کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
باشع
اکثر اسم ها آشنان
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، alirezanz
دیگه مثل قدیم حوصله خوندن همه صفحه هارو ندارم
یکی مختصر یطوری که خودش حال داشته باشه، بگه الان اسممون دربیاد بالاخره
چه مشکلات جدیدی پیش رو داریم با توجه به سخت گیری های مستر پرزیدنت
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiravanbod ، امیر007 ، farid-nhp ، alirezanz
(2018-05-05 ساعت 15:43)bijan9 نوشته:  دیگه مثل قدیم حوصله خوندن همه صفحه هارو ندارم
یکی مختصر یطوری که خودش حال داشته باشه، بگه الان اسممون دربیاد بالاخره
چه مشکلات جدیدی پیش رو داریم با توجه به سخت گیری های مستر پرزیدنت

دیگه شانسی وجود نداره (فعلا) - شاید این رای این دادگاه آخری کمک ناچیزی بکنه که حداقل برگردیم به بن 2
و فکر کنم برندگان دوره ی قبل بدشانس ترین ها بودند.

...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، mehdiravanbod ، امیر007 ، copol ، Ali_Hunter ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-05-05 ساعت 10:45)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 23:48)American Darlin نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 22:07)lord_alone_dark نوشته:  بچه ها اونوقت میگن چرا وحشی میشی میپری به مردم حقوق بی کاری میخوای چی کار چشمات ذاقه هست بهت حقوق بیکاری بدن .میخوای بری حقوق بیکاری بگیری اخرین هنرت برای آمریکا اینه حقوق بیکاری میخوای برو سوعد آمریکا دست خرم نمیدن

شما حتما یه سر به روانپزشک مراجعه کن ، مشکلات حاد روانی داری ...
کلا ملت ایران اعصاب ندارن ، میدونید طی آخرین نظرسنجی عصبی ترین مردم جهان کیا بودن ؟ ایرانیها
یعنی غمگین نبودن ، افسرده نبودن ، فقط عصبی بودن ... غمگین بودنشون همش فیلمه ، استاد نقاب زدن هستن ، حساب بانکیشون عین یهودی ها پول توشه ، بیخودی هم مینالن ، کلا همه یاد گرفتن مینالن ، که یه حرفی زده باشن به خاطر تهمت نخوردن ، که نگن فلانی حرف زدن بلد نیست و اجتماعی نیست و این خزعبلات ، حرفی ندارن ، اما میخوان حرف بزنن که انگشت نما نشن ، ولی به خاطر کمبود اطلاعات عمومی که ناشی از عدم مطالعه ـست حرفی ندارن برای گفتن ! ولی باید یه چیزی بگن ! خب چه موضوعی بهتر از "نالیدن" و "بد گفتن از دولت" ؟ موضوع روزه ! این روزا همه مینالن ولی جدی نگیرین فقط خواستن یه چیزی بگن ، اینا وضعشون توپ توپه ...
توی یکی دو سایت دیگه هم امروز مثل سگ پاچه مو گرفته بودن ... کلا اینجا جای موندن نیست ، به جون پدرم قسم که اینجا نمیمونم ...
نمیشه کنار یه مشت روانی و وحشی زندگی ساخت و بعد زندگی کرد ...

تاریخ عضویتت که جدیده .میخوای برای چی حقوق بیکاری بگیری ؟میدونی حقوق بیکاری یک جور فحشه تو آمریکا؟ کسی کهمعتاد خیابونی شده حال نداره کار کنه یا پیر پاتاله حقوق بیکاری میدن .فک کردی اونجا هم مثل ایران مفت خوریه باید کار کنی .از الان به فکر حقوق بیکاری خدا اخر عاقبتت بخیر کنه وقتی قبول بشی بری چند وقت میمونی دست از پا دراز تر بر میگردی.

دوست عزیز lord_alone_dark،
با کمال عذرخواهی از حضور گرامیتان ، این اظهار نظر غیر کارشناسانه تان را نمیدانم از کدام منابع و ماخذ کسب کرده اید؟؟!!! چه کسی گفته که حقوق بیکاری در آمریکا فحش محسوب میشود؟؟!! تصورم این است که منظور شما Cash Assist و Food Stamp بوده و نه حقوق بیکاری. که البته دومی هم فحش محسوب نمیشود ولی اولی از نظر دولت که نه اما از نظر آنهایی که با پرداخت مالیات و مخارج آن در این راهها بشدت مخالفند ، بله فحش محسوب میشود و نه به دولت چرا که اعتقاد دارند ما نمی کاریم که دیگران مفت بخورند . محض اطلاع شما  حقوق بیکاری یک حق است که در آمریکا میتواند به هر کسی که کار میکرده و حالا به هر دلیلی کارش را از دست داده تعلق گیرد!! از کارفرما کسر میکنند و آن را ذخیره کرده برای روزهای بیکاری کارگر. همانطور که در ایران این قانون وجود داشت و البته دزدی هم در آن زیاد میشد که البته اینجا دیگر جای این کارها نیست و همه چیز کنترل شده و سنجیده است !! تصور نمیکنم اروپا نیز این موضوع را یک نوع شرمساری محسوب کنند. این یک حق است و ولاغیر!! اگر به هر دلیلی قوانین را نمیدانید، به احتمال زیاد چیزی به اسم گوگل هست که میتواند شما را از این مسائل من درآوردی بدور کند. این درست نیست که نظراتمان را بعنوان قانون و عرف مطرح کنیم و آن را تعمیم دهیم به چیزهای دیگر. از شما متعجب هستم که چرا با اینکه فردی تحصیلکرده هستید با مدرک فوق لیسانس دارای کمالات و البته 600 میلیون سپرده ی بانکی با چندین و چند ویزای شینگن !! اینگونه اظهار نظرهای محکم و با عرض شرمساری از حضور گرامیتان بی پایه و اساس را مطرح میکنید. تفاوت آدمهای تحصیلکرده با دیگران در این است که هیچ چیزی را بدون منبع و ماخذ ارائه نمیکنند. اینگونه صحبتها من را به یاد چیزهایی انداخت که مدتهاست در تلگرام و فیسبوک و ...................... به وفور دیده میشد و آن این است که ملت حرفهای دلشان را به نام دیگران به خورد ملت میدادند!! مثلا میگفتند؛ "خدایا سرزمین ما را آباد و دشمنان ما را نان ده !!! کورش کبیر" و یا " روی دیگر سکه عکس من است آبراهام لینکلن" و یا خیلی چیزهای دیگری که آن بیچاره ها حتی توی خوابشان هم نگفته بودند !!
بسیاری از ما ایرانیان عادت کرده ایم که برای هر چیزی یک پاسخ داشته باشیم !! نشد که نشد یکی بگوید نمیدانم و باید در این مورد تحقیق کنم !! آنچنان نظر میدهیم که انگار آخر همه ی اطلاعاتیم !!
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، peyman.n ، Malmal60 ، copol ، mehdiravanbod ، bijan9
(2018-05-04 ساعت 16:40)American Darlin نوشته:  دوستان کسی میتونی یه توضیحی در رابطه با حقوق بیکاری بده ؟

عزیز دلم ،
حقوق بیکاری به کسانی تعلق میگیرد که به نوعی مدتی کار کرده و برای آنها مبالغی از طرف دولت از کارفرمای شما اخذ میشده و در حسابی ذخیره شده و حالا که شخص فاقد هر نوع شغلی ست به او بر اساس یک معیار خاص تعلق گرفته پرداخت میگیرد. اینکه مبنای آن چیست و چگونه محاسبه و پرداخت میگردد ، بحثی بسیار مفصل است که در آینده ای نزدیک بحضور همه ی دوستان عرض مینمایم. مباحثی چون طول مدت پرداخت ، مبلغ قابل محاسبه و در نهایت نحوه ی پرداخت آن. Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، Malmal60 ، ostokhan ، dv2017 ، Ali_Hunter ، farid-nhp
فانتزی این روزهای من Big Grin : بچه ها من برنده شدم Sad خوشال باشم یا ناراحت Cool Sad

Big Grin Big Grin Big Grin

خاکتوسرت ترامپ که اینجوری مشاعرمونو از دست دادیم رف همه گردن توعه کچل بی خاصیت Shy (در جریان پرونده های پزشکیش که هستین؟ Big Grin یکم خاله زنک شیم Big Grin Big Grin )
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، ostokhan ، American Darlin ، dv2017 ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-05-05 ساعت 11:04)ostokhan نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 03:00)mehrnaaz نوشته:  امسال چرا مهاجرسرا شماره معکوس نداره

برای اینکه مدیر تاپیک و تالار نداره امسال

ظاهرا همه قطع امید کردن
ما چرا بیخیال نمیشیم
موندم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، jalayevatan ، farid-nhp
دوستان یکی از آشناها ی سایتی بهم معرفی کرده برای اقدام از طریق ویزای کاری،منتها تو انگلیسه
همچین سایتیو امریکا و کانادا هم دارن
اگر آدرس سایت و دارید محبت میکنید راهنماییم کنید
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، afshin4749 ، American Darlin ، farid-nhp
خیلی جالبه قضیه حذف پستهای اینجانب داره باز تکرار میشه
مشکلی نیست اگه با حذف پست من حال میکنید خوب حذفش کنید ولی این رو هم مطمئن باشید که روزی حقیقت شما رو حذف خواهد کرد
ما کماکان کار خودمونو میکنیم و شادیم
ترسهایتان مستدام باد
شبی سرشار از ترس و وحشت را برایتان آرزومندم
😎
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، Legend-98 ، American Darlin ، mehdiravanbod ، Ali_Hunter ، farid-nhp
(2018-05-06 ساعت 01:29)mehrnaaz نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 11:04)ostokhan نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 03:00)mehrnaaz نوشته:  امسال چرا مهاجرسرا شماره معکوس نداره

برای اینکه مدیر تاپیک و تالار نداره امسال

ظاهرا همه قطع امید کردن
ما چرا بیخیال نمیشیم
موندم

یه بخشی از دیالوگهای فیلم رهایی از شاوشنگ

– اندی: «یادت باشه رد، امید چیز خوبیه، شاید بشه گفت بهترین چیزهاست و چیزهای خوب هیچ وقت نمی‌میرند.»

– رد: «بذار یه چیزی بهت بگم رفیق. امید چیز خطرناکیه. امید میتونه یه آدمو دیوونه کنه.»

بیکار بودید فیلمای رهایی از شاوشنگ و ترمینال و cast away رو ببینید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrnaaz ، ostokhan ، nargol1990 ، American Darlin ، mehdiravanbod ، Ali_Hunter ، farid-nhp
(2018-05-06 ساعت 02:25)javadth نوشته:  
(2018-05-06 ساعت 01:29)mehrnaaz نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 11:04)ostokhan نوشته:  برای اینکه مدیر تاپیک و تالار نداره امسال

ظاهرا همه قطع امید کردن
ما چرا بیخیال نمیشیم
موندم

یه بخشی از دیالوگهای فیلم رهایی از شاوشنگ

– اندی: «یادت باشه رد، امید چیز خوبیه، شاید بشه گفت بهترین چیزهاست و چیزهای خوب هیچ وقت نمی‌میرند.»

– رد: «بذار یه چیزی بهت بگم رفیق. امید چیز خطرناکیه. امید میتونه یه آدمو دیوونه کنه.»

بیکار بودید فیلمای رهایی از شاوشنگ و ترمینال و cast away رو ببینید

چرا دیدم
ولی واقعیت زندگی با فیلم خیلی فرق داره
فیلم دوساعته
میگذره میره
ولی تو امیدتو باید سالیان سال حفظ کنی
این سخته
مخصوصا تو شرایطی باشی ک هر لحظت بدتر از لحظه ی بعده
عملا نشدنیه
من خودم ب کل بیخیال لاتاری شدم
ولی نمیدونم چرا بازم میام اینجا نظرات بچه هارو میخونم
دلمم میسوزه
عمرمون حروم شد
ملت بدبختی هستیم
البته ب کسی جسارت نمیکنم
کلی میگم
چون تو مشکلات غرقیم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، nargol1990 ، American Darlin ، mehdiravanbod ، bijan9 ، farid-nhp
Bug 
چرا دیدم
ولی واقعیت زندگی با فیلم خیلی فرق داره
فیلم دوساعته
میگذره میره
ولی تو امیدتو باید سالیان سال حفظ کنی
این سخته
مخصوصا تو شرایطی باشی ک هر لحظت بدتر از لحظه ی بعده
عملا نشدنیه
من خودم ب کل بیخیال لاتاری شدم
ولی نمیدونم چرا بازم میام اینجا نظرات بچه هارو میخونم
دلمم میسوزه
عمرمون حروم شد
ملت بدبختی هستیم
البته ب کسی جسارت نمیکنم
کلی میگم
چون تو مشکلات غرقیم
[/quote]

در یک لحظه فکر کردم شعر نو نوشتی. البته بی شباهت هم نیست
من رفتم خودم رو از پشت بوم خونمونبندازم پایین با خوندن این پست.
حلالم کنید دوستان Cool

WE WILL BE ABLE TO TAKE BREATH AGAIN UNDER DEATH
AGREE WITH ME
پاسخ
تشکر کنندگان: Legend-98 ، nargol1990 ، American Darlin ، mehdiravanbod ، Ali_Hunter ، farid-nhp
(2018-05-04 ساعت 22:12)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-02 ساعت 01:55)aaa1990 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از چندین سال که منتظر لاتاری بودم، امسال تصمیم گرفتم که یه تکونی به خودم بدم و خودم برای خودم آستین بالا بزنم.10 روز پیش آزمون تافل دادم و الانم که نتیجه اش اومد دارم برای کارهای پذیرش اقدام میکنم. این چندسال با خانومم همش تو آرزوی قبولی بودیم و مثل همه ی شما صفحات مربوط به ایالت های آمریکا رو تو این سایت شخم زدیم.حتی خونه هم انتخاب کرده بودیم. اما الان میفهمم که قرار نیست شانس در خونه ی همه ی ما رو بزنه. خوش به حال اونایی که لاتاری قبول شدن و یک عمر از ما جلو افتادن و احتمالا نسل های آیندشون رو از این خراب شده بردن. اما همیشه نمیشه به این یک درصد شانس دل خوش کرد. امیدوارم همه ی دوستان به آرزوشون برسن و تا وقتی که توانش رو دارن برای خواسته هاشون تلاش کنن. دم همه ی بچه های مهاجرسرا هم گرم باشه. ایشالا لاتاری امسال اسمشون دربیاد و به چیزی که میخوان برسن.

کار خوبی میکنی درسی میری منم این تز سنگین رو دفاع کنم پروزی درسی رو شروع میکنم

لرد جان سلام. فکر کردم پارسال دفاع کردی از تزت. هنوز که داری همون راه دفاع رو می ری. امیدوارم راحت دفاع کنی. فکر کنم کشاورزی خوندی اگه اشتباه نکنم.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، farid-nhp
(2018-05-06 ساعت 11:37)amirmc نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 22:12)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-02 ساعت 01:55)aaa1990 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از چندین سال که منتظر لاتاری بودم، امسال تصمیم گرفتم که یه تکونی به خودم بدم و خودم برای خودم آستین بالا بزنم.10 روز پیش آزمون تافل دادم و الانم که نتیجه اش اومد دارم برای کارهای پذیرش اقدام میکنم. این چندسال با خانومم همش تو آرزوی قبولی بودیم و مثل همه ی شما صفحات مربوط به ایالت های آمریکا رو تو این سایت شخم زدیم.حتی خونه هم انتخاب کرده بودیم. اما الان میفهمم که قرار نیست شانس در خونه ی همه ی ما رو بزنه. خوش به حال اونایی که لاتاری قبول شدن و یک عمر از ما جلو افتادن و احتمالا نسل های آیندشون رو از این خراب شده بردن. اما همیشه نمیشه به این یک درصد شانس دل خوش کرد. امیدوارم همه ی دوستان به آرزوشون برسن و تا وقتی که توانش رو دارن برای خواسته هاشون تلاش کنن. دم همه ی بچه های مهاجرسرا هم گرم باشه. ایشالا لاتاری امسال اسمشون دربیاد و به چیزی که میخوان برسن.

کار خوبی میکنی درسی میری منم این تز سنگین رو دفاع کنم پروزی درسی رو شروع میکنم

لرد جان سلام. فکر کردم پارسال دفاع کردی از تزت. هنوز که داری همون راه دفاع رو می ری. امیدوارم راحت دفاع کنی. فکر کنم کشاورزی خوندی اگه اشتباه نکنم.

هر چی فکر میکنم این نوشته رو یادم نمیاد چرا؟.من ورودی بهمن 95 هستم الان ترم 3 هستم .اگه خدا قبول کنه تابستون دفاع میکنم .من مدیریت اجرایی هستم .دانشگاه علم و صنعت . تخصصی دارم رو داده کاوی کار میکنم.البته من از ترم 1 داشتم رو پایان نامم کار میکردم 2 دفعه پروپوزال عوض کردم .فک کنم منظورم دفاع از پروپوزالم بوده . دارم تمام داده های فروش ایران خودرو رو میگیرم در 10 سال گذشته با اطلاعات خریدار ها روش تحلیل کنم و ارزش طول عمر مشتری رو بدست بیارم کار سنگینیه . بازم فک میکنم منظورم دفاع پروپوزال بوده.بچه ها کسانی که صنایع هستن یا مدیریت یا ام بی ای از داده کاوی غافل نشین که پول زیادی داره توش و بازار کار خوبی تو خارج هم ایران داره پایه حقوقش در امریکا از 100 هزار در سال شروع میشه .
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، farid-nhp
(2018-05-05 ساعت 11:40)ostokhan نوشته:  @someonelikeyou@
@crysis@
@LORDAmiroo@
@King Eagle@
@bijan1523@
@alirezanz@
@reyhaneh.sh@
@shanks@
@elahe mousavi@
@jalayevatan@
@copol@
@shahryar_eng@
@jsmlz@
@majid7@
@dv2017@
@reza.zr@
@mehre cyrus@
@آخشام@
@m.tavakoli@
@vahid.vp@
@darabi@
@Azarakhsh43@
@DR.MOVIE@
@hameddjj@
@phoenix@
@aram_hpanahi@
@milade@
@Reza2018@
@Hadi_20@
@Am0.s0h3il@
@Farzad Immigrant@
@farrokh33@
@shahin61@
@American Darlin@
@gbtm@
@nargol1990@
@redbull@
@afshin4749@
@alireza_guitar@
@bijan9@
@Rfali77@
@javadth@
@reza6966@
@reyhaneh_h@
@babisondes@
@abas_kashan@
@tenardie2bai@
@meraj-fallahi@
@mona_ir@
@amirmc@
@ebrahim1364@
@نسل سوخته@
@مارال6@
@msr839@
@kkr200@
@sheghi@
@t@r@@  
@amino@
@amirmc@
@Caspian_Wave@
@saeed_gh@
@milad.abadani@
@leader-m@
@امیر007@
@Ali_Hunter@
@m.tavakoli@
@هووخشتره@
@Legend-98@
@khatarnak@
@sadeghi897@
@kits@
@hooman13@
@lira@
@بازگشت@
@شهریار@

و دیگر دوستان قدیم و جدید که به خاطر ندارم متاسفانه همراه با خودم @ostokhan@ در این 10 روز پایانی اگه وقت دارید و براتون مقدوره در تاپیک حضور پیدا کنید. هر چند خیلی از دوستان منشن شده خیلی وقته مهاجرسرا نیومدن

فرزاد جان در کنارتیم برادر. غم مخور. راستی قیمت دلار چرا اینطوری شده امروز باز!
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان