کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-08 ساعت 06:53)amirrt نوشته:  سلام دوستان من کدم زیر 500 هست اگه فورمو پر کنم چه مدتت زمان میبره برای مصاحبه دعوت بشم و اینکه وقت دکترو چطور باید بگیرم از قبل رزرو کنم یا بریم اونجا خودشون معرفی میکنن و اینکه من تازگیا خانمم بار دار شده کسی میدونه در این مورد کاری باید انجام بدم مدارکی لازم داره لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه با تشکر

5 الی 6 ماه
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
رفقا ویزا بولتن بین 10 ام تا 15 هر ماه روی سایت اپدیت میشه !
معمولا از 3 ،4 روز قبلش هم به صورت coming soon در میاد.

اولین سری ویزا بولتن برای برندگان این دوره ، 10 تا 15 شهریور میاد و از تقریبا 10 مهر مصاحبه ها شروع میشه .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mehrdad4422 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 09:02)javadth نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 06:53)amirrt نوشته:  سلام دوستان من کدم زیر 500 هست اگه فورمو پر کنم چه مدتت زمان میبره برای مصاحبه دعوت بشم و اینکه وقت دکترو چطور باید بگیرم از قبل رزرو کنم یا بریم اونجا خودشون معرفی میکنن و اینکه من تازگیا خانمم بار دار شده کسی میدونه در این مورد کاری باید انجام بدم مدارکی لازم داره لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه با تشکر

5 الی 6 ماه
سلام بسلامتی اصلا نگران نباشید فرم ها را پر کنید سفارت را انتخاب کنید بعد اینکه شماره تون اعلام شما تقریبا دوماه فرصت دارید راحت می تونید از طریق ایمیل از دکتر معتمد هر سفارت وقت دکتر بگیرید.ضمنا برای باراداری خانمتون دکتر براتون تو پرونده می نویسه .پس نگران اونم نباشید .پیگیر آزمایشها و واکسن ها بشید.پاستور تهران بهترین گزینه است.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، mehre cyrus
نیویورکیهای عزیز
امسال که مرحله اول نشد ، امیدوارم مرحله دومی باشه و بشه، نشد سالهای بعد ، نشد راههای دیگه ، بالاخره برید و از این ویو سنترال پارک لذت ببرید

[عکس: bwxp_ny.jpg]

خطرناک عزیز ممنون ، حال و هوای تاپیکو عوض کردی با این چند تا پست آخری
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، mona_ir ، mehrdad4422 ، Erebour ، jalayevatan ، nargol1990 ، khatarnak
(2017-05-06 ساعت 00:31)hasti1985 نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 19:24)khatarnak نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 19:15)asrainman نوشته:  فداي تو كه به يادمون بودي عزيز، من كه از امريكا بعد از ٢٠ سال نا اميد شدم و واسه كانادا اقدام كردم و خدا رو شكر اوكي شد و خوشحال ميشم هر كمكي از دستم برمياد انجام بدم واسه دوستان

فدایی داری داش   Big Grin

سلام. از چه روشی اکی شد و توی چه مرحله ای هستید؟ لطفا کامل توضیح بدید.

واسه دانشجويي اقدام كردم واسه كانادا و ويزا رو گرفتم همونطور كه ميدونيد چند ماه مونده به پايان تحصيل شما ميتونيد واسه PR كانادا اقدام كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
امسال چرا تاپیک برندگان نداشتیم؟
حتی شمسی خانم هم قبولیشون اعلام نکرده
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 11:16)asrainman نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 00:31)hasti1985 نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 19:24)khatarnak نوشته:  فدایی داری داش   Big Grin

سلام. از چه روشی اکی شد و توی چه مرحله ای هستید؟ لطفا کامل توضیح بدید.

واسه دانشجويي اقدام كردم واسه كانادا و ويزا رو گرفتم همونطور كه ميدونيد چند ماه مونده به پايان تحصيل شما ميتونيد واسه PR كانادا اقدام كنيد.
سلام می توانی یک توضیح گلی درباره مراحل و شرایط پزیرش بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
سوالاتتون رو در تاپیک مناسب خودش بنویسید تا جواب بگیرید
اینجا تاپیک برندگان نیست
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 12:41)mona_ir نوشته:  
سلام دوست عزیز
اینجا تاپیک برندگان نیست
موفق باشید
یا حضرت اعصاب Smile Smile Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 13:10)gozargah نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 12:41)mona_ir نوشته:  
سلام دوست عزیز
اینجا تاپیک برندگان نیست
موفق باشید
یا حضرت اعصاب Smile  Smile  Smile
نه بابا اصلا با اعصاب خوردی نگفتم !
آخه اینجا کسی از فرم و مراحل بعدی کامل خبر نداره...بده راهنمایی کردم؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: @t@r ، dv2017 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 10:50)dv2017 نوشته:  نیویورکیهای عزیز
امسال که مرحله اول نشد ، امیدوارم مرحله دومی باشه و بشه، نشد سالهای بعد ، نشد راههای دیگه ، بالاخره برید و از این ویو سنترال پارک لذت ببرید

[عکس: bwxp_ny.jpg]

خطرناک عزیز ممنون ، حال و هوای تاپیکو عوض کردی با این چند تا پست آخری

دس خوش...هم عکس خعلی عالی بود هم حرفتون ب دلم نشست...بالاخره میشه..من یکی که نا امید نمیشم...حتی یه روز مونده ب عمرمم ک باشه میرم سیاتل....حالا میخواد از طریق لاتاری باشه میخواد از طریق کارفرما باشه میخواد از طریق سرمایه گذاری یا....
من با اینکه امسالم قبول نشدم ولی بازم احساس خوشبختی میکنم.....چون خودمو اونجا میبینم همین الان،حالا جسمم هم یه روزی به اونجا میرسه....به قول مرحوم مترجم: خواهد شد، بقیش موضوعه زمانه
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، nargol1990 ، khatarnak
(2017-05-08 ساعت 13:24)mona_ir نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 13:10)gozargah نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 12:41)mona_ir نوشته:  سلام دوست عزیز
اینجا تاپیک برندگان نیست
موفق باشید
یا حضرت اعصاب Smile  Smile  Smile
نه خبلی هم خوب بود. Shy اون بنده خدا هم چون جایی واسه جوابش پیدانکرده اومده اینجا. امسال که قسمت ماها نشد خداکنه این بنده خدا بتونه ویزا بگیره و بره و یه دستی هم سرما بکشه تا شاید بخت رفتن ما هم بازشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 14:22)gozargah نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 13:24)mona_ir نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 13:10)gozargah نوشته:  یا حضرت اعصاب Smile  Smile  Smile
نه خبلی هم خوب بود. Shy  اون بنده خدا هم چون جایی واسه جوابش پیدانکرده اومده اینجا. امسال که قسمت ماها نشد خداکنه این بنده خدا بتونه ویزا بگیره و بره و یه دستی هم سرما بکشه تا شاید بخت رفتن ما هم بازشه.
انشالله که ویزا میگیره
ما هم ی کاری میکنیم دیگه خدا بزرگه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: gozargah ، dv2017
سلام.من وضعیت سربازیم معافیت موارد خاص خورده تو کارتم.احتمالا ازم سوال خواهد شد .من ‌پدرم جانبازه.چی بگم؟ کیس نامبرم هم ۶۶۰۰ برای ۲۰۱۸ به نظرتون چقدر شانس دارم که ویزا بهم برسه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
کاش بجای مثلا 7000 نفر یکجا ، ماهیانه 600 نفر قرعه کشی میکردن
یه جورائی معتاد استرس لاتاری شدم
خیلی حال میده لامصب
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، gozargah ، dv2017 ، Erebour ، UShero ، mehre cyrus ، sepideh1234

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان