کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-01 ساعت 19:36)redbull نوشته:  Ali_Hunter
دوتا پست بزار الکی نیا پستهای خلوت من رو لایک کن! "
سال اخر دست بجونبان .....

خخخخخ ناسلامتی شیرازی هستیماااا... پستم نمیاد خخخخ
فک کنم یه جا گفتی شیرازی هستی درسته؟؟

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، redbull ، alirezanz ، farid-nhp
سلام دوستان
من بعد از چندین سال که منتظر لاتاری بودم، امسال تصمیم گرفتم که یه تکونی به خودم بدم و خودم برای خودم آستین بالا بزنم.10 روز پیش آزمون تافل دادم و الانم که نتیجه اش اومد دارم برای کارهای پذیرش اقدام میکنم. این چندسال با خانومم همش تو آرزوی قبولی بودیم و مثل همه ی شما صفحات مربوط به ایالت های آمریکا رو تو این سایت شخم زدیم.حتی خونه هم انتخاب کرده بودیم. اما الان میفهمم که قرار نیست شانس در خونه ی همه ی ما رو بزنه. خوش به حال اونایی که لاتاری قبول شدن و یک عمر از ما جلو افتادن و احتمالا نسل های آیندشون رو از این خراب شده بردن. اما همیشه نمیشه به این یک درصد شانس دل خوش کرد. امیدوارم همه ی دوستان به آرزوشون برسن و تا وقتی که توانش رو دارن برای خواسته هاشون تلاش کنن. دم همه ی بچه های مهاجرسرا هم گرم باشه. ایشالا لاتاری امسال اسمشون دربیاد و به چیزی که میخوان برسن.
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، copol ، dv2017 ، ostokhan ، American Darlin ، nargol1990 ، alirezanz ، farid-nhp
تو کوری نمیبینی،،،،، چقدر سنگین این بار
یکروزی کم میارم...... میگم خدا نگه داره
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، farid-nhp
Pencil 
(2018-05-02 ساعت 01:55)aaa1990 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از چندین سال که منتظر لاتاری بودم، امسال تصمیم گرفتم که یه تکونی به خودم بدم و خودم برای خودم آستین بالا بزنم.10 روز پیش آزمون تافل دادم و الانم که نتیجه اش اومد دارم برای کارهای پذیرش اقدام میکنم. این چندسال با خانومم همش تو آرزوی قبولی بودیم و مثل همه ی شما صفحات مربوط به ایالت های آمریکا رو تو این سایت شخم زدیم.حتی خونه هم انتخاب کرده بودیم. اما الان میفهمم که قرار نیست شانس در خونه ی همه ی ما رو بزنه. خوش به حال اونایی که لاتاری قبول شدن و یک عمر از ما جلو افتادن و احتمالا نسل های آیندشون رو از این خراب شده بردن. اما همیشه نمیشه به این یک درصد شانس دل خوش کرد. امیدوارم همه ی دوستان به آرزوشون برسن و تا وقتی که توانش رو دارن برای خواسته هاشون تلاش کنن. دم همه ی بچه های مهاجرسرا هم گرم باشه. ایشالا لاتاری امسال اسمشون دربیاد و به چیزی که میخوان برسن.

کاملا درست میگید. اون موقع که شانس باید در خونمون رو میزد نزدش حالا هم اگه بزنه دیگه مفت نمیرزه چون با این وضع و شرایط ویزا نمیگیری. باید از طریق دیگه از این خراب شده زد بیرون. من خودم الان کلاس آمادگی التس میرم و به عینه میبینم چقدر این آموزشگاههای زبان سرشون شلوغ شده و همه بدنبال مدرک زبان هستن که بگیرن و برن. تو یه جای معتبری خوندک که حدود 1.5 میلیون نفر تو ایران در انتظار صف استرالیا و کانادا هستند و پرونده تشکیل دادن. این آمار خودش پرده از خیلی چیزها برمیداره
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، redbull ، dv2017 ، copol ، Ali_Hunter ، aaa1990 ، alirezanz ، farid-nhp
چرا روز شمار نمیزارن برای لاتاری دیگه ؟ بزارین روز شمارو بشمره بالای سایت
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، Ali_Hunter ، ostokhan ، farid-nhp
سلام دوستان
تاریخ نتایج لاتاری امسال چه موقع است؟
من که 2012 قسمت نشد برم
شماره کیس نامبر : 2012AS00058000
مصاحبه : انکارا
تاریخ مصاحبه : تابستان 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، Ali_Hunter ، alirezanz ، farid-nhp
(2018-05-02 ساعت 12:22)mehdiravanbod نوشته:  سلام دوستان
تاریخ نتایج لاتاری امسال چه موقع است؟

با سلام
25 اردیبهشت

-------------------------------------------------------------------

کی دسترسی داره یه روز شمار بذاره ؟ واقعا صاحبی نداره اینجا ؟ حتی یه نفر ؟؟
پس این کی بوده اومده فورا و کاملا به روز و آپدیت این تبلیغ همایش بزرگ رو گذاشته ؟؟
حالا چون از روزشمار بوی پول نمیاد ظاهرا نیاز نیست گذاشته بشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Ali_Hunter ، dv2017 ، afshin4749 ، nargol1990 ، mehdiravanbod ، alirezanz ، farid-nhp
(2018-05-02 ساعت 12:18)lord_alone_dark نوشته:  چرا روز شمار نمیزارن برای لاتاری دیگه ؟ بزارین روز شمارو بشمره بالای سایت

سلام. مثل اینکه چندین ماهه کسی گدارش اینطرف نمیفته. قبلا میزان مشارکت اینجا بالا بود و کلی مدیر تاپیک داشت. الان دیگه چنین چیزی وجود نداره. ضمن اینکه شمارش معکوس برای سلکت شدن و عدم اخذ ویزااااااا؟؟؟؟؟؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، afshin4749 ، gbtm ، vidatanha ، nargol1990 ، copol ، alirezanz ، mehdiravanbod ، farid-nhp
آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.
ده روز دیگه این نتیجه میاد و همه چی تموم میشه میره دنبال کارش.
امضای زیر پستت رو که خوندم حس کردم خیلی وسواس پیدا کردی نسبت به این موضوع
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، copol ، afshin4749 ، alirezanz ، mehdiravanbod ، farid-nhp
(2018-05-03 ساعت 15:41)ostokhan نوشته:  آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین Smile شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...
ولی فکر نمیکنم سختگیری تو اخذ ویزا دلیل موجهی بر گذاشته نشدنش باشه ...

به علاوه من فکر میکنم کسایی که سال قبل در نیومدن اگر امسال دربیان بسیار بسیار خوش شانس بودن که سال قبل در نیومدن و باید کلی شیرینی بدن ! کسانی که سال قبل اسمشون دراومد قربانی سونامی ترامپ شدن ، اوایل پروسه ی سخت شدن مهاجرت برای ایرانیها بسیار طوفانی بود که کلا هیچکس به هیچ طریقی اجازه ورود نداشت و درخواستها و برنده ها و بقیه و بقیه کلا همگی با هم در کسری از ثانیه و بدون ذره ای تامل رد میشدن ، ولی موج بعد از اون که امسال هست زمانیه که پروسه به مرحله ی ملایم تری رسیده و بسیار با برنامه و منطقی تر شده و میشه امیدوار بود ... تا زمان رسیدن مصاحبه ها فکر میکنم دادگاه به نتایج ملایم تری برسه ، حداقل بهتر از وضعیت پارسال ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم Wink سرزمین واکاندا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، ostokhan ، امیر007 ، afshin4749 ، alirezanz ، mehdiravanbod ، farid-nhp
(2018-05-03 ساعت 17:08)American Darlin نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 15:41)ostokhan نوشته:  آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست  Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین  Smile  شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...

به علاوه من فکر میکنم کسایی که سال قبل در نیومدن اگر امسال دربیان بسیار بسیار خوش شانس بودن که سال قبل در نیومدن و باید کلی شیرینی بدن ! کسانی که سال قبل اسمشون دراومد قربانی سونامی ترامپ شدن ، اوایل پروسه ی سخت شدن مهاجرت برای ایرانیها بسیار طوفانی بود که کلا هیچکس به هیچ طریقی اجازه ورود نداشت و درخواستها و برنده ها و بقیه و بقیه کلا همگی با هم در کسری از ثانیه و بدون ذره ای تامل رد میشدن ، ولی موج بعد از اون که امسال هست زمانیه که پروسه به مرحله ی ملایم تری رسیده و بسیار با برنامه و منطقی تر شده و میشه امیدوار بود ... تا زمان رسیدن مصاحبه ها فکر میکنم دادگاه به نتایج ملایم تری برسه ، حداقل بهتر از وضعیت پارسال ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم  Wink  سرزمین واکاندا  Big Grin

والا من بحثم سر این نیست که شمارش معکوس گذاشته بشه یا نه یا اینکه نظر ما غالب بشه چون در هر حال نفع یا ضرری به حال هیچ کدوم از ما نداره. منظورم این بود حالا که روی تاپیک نظارتی نیست و کسی هم مدیر نیست اینکه بیای اعتراض کنی چرا شمارش معکوس نیست منطقی نیست چون اینجا شده یه چیزی تو کویر کالاهاری. گوش شنوایی نیست اینجا. به هر حال هر کس که ذره ای نتایج براش مهم باشه خودش میدونه چه تاریخی اعلام میشه. اگرم شما میخوای کار نیک کنی تاریخ و ساعت اعلام نتایج رو تو امضای پستهات بزار در صورتیکه شمارش معکوس راه نیفتاد
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، afshin4749 ، vidatanha ، alirezanz ، M.Ho ، farid-nhp
(2018-05-03 ساعت 19:44)ostokhan نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 17:08)American Darlin نوشته:  

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست  Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین  Smile  شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم  Wink  سرزمین واکاندا  Big Grin

والا من بحثم سر این نیست که شمارش معکوس گذاشته بشه یا نه یا اینکه نظر ما غالب بشه چون در هر حال نفع یا ضرری به حال هیچ کدوم از ما نداره. منظورم این بود حالا که روی تاپیک نظارتی نیست و کسی هم مدیر نیست اینکه بیای اعتراض کنی چرا شمارش معکوس نیست منطقی نیست چون اینجا شده یه چیزی تو کویر کالاهاری. گوش شنوایی نیست اینجا. به هر حال هر کس که ذره ای نتایج براش مهم باشه خودش میدونه چه تاریخی اعلام میشه. اگرم شما میخوای کار نیک کنی تاریخ و ساعت اعلام نتایج رو تو امضای پستهات بزار در صورتیکه شمارش معکوس راه نیفتاد

استخوان واقعا حرف جالب و صحیحی زدی اگه کسی واقعا براش مهم باشه لاتاری حواسش به تاریخ و ساعت و دقیقه و ثانیه اش هم هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، farid-nhp
[عکس: flh3_dv2019.png]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، redbull ، bijan9 ، vidatanha ، copol ، alirezanz ، shahin61 ، farid-nhp
دوستان کسی میتونی یه توضیحی در رابطه با حقوق بیکاری بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، farid-nhp
(2018-05-04 ساعت 16:40)American Darlin نوشته:  دوستان کسی میتونی یه توضیحی در رابطه با حقوق بیکاری بده ؟

بچه ها اونوقت میگن چرا وحشی میشی میپری به مردم حقوق بی کاری میخوای چی کار چشمات ذاقه هست بهت حقوق بیکاری بدن .میخوای بری حقوق بیکاری بگیری اخرین هنرت برای امریکا اینه حقوق بیکاری میخوای برو سوعد امریکا دست خرم نمیدن
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp