کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-03-19 ساعت 01:12)mehrdad_9908 نوشته:  
(2022-03-19 ساعت 00:04)ostokhan نوشته:  واقعا هیچ قطعیتی نداره. عکاس داریم که اصلا هیچی سرش نمیشه و عکسش استاندارد نیست. یعنی اصلا نمیدونه واقع استانداردش چیه چون گاها اون بحث قرار گرفتن سر و شونه ها تو کادر مورد نظر رو نمیدونه. 
طرف هم بوده که ساعت آخر با موبایل همراه با برادرش دو تا عکس با بک گراند پرده سفید چروک خونشون گرفتن  و برنده شدن. تو همین مهاجرسرا بودن و من دیدم برنده شدن. خلاصه عکاس اگه تبحر داشته باشه صد البته بهتره و این داستان عکس لاتاری واقعا چیزیه که هیچ کی نمیتونه سردربیاره کوالیفاید بوده یا نه. متاسفانه من خودم تو این هشت سال هم آخرش نفهمیدم داستان عکسم اکی بوده یا نه. اینا هم هیچ اطلاع رسانی نمیکنن که افراد بفهمن.

درست میگی استخوان جان منم هردو مورد کیس ک گفتی رو در اطرافیانم دیدم و با حرفات موافقم. من پیش شرط گفته‌ی خودم رو بر این گذاشتم ک تو شهری زندگی کنید ک عکاسی که قوانین عکس لاتاری میدونه رو بلد باشه. اما در نهایت امر، اصرارِ من به وسواسی عکس انتخاب کردنه حالا چه عکاس چه خودتون عکس میگیرید اوکیه ولی حتما وسواس ب خرج بدید نور و زاویه و ابعاد درست باشه. این رو به قاطعیت میدونم که وقتی قرعه کشی انجام میشه از بین شماره پرونده های در اومده اونایی که به هر علتی عکسشون مورد تاییدشون نباشه رو از دور خارج میکنن که اون سیمون هم راجع به این موضوع چندتا ویدئو و پست هم درست کرده بود. این عکسه موضوع مهمیه گویا.
درسته.
ما که لاتاری قسمتمون نبود در هرصورت. حالا عکسمون درست بوده این دوره ها یا نه رو نمیدونم. سعی کردیم استانداردهاشون رو رعایت کنیم. 
شنا در ادامه پروسه تون موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani
خب الانی که دارم اینو مینویسم سه ساعت به تحویل سال 1401 مونده. هر چند پستها اینجا دیر به نمایش در میاد انگار باید یه نفر تایید کنه ولی گفتم تو همینجا پیشاپیش سال جدید رو خدمتتون شادباش بگم. مینویسم تا بماند یادگاری اگه خدا عمری داد برگردیم چند سال دیگه و این موقع رو بیاد بیاریم.
در وهله اول خداوند سلامتی رو که بالاترین نعمت و نوهبت هست و به همه علی الخصوص این مهاجرسرایی های فعال بده. در مرتبه دوم جیبهاتون پرپول باشه که نیازتون به ناکسان روزگار نیفته و نهایتابه اون چیزی که آرزوش رو تو زندگی دارید برسید.

نوروزتان پیروز
فرزاد
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani ، majid7
#آخرین_تلنگر_سال:
راضی باش، به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو "قشنگ" کرد و اگه "بد" بود تو رو ساخت.
مدیون باش، به همه آدمهای زندگیت که خوباش بهترین "حس ها" رو بهت میدن و بداش بهترین "درس هارو".
ممنون باش، از اونی که بهت یاد داد همه شبیه "حرفاشون" نیستن و همیشه باید از هیچکسی توقعی نداشت!
زندگی همین قدر ساده است عزیزِ من!
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani ، majid7
(2022-03-20 ساعت 16:51)ostokhan نوشته:  خب الانی که دارم اینو مینویسم سه ساعت به تحویل سال 1401 مونده. هر چند پستها اینجا دیر به نمایش در میاد انگار باید یه نفر تایید کنه ولی گفتم تو همینجا پیشاپیش سال جدید رو خدمتتون شادباش بگم.  مینویسم تا بماند یادگاری اگه خدا عمری داد برگردیم چند سال دیگه و این موقع رو بیاد بیاریم.
در وهله اول خداوند سلامتی رو که بالاترین نعمت و نوهبت هست و به همه علی الخصوص این مهاجرسرایی های فعال بده. در مرتبه دوم جیبهاتون پرپول باشه که نیازتون به ناکسان روزگار نیفته و نهایتابه اون چیزی که آرزوش رو تو زندگی دارید برسید.

نوروزتان پیروز
فرزاد

عید شما هم مبارک آقا فرزاد گل ایشالا ک تو سال جدید سلامت و رو به جلو باشید همیشه <3 دقیقا چندوقت پیش ک داشتم بخش بچه های 2015 رو میخوندم، به تاریخ پیام ها ک دقت کردم یک لحظه جا خوردم..از اینکه برخلاف مسنجر های امروزی، این فروم های قدیمی، خصوصا اونایی که مثل این انجمن مطالبشون ب درد نسل های بعدی هم بخوره، چقدر موندگار ترن و چه سفر در زمانِ جالبی هم بود که اون شخصی که من داشتم پیامشو میخوندم طبق امضاش، چند ماه بعد همون پیامش ک من خوندم رفته بود و الان که اون 6-7ساله ک پریده و تا الان انشالله دیگه زندگیش هم جا افتاده، من دارم به امید چهارتا راهنمایی به دردبخور پیام 7 سال پیششو میخونم!! خدا میدونه نویسنده هرکدوم از اون پیاما الان کجان ولی نوشته هاشون هست ...
کيس نامبر: 2022AS78**
تعداد افراد: من مرد تنهای شبم
کنسولگری: آنقارا
ارسال دی اس 260: 15 می
ایمیل درخواست مدارک: 14 سپتامبر
ارسال اسکن مدارک و ترجمه: 23 اکتبر (من تنبلی کردم دیر شد تو نکن دوست من)
کارنت: May
نامه دوم: متاسفانه هیجوقت نیومد
نتیجه: جامانده DV2022
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، ostokhan ، majid7
درود و عرض ادب خدمت همه‌ی دوستان
فرا رسیدن بهار 1401 رو به همه‌ی شما
تبریک و شادباش عرض میکنم، امیدوارم
سالی سرشار از شادی و موفقیت در پیش
داشته باشید.. با امید به اینکه تمامی
عزیزانی که سالهاست در لاتاری ثبت نام
میکنن امسال انتخاب بشن
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، mehrdad_9908 ، salar.s ، AFSHIN.Tehrani ، ostokhan ، majid7
(2022-03-22 ساعت 00:13)mehrdad_9908 نوشته:  
(2022-03-20 ساعت 16:51)ostokhan نوشته:  خب الانی که دارم اینو مینویسم سه ساعت به تحویل سال 1401 مونده. هر چند پستها اینجا دیر به نمایش در میاد انگار باید یه نفر تایید کنه ولی گفتم تو همینجا پیشاپیش سال جدید رو خدمتتون شادباش بگم.  مینویسم تا بماند یادگاری اگه خدا عمری داد برگردیم چند سال دیگه و این موقع رو بیاد بیاریم.

نوروزتان پیروز
فرزاد

عید شما هم مبارک آقا فرزاد گل ایشالا ک تو سال جدید سلامت و رو به جلو باشید همیشه <3 دقیقا چندوقت پیش ک داشتم بخش بچه های 2015 رو میخوندم، به تاریخ پیام ها ک دقت کردم یک لحظه جا خوردم..از اینکه برخلاف مسنجر های امروزی، این فروم های قدیمی، خصوصا اونایی که مثل این انجمن مطالبشون ب درد نسل های بعدی هم بخوره، چقدر موندگار ترن و چه سفر در زمانِ جالبی هم بود که اون شخصی که من داشتم پیامشو میخوندم طبق امضاش، چند ماه بعد همون پیامش ک من خوندم رفته بود و الان که اون 6-7ساله ک پریده و تا الان انشالله دیگه زندگیش هم جا افتاده، من دارم به امید چهارتا راهنمایی به دردبخور پیام 7 سال پیششو میخونم!! خدا میدونه نویسنده هرکدوم از اون پیاما الان کجان ولی نوشته هاشون هست ...
پیام کدوم کاربر رو مبخوندید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، mehrdad_9908
(2022-03-24 ساعت 01:08)ostokhan نوشته:  
(2022-03-22 ساعت 00:13)mehrdad_9908 نوشته:  عید شما هم مبارک آقا فرزاد گل ایشالا ک تو سال جدید سلامت و رو به جلو باشید همیشه <3 دقیقا چندوقت پیش ک داشتم بخش بچه های 2015 رو میخوندم، به تاریخ پیام ها ک دقت کردم یک لحظه جا خوردم..از اینکه برخلاف مسنجر های امروزی، این فروم های قدیمی، خصوصا اونایی که مثل این انجمن مطالبشون ب درد نسل های بعدی هم بخوره، چقدر موندگار ترن و چه سفر در زمانِ جالبی هم بود که اون شخصی که من داشتم پیامشو میخوندم طبق امضاش، چند ماه بعد همون پیامش ک من خوندم رفته بود و الان که اون 6-7ساله ک پریده و تا الان انشالله دیگه زندگیش هم جا افتاده، من دارم به امید چهارتا راهنمایی به دردبخور پیام 7 سال پیششو میخونم!! خدا میدونه نویسنده هرکدوم از اون پیاما الان کجان ولی نوشته هاشون هست ...

پیام کاربر amjad بود ولی خاطرم نیست تو کدوم پست دیدم // فکر میکنم ثرد مربوط به زندگی در آمریکا - زندگی در نیویورک  بود
کيس نامبر: 2022AS78**
تعداد افراد: من مرد تنهای شبم
کنسولگری: آنقارا
ارسال دی اس 260: 15 می
ایمیل درخواست مدارک: 14 سپتامبر
ارسال اسکن مدارک و ترجمه: 23 اکتبر (من تنبلی کردم دیر شد تو نکن دوست من)
کارنت: May
نامه دوم: متاسفانه هیجوقت نیومد
نتیجه: جامانده DV2022
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani
(2022-03-24 ساعت 19:09)mehrdad_9908 نوشته:  
(2022-03-24 ساعت 01:08)ostokhan نوشته:  
(2022-03-22 ساعت 00:13)mehrdad_9908 نوشته:  عید شما هم مبارک آقا فرزاد گل ایشالا ک تو سال جدید سلامت و رو به جلو باشید همیشه <3 دقیقا چندوقت پیش ک داشتم بخش بچه های 2015 رو میخوندم، به تاریخ پیام ها ک دقت کردم یک لحظه جا خوردم..از اینکه برخلاف مسنجر های امروزی، این فروم های قدیمی، خصوصا اونایی که مثل این انجمن مطالبشون ب درد نسل های بعدی هم بخوره، چقدر موندگار ترن و چه سفر در زمانِ جالبی هم بود که اون شخصی که من داشتم پیامشو میخوندم طبق امضاش، چند ماه بعد همون پیامش ک من خوندم رفته بود و الان که اون 6-7ساله ک پریده و تا الان انشالله دیگه زندگیش هم جا افتاده، من دارم به امید چهارتا راهنمایی به دردبخور پیام 7 سال پیششو میخونم!! خدا میدونه نویسنده هرکدوم از اون پیاما الان کجان ولی نوشته هاشون هست ...

پیام کاربر amjad بود ولی خاطرم نیست تو کدوم پست دیدم // فکر میکنم ثرد مربوط به زندگی در آمریکا - زندگی در نیویورک  بود
تو این چند سال به چشم نخورده بود این اسم  Big Grin
پاینده باشن
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani
سلام تقریبا یک ماه دیگه جواب لاتاری میاد و امیدوارم خوش شانس باشیم با اینکه دوره قبل خیلی از کسایی که برنده شدن از وضعیت مصاحبه و جریان کاریشون خیلی شاکی بودن
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-04-01 ساعت 16:54)AFSHIN.Tehrani نوشته:  سلام تقریبا یک ماه دیگه جواب لاتاری میاد و امیدوارم خوش شانس باشیم با اینکه دوره قبل خیلی از کسایی که برنده شدن از وضعیت مصاحبه و جریان کاریشون خیلی شاکی بودن
من خدایی دیگه سه چهار سالی هست که تاریخ اعلام نتیجه رو نمیدونم. امسال هم نمیدونم کی دقیق اعلام میشه. فقط میدونم به رسم هر ساله می ماه اینا اعلام میکنند و اکثرا تو دهه اولش هستش.هر چند با این بی ارزشی ریال مشخص نیست اصلا قبول هم بشی میشه رفت یا نه. اون دوران طلایی هفت هشت سال پیش تموم شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، majid7
چقدر سوت و کور و خلوته اینجا!!!!
دل آدم میگیره خدایی.
پاسخ
(2022-04-14 ساعت 01:47)ostokhan نوشته:  چقدر سوت و کور  و خلوته اینجا!!!!
دل آدم میگیره خدایی.
خب دیگه بیشتر جذب اینستاگرام و یوتیوب و تلگرام شدن و از اونجا بیشتر دنبال می کنند.
پاسخ
(2022-04-14 ساعت 10:34)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
(2022-04-14 ساعت 01:47)ostokhan نوشته:  چقدر سوت و کور  و خلوته اینجا!!!!
دل آدم میگیره خدایی.
خب دیگه بیشتر جذب اینستاگرام و یوتیوب و تلگرام شدن و از اونجا بیشتر دنبال می کنند.
اونا بدرد نمیخورن. ماندگار نیستن. اصلا از وقتی این پلتفرم های اجتماعی اومد انگار ارزش و اعتبار همه چی بی ارزش شد و یه جوری برکت از زندگی رفت. 
اینستاگرام که شده بنگاه تبلیغاتی و یه جا برای پول دراوردن یه مشت مفت خور که اسم خودشون رو بلاگر گذاشتن و با دلقک بازی و جلف بازی پول به جیب میزنن
پاسخ
چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود
             تا جهان باقی و آئین محبت باقیست_(شهریار)...... برای خوبای این سایت 

*سلام بردوستان، امیدوارم همیشه خوش باشید و در مسیر آرزوهاتون...!
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
یادش بخیر. یه زمانی روزشمار اعلام نتایج داشتیم. چه استرسی و هیجانی همه داشتیم. اینجا شده مثل خانه سالمندانSmile الان داشتم نگاه میکردم دیدم هفده روز و حدود هشت ساعت دیگه نتایج اعلام میشه. من که دیگه نه هیجانی دارم و نه حتی شرایط رفتن. ان شااله هر کسی که به خیر و صلاح خودش و خانواده اش هست برنده بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh ، AFSHIN.Tehrani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان