کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سلام
چه کسی اطلاع داره قضات ناحیه چهار و ناحیه 9 از چند نفر تشکیل شده اند. یه جا خوندم که "صبح روز دوشنبه اسامی پنل سه نفرہ رسیدگی کنندہ دادگاہ شعبه نہم اعلام خواهد شد. در حالی که در چند پست قبلی یه چیز دیگه نوشته شده بود. " نکته بعد اینکه اگر یکی از این دو دادگاه هم پیروز شیم مسئله حل هست یا پیروزی در هر دو دادگاه لازم است؟ لطفا کسی که اطلاع بیشتری در این خصوص داره اعلام کنه.
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من میخوام از ترکیه وقت سفارت بکیرم برای ویزای توریستی امریکا ولی وقت ها همش بسته هستش کسی میدونه چی کار باید کرد راهی وجود داره و تا کی باید منتظر بود برای وقت
ممنونم اگر نظری داَشته باشید
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-05-07 ساعت 02:12)فافافا نوشته:  سلام
چه کسی اطلاع داره قضات ناحیه چهار و ناحیه 9 از چند نفر تشکیل شده اند. یه جا خوندم که "صبح روز دوشنبه اسامی پنل سه نفرہ رسیدگی کنندہ دادگاہ شعبه نہم اعلام خواهد شد. در حالی که در چند پست قبلی یه چیز دیگه نوشته شده بود. " نکته بعد اینکه اگر یکی از این دو دادگاه هم پیروز شیم مسئله حل هست یا پیروزی در هر دو دادگاه لازم است؟ لطفا کسی که اطلاع بیشتری در این خصوص داره اعلام کنه.

سلام
استرس نداشته باشید اوکی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، amir1344
با سلام . عرض پوزش به علت سوال بی مربوط به این موضوع . اورژانسی هست .
بنده ۲ ماه پیش فارغ التحصیل شدم . برای روز مصاحبه چه مدرکی بجای کارت پایان خدمت باید نشون بدم ؟
فیش ودیعه هم که مهر نداره و نمیکنن . شما بودید چه مدرکی نشون میدادید ؟
فقط یه برگه از دانشگاه به نظام وظیفه دارم که نوشته ایشان در این تاریخ فارغ التحصیل شده است .
و اینکه من در فرم ۲۶۰ زده بودم دانشجوی کارشناسی هستم . اما الان فارغ التحصیل شدم و چند ماه دیگه
بهم مدرک موقت لیسانس رو میدن . اینو چیکار کنم ؟

خیلی ممنون میشم عزیزان . واقعا بهم ریخته شده فکرم . عذر میخوام که اینجا مطرح کردم . عجله ای بود .
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-05-07 ساعت 16:49)Ali_s4 نوشته:  با سلام . عرض پوزش به علت سوال بی مربوط به این موضوع . اورژانسی هست .
بنده ۲ ماه پیش فارغ التحصیل شدم . برای روز مصاحبه چه مدرکی بجای کارت پایان خدمت باید نشون بدم ؟
فقط یه برگه از دانشگاه به نظام وظیفه دارم که نوشته ایشان در این تاریخ فارغ التحصیل شده است .
و اینکه من در فرم ۲۶۰ زده بودم دانشجوی کارشناسی هستم . اما الان فارغ التحصیل شدم و چند ماه دیگه

خیلی ممنون میشم عزیزان . واقعا بهم ریخته شده فکرم . عذر میخوام که اینجا مطرح کردم . عجله ای بود .

چه قدر فرصت داريد تا زمان مصاحبه؟
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 16:03)hosseinkht نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 15:06)Moh.Bahrami1989 نوشته:  واقعا  نميدونم جند نفرتون حالتون مثه منه!
30 may  مصاحبمه و مدام داره اين خبراي وزارت خارجه براي تشديد اي پي بهمم ميريزه.
ذهنيتم اين بود كه چون سربازي نرفتم و دانشجو فوق ليسانسم و سابقه كار دولتي ندارم روزاي قبل مصاحبه پر از هيجان و استرس لذت بخش ويزاي يك ضرب هست برام.
اما الان نميدونم جرا نااميد، افسرده و يه حس عجيب مزخرفي دارم كه اين حروف اصلا قابليت بيانش نداره.
ويزا يه ضربي كه به اميدش بودم پيش كش نميدونم چرا فك ميكنم اصلا قراره روز مصاحبه بهم بگن اصلا شما رد صلاحيت شدي توسط شوراي نگهبان سفارت :|
خدا عاقبت هممون رو به خير كنه ...

هرکس به خدا توکل کند او برایش بس است.
انشاله هر چی خیر و صلاح مون درش هست اتفاق میافته.
اصلا تگران مصاحبه نباشید از بس آفیسرها با شخصیت و انرژی مثبت هستن کلا حالتون خوب میشه اینو با اطمینان میگم نه واسه آرامش شما.پس برید با انرژی برامون پ
ست بذارید.منتظریم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Moh.Bahrami1989
(2017-05-07 ساعت 19:33)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 16:49)Ali_s4 نوشته:  با سلام . عرض پوزش به علت سوال بی مربوط به این موضوع . اورژانسی هست .

چه قدر فرصت داريد تا زمان مصاحبه؟

سلام

۲۸ می مصاحبه دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 06:00)ملايي نوشته:  سلام به همگی
من میخوام از ترکیه وقت سفارت ب****م برای ویزای توریستی آمریکا ولی وقت ها همش بسته هستش کسی میدونه چی کار باید کرد راهی وجود داره و تا کی باید منتظر بود برای وقت
ممنونم اگر نظری داَشته باشید

من برای خوهر خانمم یک سال صبر کردیم و آنکارا اصلا جا نداد دوبی براش گرفتیم‌درست بعد از یک سال و یک ضرب بهش ویزا دادن
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، bhb32
درود بر شما فعلا تمام سفارت خونه ها برای ایرانیان وقت سفارت رو در اولویت قرار نمیدن و همه در این خصوص ناراحت هستن بلاخره باید کاری انجام داد بصورت گروهی نامه ی خاص رو تدوین کرد و مثل نام خلیج فارس و خلیج عربی به اطلاع مقامات مورد نظر رساند البته متن این نامه گروهی که به امضا افراد می رسه را باید یه وکیل اشنا به قوانین امریکا و مهاجرت تنظیم کنه فکر کنم بی اثر نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
? دادگاه امشب مربوط به پرونده مریلند است که سکشن 2 فرمان ترامپ را در سراسر کشور تعلیق کرد.
? تعداد 14 قاضی روی تجدیدنظر، رای صادر می کنند.
? برای برقراری مجدد "بن" علاوه بر صدور رای به نفع ترامپ، نیاز به رای مشابه برای تجدیدنظر شعبه نهم (هاوایی) نیز است. در غیر این صورت، برقراری "بن" نیاز به رای دیوان عالی دارد.
?تاثیر روانی رای این دادگاه بسیار قابل توجه است.
اینجا حوزه چهارم دادگاه است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، bah90 ، bsbali ، bhb32 ، mulan1979
(2017-05-05 ساعت 04:19)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 00:03)vanima نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 15:00)mostafa2017 نوشته:  بزرگترین حدس من اینه که بعد از پایان این دو دادگاه و نتیجه اون که انشالله به نفع ما خواهد بود، سفارت خونه ها شروع کنند به کلیر کردن گروهی. چون همان طور که قبلن هم گفتم وقتی قرار باشه که پرونده به دادگاه عالی بره با توجه به محدودیت زمان برای آماده کردن پرونده، نزدیک بودن به تعطیلات دادگاه عالی و زمان بندی کیسهای در نوبت دیگه (هر ماه دو هفته دادگاه برقرار است، هر ماه یک کیس) به احتمال زیاد زمان تشکیل دادگاه عالی به بعد از اکتبر موکول خواهد شد. پس دوستان منتظر در صف کلیری زیاد نگران نباشید و خودتونو برای کلیر گروهی بعد از پایان دادگاهها آماده کنین. دوستان منتظر مصاحبه و کارنت شدن هم نگران نباشید. بیایید همگی دعا کنیم و انرژی مثبت خودمونو به سمت دادگاهها روانه کنیم تا انشالله نتیجه اون دادگاهها هم به نفعمون باشه (شواهد هم تاکنون اینطور میگه) و بعد اون با خیال راحت ماههای باقی مانده تا دادگاه عالی رو بگذرونیم.

پ.ن: از ته دل آرزو دارم بعد پایان دادگاهها حدسم به واقعیت بپیونده و همگیمون خوشحال بشیم.

انرژی مثبت یادتون نره

يعني اينجوري تا أكتبر و بعد از اون بايد صبر كنيم؟؟ ?

چون دادگاه عالی از جولای تا اکتبر در تعطیلات هستش. پس اگه به دادگاه عالی هم بره (در صورت همان نرسیدن زمان برای پرونده در ماه جون) از اکتبر به بعد دادگاه تشکیل خواهد شد.

انرژی مثبت یادتون نره
پس هيچي ديگه ، از الان تا اكتبر ٥ ماه مونده ،،، ٣ ٤ ماهم هست كه تَو ap هستيم ميشه ٩ ماه ، تازه به قول شما ميشه بعد از اكتبر،،،، كم كم ١ سال بايد بمونيم ap.
خدا لعنتشون كنه ،،، من نميدونم وقتي اينجوري ازشون نفرت گرفتيم و عصباني هستيم اصلا به چه دلخوشي اونجا لذت ببريم ،،،،
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، bah90 ، fb2016 ، bhb32
(2017-05-08 ساعت 10:30)فافافا نوشته:  ? دادگاه امشب مربوط به پرونده مریلند است که سکشن 2 فرمان ترامپ را در سراسر کشور تعلیق کرد.
? برای برقراری مجدد "بن" علاوه بر صدور رای به نفع ترامپ، نیاز به رای مشابه برای تجدیدنظر شعبه نهم (هاوایی) نیز است. در غیر این صورت، برقراری "بن" نیاز به رای دیوان عالی دارد.

نتیجه این دادگاه رو اطلاع دارید چه زمانی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-05-08 ساعت 10:31)vanima نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 04:19)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 00:03)vanima نوشته:  يعني اينجوري تا أكتبر و بعد از اون بايد صبر كنيم؟؟ ?

چون دادگاه عالی از جولای تا اکتبر در تعطیلات هستش. پس اگه به دادگاه عالی هم بره (در صورت همان نرسیدن زمان برای پرونده در ماه جون) از اکتبر به بعد دادگاه تشکیل خواهد شد.

انرژی مثبت یادتون نره
پس هيچي ديگه ، از الان تا اكتبر ٥ ماه مونده ،،، ٣ ٤ ماهم هست كه تَو ap هستيم ميشه ٩ ماه ، تازه به قول شما ميشه بعد از اكتبر،،،، كم كم ١ سال بايد بمونيم ap.
خدا لعنتشون كنه ،،، من نميدونم وقتي اينجوري ازشون نفرت گرفتيم و عصباني هستيم اصلا به چه دلخوشي اونجا لذت ببريم ،،،،

تازه خدا كنه تا همون اكتبر بياد ويزامون اين ديگه بهترينحالته...
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ramin_red ، mahii
(2017-05-08 ساعت 12:34)Ali_s4 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 10:30)فافافا نوشته:  ? دادگاه امشب مربوط به پرونده مریلند است که سکشن 2 فرمان ترامپ را در سراسر کشور تعلیق کرد.

نتیجه این دادگاه رو اطلاع دارید چه زمانی هست ؟

تا ساعت 1 -2 شب به وقت ما نتیجش معلوم می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، ramin_red
ارمنستان امروز ١٨ ارديبهشت ٩٦ يك نفر رو كلير كرد
YRV2015837002
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، shahin41 ، fb2016 ، mulan1979 ، V_B ، Nooshin1361 ، ramin_red ، zamini1975

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان