کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
سلام به همگی
منم امسال برای بار اول ثبت نام کردم و قبول شدم اما کیس نامبرم حدود 7000 با چیزایی که خوندم خیلی امید ندارم ویزا دستمو بگیره!!
سوالی که از دوستانی که لاتاری برنده شدن ولی ویزا بهشون نرسیده داشتم،‌شما تمام هزینه های پزشکی و مصاحبه رو واریز کردین و بعد کنسل شد پذیرشتون درسته؟ یعنی در حدود 500 تا نفری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، nazi56 ، sherwean001 ، Moslem.Lotfi
دوستانی که کانفریم نامبرشونو قبول نمیکنه میتونن از طریق لینک زیرش مجددا اونو بازیابی کنن که اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی،تاریخ تولد و آدرس ایمیل داده شده را میخواهد.
شماره من رو هم قبول نمیکرد که بعد از بازیابی متوجه شدم صفرهایی که توی شماره من بود در واقع حرف "O" بودند!!! البته بگم مشکل از اونها بود و من اشتباه تایپ نمیکردم!
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، Moslem.Lotfi
از دوستاني كه برنده شدن خواهش ميكنم جواب بدن
كسي شروع كرده فرم ٢٦٠ رو پر كنه؟!
من نميتونم وارد بشم
اِرورر ميده.يكم نگرانم
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi
آقا من فهمیدم که چرا اونایی که خودشونو به آب و آتیش میزنن ،برنده نمیشن و اونایی که برنامه ای ندارن برنده میشن .
این DV مثل دیوی تو کلاه قرمزیه Big Grin
همه چی رو برعکس میگیره
فقط شوخی !!!! Smile))))))
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، copol ، sherwean001 ، cupcake ، jalayevatan ، imerji ، Moslem.Lotfi ، karpenter ، admiral.arash
(2016-05-07 ساعت 12:23)yalda b نوشته:  سلام به همگی
منم امسال برای بار اول ثبت نام کردم و قبول شدم اما کیس نامبرم حدود 7000 با چیزایی که خوندم خیلی امید ندارم ویزا دستمو بگیره!!
سوالی که از دوستانی که لاتاری برنده شدن ولی ویزا بهشون نرسیده داشتم،‌شما تمام هزینه های پزشکی و مصاحبه رو واریز کردین و بعد کنسل شد پذیرشتون درسته؟ یعنی در حدود 500 تا نفری؟

سلام دوست عزیز اول از هرچیز بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت برات دارم
ما از برندگان سال 2013 بودیم که بهمون ویزا نرسید . توصیه ام اینه که اصلا به شماره کیستون کار نداشته باشین و هرچه سریعتر فرم هاتون رو ارسال کنید براشون.. هرچی واکسن دارید تا جایی که میشه همین جا بزنید چون اونجا برای یک واکسن که نهایتا اینجا 20 هزارتومن میشه ، 100 دلار میگیرن... تازه یه واکسن آبله مرغان هم به زور به همه میزنن ولی اگر اصرار داشته باشین که من قبلا آبله مرغان گرفتم شاید نزنه . خود سفارت هم هزینه های خودشو میگیره و کاری نداره که ویزا بده یا نده کلا هزینه هارو اول حساب میکنن.. اگر دختر مجرد هستین احتمال 99 درصد ویزا میدن ولی اگر ازدواج کردین و همسرتون سربازی رفته اونموقع کار یه کم سخت میشه ( مخصوصا اگر سپاه باشه که خیلی سخت تر میشه)
ولی کلا به نظر من 50 درصد قضیه به آفیسری که باهات مصاحبه میکنه ربط داره ...
خلاصه عزیزم از حالا فقط پول جمع کن و زبان بخون و تمام مدارکت رو کامل کامل جفت و جور کن (مدارک تحصیلی و کاری و دانشگاهی و...) و همه رو ترجمه کن و اینکه هرچه رزومه ات کمتر باشه به نفعته (مثلا جای دولتی کار نکرده باشی )
امید وارم که موفق بشی و میشی
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56 ، mehre cyrus ، sherwean001 ، HadiMSC ، Moslem.Lotfi ، admiral.arash
(2016-05-07 ساعت 13:22)farid.darkhosh نوشته:  از دوستاني كه برنده شدن خواهش ميكنم جواب بدن
من نميتونم وارد بشم
اِرورر ميده.يكم نگرانم

احتمالا تاریخ تولدتان رو اشتباه وارد میکنید ، فرم ها همه باز هستند
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
از دوستان با تجربه چند سوال دارم؟
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟
6. اگه من یکضرب بشم اما شوهرم طول بکشه باید چیکار کنم؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: Sepidehsalehi ، sherwean001 ، Moslem.Lotfi
وقتي ردپای خدا را در زندگي‌ام پيدا كردم،
ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ می‌توانم ﭘﺎﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮔﻠﻴﻤﻢ ﺩﺭﺍﺯﺗﺮ ﻛﻨﻢ!
ﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ‌ﻫﺎﻳﻢ ﺍﺯ ﻗﺪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺑﺎﺷﻨﺪ!
حتی ﺁﺭﺯﻭﻫﺎی ﻣﺤﺎﻝ ...

ﻭﻗﺘﻲ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻢ ﺩﻳﺪﻡ..."ﺗﺮﺱ" ﺑﺮﺍﻳﻢ ﻣﻌﻨﺎﻳﺶ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩ
ﻭ ﺟﺎﻳﺶ ﺭﺍ "ﺍﻳﻤﺎﻥ" ﭘﺮ ﻛﺮﺩ ...

ﻭﻋﺪۀ ﺧﺪﺍ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ :
ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺪﻩ
ﺗﺎ ﻓﺘﺢ کنی ﺩﻧﻴﺎ ﺭﺍ
ﻭ ﻣﻤﻜﻦ کنی، ﻧﺎممکنﻫﺎ ﺭﺍ
ﻭبه دﺳﺖ ﺑﻴﺎﻭﺭی ﺩﺳﺖ‌نیافتنی‌ها را

❤️ ﭘﺲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺴﭙﺎﺭ ❤️
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: masoud398 ، hameddjj ، mehre cyrus ، copol ، cupcake ، لطف اله ، Moslem.Lotfi ، leader-m
(2016-05-07 ساعت 13:37)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:22)farid.darkhosh نوشته:  از دوستاني كه برنده شدن خواهش ميكنم جواب بدن
من نميتونم وارد بشم
اِرورر ميده.يكم نگرانم

احتمالا تاریخ تولدتان رو اشتباه وارد میکنید ، فرم ها همه باز هستند

نه
چندين بار امتحان كردم
نميشه .مطمئنم درست وارد ميكنم
شما مگه ٢٠١٧ هستين؟!
اگه نه چجوري ميدونين باز هستن
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
سلام دوستان
به خدمت تو ارتش هم گير ممكنه بدن؟؟ البته من نفر همراه هستم و برنده همسرم بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj
(2016-05-07 ساعت 14:08)Civilizable نوشته:  سلام دوستان
ﺳﻼﻡ
ﺧﺪﻣﺖ ﺩﺭ اﺭﺗﺶ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ ي ﺟﺎﻫﺎ ﻣﺸﻤﻮﻝ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ,ﺭﻓﺘﻪ ﻳﻚ ﺻﺮﺏ ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ اﻣﺎ ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺣﺴﺎﺳﻴﺖ ﺭﻭﻱ اﺭﺗﺶ ﻛﻤﺘﺮ اﺯ,ﺳﭙﺎﻩ اﺳﺖ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺧﺎﻧﻤﺘﻮن ﺩﺭ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻳﻚ ﺿﺮﺏ ﺑﮕﻴﺮﻧﺪ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﻤﻮﻝ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﺑﺸﻮﻳﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 14:40)مامان خانم نوشته:  
ﺳﻼﻡ
ﺧﺪﻣﺖ ﺩﺭ اﺭﺗﺶ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ ي ﺟﺎﻫﺎ ﻣﺸﻤﻮﻝ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ,ﺭﻓﺘﻪ ﻳﻚ ﺻﺮﺏ ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ اﻣﺎ ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺣﺴﺎﺳﻴﺖ ﺭﻭﻱ اﺭﺗﺶ ﻛﻤﺘﺮ اﺯ,ﺳﭙﺎﻩ اﺳﺖ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺧﺎﻧﻤﺘﻮن ﺩﺭ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻳﻚ ﺿﺮﺏ ﺑﮕﻴﺮﻧﺪ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﻤﻮﻝ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﺑﺸﻮﻳﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

ممنونم.ممكنه ايشون ويزا بگيره و من كلا نتونم يا صرفا روند رو طولاني ميكنه؟؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 10:45)optimist نوشته:  سلام
دوستان کیس نامبر 51xx احتمال ویزا گرفتنش چقدره؟ در مورد شرایط ثبت نام نوشته یا دیپلم یا دو سال سابقه کار در لیستی که خودشون اعلام کردن. چطور میگین نمیشه؟ اگر کسی بالای 30 سال سابقه کار داشته باشه و شغلش در category 4 باشه که گفتن مورد قبوله یعنی شانسی نداره؟
ﺳﻼﻡ
ﺷﻤﺎ اﮔﺮ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺕ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﻛﺴﻲ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﺭاﺿﻴﺸﻮﻥ ﻛﻨﻪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭﺵ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﻩ ي ﻣﺸﺎﻏﻞ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﺪﺭﻙ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ ﺷﺮﻃﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺟﺎ اﻭﺭﺩﻧﺶ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺭاﺣﺖ ﺗﺮ اﺯ,ﺭاﺿﻲ ﻛﺮﺩﻥ اﻓﻴﺴﺮ ﺑﻪ ﺩاﺷﺘﻦ. ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻔﻴﺪﻩ
ﻣﻮﺭﺩ ﺑﻌﺪﻱ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮﺩﻩ 5000 ﻭﻳﺰا ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﻱ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺷﺎﻧﺲ ﺭﺑﻄ ﺩاﺭﻩ و اﻳﻦ ﻛﻪ ﺯﻭﺩﺗﺮ اﺯ,ﺯﻣﺎﻥ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻛﻠﻴﺮ ﺑﺸﻮﻳﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
پاسخ
تشکر کنندگان: optimist
(2016-05-07 ساعت 14:42)Civilizable نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 14:40)مامان خانم نوشته:  
ﺳﻼﻡ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

ممنونم.ممكنه ايشون ويزا بگيره و من كلا نتونم يا صرفا روند رو طولاني ميكنه؟؟ ممنون
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﭼﺮا ﺑﺎ ﺑﺪﺑﻴﻨﻲ ﺑﻪ ﻗﺼﻴﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ اﻥ ﺷﺎﻟﻠﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﮕﻴﺮﻳﺪ اﻣﻀﺎﻱ ﻣﻦ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ﻣﻦ اﻭﻝ ﻭﻳﺰا ﮔﺮﻓﺘﻢ ﭼﻬﻞ ﺭﻭﺯ,ﺑﻌﺪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻭﻳﺰا ﮔﺮﻓﺖ
اﻳﻦ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﻛﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﻮﻥ ﻭﻳﺰا ﺑﮕﻴﺮﻩ و ﺷﻤﺎ ﻧﻪ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ اﻣﺎ ﺑﺎﺯ,ﻫﻢ ﺷﻤﺎ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻳﺪ اﻳﻦ اﺗﻔﺎﻕ اﻓﺘﺎﺩﻩ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻗﺒﻞ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻛﻴﺲ اﻳﻦ ﻃﻮﺭﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﻧﻬﺎﻳﺘﺎ ﺑﺎ اﻟﺤﺎﻕ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ اﺯ,ﻃﺮﻳﻖ ﺧﺎﻧﻮاﺩﮔﻲ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﮕﻴﺮﻳﺪ
اﻟﺒﺘﻪ اﻳﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻛﻤﺘﺮ اﺗﻔﺎﻕ ﻣﻴﻔﺘﻪ اﻏﻠﺐ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﻫﺎ ﺭا ﻣﻨﺴﺠﻢ ﻧﻜﻪ ﻣﻴﺪاﺭﻧﺪ ﻳﺎ ﻣﻴﺘﻮاﻧﻴﺪ ﺗﻘﺎﺻﺎ ﻛﻨﻴﺪ ﻭﻳﺰاﻱ ﺧﺎﻧﻤﺘﻮﻥ ﺑﺎ ﻛﻠﻴﺮ ﺷﺪﻥ ﺷﻤﺎ ﺻﺎﺩﺭ ﺑﺸﻪ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺷﻤﺎ اﻻﻥ ﻳﻚ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﻳﺪ اﻳﻦ ﻣﻬﻤﻪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
پاسخ
تشکر کنندگان: Civilizable ، cupcake
(2016-05-07 ساعت 14:47)مامان خانم نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 10:45)optimist نوشته:  سلام
دوستان کیس نامبر 51xx احتمال ویزا گرفتنش چقدره؟ در مورد شرایط ثبت نام نوشته یا دیپلم یا دو سال سابقه کار در لیستی که خودشون اعلام کردن. چطور میگین نمیشه؟ اگر کسی بالای 30 سال سابقه کار داشته باشه و شغلش در category 4 باشه که گفتن مورد قبوله یعنی شانسی نداره؟
ﺳﻼﻡ
ﺷﻤﺎ اﮔﺮ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺕ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﻛﺴﻲ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﺭاﺿﻴﺸﻮﻥ ﻛﻨﻪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭﺵ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﻩ ي ﻣﺸﺎﻏﻞ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﺪﺭﻙ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ ﺷﺮﻃﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺟﺎ اﻭﺭﺩﻧﺶ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺭاﺣﺖ ﺗﺮ اﺯ,ﺭاﺿﻲ ﻛﺮﺩﻥ اﻓﻴﺴﺮ ﺑﻪ ﺩاﺷﺘﻦ. ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻔﻴﺪﻩ
ﻣﻮﺭﺩ ﺑﻌﺪﻱ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮﺩﻩ 5000 ﻭﻳﺰا ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﻱ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺷﺎﻧﺲ ﺭﺑﻄ ﺩاﺭﻩ و اﻳﻦ ﻛﻪ ﺯﻭﺩﺗﺮ اﺯ,ﺯﻣﺎﻥ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻛﻠﻴﺮ ﺑﺸﻮﻳﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

خیلی ممنون. ببخشید این دوازده ساله بودنش چقدر اهمیت داره؟ اگر دیپلم نظام قدیم کار و دانش باشه مورد قبول نیست؟ برنده اصلی بالای 60 سال سن دارن و اون زمان فکر کنم 11 ساله بوده دیپلم. در اینصورت قبول می کنن؟ در مورد کارت پایان خدمت کسی که سنش بالا هم هست باید ارائه بده با توجه به اینکه معافیت پزشکی داشته و کارت پایان خدمتشو گم کرده. پلیس +10 هم گفته ما نمی تونیم دوباره براتون کارت صادر کنیم چون خیلی زمان گذشته. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان