کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-05-06 ساعت 16:13)hesgan نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 16:03)BAFFLE نوشته:  دوستان جطوری ساعت اپدیتشون متوجه میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر ساعت چک می کنن!  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 15:50)BAFFLE نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 16:13)hesgan نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 16:03)BAFFLE نوشته:  دوستان جطوری ساعت اپدیتشون متوجه میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر ساعت چک می کنن!  Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
معمولا یک بار صبح اول وقت و یک بار آخر وقت اداری (به وقت سفارت مصاحبه کننده) سایت را چک میکنن اگر صبح آپدیت شده باشه احتمالا از سفارت در آمریکا آپدیت صورت گرفته و اگررآخر وقت اداری تاریخ آپدیت تغییر کرده باشه از سفارت مصاحبه کننده صورت گرفته
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
سلام دوستان عزیز
از دادگاه امروز کسی خبری نداره ؟
این کلیر نکردن ها و بی صدا کار کردن سفارت ها مشکوک و نگران کننده شده .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مصاحبه ما اکتبر بود در ارمنستان، برنده اصلی خودم بودم به همراه همسر و دخترم. من از ابتدا دو خطی شدم و دخترم ready .تا ماه فوریه هیچ آپدیتی نداشتیم. بعد از اینکه به سفارت میل زدم جواب دادن که منتظر بررسی های همسرم هستند و باید منتظر باشیم. همون موقع من یه آپدیت خوردم .همسرم 4 می یه آپدیت داشت ولی همچنان یک خطی بودن تا اینکه 8 می یه آپدیت دیگه داشتن و بلافاصله دو خطی شدن. نمی دونم آیا داریم به انتهای خوش ماجرا میرسیم یا نه. ظاهرا یه اتفاقاتی داره میافته و دارن کارا رو سرعت میدن. امیدوارم برای همگی خوش باشه. امیدوار باشین...
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania ، mahii ، shahin41 ، V_B ، sabmn ، FFF1234 ، onasiss ، afshin14753 ، Ebrahimikia ، mkb ، sheghi
(2017-05-09 ساعت 01:26)samaneh62 نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه ما اکتبر بود در ارمنستان، برنده اصلی خودم بودم به همراه همسر و دخترم. من از ابتدا دو خطی شدم و دخترم ready .تا ماه فوریه هیچ آپدیتی نداشتیم. بعد از اینکه به سفارت میل زدم جواب دادن که منتظر بررسی های همسرم هستند و باید منتظر باشیم. همون موقع من یه آپدیت خوردم .همسرم 4 می یه آپدیت داشت ولی همچنان یک خطی بودن تا اینکه 8 می یه آپدیت دیگه داشتن و بلافاصله دو خطی شدن. نمی دونم آیا داریم به انتهای خوش ماجرا میرسیم یا نه. ظاهرا یه اتفاقاتی داره میافته و دارن کارا رو سرعت میدن. امیدوارم برای همگی خوش باشه. امیدوار باشین...

خیلی خبر خوبیه
امیدوارم تا یک مدت کوتاه کلییر بشید
و کلییریها شروع. شده باشه و همگیمون زود کلییر بشیم
میفهمم از اکتبر چقدر انتظار کشیدید
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، Paniz888 ، V_B ، Ebrahimikia ، a_cute65 ، samaneh62
(2017-05-09 ساعت 08:04)FFF1234 نوشته:  

خیلی خبر خوبیه

سلام
مبارک باشه. خیلی خبر خوب و امیدوار کننده ای هستش.
من هم تاریخ 8 may یه آپدیت تووی ceac داشتم و در ÷اسخ ایمیلی که گفته بودم یه نوزاد دارم بهم گفتند با مدارک بیارش سفارت.
ضمنا" دیشب حدود ساعت 10-9 شب یکی از دوستانم یه آپدیت داشته تووی ceac و احتمال بسیار زیاد آپدیت رو از آمریکا براش انجام دادند نه سفارت.
بهر حال خبرهای خوبی در راه است برای ما و برای همه دوستان.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ترنم هستی ، shahin41 ، V_B ، soruosh

الهي كه زودتر كليير بشين و اميدوارم همگي كليير بشيم.من ٨ مي آپديت داشتم ولي با ايميل.
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، a_cute65 ، V_B ، samaneh62

خیلی خبر خوبیه

این خبرو مخصوصا برای اکتبری های عزیز دادم تا دلشون گرم شه و امیدوار باشن که به زودی خبرای خوبی دریافت میکنن که نگرانی و این همه انتظار رو جبران میکنه.به امید شنیدن خبرای خوشحال کننده از تک تک عزیزان... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin41 ، afshin14753 ، a_cute65 ، onasiss ، saeidsh ، V_B
(2017-05-09 ساعت 09:16)afshin14753 نوشته:  

خیلی خبر خوبیه

سلام
من هم تاریخ 8 may یه آپدیت تووی ceac داشتم و در ÷اسخ ایمیلی که گفته بودم یه نوزاد دارم بهم گفتند با مدارک بیارش سفارت.
ضمنا" دیشب حدود ساعت 10-9 شب یکی از دوستانم یه آپدیت داشته تووی ceac و احتمال بسیار زیاد آپدیت رو از آمریکا براش انجام دادند نه سفارت.

براتون ارزوی موفقیت میکنم و بابت کوچولو هم بهتون تبریک میگم. قدمش مبارک...
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، V_B
(2017-05-09 ساعت 10:48)bahareh75 نوشته:  

الهي كه زودتر كليير بشين و اميدوارم همگي كليير بشيم.من ٨ مي آپديت داشتم ولي با ايميل.

ممنونم ...نوبت شما هم میرسه امیدوار باشین...
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin14753 ، V_B
(2017-05-09 ساعت 11:22)samaneh62 نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 09:16)afshin14753 نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 08:04)FFF1234 نوشته:  خیلی خبر خوبیه

سلام
من هم تاریخ 8 may یه آپدیت تووی ceac داشتم و در پاسخ ایمیلی که گفته بودم یه نوزاد دارم بهم گفتند با مدارک بیارش سفارت.

براتون ارزوی موفقیت میکنم و بابت کوچولو هم بهتون تبریک میگم. قدمش مبارک...

متشکرم دوست عزیز
فراموش کردم. دوستی که آپدیت شده بود از طریق آمریکا حدود اواسط ن.امبر رفته بود مصاحبه.
به امید خبرای خوب و خوشحال کننده ، همین جا .
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: shahin41 ، V_B
درود بر دوستان
دیروز اولین دادگاه تجدید نظر در مورد ممنوعیت مهاجرتی مسلمانان به درخواست وکلای دولت برگزار شد و تعداد زیادی قاضی که عموما" دموکرات بودت به سخنان موافقین و مخالفین گوش دادن. جو دادگاه به شدت ضد ترامپی بود و فقط سه قاضا از سیزده قاضی دادگاه از دستورات ترامپ حمایت کردند. این دادگاه فعلا" حکمی صادر نکرده و ممکنه چند هفته طول بکشه.
دوشنبه هفته بعد نیز یک دادگاه تجدید نظر با حضور سه قاضی دموکرات و به درخواست وکلای دولت قراره همین پروسه رو انجام بدن. اگر احکام صادره توسط این دو دادگاه مثل هم باشه و حکم بر لغو کامل دستورات ترامپ بده، دیگه امکان ارجاع پرونده به دادگاه عالی وجود نداره و پرونده مختومه میشه.
از لابه لای حرفهای دادگاه دیروز کاملا" میشد استنباط کرد که اداره امنیت ملی آمریکا و اداره مهاجرتشون توی این دوماه و بواسطه این دوتا دستور تغییرات زیادی در بررسی پرونده های مهاجرتی شش کشور موضوع دستور اعمال کردن. به گونه ای که از واژه Vetting investigation system از اون یاد می کردن.
به هر حال احتمال اینکه دستورات ترامپ در همین مرحله تجدید نظر کاملا" لغو و از دستور خارج بشه بسیار زیاده، ولی فراموش نکنید که دولت به نیت خودش که اعمال بررسی های سخت گیرانه و بسیار دقیق روی پرونده مهاجرتی ایرانیا بود رسیده و روال این بررسی ها کاملا" تغییر کرده.
ناگفته نماند که بیشتر سخت گیری ها روی پرونده های غیر مهاجرتی و مهاجرتی از نوع پناهندگیه.
با سپاس. این مطلب برداشت شخصی من از سایت های معتبر خبری از قبیل رویترز و سی ان ان و یو اس ای تودی و ... بوده و امکان اشتباه برداشت وجود داره.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Bboys_s ، a_cute65 ، nima-12 ، AbbasHTC ، mahii ، hesgan ، onasiss ، ILMAN ، sabmn ، Ali--usa ، h.bootimar ، V_B ، POUA ، mkb ، ََAfra ، ََAfra
Thumbsup 
(2017-05-09 ساعت 14:19)ahm368 نوشته:  درود بر دوستان
دیروز اولین دادگاه تجدید نظر در مورد ممنوعیت مهاجرتی مسلمانان به درخواست وکلای دولت برگزار شد و تعداد زیادی قاضی که عموما" دموکرات بودت به سخنان موافقین و مخالفین گوش دادن. جو دادگاه به شدت ضد ترامپی بود و فقط سه قاضا از سیزده قاضی دادگاه از دستورات ترامپ حمایت کردند. این دادگاه فعلا" حکمی صادر نکرده و ممکنه چند هفته طول بکشه.
دوشنبه هفته بعد نیز یک دادگاه تجدید نظر با حضور سه قاضی دموکرات و به درخواست وکلای دولت قراره همین پروسه رو انجام بدن. اگر احکام صادره توسط این دو دادگاه مثل هم باشه و حکم بر لغو کامل دستورات ترامپ بده، دیگه امکان ارجاع پرونده به دادگاه عالی وجود نداره و پرونده مختومه میشه.
از لابه لای حرفهای دادگاه دیروز کاملا" میشد استنباط کرد که اداره امنیت ملی آمریکا و اداره مهاجرتشون توی این دوماه و بواسطه این دوتا دستور تغییرات زیادی در بررسی پرونده های مهاجرتی شش کشور موضوع دستور اعمال کردن. به گونه ای که از واژه Vetting investigation system از اون یاد می کردن.
به هر حال احتمال اینکه دستورات ترامپ در همین مرحله تجدید نظر کاملا" لغو و از دستور خارج بشه بسیار زیاده، ولی فراموش نکنید که دولت به نیت خودش که اعمال بررسی های سخت گیرانه و بسیار دقیق روی پرونده مهاجرتی ایرانیا بود رسیده و روال این بررسی ها کاملا" تغییر کرده.
ناگفته نماند که بیشتر سخت گیری ها روی پرونده های غیر مهاجرتی و مهاجرتی از نوع پـنـاهــندگیه.
با سپاس. این مطلب برداشت شخصی من از سایت های معتبر خبری از قبیل رویترز و سی ان ان و یو اس ای تودی و ... بوده و امکان اشتباه برداشت وجود داره.

با سلام
از زحمات شما دوست گرانقدر سپاسگذاریم
امیدوارم تمامی دوستان قدر زحمات شما رو بدونن که بدون هرگونه چشم داشتی پیگیر هستید و اخبار جدید رو منتشر میکنید

با آرزوی پیروزی من و شما و دوستان

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mahii ، ahm368 ، V_B
سلام دوستان ، كيس ما از ماه نوامبر هيج اپديتي نداشت تا ٢٧ فوريه يه آپديت داشت اونم فقط برنده اصلي كه همسرم هستند ديگه هيچ آپديتي نداشتيم و كم كم داشتيم نا اميدمي شديم كه ديدم ٨و ٩ مي اپديت جديد داشتيم و روز ٩ مي همه افرادكيس اپديت داشتيم و در متن نوشته شده در سايت سيس ديدم به طور معجزه اسايي or شديم ولي تعجبم از اينه كه اين قضيه دو خطي براي ما اتفاق نيوفتاده ديگه نمي دونم حتما بايد دوخطي بشيم يا نه هستن كساني كه يك دفعه كليريشون مياد ، و اينكه الان كه ما or شديم معمولا چقدر طول ميكشه كه كلير بشيم ، يا امكان داره با وجودor شدن كلير نكنن ؟ با اميد خبر هاي خوب براي همه منتظران ويزاا
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، mahii ، onasiss ، Paniz888 ، V_B ، mkb ، hesgan
(2017-05-09 ساعت 15:29)fallah نوشته:  سلام دوستان ، كيس ما از ماه نوامبر هيج اپديتي نداشت تا ٢٧ فوريه يه آپديت داشت اونم فقط برنده اصلي كه همسرم هستند ديگه هيچ آپديتي نداشتيم و كم كم داشتيم نا اميدمي شديم كه ديدم ٨و ٩  مي اپديت جديد داشتيم و روز ٩ مي همه افرادكيس اپديت داشتيم و در متن نوشته شده در سايت سيس ديدم به طور معجزه اسايي  or شديم ولي تعجبم از اينه كه اين قضيه دو خطي براي ما اتفاق نيوفتاده ديگه نمي دونم  حتما بايد دوخطي بشيم يا نه هستن كساني كه يك دفعه كليريشون مياد ، و  اينكه الان كه ما or شديم معمولا چقدر طول ميكشه كه كلير بشيم ، يا امكان داره با وجودor شدن كلير نكنن ؟ با اميد خبر هاي خوب براي همه منتظران ويزاا

دوست عزیز بهتون تبریگ میگم
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان