کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-03 ساعت 19:44)ostokhan نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 17:08)American Darlin نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 15:41)ostokhan نوشته:  آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.
ده روز دیگه این نتیجه میاد و همه چی تموم میشه میره دنبال کارش.
امضای زیر پستت رو که خوندم حس کردم خیلی وسواس پیدا کردی نسبت به این موضوع

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست  Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین  Smile  شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...
ولی فکر نمیکنم سختگیری تو اخذ ویزا دلیل موجهی بر گذاشته نشدنش باشه ...

به علاوه من فکر میکنم کسایی که سال قبل در نیومدن اگر امسال دربیان بسیار بسیار خوش شانس بودن که سال قبل در نیومدن و باید کلی شیرینی بدن ! کسانی که سال قبل اسمشون دراومد قربانی سونامی ترامپ شدن ، اوایل پروسه ی سخت شدن مهاجرت برای ایرانیها بسیار طوفانی بود که کلا هیچکس به هیچ طریقی اجازه ورود نداشت و درخواستها و برنده ها و بقیه و بقیه کلا همگی با هم در کسری از ثانیه و بدون ذره ای تامل رد میشدن ، ولی موج بعد از اون که امسال هست زمانیه که پروسه به مرحله ی ملایم تری رسیده و بسیار با برنامه و منطقی تر شده و میشه امیدوار بود ... تا زمان رسیدن مصاحبه ها فکر میکنم دادگاه به نتایج ملایم تری برسه ، حداقل بهتر از وضعیت پارسال ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم  Wink  سرزمین واکاندا  Big Grin

والا من بحثم سر این نیست که شمارش معکوس گذاشته بشه یا نه یا اینکه نظر ما غالب بشه چون در هر حال نفع یا ضرری به حال هیچ کدوم از ما نداره. منظورم این بود حالا که روی تاپیک نظارتی نیست و کسی هم مدیر نیست اینکه بیای اعتراض کنی چرا شمارش معکوس نیست منطقی نیست چون اینجا شده یه چیزی تو کویر کالاهاری. گوش شنوایی نیست اینجا. به هر حال هر کس که ذره ای نتایج براش مهم باشه خودش میدونه چه تاریخی اعلام میشه. اگرم شما میخوای کار نیک کنی تاریخ و ساعت اعلام نتایج رو تو امضای پستهات بزار در صورتیکه شمارش معکوس راه نیفتاد

واقعا احساس میکنم سایت ادمین نداره .ول شده به امان خدا
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
(2018-05-03 ساعت 17:08)American Darlin نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 15:41)ostokhan نوشته:  آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست  Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین  Smile  شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...
ولی فکر نمیکنم سختگیری تو اخذ ویزا دلیل موجهی بر گذاشته نشدنش باشه ...

به علاوه من فکر میکنم کسایی که سال قبل در نیومدن اگر امسال دربیان بسیار بسیار خوش شانس بودن که سال قبل در نیومدن و باید کلی شیرینی بدن ! کسانی که سال قبل اسمشون دراومد قربانی سونامی ترامپ شدن ، اوایل پروسه ی سخت شدن مهاجرت برای ایرانیها بسیار طوفانی بود که کلا هیچکس به هیچ طریقی اجازه ورود نداشت و درخواستها و برنده ها و بقیه و بقیه کلا همگی با هم در کسری از ثانیه و بدون ذره ای تامل رد میشدن ، ولی موج بعد از اون که امسال هست زمانیه که پروسه به مرحله ی ملایم تری رسیده و بسیار با برنامه و منطقی تر شده و میشه امیدوار بود ... تا زمان رسیدن مصاحبه ها فکر میکنم دادگاه به نتایج ملایم تری برسه ، حداقل بهتر از وضعیت پارسال ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم  Wink  سرزمین واکاندا  Big Grin

هر چی پروسه سخت تر بهتر هر بی کس کاری بلند نمیشه بره امریکا

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
(2018-05-02 ساعت 01:55)aaa1990 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از چندین سال که منتظر لاتاری بودم، امسال تصمیم گرفتم که یه تکونی به خودم بدم و خودم برای خودم آستین بالا بزنم.10 روز پیش آزمون تافل دادم و الانم که نتیجه اش اومد دارم برای کارهای پذیرش اقدام میکنم. این چندسال با خانومم همش تو آرزوی قبولی بودیم و مثل همه ی شما صفحات مربوط به ایالت های آمریکا رو تو این سایت شخم زدیم.حتی خونه هم انتخاب کرده بودیم. اما الان میفهمم که قرار نیست شانس در خونه ی همه ی ما رو بزنه. خوش به حال اونایی که لاتاری قبول شدن و یک عمر از ما جلو افتادن و احتمالا نسل های آیندشون رو از این خراب شده بردن. اما همیشه نمیشه به این یک درصد شانس دل خوش کرد. امیدوارم همه ی دوستان به آرزوشون برسن و تا وقتی که توانش رو دارن برای خواسته هاشون تلاش کنن. دم همه ی بچه های مهاجرسرا هم گرم باشه. ایشالا لاتاری امسال اسمشون دربیاد و به چیزی که میخوان برسن.

کار خوبی میکنی درسی میری منم این تز سنگین رو دفاع کنم پروزی درسی رو شروع میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
(2018-05-04 ساعت 22:07)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 16:40)American Darlin نوشته:  دوستان کسی میتونی یه توضیحی در رابطه با حقوق بیکاری بده ؟

بچه ها اونوقت میگن چرا وحشی میشی میپری به مردم حقوق بی کاری میخوای چی کار چشمات ذاقه هست بهت حقوق بیکاری بدن .میخوای بری حقوق بیکاری بگیری اخرین هنرت برای آمریکا اینه حقوق بیکاری میخوای برو سوعد آمریکا دست خرم نمیدن

شما حتما یه سر به روانپزشک مراجعه کن ، مشکلات حاد روانی داری ...
کلا ملت ایران اعصاب ندارن ، میدونید طی آخرین نظرسنجی عصبی ترین مردم جهان کیا بودن ؟ ایرانیها
یعنی غمگین نبودن ، افسرده نبودن ، فقط عصبی بودن ... غمگین بودنشون همش فیلمه ، استاد نقاب زدن هستن ، حساب بانکیشون عین یهودی ها پول توشه ، بیخودی هم مینالن ، کلا همه یاد گرفتن مینالن ، که یه حرفی زده باشن به خاطر تهمت نخوردن ، که نگن فلانی حرف زدن بلد نیست و اجتماعی نیست و این خزعبلات ، حرفی ندارن ، اما میخوان حرف بزنن که انگشت نما نشن ، ولی به خاطر کمبود اطلاعات عمومی که ناشی از عدم مطالعه ـست حرفی ندارن برای گفتن ! ولی باید یه چیزی بگن ! خب چه موضوعی بهتر از "نالیدن" و "بد گفتن از دولت" ؟ موضوع روزه ! این روزا همه مینالن ولی جدی نگیرین فقط خواستن یه چیزی بگن ، اینا وضعشون توپ توپه ...
توی یکی دو سایت دیگه هم امروز مثل سگ پاچه مو گرفته بودن ... کلا اینجا جای موندن نیست ، به جون پدرم قسم که اینجا نمیمونم ...
نمیشه کنار یه مشت روانی و وحشی زندگی ساخت و بعد زندگی کرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، afshin4749 ، farid-nhp
Lightning 
دارلین جان خب وقتی از کله سحر تا بوق شب باید با همه چیز درگیری داشت وضع از این بهتر نمیشه. من الان خودم جز بیکاران جامعه هستم و حدالامکان از خونه بیرون نمیرم چون علاوه بر درد خودم دیگه کشش درگیر شدن با هر کس و ناکسی رو ندارم. اندکی آرامشم آرزوست......
شما هم سخت نگیر. چون بخوای سخت بگیری امکان نفس کشیدن نیست... نمیگم زندگی.... میگم نفس کشیدن...... بگذریم... این دوستمون هم احتمالا مقصودی نداشتند..../..
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، alirezanz ، mehdiravanbod ، afshin4749 ، farid-nhp
امید خودتون رو از دست ندید دوستان
لاتاری نشد یه راه دیگه

تلاش کنید پول در بیارید برید سفر
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، alirezanz ، American Darlin ، mehdiravanbod ، afshin4749 ، jalayevatan ، farid-nhp
امسال چرا مهاجرسرا شماره معکوس نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، American Darlin ، farid-nhp

امسال دیگه برنده ای ... شک نکن Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، American Darlin ، mehdiravanbod ، farid-nhp
یک دوستی داشتیم @LORDAmiroo@

کجایی نیستی بابا , لاتاری بهانه است , مهم این دور هم بودن هاست
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
(2018-05-04 ساعت 23:48)American Darlin نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 22:07)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-04 ساعت 16:40)American Darlin نوشته:  دوستان کسی میتونی یه توضیحی در رابطه با حقوق بیکاری بده ؟

بچه ها اونوقت میگن چرا وحشی میشی میپری به مردم حقوق بی کاری میخوای چی کار چشمات ذاقه هست بهت حقوق بیکاری بدن .میخوای بری حقوق بیکاری بگیری اخرین هنرت برای آمریکا اینه حقوق بیکاری میخوای برو سوعد آمریکا دست خرم نمیدن

شما حتما یه سر به روانپزشک مراجعه کن ، مشکلات حاد روانی داری ...
کلا ملت ایران اعصاب ندارن ، میدونید طی آخرین نظرسنجی عصبی ترین مردم جهان کیا بودن ؟ ایرانیها
یعنی غمگین نبودن ، افسرده نبودن ، فقط عصبی بودن ... غمگین بودنشون همش فیلمه ، استاد نقاب زدن هستن ، حساب بانکیشون عین یهودی ها پول توشه ، بیخودی هم مینالن ، کلا همه یاد گرفتن مینالن ، که یه حرفی زده باشن به خاطر تهمت نخوردن ، که نگن فلانی حرف زدن بلد نیست و اجتماعی نیست و این خزعبلات ، حرفی ندارن ، اما میخوان حرف بزنن که انگشت نما نشن ، ولی به خاطر کمبود اطلاعات عمومی که ناشی از عدم مطالعه ـست حرفی ندارن برای گفتن ! ولی باید یه چیزی بگن ! خب چه موضوعی بهتر از "نالیدن" و "بد گفتن از دولت" ؟ موضوع روزه ! این روزا همه مینالن ولی جدی نگیرین فقط خواستن یه چیزی بگن ، اینا وضعشون توپ توپه ...
توی یکی دو سایت دیگه هم امروز مثل سگ پاچه مو گرفته بودن ... کلا اینجا جای موندن نیست ، به جون پدرم قسم که اینجا نمیمونم ...
نمیشه کنار یه مشت روانی و وحشی زندگی ساخت و بعد زندگی کرد ...

تاریخ عضویتت که جدیده .میخوای برای چی حقوق بیکاری بگیری ؟میدونی حقوق بیکاری یک جور فحشه تو امریکا؟ کسی کهمعتاد خیابونی شده حال نداره کار کنه یا پیر پاتاله حقوق بیکاری میدن .فک کردی اونجا هم مثل ایران مفت خوریه باید کار کنی .از الان به فکر حقوق بیکاری خدا اخر عاقبتت بخیر کنه وقتی قبول بشی بری چند وقت میمونی دست از پا دراز تر بر میگردی.

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiravanbod ، farid-nhp
(2018-05-05 ساعت 03:00)mehrnaaz نوشته:  امسال چرا مهاجرسرا شماره معکوس نداره

برای اینکه مدیر تاپیک و تالار نداره امسال
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، امیر007 ، American Darlin ، mehdiravanbod ، shahin61 ، mehrnaaz ، copol ، farid-nhp
@someonelikeyou@
@crysis@
@LORDAmiroo@
@King Eagle@
@bijan1523@
@alirezanz@
@reyhaneh.sh@
@shanks@
@elahe mousavi@
@jalayevatan@
@copol@
@shahryar_eng@
@jsmlz@
@majid7@
@dv2017@
@reza.zr@
@mehre cyrus@
@آخشام@
@m.tavakoli@
@vahid.vp@
@darabi@
@Azarakhsh43@
@DR.MOVIE@
@hameddjj@
@phoenix@
@aram_hpanahi@
@milade@
@Reza2018@
@Hadi_20@
@Am0.s0h3il@
@Farzad Immigrant@
@farrokh33@
@shahin61@
@American Darlin@
@gbtm@
@nargol1990@
@redbull@
@afshin4749@
@alireza_guitar@
@bijan9@
@Rfali77@
@javadth@
@reza6966@
@reyhaneh_h@
@babisondes@
@abas_kashan@
@tenardie2bai@
@meraj-fallahi@
@mona_ir@
@amirmc@
@ebrahim1364@
@نسل سوخته@
@مارال6@
@msr839@
@kkr200@
@sheghi@
@t@r@@
@amino@
@amirmc@
@Caspian_Wave@
@saeed_gh@
@milad.abadani@
@leader-m@
@امیر007@
@Ali_Hunter@
@m.tavakoli@
@هووخشتره@
@Legend-98@
@khatarnak@
@sadeghi897@
@kits@
@hooman13@
@lira@
@بازگشت@
@شهریار@

و دیگر دوستان قدیم و جدید که به خاطر ندارم متاسفانه همراه با خودم @ostokhan@ در این 10 روز پایانی اگه وقت دارید و براتون مقدوره در تاپیک حضور پیدا کنید. هر چند خیلی از دوستان منشن شده خیلی وقته مهاجرسرا نیومدن
پاسخ
(2018-05-05 ساعت 11:40)ostokhan نوشته:  @someonelikeyou@
@crysis@
@LORDAmiroo@
@King Eagle@
@bijan1523@
@alirezanz@
@reyhaneh.sh@
@shanks@
@elahe mousavi@
@jalayevatan@
@copol@
@shahryar_eng@
@jsmlz@
@majid7@
@dv2017@
@reza.zr@
@mehre cyrus@
@آخشام@
@m.tavakoli@
@vahid.vp@
@darabi@
@Azarakhsh43@
@DR.MOVIE@
@hameddjj@
@phoenix@
@aram_hpanahi@
@milade@
@Reza2018@
@Hadi_20@
@Am0.s0h3il@
@Farzad Immigrant@
@farrokh33@
@shahin61@
@American Darlin@
@gbtm@
@nargol1990@
@redbull@
@afshin4749@
@alireza_guitar@
@bijan9@

و دیگر دوستان قدیم و جدید که به خاطر ندارم متاسفانه همراه با خودم @ostokhan@ در این 10 روز پایانی اگه وقت دارید و براتون مقدوره در تاپیک حضور پیدا کنید. هر چند خیلی از دوستان منشن شده خیلی وقته مهاجرسرا نیومدن

امیدوارم امسال لاتاری نصیب شما بشه... من از 2013 این صفحاتو پیگرم... و میبینم که هرسال شما اینجا فعال هستید...
منکه لاتاری برنده نشدم.. بعد این همه سال.. آخر با ویزای نخبگان اقدام کردم.. ولی از شانس بالایی که دارم.. صدور ویزام مواجه شد با تراول بن و همچنان بدنبال شانس میگردیم Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp ، alirezanz ، shahryar_eng ، LORDAmiroo
(2018-05-01 ساعت 22:33)Ali_Hunter نوشته:  
(2018-05-01 ساعت 19:36)redbull نوشته:  Ali_Hunter
دوتا پست بزار الکی نیا پستهای خلوت من رو لایک کن! "
سال اخر دست بجونبان  .....

خخخخخ ناسلامتی شیرازی هستیماااا... پستم نمیاد خخخخ
فک کنم یه جا گفتی شیرازی هستی درسته؟؟

داداش منم عضو افتخاری شیراز هستم Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiravanbod ، copol ، Ali_Hunter ، farid-nhp
(2018-05-05 ساعت 11:40)ostokhan نوشته:  @someonelikeyou@
@crysis@
@LORDAmiroo@
@King Eagle@
@bijan1523@
@alirezanz@
@reyhaneh.sh@
@shanks@
@elahe mousavi@
@jalayevatan@
@copol@
@shahryar_eng@
@jsmlz@
@majid7@
@dv2017@
@reza.zr@
@mehre cyrus@
@آخشام@
@m.tavakoli@
@vahid.vp@
@darabi@
@Azarakhsh43@
@DR.MOVIE@
@hameddjj@
@phoenix@
@aram_hpanahi@
@milade@
@Reza2018@
@Hadi_20@
@Am0.s0h3il@
@Farzad Immigrant@
@farrokh33@
@shahin61@
@American Darlin@
@gbtm@
@nargol1990@
@redbull@
@afshin4749@
@alireza_guitar@
@bijan9@

Shy Rolleyes

لیست خاطره..

دوست شاعرمون msr389 یه همچین چیزی ایدیش بود
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان