further administrative processing of your application is required before a decision can be made regarding your eligibility for a visa. Administrative processing, on average takes four months, but we are unable to estimate the amount of time it will take for any particular applicant.

As soon as this processing is completed, the Embassy will send you an email providing further instructions.You may also check your case’s status at the website listed below. There is no other means to check the status of your case.

Before you return to the Embassy

Applicants should not submit their passports or travel to the Embassy until notified through this website, or by email from the Consular section. Be advised the Status Check provided by the CEAC website is based on an automated computer script, and may not consider all information relavant to your case.
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
من بعد از 3تا آپدیت کلیر شدم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، zamini1975 ، Ebrahimikia
(2017-05-07 ساعت 18:11)saeidsh نوشته:  

سلام

امكانش هست كمي در مورد شرايط كيستون توضيح بديد
كار و سربازي و تحصيلات و..
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 18:14)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 18:11)saeidsh نوشته:  

سلام

ممنون
Are age lotf konid begid mamnoon misham
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 4 می وقت مصاحبه داشتم(برنده اصلی خودم هستم-مرد)، که هم بنده و هم خانومم AP شدیم، آفیسر هم همونجا بهمون گفت که چون تاریخ ازدواجتون بعد از قبولی لاتاری هست حتما باید مستنداتی از قبیل عکس، ایمیل، چت و... ارائه بدی که مشخص بشه از قبل در ارتباط بودید، علاوه بر اینا رزومه خودمم خواست که فردای روز مصاحبه(5 می) از همون پست DHL ایروان براشون فرستادم.
ظهر 5 می تو سایت سیس آپدیت خوردم (هنوز بسته پستی دست سفارت نرسیده) و یک ایمیل از سفارت برام اومد که 10 تا سوال پرسیده، مثل اسم و فامیل خودم، همسرم، پدر و مادر- گمرکی که قراره از اونجا وارد آمریکا بشم-رزومه کاری خودم و همسرم-مشخصات تحصیلاتم-سفرهایی خارج از کشوری که داشتم و...
از دوستان کسی هست که این ایمیل براشون اومده باشه که بتونه راهنمایی کنه
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra
(2017-05-07 ساعت 18:20)HamidHu نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 18:14)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 18:11)saeidsh نوشته:  سلام

ممنون

سلام دوستان عزیز
آخرین سفرنامه در سفرنامه های مربوط به ایروان ارمنستان (saeidsh) مربوط به منه کامل گفتم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 19:34)saeidsh نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 18:20)HamidHu نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 18:14)Ali--usa نوشته:  امكانش هست كمي در مورد شرايط كيستون توضيح بديد
ممنون

سلام دوستان عزیز
آخرین سفرنامه در سفرنامه های مربوط به ایروان ارمنستان (saeidsh) مربوط به منه کامل گفتم.

Dastetoon dard nakone. Merc Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mkb ، saeidsh
کلیرنس یعنی چی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 11:20)mkb نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 09:30)mkb نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 23:11)FFF1234 نوشته:  خوبه خدا خیرتون بده. هر خبری بود حتی اگه خیلی معمولی بود در جریان قرار بدید ممنون میشم

سلام
قبلا هم گفتم گروه تلگرامی پاریز تراول بالای صفحه هست می تونید عضو بشید بعضی اوقات خبرهایی رو اعلام میکنه .
Ali Sepehr (Iran):
طبق بررسی های نهایی از تعداد ۹۶۳ ثبت نام رایگان انجام شده برای لاتاری ۲۰۱۸ در شرکت پاریز تراول ۱۳ ثبت نام برنده شدند و به همه دوستان برنده اطلاع رسانی شد.
به امید موفقیت سایر دوستان در سالهای آینده.
@ParizTravel
اطلاعیه جدید در کانال پاریزتراول

این یعنی ۱.۳۴% به نظر نمیاد آمار درخشانی باشه فکر میکنم حتی کمتر از میانگین باشه
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان