کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
هر سال يه مشكلي داره سايتشون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 16:25)karaoke نوشته:  HAS NOT BEEN SELECTED و خلاص
خلاص رو خوب آومدی!
پاسخ
تشکر کنندگان: UShero ، karaoke ، jalayevatan
دوستان خواهشا تو نظرسنجی شرکت کنید.
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
دوستان انگار درست شد من 4 نفرو نمیتونستم بزنم ولی همشونو الان زدم نشون داد و همه قبول نشده اند
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 16:27)sasan67 نوشته:  سلام
امسال هم نشد دیگه از این راه دارم نا امید میشم

چه زود بریدی؟ من از 2007 دارم ثبت نام میکنم و هنوز میگم سال بعد ولی امسال دیگه میخوام برم ترکیه از اونجا اقدام کنم دیگه به رویای آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jalayevatan
خوب ممكنه كسايي كه ارور ميگرفتن اصلا شركت داده نشده باشن تو قرعه كشي اين امكان هم دور از فكر نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234
(2017-05-04 ساعت 16:37)UShero نوشته:  خوب ممكنه كسايي كه ارور ميگرفتن اصلا شركت داده نشده باشن تو قرعه كشي اين امكان هم دور از فكر نيست

آره احتمالش هست مثلا اینکه به خاطر عکس پارسال disqualify شده باشیم ولی یادشون رفته باشه مارو جز not selected ها قرار بدند و الان اینکارو کردند.باید دید افرادی که قبلا پیغام invalid رو مشاهده می کردند عده ای از اونها اسمشون جز برنده ها است یا نه.اگر به خاطر عکس هم حذف شده باشم بازهم ناراحتی نداره چون اگر اون مشکل هم نبود بالای 99 درصد همون پیغام مشاهده میشد همونطور که سالای قبلش هم همون پیغام مشاهده شد.فقط این disqualify خیلی به نفع سایر افراد شرکت کننده خواهد بود چون با حذف عده ای شانس اونا خیلی بالا میره.
از این طرفم مشکل جدید به وجود اومده اونایی که قبلا نات سلکت بودند ظاهرا الان پیغام invalid رو مشاهده می کنند Big Grin
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422
من فكر نميكنم تو اين مرحله به عكس گير بدن چون تعداد نفرات شركت كننده بالاست احتمالا فرصت مقايسه عكس ا تو سفارت پيش مياد كه تعداد نفرات كمتره
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422
در هر صورت من يكي كه مشكووووووكم مشكوووووووك
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، jalayevatan
در ضمن من تا ديروز نات سلكتد بودم الان ارور ميده نميتونم باز كنم صفحه رو ،اينو كجاي دلم جا بدم!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 13:18)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 13:10)UShero نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 12:58)Alimm20h نوشته:  به نظر من اونای که روز های اول ثبت نام کردن وارد قرعه کشی شدن اگگه ممکنه بگید چه روزی ثبت نام کردید؟

من روزاي آخر ثبت نام كردم نات سلكتد شدم

ما خودمون رور پنجمش و برای داداشام روزای اخرش ثبت نام کردیم ، هر پنج نفرمون ارور میده

من فکر میکنم با توجه به گفته های سایمون این بحث اروری که دریافت میکنید به خاطر فامیلیتونه.
ایشون گفته بعضی از درایو ها از دسترس خارج هستن، من احتمال میدم مثلا افرادی که اول فامیلشون a و b و c هست رو تو یه درایو قرار میدن و باقی هم به همین شکل طبقه بندی میشن. ممکنه درایوی که نام خانوادگی شما توش بوده در دسترس نباشه. این مشکل مشترک شما و برادراتونو توجیه میکنه. Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: UShero ، nargol1990 ، mehrdad4422 ، Malmal60
(2017-05-04 ساعت 17:02)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 13:18)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 13:10)UShero نوشته:  من روزاي آخر ثبت نام كردم نات سلكتد شدم

ما خودمون رور پنجمش و برای داداشام روزای اخرش ثبت نام کردیم ، هر پنج نفرمون ارور میده

من فکر میکنم با توجه به گفته های سایمون این بحث اروری که دریافت میکنید به خاطر فامیلیتونه.
ایشون گفته بعضی از درایو ها از دسترس خارج هستن، من احتمال میدم مثلا افرادی که اول فامیلشون a و b و c هست رو تو یه درایو قرار میدن و باقی هم به همین شکل طبقه بندی میشن. ممکنه درایوی که نام خانوادگی شما توش بوده در دسترس نباشه. این مشکل مشترک شما و برادراتونو توجیه میکنه.  Cool

نه مشکل سایت حل شد و قبول نشدیم هیچکدوم
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo
هعیی دوستان چرا خودتون رو زجر میدید و ناراحت میشید؟؟؟
ما اگه شانس داشتیم خب از همون اول آمریکا بدنیا میومدیم.نه اینکه بیاییم بیوفتیم وسط عربا.
به نظرم فقط خودزجر دادنی بیش نیست.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، ali258 ، jalayevatan
کاش برا منم اررور میداد نه که بگه قبول نشدی
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا بذارين بريت اينا از خواب بيدار شن ببينيم خبر تازه اي هست يا نه?
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان