کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 12:11)gozargah نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:38)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:22)gozargah نوشته:  دوست عزیز شایعه پراکنی نکن. کم شدن تعداد قبولی ها بی ارتباط با حضور ترامپ در کاخ سفید نیست. طبق دیدگاهی که رئیس جمهور آمریکا به مهاجرت داره و به خصوص ایران سهمیه پذیرش از ایران را احتمالا کاهش دادند که تعداد قبولی ها این فرضیه را نشان می دهد. اختلال در اعلام نتایج برای افرادی است که در دیدن نتایجشان مشکل دارند که طبق گفته وزارت خارجه تا ساعاتی دیگر آن را برطرف خواهند کرد.

ببخشید شما الان دارید شایعه پراکنی می کنید  و  لاتاری را جنبه ی سیاسی  بدل می کنید

اصلا ربطی به  اقای ترامب و  سیاسی  ندارد  

صرفا ربط  به مسایل  اداری  و  بیشتر  مشکلات فنی  است
اتفافا بحث مهاجرت یک موضع کاملا سیاسی است چون یکی از وعده های انتخاباتی مهم ترامپ است که با امضای چند حکم حکومتی در مورد مهاجرت و ویزای کار آن را اجرایی کرد که دادگاه جلوی دو تا از آنها را گرفت که اتفاقا ایران هم جز آن کشورهای منع ورود بود. کم کردن صدور ویزا برای ایرانی ها هم جزئی از این سیاست مهاجرتی ترامپ است که این موضوع برای برندگان 2017 , ویزاهای دانشجویی و دیگر کیس های مهاجرتی هم مشکلات بزرگی را ایجاد کرده. این موضوع شایعه نیست بلکه عملی است که در حال انجام است که به ضرر من و شما شده. اگر کمی در همین مهاجرسرا بگردید و تجربه دیگران را بخوانید متوجه منظور من خواهید شد من هم مثل شما و دیگر دوستان برای از دست رفتن این شانس خیلی ناراحت هستم. این حرف ها می زنم چون باید با واقعیت رو به رو شد و امید واهی برای خود و دیگران ایجاد نکنیم چون از نظر روحی روانی تاثیرات منفی برای خود ایجاد می کنیم.

(2017-05-04 ساعت 12:21)karaoke نوشته:  متاسفانه فرمایشات @gozargah@ درسته. در تکمیل صحبت های ایشون باید بگم فرمان حکومتی ترامپ هم درسته که توسط دادگاه های فدرال لغو شده اما عملاً دولت آمریکا برای مهاجرینی که از اون 6-7 کشور طی چند ماه گذشته درخواست ویزا دادن ، ویزاهای خیلی کمتری نسبت به مدت مشابه در سال قبل صادر کرده و در واقع حکم دادگاه های فدرال داره نادیده گرفته میشه و دولت داره دستور دادگاه های فدرال رو یک جورایی دور میزنه.

سلام اصلا توجه کردید به دو موضوع مهاجرت فرهنگی و پناهندگی ؟

امن کاری به ترامب و حسین اباما و دیگران ندارم

هر کاری نیازمند به حکم قانون گزاران و کنگره دارد مانند ایران در بعضی مسایل مجلس به جای ریس جمهور حکم می دهد مثل بنزین و یارانه و...

اگر شما بحث می کنید که اره اقای ترامب مصبب این امر شده است منبع شما باید موثق باشد

دوم که لاتاری که شما برنده میشید از راه قانون وارده خاک امریکا میشید

شعارهای انتخاباتی اقای ترامب صرفا جلوگیری از ورود غیر قانونی بود حتی در زمینه ی ورود مسلمانان هیچ گاه نگفت که قصد منع ورود مسلمانان را به خاک امریکارا خواهد گرفت

ااگر هم بحثی در این مورد کرده است در شرایط محدود در مدت زمان محدود این کار شدنی بود که همانم قضات سیاسی و هوادار حسین اباما جلوشو گرفتن

حال سوال من اینجاست ( دقت کنید دوستان )

انانی که ادعای برنده شدن می کنند در همین انجمن عضون و ادعا می کنند

چرا مدرکی از خودشون نشون نمیدن ؟

چرا مدیران عزیز بحث جایزه را به میان نمی کشن؟

چرا تایید نمی کنند ؟

چرا عده ای بسیار از عزیزان در سراسر دنیا حتی بی خدایان هم با مشکل مشاهده ی نتایج روبرو هستند ؟

در کل ربطی به سیاست مهاجرتی اقای ترامب ندارد اگر داشته باشد صرفا در بحث روادید ( ویزا ) است نه در بحث سهمیه و مشاهده ی نتایج

گمان می کنم دیر یا زود مشخص شود ولی خوب نیست شما هر بحثی را به سیاست نژاد و... بکشانید

اصلا خوبیت ندارد صبر داشته باشیم و تاریخ را مرور کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan
دوستان مشکل سایت لاتاری رفع شده.من الان چک کردم.قبول نشدم.
DV 2014 : NO
DV 2015 : NO
DV 2016 : NO
DV 2017 : NO
DV 2018 : NO
DV 2019 : NO
DV 2020 : NO

IF YOU WANT TO GO FAST,GO ALONE.IF YOU WANT TO GO FAR,GO TOGETHER.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 18:59)karaoke نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 18:39)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:40)javadth نوشته:  هر ملتی رو باید از ضرب المثل هاش شناخت

میگن دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه

یا میگن خر فلانی که از پل گذشت

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام  کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟

بخشی از صبحتهاتون رو قبول دارم اما شما به من بگید کسی که علاوه بر خودش و خانوادش ، برای مادربزرگ 87 ساله ، برای خواهر زاده 16 ساله (که اصلاً شرایط رفتن نداره) ، برای باجناق معتادش و ... ده ها نفر دیگه به طور فله ای ثبت نام میکنه ، شما اسمش رو چی میگذاری؟

فرض کنیم حرف شما درست و همه اینطوری باشند و فله ای واسه 10 20 نفر ثبت نام کنند و این افراد اصلا نرن قبولی شون رو چک کنند.خب نتیجه چی میشه؟این میشه که از صد درصد مثلا هفتاد هشتاد درصد اصلا اقدامی نمی کنند و اون درصد باقی مانده راحت ویزا می گیرند که هیچ تازه ویزا اضافه هم میاد نه اینکه به عده ای به خاطر کیس نامبر بالا ویزا نرسه.پس تعداد افراد فله ای باید خیلی کمتر از این باشه و کمتر از 50 درصد که اونم با 2 برابر ظرفیت اعلام کردن برنده ها مشکلش حل میشه.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 18:59)karaoke نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 18:39)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:40)javadth نوشته:  هر ملتی رو باید از ضرب المثل هاش شناخت

میگن دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه

یا میگن خر فلانی که از پل گذشت

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام  کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟

بخشی از صبحتهاتون رو قبول دارم اما شما به من بگید کسی که علاوه بر خودش و خانوادش ، برای مادربزرگ 87 ساله ، برای خواهر زاده 16 ساله (که اصلاً شرایط رفتن نداره چون 12 سال تحصیلش 2 سال دیگه تموم میشه) ، برای باجناق معتادش و ... ده ها نفر دیگه به طور فله ای ثبت نام میکنه ، شما اسمش رو چی میگذاری؟

الان لاتاری شده سرگرمی ملت

به قول شما یه نفر خودش علاقه مند هستش برای سرگرمی کل طایفه ش رو ثبت نام میکنه
همین شانس برنده شدن بقیه رو خیلی کمتر میکنه ، پسر عموم میخواست ثبت نام کنه پدرش گیر داده بود مارو هم ثبت نام کن در حالی که شرایط رفتن رو نداشت و ما هم ثبت نامش نکردیم

از اونور هم که 25 درصد ملت اصلا نمیرن سفارت و مصاحبه
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، jalayevatan
کلا مهاجرت یک نوع سرگرمی هست

بیاو ببین چه تیب ادمایی با چه هویتی سوار قایق و کشتی میشن که خودشان را به اروپا برسوننند

با انواع بهانه های واهی مثل جنگ مثل اقتصاد خوب دیگه همش بهانه است هدفشون اقدامات تروریستی یا زندگی بهتر یا بهداشتی یا فرار از جنگ و...

والاه ما روز اول گفتیم و تاکیید هم کردیم لاتاری بهترین روش هست اما نه به این صورتی که ما را در منجلاب خودش بندازه

سالهای قبل کی این گونه بود ؟ همه Not select و یا نامخص

چی بگم والاه ادم اعصابی براش نمی مونه
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan
واسه من که هنوز ارورر میده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دیگه من برام داره دیر میشه احتمالا برم از طریق دانشجویی یا پناهندگی اقدام کنم . کسی اقای رامین دلاوری رو میشناسه ؟ اخر ما نفهمیدیم کار انجام میده ایشون یا خیر !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 19:51)mason نوشته:  دیگه من برام داره دیر میشه احتمالا برم از طریق دانشجویی یا پـنـاهــندگی اقدام کنم . کسی اقای ر.د رو میشناسه ؟ اخر ما نفهمیدیم کار انجام میده ایشون یا خیر !

اگر پول داری از طریق kameli انجام بده Big Grin

اگر هم نخواستی من یه سایت بهتون معرفی کنم معتبر هست برید با دانشجویی انجام بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 19:56)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 19:51)mason نوشته:  دیگه من برام داره دیر میشه احتمالا برم از طریق دانشجویی یا پـنـاهــندگی اقدام کنم . کسی اقای ر.د رو میشناسه ؟ اخر ما نفهمیدیم کار انجام میده ایشون یا خیر !

اگر  پول داری  از طریق  kameli  انجام  بده   Big Grin

اگر  هم نخواستی  من  یه سایت بهتون  معرفی کنم  معتبر هست  برید  با دانشجویی انجام بدید

اقای کاملی که eb-5 ,eb-2 هستن که خیلی هم طول میکشه با اون همه خرج...

اون سایت رو هم بدین ممنون میشم .

دلاوری ر کسی میشناسه ؟ معلوم نیست کلاه بردارن یا نه بالاخره؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 19:59)mason نوشته:  

اگر  هم نخواستی  من  یه سایت بهتون  معرفی کنم  معتبر هست  برید  با دانشجویی انجام بدید

اقا این امین پردازش اعزام دانشجو. بود

من قبلا اقدام کردم ولی با مشکل تمکن روبرو شدم

الان زدم سایت از دسترس خارجه باید از 118 شمارشو و ادسشو بگیری

توی تهران هست . نمی دونم سایتیش چرا اینجوری شده

http://www.aminpardaz.com/ صبر کن شاید درست بشه من چون بهش اعتماد داشتم معرفی کردم سایتهای دیگه ای هم هست

نکته ی دوم : اون اقا را من نمی شناسم شک دارید اقدام نکنید یا خودتان اقدام کنید به تنهایی یا شرکتی که دارای مجوز و افراد مجربی هست

بازم شرمنده که سایتش و الان زدم باز نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti1985
(2017-05-04 ساعت 20:08)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 19:56)khatarnak نوشته:  اگر  پول داری  از طریق  kameli  انجام  بده   Big Grin

اقا  این  امین پردازش  اعزام دانشجو. بود  

من قبلا  اقدام  کردم ولی با مشکل  تمکن  روبرو شدم  

الان  زدم  سایت از دسترس  خارجه  باید از 118  شمارشو و ادسشو بگیری  

توی تهران  هست  .  نمی دونم سایتیش  چرا  اینجوری شده

http://www.aminpardaz.com/   صبر  کن  شاید درست  بشه  من  چون  بهش  اعتماد داشتم  معرفی کردم   سایتهای  دیگه ای هم هست  

نکته ی دوم  :  اون اقا  را من نمی شناسم  شک دارید اقدام نکنید  یا خودتان  اقدام کنید به تنهایی  یا  شرکتی که  دارای مجوز  و افراد مجربی  هست  

بازم شرمنده  که  سایتش و الان  زدم  باز نشد

آقا دانشجویی برای آمریکا اقدام کرده بودی؟ تمکن مالی چقدر باید میبود برای جایی که اقدام کرده بودی؟
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دلاوری دزدی بیش نیست لطفا گول این آدمو نخورید با یه سرچ کوچیک متوجه میشید چه کلاهبردار بزرگیه خیلی هارو بدبخت کرده خیلی از زندگی هارو از هم پاچیده چون خارج از کشوره و در داخل ایران هیچ پلیس فدرال یا بین المللی فعالیت نداره کسی نتونسته حقشو بگیره و فقط از ایران این کارو انجام میده از افغانستان هم کمتریم چون اونجا اگه کلاهبرداری کنه سریع قابل پیگیریه به خاطر همین فقط در ایران فعالیت داره یه روز از افغانستان بهش زنگ زدن سریع تلفونو قطع کرد گفت من هیچ کاری نمیتونم براتون بکنم

لطفا خودتون رو بدبخت نکنید
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 19:56)khatarnak نوشته:  اگر  پول داری  از طریق  kameli  انجام  بده   Big Grin

http://www.aminpardaz.com/   صبر  کن  شاید درست  بشه  من  چون  بهش  اعتماد داشتم  معرفی کردم   سایتهای  دیگه ای هم هست  

نکته ی دوم  :  اون اقا  را من نمی شناسم  شک دارید اقدام نکنید  یا خودتان  اقدام کنید به تنهایی  یا  شرکتی که  دارای مجوز  و افراد مجربی  هست  

سلام. من تونستم سایت پردازش رو باز کنم. شما که قبلا اقدام کردید چطوری اعتماد دارید یعنی تا چه مرحله ای کار شما رو انجام دادند و هزینش چقدر بود واسه ویزای تحصیلی؟ آیا کسه دیگه اقدام کرده که تونسته باشه ویزا رو بگیره چون خیلی وقتا می ری سفارت ویزا نمی دن که وگرنه اپلای کردن واسه دانشگاه کاری نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 20:55)hasti1985 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 19:59)mason نوشته:  اقای کاملی که eb-5 ,eb-2 هستن که خیلی هم طول میکشه با اون همه خرج...

سلام. من تونستم سایت پردازش رو باز کنم. شما که قبلا اقدام کردید چطوری اعتماد دارید یعنی تا چه مرحله ای کار شما رو انجام دادند و هزینش چقدر بود واسه ویزای تحصیلی؟ آیا کسه دیگه اقدام کرده که تونسته باشه ویزا رو بگیره چون خیلی وقتا می ری سفارت ویزا نمی دن که وگرنه اپلای کردن واسه دانشگاه کاری نداره.

من 3 سال پیش اقدام کردم قرارداد و بستم اون موقع دلاری 3500 تومان بود تمکن مالی باید نشون سفارت میدادم

که مبلغ 120 تومان می شد بعدش زنگ زدن گفتن با افزایش نرخ دلار شما باید 140 ت بدید

دیگه نشد که برم ولی سرشون به مراتب شلوغ بود مشاوره رایگان بود اون زمان مدرک زبان نداشتم

گفتن با پذیرش مشروط می تونیم کار شمارا راه بندازیم و از من رزومه و اظهارات شخصی خواستند

که باید ارایه می دادم اون زمان من رزومه ی قوی نداشتم .

مبلغ نخست 1500 تومان بود

ولی در کل مشکلم تمکن مالی بود

مصاحبه دانشجویی در اکثر سفارت خانه ها به زبان انگلیسی است

و شما باید با سر کنسولگر به زبان انگلیسی حرف بزنید

اها تا یادم نرفته . من چون سال قبلش در لاتاری ثبت نام کرده بودم گفتن که باید از ثبت نامتون یکسال تا دوسال بگذره

چون با ثبت نام در لاتاری و اقدام برای ویزای دانشجویی با مشکل عدم ویزا روبرو میشید
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti1985 ، aristotel ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 20:30)karaoke نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 19:59)mason نوشته:  اقای کاملی که eb-5 ,eb-2 هستن که خیلی هم طول میکشه با اون همه خرج...

آقا دانشجویی برای آمریکا اقدام کرده بودی؟ تمکن مالی چقدر باید میبود برای جایی که اقدام کرده بودی؟

اون موقع 120 تومان بود بعد دلار که رفت بالا 140 تومان شد الان دیگه نمی دونم دلاری 4000 تومانه

باید حد اقل 200 تومان ارایه بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، aristotel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان