کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-03 ساعت 16:03)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 15:00)mostafa2017 نوشته:  بزرگترین حدس من اینه که بعد از پایان این دو دادگاه و نتیجه اون که انشالله به نفع ما خواهد بود، سفارت خونه ها شروع کنند به کلیر کردن گروهی. چون همان طور که قبلن هم گفتم وقتی قرار باشه که پرونده به دادگاه عالی بره با توجه به محدودیت زمان برای آماده کردن پرونده، نزدیک بودن به تعطیلات دادگاه عالی و زمان بندی کیسهای در نوبت دیگه (هر ماه دو هفته دادگاه برقرار است، هر ماه یک کیس) به احتمال زیاد زمان تشکیل دادگاه عالی به بعد از اکتبر موکول خواهد شد. پس دوستان منتظر در صف کلیری زیاد نگران نباشید و خودتونو برای کلیر گروهی بعد از پایان دادگاهها آماده کنین. دوستان منتظر مصاحبه و کارنت شدن هم نگران نباشید. بیایید همگی دعا کنیم و انرژی مثبت خودمونو به سمت دادگاهها روانه کنیم تا انشالله نتیجه اون دادگاهها هم به نفعمون باشه (شواهد هم تاکنون اینطور میگه) و بعد اون با خیال راحت ماههای باقی مانده تا دادگاه عالی رو بگذرونیم.

پ.ن: از ته دل آرزو دارم بعد پایان دادگاهها حدسم به واقعیت بپیونده و همگیمون خوشحال بشیم.

انرژی مثبت یادتون نره

دمه شما گرم
همین
(این جمله ای بود که بعد از خوندن متن شما ناخودآگاه گفتم)

من فکر می کنم‌از ۱۶ جون کلییزی ها شروع بشه چون ۱۶ مارچ وزارت خارجه دستور سخت گیریهای بیشتری رو داده و فکر می کنم برای ۹۰ روز باشه! بعد از این ۹۰ روز اگر تمدید نشه کار به روال عادی باید برگرده.
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mostafa2017 ، shahin41 ، Sudeh ، ramin_red ، hosseinkht
یک خبر خوب و داغ مربوط به دادگاه ناحیه 4 در هفته بعد و یک خبر معمولی ولی مرتبط با دادگاه عالی:

1- همان طور که حتمن میدونین دادگاه ناحیه 4 قراره با همه 15 قاضی خودش برگزار بشه. از این 15 قاضی، 9 قاضی بوسیله دموکراتها انتخاب شدند (حداقل 6 قاضی بوسیله اوباما انتخاب شدند) و 5 قاضی هم توسط جمهوری خواهان. این 14 تا اصطلاحن قاضی فعال نامیده میشوند. یک قاضی هم به عنوان رئیسشون انتخاب میشه که اول توسط کلینتون انتخاب شده بود و سپس دوباره توسط بوش تایید و انتخاب شد که گفته میشه این قاضی هم به طور طبیعی دموکرات حساب میشه. پس تا اینجای کار خود به خود کفه ترازو به نفع دموکراتها سنگینی میکرد.

حالا خبر رسیده که یکی از 5 قاضی جمهوری خواه به نام ویلکینسون چون دامادش وکیل مدافع دولت در این پرونده هست نمیتونه در مراحل دادرسی حضور داشته باشه و به صورت اتومات از این پرونده کنار گذاشته میشه. گفته شده که این قاضی، از محافظه کاران سرسخت جمهری خواه بوده که توسط رونالد ریگان انتخاب شده بود. طبق قانون اخلاق دادگاه، اگه یکی از طرفین وکلا و یا قاضی دادگاه تا فامیل درجه 3 یکدیگر باشند نمیتوانند در یک کیس با یکدیگر مشارکت/قضاوت داشته باشند.

با این حساب قضات دادگاه ناحیه 4 به صورت 10 دموکرات در برابر 4 جمهوری خواه قرار خواهند گرفت.
منبع خبر
اسامی قضات دادگاه ناحیه 4

2- خبر دوم هم مربوط میشه به بازنشستگی یکی از قضات دادگاه عالی. همان طور که قبلن هم بهش اشاره کرده بودم خبر رسیده که یکی از قضات دادگاه عالی به احتمال زیاد در تابستان قراره جایگزین بشه. این طور که مشخص شده قاضی 80 ساله جمهوری خواه آنتونی کندی که یک محافظه کار میانه رو بوده به احتمال زیاد آخر ماه جون بازنشسته خواهد شد (هنوز به صورت 100% تایید نشده و احتمالش هم هست که بعد تعطیلات رخ بده). به طور معمول گفته شده که با 4 دموکرات و 4 جمهوری خواه دیگه قاضی کندی نقش تعیین کننده ای در پرونده هایی داشت که به دادگاه عالی میرفتند. ماه جون از این نظر در مقاله بیان شده که به طور معمول دادگاه عالی از جولای تا اکتبر به تعطیلات فصلی خودش میره و این طور رواله که قضاتی که قراره بازنشسته بشوند برنامه خودشونو اعلام و در پایان جون اعلام بازنشستگی میکنند.
منبع خبر

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
(2017-05-03 ساعت 11:27)Ali_s4 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 10:19)bhb32 نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 19:53)mostafa2017 نوشته:  من هم همین امید رو دارم. اگه اشتباه نکنم تعطیلات دادگاه عالی از اوایل جولای شروع میشه و با توجه به اینکه هر ماه فقط دو هفته دادگاه عالی برگزار میشه ، بر فرض رفتن به دادگاه عالی در ماه جون هم، چون پرونده نیاز به تهیه کردن مقدمات داره که زمان بر خواهد بود به طورعملی به تعطیلات دادگاه عالی برخورد میکنیم. پس، به صورت اتومات برگزاری دادگاه به اکتبر موکول میشه (دادگاه عالی اولین دوشنبه ماه اکتبر شروع میشه و تا اوایل جولای سال بعد ادامه پیدا میکنه).
اي كاش اين دادگاه ها زود برگزار مي شد و تموم مي شد
نتيجه هم به نفع ما مي بود
اينجوري كه هي كشش ميدن به صلاح ما كه تو AP هستيم نيست
ساير بچه هاي لاتاري هم عذاب مي كشن
اين جوري كه داره طول مي كشه سفارت خونه ها طبق دستور وزارت امور خارجه كيس ها رو نگه مي دارن و همه رو هم AP  مي كنن

با سلام

اگر کسی شرایط یکضرب رو داشته باشه ، صد در صد AP میخوره ؟
دیگه یکضرب به کسی ویزا نمیدن ؟
در این دو ماه اخیر کسی ویزا یکضرب نگرفته ؟

یکم نگران شدم . نمیدونستم همه قراره بدون شک AP بخورن !!!
فکر میکردم هنوزم یکضرب ویزا میدن

اینجا دوستی اطلاع داره که این خبر صحت دارد یا خیر

با تشکر

سلام، اين سوال منم هست، آيا با شرايط اسكرينينگ فرمان دوم به هيچكسي( حتا كساني كه واجد شرايط يك ضرب هستن) ويزاي يك ضرب تعلق نميگيره؟
آيا از دوستان كسي ويزاي يكصرب گرفته؟ يا اينكه پروسه ي يكضرب و كليري بعد از ١٦ جون شروع ميشه؟؟!!
كيس**٦٤
تعداد اعضاي كيس:٣ نفر
برنده ي اصلي:همسر
تاريخ كارنت:١١ آپريل
نامه ي دوم:٢٤ آپريل
تارخ مصاحبه: ٧ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
سلام
بالاخره یه شخص از سازمانیکه نمیتونم اسمش رو اینجا بیارم( اولش اف هست ) علیه فرمان ترامپ گفته جلوگیری از ترور بر اساس ملیت کار اشتباهیه و این وضعیت نگران کنندست
ایشون که اسمشم نمی تونم بگم گفتن من با نظر سناتور پاتریک در مورد اینکه ملیت نمیتونه دلیل بر شخصیت فرد بشه موافقم

https://www.usnews.com/news/top-news/art...-indicator
خدمت دوستان عرض کنم هر خوبی و بدی ای از ما دیدین حلالمون کنین،بنده چند کامنت قبلی عرض کردم این فرمان از سر ما گذشت و دیگه اهمیتی
نداره و دوستان نفس راحت بکشن،بنده فعلا ازتون خداحافظی می کنم تا وقتیکه قسمت اگه بشه کلیر بشیم
فراموش کنید این دستور منع مهاجرت رو
اخبار تکراری شده
پایان سپتامبر یه چیزای رو می خوام در مورد برخی دوستان بگم که بهتر بود بعضی کارارو اینجا تو این شرایط استرس زا که هممون نیازمند یه کمک بودیم نمی کردن و دنبال برخی مسایل که خواهم گفت نمی رفتن
فقط اینو بگم باور کنید باور کنید به روح پدرم قسم من فقط و فقط می خواستم دوستان امیدشون رو از دست ندن چون به نظر من انسان با امید زندست
هیچ هدف دیگه ای نداشتم و ندارم ولی برخی دوستان ...
بنی ادم اعضای یک دیگرند که در افرینش ز یک گوهرند
چو عضوی بدرد اورد روزگار نماند دگر عضو هارا قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند ادمی
در سایه ی حق باشین سلامت و خندان
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، arezoo dream ، Ali--usa ، bhb32 ، hsh85 ، Sudeh ، mulan1979 ، ramin_red ، onasiss ، eblis_67
(2017-05-04 ساعت 00:04)shahin.za نوشته:  سلام
بالاخره یه شخص از سازمانیکه نمیتونم اسمش رو اینجا بیارم( اولش اف هست ) علیه فرمان ترامپ گفته جلوگیری از ترور بر اساس ملیت کار اشتباهیه و این وضعیت نگران کنندست
ایشون که اسمشم نمی تونم بگم گفتن من با نظر سناتور پاتریک در مورد اینکه ملیت نمیتونه دلیل بر شخصیت فرد بشه موافقم

https://www.usnews.com/news/top-news/art...-indicator
خدمت دوستان عرض کنم هر خوبی و بدی ای از ما دیدین حلالمون کنین،بنده چند کامنت قبلی عرض کردم این فرمان از سر ما گذشت و دیگه اهمیتی
نداره و دوستان نفس راحت بکشن،بنده فعلا ازتون خداحافظی می کنم تا وقتیکه قسمت اگه بشه کلیر بشیم
فراموش کنید این دستور منع مهاجرت رو
اخبار تکراری شده
پایان سپتامبر یه چیزای رو می خوام در مورد برخی دوستان بگم که بهتر بود بعضی کارارو اینجا تو این شرایط استرس زا که هممون نیازمند یه کمک بودیم نمی کردن و دنبال برخی مسایل که خواهم گفت  نمی رفتن
فقط اینو بگم باور کنید باور کنید به روح پدرم قسم من فقط و فقط می خواستم دوستان امیدشون رو از دست ندن چون به نظر من انسان با امید زندست
هیچ هدف دیگه ای نداشتم و ندارم ولی برخی دوستان ...
بنی ادم اعضای یک دیگرند    که در افرینش ز یک گوهرند
چو عضوی بدرد اورد روزگار   نماند دگر عضو هارا قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی   نشاید که نامت نهند ادمی
در سایه ی حق باشین سلامت و خندان
با سلام خدمت شما دوست گرامی
جنابعالی از دوستان با سواد و البته دلسوز این تاپیک هستید و خود من از فرمایشات شما و اطلاع رسانی شما استفاده کردم و ازتون خواهش میکنم به هر علتی که فکر میکنم دلخور شدید این تاپیک رو ترک نکنید و همچنان باشید تا این قضیه تموم بشه.
روزهای سختی با هم گذروندیم. بعضی وقتا خوشحال میشدیم بعضی وقتا هم دلخور و حتی عصبانی.
از ته دلم آرزو میکنم که همه ما در اسرع وقت ویزامون رو دریافت کنیم و به هم تبریک بگیم.
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream ، bhb32 ، mulan1979 ، ramin_red ، shahin.za ، soruosh
(2017-05-03 ساعت 23:32)arezoo dream نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 10:19)bhb32 نوشته:  اي كاش اين دادگاه ها زود برگزار مي شد و تموم مي شد
اين جوري كه داره طول مي كشه سفارت خونه ها طبق دستور وزارت امور خارجه كيس ها رو نگه مي دارن و همه رو هم AP  مي كنن

با سلام

با تشکر

سلام، اين سوال منم هست، آيا با شرايط اسكرينينگ فرمان دوم به هيچكسي( حتا كساني كه واجد شرايط يك ضرب هستن) ويزاي يك ضرب تعلق نميگيره؟
آيا از دوستان كسي ويزاي يكصرب گرفته؟ يا اينكه پروسه ي يكضرب و كليري بعد از ١٦ جون شروع ميشه؟؟!!

تا جایی که یادم میاد بودند افرادی که یک ضرب گرفتند تو این مدت، چه توریستی و چه مهاجرتی. اینکه ممکنه این روند کند شده باشه در اون شکی نیست. پس پیشنهاد من اینه که حتا اگه کسی فکر میکنه 100% هم یک ضرب میگیره و AP خورد سورپرایز نشه. ایشالله که همه دوستان یک ضرب بگیرن. اما اگه AP هم خوردین تو این شرایط اشکالی نداره . چون اگه شامل افرادی بوده باشین که یک ضرب میتونستند در شرایط معمولی ویزا بگیرن، من حدسم اینه که اسمتون در اولین کلیر گروهی در خواهد آمد. یک مثالش هم دوستی بودند که دکتری میخوندند و سربازی هم رفته بودند، اما زیر دو ماه کلیر شدند. پس واقعن نمیشه قانونی 100% رو حتا الان برای وضعیت موجود و چجور انجام شدن کلیری و یک ضرب و یا چند ضرب بودن از قبل پیشبینی کرد. پس نگرانی به دلتون راه ندید.

مورد دیگه هم اینکه حدس یکی از دوستان که کلیر گروهی از 16 جون به بعد شروع بشه رو هیچ جایی به اون به طور رسمی اشاره نشده و این حدس ایشونه، همان طور که حدس منم این بود که بعد دو از دادگاه تجدید نظر و رای به نفع ما کلیرهای گروهی هم ممکنه شروع بشه. پس دوستان حواسشون باشه و این موارد رو به عنوان "احتمالات" در نظر داشته باشند و نه خبر موثق و حتمی.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
(2017-05-04 ساعت 07:00)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:27)Ali_s4 نوشته:  با سلام

با تشکر

تا جایی که یادم میاد بودند افرادی که یک ضرب گرفتند تو این مدت، چه توریستی و چه مهاجرتی. اینکه ممکنه این روند کند شده باشه در اون شکی نیست. پس پیشنهاد من اینه که حتا اگه کسی فکر میکنه 100% هم یک ضرب میگیره و AP خورد سورپرایز نشه. ایشالله که همه دوستان یک ضرب بگیرن. اما اگه AP  هم خوردین تو این شرایط اشکالی نداره . چون اگه شامل افرادی بوده باشین که یک ضرب میتونستند در شرایط معمولی ویزا بگیرن، من حدسم اینه که اسمتون در اولین کلیر گروهی در خواهد آمد. یک مثالش هم دوستی بودند که دکتری میخوندند و سربازی هم رفته بودند، اما زیر دو ماه کلیر شدند. پس واقعن نمیشه قانونی 100% رو حتا الان برای وضعیت موجود و چجور انجام شدن کلیری و یک ضرب و یا چند ضرب بودن از قبل پیشبینی کرد. پس نگرانی به دلتون راه ندید.

مورد دیگه هم اینکه حدس یکی از دوستان که کلیر گروهی از 16 جون به بعد شروع بشه رو هیچ جایی به اون به طور رسمی اشاره نشده و این حدس ایشونه، همان طور که حدس منم این بود که بعد دو از دادگاه تجدید نظر و رای به نفع ما کلیرهای گروهی هم ممکنه شروع بشه. پس دوستان حواسشون باشه و این موارد رو به عنوان "احتمالات" در نظر داشته باشند و نه خبر موثق و حتمی.

انرژی مثبت یادتون نره

همینکه بودند افرادی که یکضرب ویزا گرفتن ، پس حتما شرایطش رو داشتند و گرفتند .
من به شخصه قبول ندارم که روند یکضرب کند شده باشه . چون دلیل منطقی نداره .
اگر شرایط ویزای یکضرب را داشته باشید خواهید گرفت و در غیر این صورت AP
احتمالا سوال های بیشتری هم پرسیده خواهد شد .
و آن اشخاصی که از نظر خودشان بی دلیل AP خوردن ، از روی همین سوالات جدید بوده

من حدس میزنم که روند AP رو بیشتر کردند که بازرسی بیشتری انجام دهند .
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، mulan1979 ، ramin_red
(2017-05-03 ساعت 10:19)bhb32 نوشته:  اي كاش اين دادگاه ها زود برگزار مي شد و تموم مي شد

با سلام

با تشکر

بله بودند از دوستانی که رفتن و ویزای یکضرب گرفتند. نگران نباشین.
واجد شرایط یکضرب بودن فقط از سمت اونا مشخص میشه و هیچ روال مشخصی نداره. اصلا کیستون رو با کسی مقایسه نکنین. فقط با انرژی مثبت جهت ویزای یکضرب حرکت کنین.
مساله پررنگ این مدت تعداد کلیری های انگشت شماره. که همه امیدواریم بعد از این دادگاه ها روند کلیر کردن سرعت بگیره و ازین وضعیت خلاص شیم.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mostafa2017 ، Pegah123 ، AbbasHTC ، arezoo dream ، mulan1979 ، ramin_red ، zamini1975
دوستان عزيز راجع به دستور العملي كه وزارن امورخارجه صادر كرده اطلاع دارين؟گويا اعلام كردن رزومه و سوابق شبكه هاي مجازي و ... بايد به سفارت ها اعلام بشه. دوستاني كه اطلاع دارن ممنون ميشم نظراتشون رو بگن
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
گفتن تا ١٣ مي تاييد يا رد ميشه...
متاسفانه در صورت تاييدش بوي خوبي به مشام نميرسه...
دستشون باز ميشه كه سليقه اي عمل كنن و براي بررسي بيشتر اي پي بزنن و شايد اونايي هم كه اي پي خوردنو براي بررسي شبكه هاي مجازيشون دوباره احضار كنن(يا مثلا از طريق ايميل بخوان اطلاعات درخواستيو ارسال كنن)...
نميخوام منفي بافي كنم ولي اگر واقع بينانه نگاه كنيم دارن bab رو زير زيري عليرغم حكم دادگاه ها اجرا ميكنن...??
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، fb2016
(2017-05-03 ساعت 15:00)mostafa2017 نوشته:  بزرگترین حدس من اینه که بعد از پایان این دو دادگاه و نتیجه اون که انشالله به نفع ما خواهد بود، سفارت خونه ها شروع کنند به کلیر کردن گروهی. چون همان طور که قبلن هم گفتم وقتی قرار باشه که پرونده به دادگاه عالی بره با توجه به محدودیت زمان برای آماده کردن پرونده، نزدیک بودن به تعطیلات دادگاه عالی و زمان بندی کیسهای در نوبت دیگه (هر ماه دو هفته دادگاه برقرار است، هر ماه یک کیس) به احتمال زیاد زمان تشکیل دادگاه عالی به بعد از اکتبر موکول خواهد شد. پس دوستان منتظر در صف کلیری زیاد نگران نباشید و خودتونو برای کلیر گروهی بعد از پایان دادگاهها آماده کنین. دوستان منتظر مصاحبه و کارنت شدن هم نگران نباشید. بیایید همگی دعا کنیم و انرژی مثبت خودمونو به سمت دادگاهها روانه کنیم تا انشالله نتیجه اون دادگاهها هم به نفعمون باشه (شواهد هم تاکنون اینطور میگه) و بعد اون با خیال راحت ماههای باقی مانده تا دادگاه عالی رو بگذرونیم.

پ.ن: از ته دل آرزو دارم بعد پایان دادگاهها حدسم به واقعیت بپیونده و همگیمون خوشحال بشیم.

انرژی مثبت یادتون نره

يعني اينجوري تا أكتبر و بعد از اون بايد صبر كنيم؟؟ ?
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-05-04 ساعت 22:58)arezoo dream نوشته:  گفتن تا ١٣ مي تاييد يا رد ميشه...
دستشون باز ميشه كه سليقه اي عمل كنن و براي بررسي بيشتر اي پي بزنن و شايد اونايي هم كه اي پي خوردنو براي بررسي شبكه هاي مجازيشون دوباره احضار كنن(يا مثلا از طريق ايميل بخوان اطلاعات درخواستيو ارسال كنن)...
نميخوام منفي بافي كنم ولي اگر واقع بينانه نگاه كنيم دارن bab رو زير زيري عليرغم حكم دادگاه ها اجرا ميكنن...??

يعني ١٣ مي معلوم ميشه كه اطلاعات بيشتر ازمون بخوان يا نه ؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظرتون الان رزومه نديم؟؟
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 00:07)vanima نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 22:58)arezoo dream نوشته:  گفتن تا ١٣ مي تاييد يا رد ميشه...

يعني ١٣ مي معلوم ميشه كه اطلاعات بيشتر ازمون بخوان يا نه ؟

نه ١٣ مي معلوم ميشه آيا تاييد يا رد ميشه كه بررسي پيشينه اجرا بشه...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 00:03)vanima نوشته:  

انرژی مثبت یادتون نره

يعني اينجوري تا أكتبر و بعد از اون بايد صبر كنيم؟؟ ?

چون دادگاه عالی از جولای تا اکتبر در تعطیلات هستش. پس اگه به دادگاه عالی هم بره (در صورت همان نرسیدن زمان برای پرونده در ماه جون) از اکتبر به بعد دادگاه تشکیل خواهد شد.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان