کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
این آمار ویزاهای صادر شده برای تمام دنیاست تا سال 2014 Big Grin Big Grin Cool

فایل‌های پیوست
.   Immigrant Number Use for Visa Issuances and Adjustments of Status in the Diversity Immigrant Category_ Fiscal Years 2005 (اندازه 152.8 KB / تعداد دانلود: 21)
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، AbbasHTC
با سلام
من هم ٢٠١٧ اي هستم.يه سوال تخصصي دارم.اگر بعد از گرفتن ويزا (به اميد خدا) درخواست پاس سفيد بدم و بيام ايران ، اين دو سال تو سنوات سيتيزن محاسبه ميشه يا خير؟ ممنون ميشم اكر راهنمايي كنين..
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='MUALL' pidسلام ميشه من رو هم تو گروه تلگرام بيارين ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام
بالاخره اولین مرحله شماره کیس ها مشخص شد،تا 2100 در اولین ماه به مصاحبه دعوت میشوند،سال قبل اولین مرحله تا 2800 کارنت شدند،و سال قبلش تا 2500،خدا کنه هممون به ارزوهامون برسیم.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: simigil ، Siamak ، j@vad
(2016-08-06 ساعت 07:04)AbbasHTC نوشته:  با سلام
من هم ٢٠١٧ اي هستم.يه سوال تخصصي دارم.اگر بعد از گرفتن ويزا (به اميد خدا) درخواست پاس سفيد بدم و بيام ايران ، اين دو سال تو سنوات سيتيزن محاسبه ميشه يا خير؟ ممنون ميشم اكر راهنمايي كنين..

نه عزیز دل جزو زمان انتظار سیتیزنی محاسبه نمیشه یعنی بعد از بازگشت از ایران تایمر صفر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، nazi56
با سلام
من جز برندگان 2017 هستم با کیس نامبر 25XX , وسابمیت اواخر may
من دخترم 16 سالشه همه واکسنها رو از ابتدا زده . الان برای مدیکال باید واکسن هپاتیت که تو دوران بچگی زده و واکسن کزاز که یک نوبت تو سن 14 سالگی زده رو باید دوباره بزنه ؟؟؟
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
آیا مهلتی برای سابمیت کردن فرم DS وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-14 ساعت 22:00)niopdc نوشته:  هر چي لياقت ميخاد هر كس كه اين شانس لاتاري داره بايد خودش ثابت كنه فقط اين فكر كنيد مايه دارا حاضرن 500 هزار دلار بدن گرين كارت بگيرن حالا بعضيا اين شانس دارن باز دارن ناز مي كنن

والا بخدا..
بعد از مدتها اومدم اینجا یکم حرص بخورم !
بی انصافیه کسایی که مثل من نیاز شدید به رفتن دارن و 12 سال منتظر هستن ...میاد اینجا میبینه طرف قبول شده تازه دودل شده که بره یا نه ! Sad
- خدایا شکرت
[/quote]

سلام،

امان از این لاتاری لعنتی وقتی ساز مخالف بزنه..
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام بنده از برندگان 2017 هستم با کیس نامبر 58xx میخواستم ببینم حدودا نامه کارنت کی میاد برام؟ از چه طریقی اعلام میشه منظورم اینه ایمیل میشه یا باید از سایت لاتاری چک کنم؟بعد هم اینکه با توجه به کیس نامبرم واکسن ها را از الان شروع کنم یا زوده؟ دیگه چه کاری رو میتونم فعلا انجام بدم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 19:47)alex2018 نوشته:  با سلام بنده از برندگان 2017 هستم با کیس نامبر 58xx میخواستم ببینم حدودا نامه کارنت کی میاد برام؟ از چه طریقی اعلام میشه منظورم اینه ایمیل میشه یا باید از سایت لاتاری چک کنم؟بعد هم اینکه با توجه به کیس نامبرم واکسن ها را از الان شروع کنم یا زوده؟ دیگه چه کاری رو میتونم فعلا انجام بدم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نامه نمیاد حدودا 4 تا 5 ماه دیگه کارنت میشید از ادرس
https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html
ماهیانه شمارت چک کن این ماه تا 2100 اعلام شد فقط واکسن هپاتیت شروع کن
قدر شانسی که داری بدان موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
واقعا ممنونم از محبت شما تو آدرسی که فرمودین رفتم اما نتونسم نکته ای که فرمودین را پیدا کنم که مثلا کجا گفته تا 2100؟

(2016-08-18 ساعت 20:24)niopdc نوشته:  
(2016-08-18 ساعت 19:47)alex2018 نوشته:  با سلام بنده از برندگان 2017 هستم با کیس نامبر 58xx میخواستم ببینم حدودا نامه کارنت کی میاد برام؟ از چه طریقی اعلام میشه منظورم اینه ایمیل میشه یا باید از سایت لاتاری چک کنم؟بعد هم اینکه با توجه به کیس نامبرم واکسن ها را از الان شروع کنم یا زوده؟ دیگه چه کاری رو میتونم فعلا انجام بدم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نامه نمیاد حدودا 4 تا 5  ماه دیگه کارنت میشید از ادرس  
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم افرادی که اطلاع دارن پاسخگو باشند.
اگر فردی که فوق لیسانس داره در فرم دی اس 260 اعلام نکرده باشه چه اتفاقی می افته؟
به دلیل اینکه من در تاریخی که فرم رو پر می کردم هنوز کارهای مربوط به فارق التحصیلی رو انجام نداده بودم و در فرم تاکید شده بود آخرین مدرک تحصیلی که مدرکش را اخذ کردین چیه!!من هنوز هم مدرکم آماده نشده ولی امیدوارم تا زمان مصاجبه مدرک رو دریافت کنم.به نظرتون آفیسر برخوردش چیه!!!
کیس نامبر***1 2017
در انتظار.....
خدایا مرا آن ده که به
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وقتتون بخیر
کسی نامه دوم براش نیومده ؟
تغییر سفارت از طرف ‎kcc‎ نداشتیم ?
مصاحبه نرفته ؟
تجربیات رو بگید با هم موفق تر هستیم
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018 ، AbbasHTC
(2016-08-19 ساعت 11:36)alex2018 نوشته:  واقعا ممنونم از محبت شما تو آدرسی که فرمودین رفتم اما نتونسم نکته ای که فرمودین را پیدا کنم که مثلا کجا گفته تا 2100؟

(2016-08-18 ساعت 20:24)niopdc نوشته:  

نامه نمیاد حدودا 4 تا 5  ماه دیگه کارنت میشید از ادرس  

عزیز دل داخل همون ادرس بشوید بالای صفحه سمت چپ نوشته ‎visa bulletin‎ وارد لینک شوید العان جدول اگوست و سپتامبر هست وارد سپتامبر بشید قسمت ‎C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS‎
‎WHICH WILL APPLY IN OCTOBER‎

را بیابید توی جدول مقابل اسیا نوشته ‎2100 .‎
حال هر ماه این عدد پیگیری کنید تا به شماره شما برسد .
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mohajer1360 ، alex2018 ، amirafza
Lightbulb 
با سلام

من الان داشتم سایت سایمون رو چک می کردم به مطلب زیر رسیدم

کسانی که انتخاب نشدن برای لاتاری 2017 میتونن دوباره چک کنند نتیجه ها رو امکانش هست اسمشون انتخاب شده باشه .

لینک زیر رو میتونید چک کنید و متوجه صحت مطلب من بشید :

http://britsimonsays.com/dv-2017-2nd-dra...es-chosen/

عکس موضوع Tweet شده در Twitter سایت سفارت آمریکا در غنا رو براتون پیوست کردم .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: amirafza ، javad.zabihi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان