کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-08-19 ساعت 17:40)bahareh75 نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم افرادی که اطلاع دارن پاسخگو باشند.
اگر فردی که فوق لیسانس داره در فرم دی اس 260 اعلام نکرده باشه چه اتفاقی می افته؟
به دلیل اینکه من در تاریخی که فرم رو پر می کردم هنوز کارهای مربوط به فارق التحصیلی رو انجام نداده بودم و در فرم تاکید شده بود آخرین مدرک تحصیلی که مدرکش را اخذ کردین چیه!!من هنوز هم مدرکم آماده نشده ولی امیدوارم تا زمان مصاجبه مدرک رو دریافت کنم.به نظرتون آفیسر برخوردش چیه!!!
کیس نامبر***1 2017
در انتظار.....
خدایا مرا آن ده که به

سلام

شما لیسانس رو تو فرم زدید مشکلی نیست زمان مصاحبه هم نیازی نیست بگید که فوق لیسانس دارید همون لیسانس رو بگید. اما اگه خودتون میخواید فرم رو انلاک کنید و فوق لیسانس رو بزنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
با سلام، بنده امروز از خبر رسمی مبنی بر انتخاب شدن چندی دیگر از ثبت نام شدگان قرعه کشی DV-2017
مطلع شدم، چک کردم متاسفانه انتخاب نشدم، آرزوی اقبال خوب برای دیگر عزیزان.
همواره پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، sazami ، Classic

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
خوشبختانه با یه جهش قابل توجه و بی سابقه تا شماره کیس 3000 کارنت شدند.
احتمالا بدلیل افزایش تعداد برندگان در مرحله دوم این اتفاق افتاده.
آروزی موفقیت برای همه دوستان
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، Paniz888 ، sherwean001 ، farrokh33 ، we are one ، KORYO
سلام به همه الان مرحله دوم انجام شده يا نه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
سلام به همه ی دوستان

من اسمم در این دور جدید که همین دو سه روز پیش اعلام شد در اومد.

Case Number: 2017AS00007$$$

تاریخی هم که در صفحه ی قبولیم زیر لوگو درج شده: May 03, 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، benzinox ، matin.sh ، وسن ، ELNAZ21 ، mrarchbeba ، sherwean001 ، Kaveh ، nazi56 ، LORDAmiroo ، sheghi ، algh90 ، copol ، j@vad ، we are one ، m.ghoreishi ، AbbasHTC ، The_USA ، Ashkan3832
با سلام

قابل توجه مدیران ارشد و کاربران سایت

اگه ساعت کامنت ها رو چک کنید متوجه میشید که قبل از اعلام کردن سایت مهاجرسرا اینجانب توی فروم های مختلف دوستان رو مطلع کردم که مجدد چک کنند نتایج لاتاری رو ( همراه با لینک و عکس تویت سایت سفارت آمریکا در غنا و با استفاده از کامنت هایی سایت آقای سایمون و رعایت حق کپی رایت )

حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن .

اینجانب انتظار اینو ندارم که بخواید از من تشکر کنید ولی میتونستید به صورت اجمالی بگید که بعضی از اعظای سایت شما رو مطلع کردند

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن Big Grin Big Grin Big Grin

البته اینجانب از جناب سایمون تشکر می کنم و از دوستان میخوام که حتماً عضو سایت سایمون بشن که لینکشو براتون اینجا گذاشتم

http://www.britsimonsays.com

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
(2016-09-09 ساعت 02:25)a_cute65 نوشته:  با سلام

اگه ساعت کامنت ها رو چک کنید متوجه میشید که قبل از اعلام کردن سایت مهاجرسرا اینجانب توی فروم های مختلف دوستان رو مطلع کردم که مجدد چک کنند نتایج لاتاری رو ( همراه با لینک و عکس تویت سایت سفارت آمریکا در غنا و با استفاده از کامنت هایی سایت آقای سایمون و رعایت حق کپی رایت )

اینجانب انتظار اینو ندارم که بخواید از من تشکر کنید ولی میتونستید به صورت اجمالی بگید که بعضی از اعظای سایت شما رو مطلع کردند

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن Big Grin Big Grin Big Grin

البته اینجانب از جناب سایمون تشکر می کنم و از دوستان میخوام که حتماً عضو سایت سایمون بشن که لینکشو براتون اینجا گذاشتم

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار

سلام
این عکس ها در کدوم قسمت انجمن قابل مشاهده هست؟
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 02:39)ELNAZ21 نوشته:  

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن  Big Grin  Big Grin  Big Grin

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار

سلام
این عکس ها در کدوم قسمت انجمن قابل مشاهده هست؟

با سلام
اگه لینک زیر رو مشاهده کنید متوجه عرایض من میشید
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid723682
تا دیروز این لینک من عکس داشت ولی حالا میبینم که دوستان زحمت کشیدن و حذف کردن Smile
موفق باشید .
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Kaveh ، alirezanz ، copol ، j@vad ، ELNAZ21
سلام به همه.
من هم جزو کسانی هستم که 6 سپتامبر براشون ایمیل اومد و خوشبختانه انتخاب شده بودم.
اما من 5 ساله که در ایتالیا ساکنم و از اینجا هم فرم اولیه رو پر کردم. البته تابعییت ایتالیایی ندارم و فقط اجازه اقامت دارم.
سوالم این هستش که باید از اینجا گواهی سوپیشینه بگیرم؟
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، javad.zabihi ، alirezanz ، j@vad ، ELNAZ21
(2016-09-09 ساعت 01:05)farhhad نوشته:  خوشبختانه با یه جهش قابل توجه و بی سابقه تا شماره کیس 3000 کارنت شدند.
احتمالا بدلیل افزایش تعداد برندگان در مرحله دوم این اتفاق افتاده.
آروزی موفقیت برای همه دوستان

به امید خدا ، همه دوستان ویزا یک ضرب بدون معطلی
آمین .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
من درگیر پروسه ی ویزای دانشجویی برای آمریکا بودم، برای 22 سپتامبر وقت سفارت گرفته بودم(سفارت دبی)
(پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاهی در ایالت نیویورک)
که ناگهان دو شب پیش متوجه شدم که لاتاری اسمم در اومده،
حالا نمیدونم آیا میشه این دو رو در کنار هم پیش برد، هم پروسه گرین کارد و هم ویزای دانشجویی
یا اینکه دیگه باید بی خیال ویزای دانشجویی بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟

دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
برندگان این دور یک ایمیلی رو با متن زیر دریافت می کنند

Dear Diversity Visa Program entrant

Additional names have been added for DV-2017 selection

Please use your unique confirmation number, last/family name, and year of birth to check your status on Entrant Status Check at https://www.dvlottery.state.gov

تعداد برنده های دور دوم بسیار کم هست

برنده های دور دوم از تمام قسمت های دنیا انتخاب شده اند

اکثرا هم شماره کیس بالایی دارند

اگر شما ایمیبل دریافت نکرده اید باز هم حتما چک کنید (چون ممکن است در spam باشد)
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Kaveh ، a_cute65 ، Utopia ، j@vad ، نسل سوخته ، سودی ، AbbasHTC ، Ashkan3832

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار

دوست عزیز سلام
اگر منظور فرمایش شما بنده هستم باید عرض کنم متاسفانه چند وقتیست بدلیل مشغله شدید کاری در سایت زیاد فعال نیستم و اخبار را از کاوه عزیز و شبکه های اجتماعی دریافت می کنم و فعالیتم بیشتر معطوف به کانال های تلگرام مهاجرسرا و پاریزتراول هست و این خبر رو هم از طریق توییتر دریافت کردم و در کانال با کمک کاوه جان قرار دادیم ولی اگر فرمایش شما هم صحیحه قدردان زحمات شما عزیزان هستیم.

ضمنا با بررسی لاگ های مدیریتی نکته ای مبنی بر حذف عکس های شما پیدا نکردم.

ارادتمند
سپهر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65 ، alirezanz ، sherwean001 ، copol ، نسل سوخته ، leader-m
(2016-09-09 ساعت 04:25)javad.zabihi نوشته:  من درگیر پروسه ی ویزای دانشجویی برای آمریکا بودم، برای 22 سپتامبر وقت سفارت گرفته بودم(سفارت دبی)
(پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاهی در ایالت نیویورک)
که ناگهان دو شب پیش متوجه شدم که لاتاری اسمم در اومده،
حالا نمیدونم آیا میشه این دو رو در کنار هم پیش برد، هم پروسه گرین کارد و هم ویزای دانشجویی
یا اینکه دیگه باید بی خیال ویزای دانشجویی بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟

دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

اگه بیاید آمریکا. بعد میتونید از طریق پروسه adjustment of status اپلای کنید.
سوالتون رو تو این فروم مطرح کنید. دو تا ادمین داره که تقریبا همه چی میدونن و راهنماییتون میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: javad.zabihi ، alirezanz ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان