کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
من فکر میکنم با توجه به گفته های سایمون این بحث اروری که دریافت میکنید به خاطر فامیلیتونه.
ایشون گفته بعضی از درایو ها از دسترس خارج هستن، من احتمال میدم مثلا افرادی که اول فامیلشون a و b و c هست رو تو یه درایو قرار میدن و باقی هم به همین شکل طبقه بندی میشن. ممکنه درایوی که نام خانوادگی شما توش بوده در دسترس نباشه. این مشکل مشترک شما و برادراتونو توجیه میکنه.  Cool
[/quote]

لرد عزیز شما هم که فقط به امضات افزوده میشه و رنگ های متفاوتی بهش اضافه میشه.
Sad Sad روز خداحافظی خودت با توتی رو یکی کن
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 10:07)shahin61 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 04:43)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 23:06)shahin61 نوشته:  ممنون...خیر مشگلی ازونطرف نیست...هم کارت سبز سرجاشه هم پاس سفید معتبر...اینجاست که  کارا خوب پبش نمیره و ممکنه وقتی برگشتم و ناتمام مونده باشه احتیاطآ پاس سفید دوم را تقاضا کنم که خیالم راحت باشه...شایدم توی همین چند ماه باقیمانده تموم شه ایشالا...

چی بگم ازین مملکت Sad
ایشالا که همه چی طبق برنامه ریزیتون پیش بره و جای نگرانی نباشه

یه روزی میذارم میرم ازینجا!!!
انشالا که موفق میشید..."دارودسته نیویورکی ها "  بالاحره نتیجه میگیرن !!
ولی نیت آسین کنید کنتاکی نظر لطفش زیادتر میشه ها !!  Rolleyes

ب قول یه دوستی بطلبه ما به بیابونای داکوتا هم راضیم Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، shahin61 ، jalayevatan
سلام دوستان نميدونم از كجا شروع كنم واقعا تأسف داره از ملت ما طرف واسه خنده تمام فاميلشون شركت ميده تو قرعه كشي يا طرف كافي نت داره براي پول گرفتن رويا پردازي ميكنه براي طرف شركت كنه. الان ٨ سال منتظر برنده شدن هستم تمام شرايطم جوره ولي ميبيني ماشالله تمام ملت شركت كردن خدايي كساني كه برنده ميشن نصف نميرن واقعا منبعي نيست صحبت كرد واسه ايرانيا پولي كرد خدايي اين كاره انجام بده هيچ كس ثبت نام نميكنه واقعا خسته شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Erebour ، iSalar ، ali258 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 17:38)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان نميدونم از كجا شروع كنم واقعا تأسف داره از ملت ما طرف واسه خنده تمام فاميلشون شركت ميده تو قرعه كشي يا طرف كافي نت داره براي پول گرفتن رويا پردازي ميكنه براي طرف شركت كنه. الان ٨ سال منتظر برنده شدن هستم تمام شرايطم جوره ولي ميبيني ماشالله تمام ملت شركت كردن خدايي كساني كه برنده ميشن نصف نميرن واقعا منبعي نيست صحبت كرد واسه ايرانيا پولي كرد خدايي اين كاره انجام بده هيچ كس ثبت نام نميكنه واقعا خسته شدم

هر ملتی رو باید از ضرب المثل هاش شناخت

میگن دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه

یا میگن خر فلانی که از پل گذشت

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، iSalar ، ali258 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 17:38)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان نميدونم از كجا شروع كنم واقعا تأسف داره از ملت ما طرف واسه خنده تمام فاميلشون شركت ميده تو قرعه كشي يا طرف كافي نت داره براي پول گرفتن رويا پردازي ميكنه براي طرف شركت كنه. الان ٨ سال منتظر برنده شدن هستم تمام شرايطم جوره ولي ميبيني ماشالله تمام ملت شركت كردن خدايي كساني كه برنده ميشن نصف نميرن واقعا منبعي نيست صحبت كرد واسه ايرانيا پولي كرد خدايي اين كاره انجام بده هيچ كس ثبت نام نميكنه واقعا خسته شدم
دم شما گرم که حرف دل منو بزنید....کاش پولی میشد
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: ali258 ، masoud434 ، jalayevatan ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 17:40)javadth نوشته:  

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل
واقعا نميدونم چيكار كنم هرسال بدتر از سال هاي قبل واقعا نميشه كاري كرد يه اعتراضي يه پيشنهادي
پاسخ
تشکر کنندگان: ali258 ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 17:44)Erebour نوشته:  
دم شما گرم که حرف دل منو بزنید....کاش پولی میشد

خدايي پولي كنن هيچ كس شركت نميكنه كسي واسش مهم باشه هر قيمتي باشه انجام ميده بابا من از نزديك ديدم طرف بيكار بود الكي واسه خانوادش ثبت نام ميكرد بسه ديگه يعني تا كي همه دارن پيشرفت ميكنن ما برعكس
پاسخ
تشکر کنندگان: ali258 ، jalayevatan ، saber enrique
متاسفانه ایرانی ای که من میشناسم پولی هم باشه ثبت نام میکنن مخصوصا بعد چند سال چشم رو هم چشمی هم میشه میگن وای فلانی رو میدونی لاتاری ثبت نام کرده با قرض و قوله هم شده پول رو جور میکنن ثبت نام میکنن Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: santaclara ، ella 2018 ، Kismet ، iSalar ، jalayevatan ، saber enrique
سلام کجا می توانم نتایج لاتاری رو چک کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique
(2017-05-04 ساعت 18:20)پ ث نوشته:  سلام کجا می توانم نتایج لاتاری رو چک کنم

Dvlottery.state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique
کسایی که مشکل داشتن در وارد شدن به سایت مشکل حل شد دیگه ارور نمیده
پاسخ
تشکر کنندگان: santaclara ، saber enrique
آخ که چقد با سیاتل خوابیدم و بلند شدم?
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، saber enrique

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: Fpa ، hes94 ، Kismet ، m.sabet ، mehre cyrus
(2017-05-04 ساعت 17:17)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 10:07)shahin61 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 04:43)nargol1990 نوشته:  چی بگم ازین مملکت Sad
ایشالا که همه چی طبق برنامه ریزیتون پیش بره و جای نگرانی نباشه

یه روزی میذارم میرم ازینجا!!!
انشالا که موفق میشید..."دارودسته نیویورکی ها "  بالاحره نتیجه میگیرن !!
ولی نیت آسین کنید کنتاکی نظر لطفش زیادتر میشه ها !!  Rolleyes

ب قول یه دوستی بطلبه ما به بیابونای داکوتا هم راضیم Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، nargol1990 ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 18:39)Hadi_20 نوشته:  

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام  کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟

بخشی از صبحتهاتون رو قبول دارم اما شما به من بگید کسی که علاوه بر خودش و خانوادش ، برای مادربزرگ 87 ساله ، برای خواهر زاده 16 ساله (که اصلاً شرایط رفتن نداره چون 12 سال تحصیلش 2 سال دیگه تموم میشه) ، برای باجناق معتادش و ... ده ها نفر دیگه به طور فله ای ثبت نام میکنه ، شما اسمش رو چی میگذاری؟
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان