کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
سلام
کسی از دوستان کمک می کنه و این کانفرمیشن برای من با توجه به قواعد تعریف شده ، بنویسه ؟
[عکس: rjyb_untitled.png]
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، Moslem.Lotfi
سلام،به همه ی برندگان تبریک میگم
منو همسرم امسال برنده شدیم
بار دوم بود که شرکت میکردیم
پاسخ
تشکر کنندگان: cupcake ، Moslem.Lotfi
(2016-05-07 ساعت 13:30)morvarid65 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:23)yalda b نوشته:  سلام به همگی
منم امسال برای بار اول ثبت نام کردم و قبول شدم اما کیس نامبرم حدود 7000 با چیزایی که خوندم خیلی امید ندارم ویزا دستمو بگیره!!
سوالی که از دوستانی که لاتاری برنده شدن ولی ویزا بهشون نرسیده داشتم،‌شما تمام هزینه های پزشکی و مصاحبه رو واریز کردین و بعد کنسل شد پذیرشتون درسته؟ یعنی در حدود 500 تا نفری؟

سلام دوست عزیز اول از هرچیز بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت برات دارم
ما از برندگان سال 2013 بودیم که بهمون ویزا نرسید . توصیه ام اینه که اصلا به شماره کیستون کار نداشته باشین و هرچه سریعتر فرم هاتون رو ارسال کنید براشون.. هرچی واکسن دارید تا جایی که میشه همین جا بزنید چون اونجا برای یک واکسن که نهایتا اینجا 20 هزارتومن میشه ، 100 دلار میگیرن... تازه یه واکسن آبله مرغان هم به زور به همه میزنن ولی اگر اصرار داشته باشین که من قبلا آبله مرغان گرفتم شاید نزنه . خود سفارت هم هزینه های خودشو میگیره و کاری نداره که ویزا بده یا نده کلا هزینه هارو اول حساب میکنن.. اگر دختر مجرد هستین احتمال 99 درصد ویزا میدن ولی اگر ازدواج کردین و همسرتون سربازی رفته اونموقع کار یه کم سخت میشه ( مخصوصا اگر سپاه باشه که خیلی سخت تر میشه)
ولی کلا به نظر من 50 درصد قضیه به آفیسری که باهات مصاحبه میکنه ربط داره ...
خلاصه عزیزم از حالا فقط پول جمع کن و زبان بخون و تمام مدارکت رو کامل کامل جفت و جور کن (مدارک تحصیلی و کاری و دانشگاهی و...) و همه رو ترجمه کن و اینکه هرچه رزومه ات کمتر باشه به نفعته (مثلا جای دولتی کار نکرده باشی )
امید وارم که موفق بشی و میشی

سلام

ببخشید شما کلیرنستون طولانی شد که نتونستین ویزا بگیرین؟ علتشو میشه بگین؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi
سلام
من امسال برنده شدم
اما استرس خیلی بالاست
کیس نامبر 4**6
نمیدونم چی میشه
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus
(2016-05-07 ساعت 15:13)majidgbox نوشته:  سلام
کسی از دوستان کمک می کنه و این کانفرمیشن برای من با توجه به قواعد تعریف شده ، بنویسه ؟

تجربه من میگه که کی سی سی به جز در 2017 از صفر در کانفرمیشن استفاده نمی کنه و همینطور که می بینید صفر 2017 هم یه خط وسطش داره پس بقیه همه حرف او هست.
20171I99ZH2OFXOZ
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، majidgbox
(2016-05-07 ساعت 11:57)farid.darkhosh نوشته:  سلام
منم بعد از ٤ سال برنده شدم و خيلي خوشحالم
كيس نامبرم زير ٢٠٠٠ هستش.
از دوستان كسي ميدونه چرا فرم ٢٦٠ چرا اِرور ميده؟!
ميگن هنوز باز نشده .درسته،؟!

(2016-05-07 ساعت 13:41)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
از دوستان با تجربه چند سوال دارم؟
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟
6. اگه من یکضرب بشم اما شوهرم طول بکشه باید چیکار کنم؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن

با تشکر فراوان از شما که جواب دادین.... من و همسرم هیچ سوء پیشینه ای نداریم، پروسه کلیرنس چه مدت ممکن است طول بکشد؟
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، ELNAZ21
سلام،به همه ی برندگان تبریک میگم
منو همسرم امسال برنده شدیم
بار دوم بود که شرکت میکردیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، Moslem.Lotfi ، Azarakhsh43
منم امسال برای بار اول ثبت نام کردم و قبول شدم اما کیس نامبرم حدود 7000 با چیزایی که خوندم خیلی امید ندارم ویزا دستمو بگیره!!
سوالی که از دوستانی که لاتاری برنده شدن ولی ویزا بهشون نرسیده داشتم،‌شما تمام هزینه های پزشکی و مصاحبه رو واریز کردین و بعد کنسل شد پذیرشتون درسته؟ یعنی در حدود 500 تا نفری؟

کی سی سی هر سال به حدی تعداد برندگان رو داره کم می کنه که به همه ویزا برسه سالهای قبل دوبرابر نیاز یعنی حدود 110000 نفر اعلام می کرد ولی با توجه به اوضاع خاورمیانه و مراجعه بیشتر برندگان برای دریافت ویزا چند سالیه که این نظم به هم خورده بنابراین کی سی سی داره تعداد برندگان رو تصصیح می کنه تا به همه ویزا برسه پس امیدوار باشید
در مورد سوالتون بستگی داره در چه پروسه ای باشید اگه کارنت نشین که مصاحبه نمی رین و هزینه ای پرداخت نکردید ولی اگه کارنت بشین و برای مصاحبه برین و منتظر کلیرنس بمونین پس همه هزینه ها رو پرداخت کرده اید
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda b ، mostafa2017 ، sorkhfam ، sherwean001 ، matin.sh
(2016-05-07 ساعت 15:34)calm نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 15:13)majidgbox نوشته:  سلام

تجربه من میگه که کی سی سی به جز در 2017 از صفر در  کانفرمیشن استفاده نمی کنه و همینطور که می بینید صفر 2017 هم یه خط وسطش داره پس بقیه همه حرف او هست.
20171I99ZH2OFXOZ
بله منم موافقم شماره منم همينطور بود جاي صفر از حرفo استفاده كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: majidgbox ، Moslem.Lotfi
سلام
یه مشکلی واسم پیش اومده

من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو 2 روز اینور اونور نوشتم

مشکلی واسم پیش نمیاد؟؟ کیس ام زیر 2000 هست و معافیت کفالت دارم
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، Moslem.Lotfi
دوستان خسته شدم اینقدر اطلاعات رو وارد میکنم میگه درست نیست نمیدونم چکار کنم
به KCCDV@state.govهم ایمیل زدم بصورت اتوماتیک جواب میده که مراحل رو درست انجام بده.منم انجام میدم هیچ اتفاقی نمی افته.قسمت بازیابی سایت هم برای 2016 عمل میکنه اما برای 2017 میگه اطلاعات اشتباهه.دیگه نمیدونم چکار کنم اعصآبی برام نذاشته.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، Azarakhsh43

اصلا اینطور فکر نکنید
در سال 2016 کلیه کیس ها کارنت شدن برای مصاحبه
و اینکه کیس شما در سال 2016 ماه می به مصاحبه رفته یعنی 5 ماه زودتر از اتمام مهلت
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus
(2016-05-07 ساعت 13:30)morvarid65 نوشته:  

سلام دوست عزیز اول از هرچیز بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت برات دارم
ما از برندگان سال 2013 بودیم که بهمون ویزا نرسید . توصیه ام اینه که اصلا به شماره کیستون کار نداشته باشین و هرچه سریعتر فرم هاتون رو ارسال کنید براشون.. هرچی واکسن دارید تا جایی که میشه همین جا بزنید چون اونجا برای یک واکسن که نهایتا اینجا 20 هزارتومن میشه ، 100 دلار میگیرن... تازه یه واکسن آبله مرغان هم به زور به همه میزنن ولی اگر اصرار داشته باشین که من قبلا آبله مرغان گرفتم شاید نزنه . خود سفارت هم هزینه های خودشو میگیره و کاری نداره که ویزا بده یا نده کلا هزینه هارو اول حساب میکنن.. اگر دختر مجرد هستین احتمال 99 درصد ویزا میدن ولی اگر ازدواج کردین و همسرتون سربازی رفته اونموقع کار یه کم سخت میشه ( مخصوصا اگر سپاه باشه که خیلی سخت تر میشه)
ولی کلا به نظر من 50 درصد قضیه به آفیسری که باهات مصاحبه میکنه ربط داره ...
خلاصه عزیزم از حالا فقط پول جمع کن و زبان بخون و تمام مدارکت رو کامل کامل جفت و جور کن (مدارک تحصیلی و کاری و دانشگاهی و...) و همه رو ترجمه کن و اینکه هرچه رزومه ات کمتر باشه به نفعته (مثلا جای دولتی کار نکرده باشی )
امید وارم که موفق بشی و میشی

ممنون از توضيحاتت من متاهل هستم همسرم هم معاف شدن از سربازي لطف ميكني بگي كيس نامبر شما چند بود و رفتيد مصاحبه بعد رد كردنتون يا گفتن ويزا تموم شده؟!؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه علی اقا نامی بود که امروز تولدش بود و گذاشته بود امروز نتیجشو چک کنه
یعنی برنده شد؟

خوش بحال تک تک کسایی که برنده شدن
هیییییییییییییییییییی
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 16:02)mostabd نوشته:  با سلام خدمت دوستان.

من دانشجوی ارشد هستم و در مالزی تحصیل می‌کنم(بیوتکنولوژی) و مجرد هم هستم. از همینجا هم اقدام کردم و خدارو شکر برای ۲۰۱۷ برنده شدم.

یک سری سوال داشتم که ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند کمک کنند. باید این نکته رو هم عرض کنم که تمام سعیممو دارم می‌کنم که تا پایان ماه می فرم رو پر کنم و بفرستم:

۱- کیس نامبر من ***2017AS00005 هستش، زمان تقریبی مصاحبه کی‌ ممکن باشه؟

۲- احتمال گرفتن ویزا با این کیس نامبر چقدر هستش؟ چون، وقتی‌ فروم‌های برندگان سالهای قبل رو میخوندم،  یک سری از افراد عنوان کرده بودند که شانس بلایی رو برای کیس نامبر های بالای ۵۰۰۰ قائل نمیشن و میگن شانس گرفتن ویزا خیلی‌ برای این کیس نامبرها خیلی‌ کمه (یه سری هم اینجا گفت بودند) که باعث نگرانیم شده Sad

۳- آیا این کیس نامبر خیلی‌ شمارهٔ بالایی هستش؟

۴- من هم زمان با تحصیلم تا سپتامبر امسال ۳ سال می‌شه که به عنوأن Research Assistance هم در دانشگاه دولتی مالزی مشغول به کار هستم، هم زمان با تحصیلم. آیا این هم کمکی‌ می‌کنه برای گرفتن ویزا؟ چون این عنوان تو شغلهای انتخابی سایت امتیازه ۸ رو خوشبختانه داره.

۵- من در سپاه خدمت کردم (در بیمارستان سپاه ، بخش فوریتهایِ اورژانس)، آیا این خدمت در سپاه ممکن در مصاحبه ایجاد مشکل کنه؟

۴- الان ۴ سالی‌ می‌شه که از مالزی خروج نکردم، آیا این مورد ممکنه کمکی‌ بهم کنه؟

۶- تو ایران هم روی هم رفته حدود ۶-۷ سالی‌ سابقه کار دارم (در بیمارستان کار می‌کردم)  آیا ممکن کمکی‌ کنه؟

۷- عضو انجمنهای مختلفی‌ هستم که مربوط به رشتهٔ تحصیلیم می‌شه، ممکنه کمکی‌ کنه؟
ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﺟﻮاﺏ ﺑﻌﻀﻲ ﺳﻮاﻟﻬﺎﻱ ﺷﻤﺎ ﺭا ﻣﻴﺪﻫﻢ اﻳﻦ ﻛﻪ اﻻﻥ ﺩﺭ ﻣﺎﻟﺰﻱ,ﻫﺴﺘﻴﺪ و ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻟﻪ اﻧﺠﺎﻳﻴﺪ ﻓﻘﻄ, ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻴﺸﻪ اﺯ,ﺷﻤﺎ ﻋﺪﻡ ﺳﻮ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺯ,ﻛﺸﻮﺭ ﻣﺎﻟﺰﻱ ﺭا ﺑﺨﻮاﻫﻨﺪ
اﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺎﻻﺗﺮﻳﻦ ﺭﺯﻭﻣﻪ ﺷﻐﻠﻲ,ﺭا ﻫﻢ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻛﻤﻜﻲ ﺑﻪ ﺭﻭﻧﺪ ﻻﺗﺎﺭﻱ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﺠﺎ ﺧﺪﻣﺖ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺧﻴﻠﻲ اﺣﺘﻤﺎﻟﺶ,ﻛﻢ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ,ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﺳﭙﺎﻩ ﻳﻚ ﺿﺮﺏ ﻭﻳﺰا ﺗﻌﻠﻖ,ﺑﮕﻴﺮﻩ
اﮔﺮ اﻳﻨﺠﺎ ﻛﻴﺴﻬﺎﻱ ﺑﺎﻻ ﺭا ﺩﺭ ﺧﻂﺮ ﻣﻴﺒﻴﻨﻨﺪ ﺑﻪ ﺩﻭ ﻋﻠﺘﻪ ﻳﻜﻲ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﻳﺮﺗﺮ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﻋﻮﺕ ﻣﻴﺸﻮﻳﺪ ﺧﻮﺏ ﺯﻣﺎﻥ ﻛﻤﺘﺮﻱ ﺩاﺭﻳﺪ ﻛﻪ ﻣﻨﺘﻆﺮ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ,ﺑﺎﺷﻴﺪ
ﺩﻭﻡ اﻳﻦ ﻛﻪ ﭘﺎﺭﺳﺎﻝ ﻛﻲ ﺳﻲ ﺳﻲ اﺯ,ﺷﻤﺎﺭﻩ اﻱ ﻛﺎﺕ اﻑ ﻛﺮﺩ اﻟﺒﺘﻪ ﭘﻨﺞ ﻫﺰاﺭ ﺧﻴﻠﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﺪﻱ ﻧﻴﺴﺖ
ﺑﺮﺣﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻓﺮﻭﻡ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ﻫﺮﭼﻪ ﻧﺸﺎﻥ ﺑﺪﻫﻴﺪ اﺩﻡ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﻱ ﻫﺴﺘﻴﺪ ﺭﻭﻧﺪ ﻛﻠﻴﺮﻧﺴﺘﻮﻥ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮ اﺳﺖ ﭼﻮﻥ ﻗﺮاﺭ ﻧﻴﺴﺖ ﺷﻤﺎ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﻚ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﻭﻳﮋﻩ اﻳﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺸﺎﻥ ﺑﺪﻳﺪ ﻳﻚ اﺩﻡ ﺳﺎﺩﻩ و ﻣﻌﻤﻮﻟﻲ ﻫﺴﺘﻴﺪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺕ ﺳﺎﻟﻬﺎﻱ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان