کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-07 ساعت 21:37)yalda b نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:30)morvarid65 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:23)yalda b نوشته:  سلام به همگی
منم امسال برای بار اول ثبت نام کردم و قبول شدم اما کیس نامبرم حدود 7000 با چیزایی که خوندم خیلی امید ندارم ویزا دستمو بگیره!!
سوالی که از دوستانی که لاتاری برنده شدن ولی ویزا بهشون نرسیده داشتم،‌شما تمام هزینه های پزشکی و مصاحبه رو واریز کردین و بعد کنسل شد پذیرشتون درسته؟ یعنی در حدود 500 تا نفری؟

سلام دوست عزیز اول از هرچیز بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت برات دارم
ما از برندگان سال 2013 بودیم که بهمون ویزا نرسید . توصیه ام اینه که اصلا به شماره کیستون کار نداشته باشین و هرچه سریعتر فرم هاتون رو ارسال کنید براشون.. هرچی واکسن دارید تا جایی که میشه همین جا بزنید چون اونجا برای یک واکسن که نهایتا اینجا 20 هزارتومن میشه ، 100 دلار میگیرن... تازه یه واکسن آبله مرغان هم به زور به همه میزنن ولی اگر اصرار داشته باشین که من قبلا آبله مرغان گرفتم شاید نزنه . خود سفارت هم هزینه های خودشو میگیره و کاری نداره که ویزا بده یا نده کلا هزینه هارو اول حساب میکنن.. اگر دختر مجرد هستین احتمال 99 درصد ویزا میدن ولی اگر ازدواج کردین و همسرتون سربازی رفته اونموقع کار یه کم سخت میشه ( مخصوصا اگر سپاه باشه که خیلی سخت تر میشه)
ولی کلا به نظر من 50 درصد قضیه به آفیسری که باهات مصاحبه میکنه ربط داره ...
خلاصه عزیزم از حالا فقط پول جمع کن و زبان بخون و تمام مدارکت رو کامل کامل جفت و جور کن (مدارک تحصیلی و کاری و دانشگاهی و...) و همه رو ترجمه کن و اینکه هرچه رزومه ات کمتر باشه به نفعته (مثلا جای دولتی کار نکرده باشی )
امید وارم که موفق بشی و میشی

ممنون از توضيحاتت من متاهل هستم همسرم هم معاف شدن از سربازي لطف ميكني بگي كيس نامبر شما چند بود و رفتيد مصاحبه بعد رد كردنتون يا گفتن ويزا تموم شده؟!؟
نگران نباشید به مصاحبه دعوت میشید و اینکه چون همسرتون معاف شدن ویزا یکضرب میگیرید مگه اینکه شغلشون دولتی باشه یا مدرک تحصیلیشون در رشته حساسی باشه که بخاطر شغل دولتی هم امکانش کمه ای پی بخورید

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شبتون بخیر
همسر من با کیس نامبر 2017AS000034xx برنده شده و معافیت کفالت و لیسانس داره و شغلش هم دولتی نیست میخواستم بدونم این کیس نامبر خوبه و حدود تاریخ اینترویو تقریبا کی میشه و چقدر شانس قبولی داریم. ممنون میشم پاسخ بدید چون خیلی نگرانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi
(2016-05-07 ساعت 13:52)farid.darkhosh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:37)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:22)farid.darkhosh نوشته:  از دوستاني كه برنده شدن خواهش ميكنم جواب بدن
كسي شروع كرده فرم ٢٦٠ رو پر كنه؟!
من نميتونم وارد بشم
اِرورر ميده.يكم نگرانم

احتمالا تاریخ تولدتان رو اشتباه وارد میکنید ، فرم ها همه باز هستند

نه
چندين بار امتحان كردم
نميشه .مطمئنم درست وارد ميكنم
شما مگه ٢٠١٧ هستين؟!
اگه نه چجوري ميدونين باز هستن

خدا رو شکر خواهرم برنده شدن امسال و من فرمشون رو پر کردم و اول تاریخ تولد رو اشتباه وارد میکردم و ارور میداد ولی بعد متوجه شدم و مشکل حل شد
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 15:35)Sepidehsalehi نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 11:57)farid.darkhosh نوشته:  سلام
منم بعد از ٤ سال برنده شدم و خيلي خوشحالم
كيس نامبرم زير ٢٠٠٠ هستش.
از دوستان كسي ميدونه چرا فرم ٢٦٠ چرا اِرور ميده؟!
ميگن هنوز باز نشده .درسته،؟!

(2016-05-07 ساعت 13:41)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
از دوستان با تجربه چند سوال دارم؟
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟
6. اگه من یکضرب بشم اما شوهرم طول بکشه باید چیکار کنم؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن

با تشکر فراوان از شما که جواب دادین.... من و همسرم هیچ سوء پیشینه ای نداریم، پروسه کلیرنس چه مدت ممکن است طول بکشد؟

خواهش میکنم ، امسال حداقل مدت زمان کلیرنس 4 ماه هست و باید خیلی صبور باشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم مهلت پر کردن فرم ۲۶۰ تا چه تاریخی هستش؟
ضمنا کیس نامبر من ××22
پیشاپیش ممنون از پاسخ
پاسخ
(2016-05-08 ساعت 00:10)ٍEla2192 نوشته:  سلام شبتون بخیر
همسر من با کیس نامبر 2017AS000034xx برنده شده و معافیت کفالت و لیسانس داره و شغلش هم دولتی نیست میخواستم بدونم این کیس نامبر خوبه و حدود تاریخ اینترویو تقریبا کی میشه و چقدر شانس قبولی داریم. ممنون میشم پاسخ بدید چون خیلی نگرانم.

کیس نامبرتون خوبه و اگه روند کارنتی ها مثل 2016 باشه دسامبر به مصاحبه دعوت میشید و چون همسرتون سربازی معاف بودن و شغل دولتی هم نداشتن, 99% ویزا یکضرب میگیرید و اون یکدرصد هم به افیسر بستگی داره که بهتون ای پی بزنه

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

پاسخ
تشکر کنندگان: ٍEla2192 ، Moslem.Lotfi ، nazi56
(2016-05-04 ساعت 20:49)zinaram2004 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

تبریییکک

جوون من یه رقم بگو من چک بنویسم سال دیگه برام شما ثبت نام کن.من 6 ساله که دارم ثبت نام میکنم و قبول نمیشم .

دوست عزیز می تونم بپرسم دو سال گذشته چرا موفق به گرفتن ویزا نشدین؟؟؟؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-05-05 ساعت 19:06)ebrahim1e نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 16:53)رامشه نوشته:  سلام دوستان عزیز
من  برنده لاتاری  2015بودم که با اختلاف 30شماره کارنت نشدیم و بازماندیم
امسال  هم فعلا قبول نشدیم
سال پیش هم شرکت نکرده بودیم
هنوز پشت دریم و لی واقعا آنقدر سال پیش به من بد گذشت که اصلا دوست نداشتم آن تجربه را دوباره داشته باشم و انگار دو سال زندگیم را از دست دادم و کلی مشکل پیدا کردم
اما هر چه بود گذشت پس به دوستان مجددا پیشنهاد می کنم  که برنده شدن به منزله گرفتن ویزا نیست پس خیلی با احتیاط با این مسله برخورد کنند.
با امید به موفقیت همگی

سلام رامشه جان
من شما را خوب یادمه وقتی کارنت نشدید چقدر نارحت بودید
اما بدترین حالت واسه ما اتفاق افتاد که با کلی هزینه رفتیم سفارت و سر خورده باز گشتیم
امیدوارم 2018 برنده بشید دوست عزیز

سلام آقای ابراهیمی
من هم شما را یادم واقعا متاسفم آقای ابراهیمی , الان که یک سالی گذشته به این نکته نرسیدید که شاید واقعا به صلاحمان نبوده
برای من دوست عزیز قبول این مسله خیلی سخت بود با کلی تلاش به نقطه اول رسیدیم
امیدوارم که شما هم درحال حاضر وضعیت خوبی داشته باشید و زندگیتان بیش از قبل روبراه باشد
خوشحال شدم
موفق وموید
با احترام رامشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Azarakhsh43
(2016-05-06 ساعت 21:15)masoudjoon نوشته:  سلام دوستان کسی ترجمه فرمDS-260‎، رو داره؟

در تاپیک های سال های گذشته می تونید پیدا کنید Wink
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، leader-m
امسال هم شانس با ما یار نبود
تبریک به دوستان برنده
پاسخ
تشکر کنندگان: Azarakhsh43 ، ELNAZ21
با سلام من هم جزو برندگان هستم براي من در صفحه اصلي با وجود اينكه شماره كانفرميشن و مشخصات رو درست وارد ميكردم ايراد ميگرفت و در قسمت بازيابي كانفرميشن جواب رو داد
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، leader-m
(2016-05-08 ساعت 03:22)Sami danger نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم مهلت پر کردن فرم ۲۶۰ تا چه تاریخی هستش؟
ضمنا کیس نامبر من ××22
پیشاپیش ممنون از پاسخ

تا 30 سپتامبر فرصت دارید که اون موقع خیلی دیره

با توجه به کیس نامبرتون بهتره تا اخر ماه می فرم رو سابمیت کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
سلام دوستان.خوب هستين؟؟ يك سوال در مورد پليس چك
من تو ١٦ سال اخير اقامت امارات رو داشتم حدود ١٠-١١ سال پيش اما اون موقع بچه بودم و فقط سالي دوبار ميرفتم برا اقامتم.شايد بين ٢-٣ ماه در سال تو تعطيلاتها ميرفتم.اين پليس چك ميخوره يا بايد ٦ ماه من ساكن اون كشور ميبودم كه ساكن محسوب بشم؟؟ لازم به توضيحه كه كلا هم اون موقع ها سنم كمتر از ١٨ سال بوده( فقط يك سفر با سن بالاي ١٨ داشتم)
بعدشم اين براي اپليكنت اصلي لازمه يا همراه هم بايد داشته باشه؟؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟
6. اگه من یکضرب بشم اما شوهرم طول بکشه باید چیکار کنم؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن
سلام.خوب هستين؟؟
يك سوال: اين پايان زمان مديكال دقيققا چند وقت بعد هست؟؟ يعني بعد گرفتن ويزا تقريبا چقدر زمان براي ورود به امريكا دارن؟؟ متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 05:43)Civilizable نوشته:  
سلام.خوب هستين؟؟
يك سوال: اين پايان زمان مديكال دقيققا چند وقت بعد هست؟؟ يعني بعد گرفتن ويزا تقريبا چقدر زمان براي ورود به امريكا دارن؟؟ متشكرم
اعتبار نتیجه مدیکال 6 ماهه است که اگه شا یه ضرب بگیرید ویزاتون هم همون 6 ماهه صادر میشه و تا 6 ماه فرصت دارین وارد عمه ریکا بشین، اگه هم پروسه کلیرنس شامل حالتون بشه و مثلا بعد از 4 ماه کلیر بشین و برای دریافت ویزا مراجعه مجدد کنید باز هم تا پایانزمان مدیکال قبلیتون یعنی تا 2 ماه بعد براتون ویزا صادر میشه ، مگر اینکه اگه نیاز به زمان بیشتر دارین دوباره مدیکال رو تجدید کنید و همراه پاسپورت به سفارت تحویل بدین که در این صورت اعتبار ویزا رو تا پایان اعتبار مدیکال جدید یعنی 6 ماهه صادر میکنن. موفق و یکضرب باشین
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، admiral.arash

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان