کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
دوستان منم قبول نشدم برای ششمین سال پیاپی Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، sepideh1234 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 21:08)MOHAJERI نوشته:  دوستان منم قبول نشدم برای ششمین سال پیاپی Sad  Sad

انشالاه موفق باشید

دردمون یکیه
پاسخ
تشکر کنندگان: MOHAJERI ، alireza_guitar ، sepideh1234 ، dxmt ، jalayevatan
خدا هدایت کنه کسانی روکه فقط برای تفریح توی لاتاری ثبت نام میکنن و فرصت رو برای کسانیکه اراده قوی مهاجرت دارن میگرن....وقتی برای ریاست جمهوری 1200نفر ثبت نام میکنن ...ففقط باید گریه کنی بحال خودت.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234 ، dxmt ، jalayevatan ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 18:39)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:40)javadth نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:38)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان نميدونم از كجا شروع كنم واقعا تأسف داره از ملت ما طرف واسه خنده تمام فاميلشون شركت ميده تو قرعه كشي يا طرف كافي نت داره براي پول گرفتن رويا پردازي ميكنه براي طرف شركت كنه. الان ٨ سال منتظر برنده شدن هستم تمام شرايطم جوره ولي ميبيني ماشالله تمام ملت شركت كردن خدايي كساني كه برنده ميشن نصف نميرن واقعا منبعي نيست صحبت كرد واسه ايرانيا پولي كرد خدايي اين كاره انجام بده هيچ كس ثبت نام نميكنه واقعا خسته شدم

هر ملتی رو باید از ضرب المثل هاش شناخت

میگن دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه

یا میگن خر فلانی که از پل گذشت

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام  کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟
دوست عزيز كي گفته دوست نداره هم وطن پيشرفت نكنه بعضي از حرفات قبول دارم بعضي نه خيليا هستن واسه شانس شركت ميكنن خيليا هستن اصلا نميدونن شرايط اونور چي هست ولي ثبت نام ميكنن خود شما بيشتر از من ميدونين نه من همه ميدونن شما از كجا ميدونين راه هاي ديگه امتحان نكردم از طريق تحصيلي ولي هنوز اوكي نشده يكيً ديگه پول زياد ميخواد سرمايه گذاري كني پولم انقدري نيست پس زود قضاوت نكنين ممنون ميشم فقط اينً حرف من نيست خيليا هستن خانوادش إونورن زودتر بره پيششون
پاسخ
تشکر کنندگان: MOHAJERI ، jalayevatan ، saber enrique
سایت حالت عادی پیدا کرده ، دیگه پیام invalid نمیده . برای من متاسفانه : HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jalayevatan ، saber enrique
من شخصا شرایط تحصیل دانشگاهی نداشتم

چون به تخصص بیشتر اعتقاد داشتم ولی وقتی وارد تخصص شدم دیدم همه کشورای خارجی از شما حداقل لیسانس میخوان

الانم انگیزه تحصیل رو از دست دادم

هر چقدر هم پول چمع میکنیم لااقل از طریق سرمایه گذاری بتونیم بریم دلار میکشه بالاتر

برای من فعلا فقط تنها روش لاتاری هستش چون برای تحصیل فرسوده شدم و علاقه ام رو هم از دست دادم به تحصیل

تخصص من هم تجارت انلاین و گسترش وب هستش شرایط کاری ما توی ایران هنوز خیلی سخته و اصلا فرصتی برای پیشرفت هم نداریم

منظورم پیشرفت واقعی هستش نه کارمندی و نون بخور نمیر
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، aristotel ، jalayevatan
اطلایه .... مدیران دلسوز مهاجر سرا

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234
اخرین اطلاعیه هارا در لینک رسمی مهاجر سرا دنبال کنید

https://t.me/ParizTravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 21:30)javadth نوشته:  من شخصا شرایط تحصیل دانشگاهی نداشتم

چون به تخصص بیشتر اعتقاد داشتم ولی وقتی وارد تخصص شدم دیدم همه کشورای خارجی از شما حداقل لیسانس میخوان

هر چقدر هم پول چمع میکنیم لااقل از طریق سرمایه گذاری بتونیم بریم دلار میکشه بالاتر

برای من فعلا فقط تنها روش لاتاری هستش چون برای تحصیل فرسوده شدم و علاقه ام رو هم از دست دادم به تحصیل

تخصص من هم تجارت انلاین و گسترش وب هستش شرایط کاری ما توی ایران هنوز خیلی سخته و اصلا فرصتی برای پیشرفت هم نداریم

دوست عزیز هیج جای دنیا مثل ایران نیست که مدیر سیکل یا دیبلم یا لیسانسیه باشد

امریکا ترخ بیکاریش 2 دهم درصد است

به مراتب 1000 برابر کمتر از ایران

در ایران دکترا بی کارن

در امریکا افراد تحصیل کرده و با سواد را استخدام می کنند در ایران نه بر عکس چون نمی خوان بول بیشتری بدن

و به خاطر همین عدم مدیریت معدن چیان مارا به کشتن و ساختمان زیبای بلاسکو و قطار و... شاهدش هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 21:46)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 21:30)javadth نوشته:  من شخصا شرایط تحصیل دانشگاهی نداشتم

دوست عزیز  هیج جای دنیا  مثل ایران نیست  که مدیر سیکل  یا  دیبلم یا لیسانسیه  باشد  

آمریکا  ترخ بیکاریش  2  دهم  درصد است  

به مراتب  1000 برابر  کمتر از ایران  

در ایران  دکترا  بی کارن  

در آمریکا  افراد  تحصیل کرده  و با سواد را استخدام  می کنند در ایران نه  بر عکس  چون نمی خوان بول بیشتری بدن  

و به خاطر همین  عدم مدیریت  معدن چیان مارا به کشتن  و  ساختمان  زیبای بلاسکو  و قطار  و...   شاهدش  هستیم

مشکل اصلی همه جای دنیا تحصیلات هستش

کشورای درجه اول دنیا رو از نظر اقتصاد و شاخص امید به زندگی ببینید

بهترین روند تحصیلات و نظام اموزشی رو دارن

نظام اموزشی من رو از تحصیل بیزار کرد وگرنه من من جزو شاگردای برتر بودم ولی کم کم از این روش نظام تحصیلی زده شدم گفتم برم دنبال تخصص

الانم ما مدیرای دکتر و فوق لیسانس داریم ولی مشکل مدیرای ما نحوه اموزشی هستش که دیدن

خود امریکایی ها اونقدر نظام تحصیلیشون درست و حسابی هستش که اکثرا بیشتر از لیسانس نمیخونن چون همونقدر دانش اونا رو وارد بازار کار و کارافرینی میکنه

نه مثل ما که طرف فوق لیسانس میگیره ولی از کارافرینی چیزی نمیدونه و قدرتش رو نداره میره دنبال کارمندی و اخرش هم هیچ چی
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، jalayevatan
I would like to hear from anyone who had the glitch AND has been selected. Most people will see not selected of course – but to confirm my theory at least some people should be selected

ایشون می گه کسانی هم که انتخاب نشدن ولی تایید می کنم که اونها انتخاب شدن

شاید نتیجه تغییر کند

منبع: http://britsimonsays.com/dv2018-informat...lid-fixed/
پاسخ
تشکر کنندگان:
مشکل پیش امده, برای بقیه کشورها هم هست??? یا فقط ایران اینجوری شده???
تا الان امار قبولی در نظر سنجی 2 نفر بوده.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 22:06)milad.abadani نوشته:  مشکل پیش امده, برای بقیه کشورها هم هست??? یا فقط ایران اینجوری شده???
تا الان امار قبولی در نظر سنجی 2 نفر بوده.

از همه كشورا بوده الان داشتم سايت سايمونو ميديدم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234
این صفحه رکورد سالهای قبل را شکست

داریم به مرز 500 تا می رسیم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique
(2017-05-04 ساعت 22:28)khatarnak نوشته:  این  صفحه  رکورد  سالهای  قبل  را شکست  
داریم  به  مرز  500 تا می رسیم   Big Grin
پارسال تا 454 رفت تازه یادنون هست که وسطش یه دوره تعطیل هم شد و همه صفحات پرید Cool
همین امروز فردا در اینجارو میبندن ، مدیران دارن روی ترکیب جدید تالارها کار میکنن

افعال معکوس بود دیگه؟ Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، khatarnak ، sepideh1234 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان