کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
نه الهه خانم انقدر نترس. خیلی‌ها ممکنه در ازای دریافت پول اسپانسر بشن. اتفاقا آدمهای پول‌دارتر خیلی راحت‌تر این کار رو انجام می‌دن و بیشتر بهشون می‌شه اعتماد کرد تا آدمهای با مشکلات مادی. سوشیال سکیوریتی نامبر شخصی هست ولی انقدر حساس نیست که فکر می‌کنید. شما هر جا که بخواهید کار کنید باید این شماره رو ارائه کنید تا بفهمند که شما اجازه کار دارید. فقط سعی کنید یه رسید از پول پرداختی بگیرید. چون اسپانسر شدن در قبال دریافت پول غیرقانونی نیست، اصولا نباید با این کار مشکل داشته باشد.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، girl ، Blaze ، الهه سابق
و دقیقا به خاطر همین تعهدا که همه ازش میترسن من میگم چطور کسی حاضر میشه در قبال گرفتن این پول اسپانسر کسی بشه که نمیشناستش....هرچند وکیل خود من میگه این تعهدات همه فرمالیته هست و اصلا چیز مهمی نیست... خود من 1 سال دنبال اسپانسر بودم ولی حتی دوستان نزدیک پدرم که وضعشون هم خیلی خوبه تا برگه ها رو میخوندن میگفتن ما این کار رو نمیکنیم...الاهه جون کاش کسی رو پیدا کنی که اول اقلا برگه هارو امضا کنه و بعد پول رو بگیره...میدونی که ما برای خودت میگیم..این کار رو بکن ولی دربارش خوبه خوب تحقیق کن ..خیلی ها در امریکا دنبال پول مفت هستن بدتر از ایران..
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
بچه ها ممنونم که انقدر به فکرم هستین و راهنمایی میکننن. فقط دعا کنید توروخدا
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، Blaze ، girl ، mercedeh2011
سلام و درود
یک سوال داشتم، تو فرومهای دیگه جواب ندادن اینجا مزاحمتون شدم،
من روز دوشنبه صبح آنکارا مصاحبه دارم،به نظر شما برای هفته قبلش 4 شنبه عصر بلیط رفت بگیرم وقت کافی برای انجام آزمایشات پزشکی و گرفتن جواب دارم؟ (خودم تنهام)
لطفا اگر کسی راجب هتل 3 ستاره الیت اطلاعات داره بگه؟ هتلش خوبه؟
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 20:45)mehrannn نوشته:  سلام و درود
یک سوال داشتم، تو فرومهای دیگه جواب ندادن اینجا مزاحمتون شدم،
من روز دوشنبه صبح آنکارا مصاحبه دارم،به نظر شما برای هفته قبلش 4 شنبه عصر بلیط رفت بگیرم وقت کافی برای انجام آزمایشات پزشکی و گرفتن جواب دارم؟ (خودم تنهام)
لطفا اگر کسی راجب هتل 3 ستاره الیت اطلاعات داره بگه؟ هتلش خوبه؟
شما قبل از تهیه بلیط اول وقت مدیکال تست رو بگیرید. اینطور به نظر میرسه که از دکتر اونگان وقت نگرفتید.بعد با توجه به وقت مدیکالتون بلیط رفت رو تهیه کنید.

من در مورد اون هتل که فرمودید چیزی نمیدونم ولی قبلا که کیسم مربوط به آنکارا بود شخصا مایل بودم که Hotel Best برم علت هم اینه که درست روبروی سفارت است Cool

لینک هتل Hotel Best

لینک گوگل مپ هتل
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
(2012-10-20 ساعت 09:48)saba.m نوشته:  الهه جان قبلا که برای ویزا تورستی اقدام کرده بودی کسی که برات دعوتنامه داده بود یا اون موقع اسپانسر شده بود حاضر نیست دوباره اسپانسرت بشه؟ .....
صبا جان کسی اسپانسرم نشده بود، شوهرم دعوتنامه داد ولی توی فرم زدم که خودم هزینه هامو میدم، واسه همین اسپانسر لازم نبود.
عزیزم اون کسی رو که گفتی پول داد و اوضاعش خوب پیش نرفت، چه دردسری واسش ایجاد شد؟ آخرش با همون اسپانسر به نتیجه رسید یا نه؟
مرسی

ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
k1 و k3 هر دو غیر مهاجرتین. به این معنی که بعد از ورود به آمریکا درجا گرین کارت نمیگیرن و اون مراحلی که گفتم باید طی بشه
اگه بخواهین ازدواجی اقدام کنید بسته به اینکه زیر 2 ساله که عقد کردین یا بالای 2 سال اسم ویزاتون CR1 یا IR1 هستش.
همسر شما میتونه هم K3 اقدام کنه هم CR1 یا IR1. و اگه K3 اقدام کنه حتما باید دوتا فرم پر کنه.
به نظر من با توجه به اختلاف سنی اگه IR1 یا CR1 اقدام کنید بهتره. البته K3 در واقع ویزای ازدواجی غیر مهاجرتیه ولی توی طبقه بندی ویزای نامزدی قرارش دادن. و از نظر محکم کاری فرقی با IR1 یا CR1 نمیکنه. هیچ دلیل قانع کننده ای ندارم که میگم ازدواجی اقدام کنیدا، حسم بهم میگه با توجه به اختلاف سنی بهتره ازدواجی اقدام کنید. ولی واقعا فکر نکنم فرقی بکنه

راستی دخترتون متولد آمریکاست یا واسه دخترتونم باید اقدام کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Acaro
1- توی پست قبل گفتم، در واقع k3 ویزای ازدواجی غیر مهاجرتیه ولی توی دسته بندی اداره مهاجرت، توی طبقه بندی نامزدی قرارش دادن
2- اونم غیر مهاجرتیه
3- بله
4- CR1 برای کسایی که زیر 2 ساله عقد کردن و IR1 برای کسایی که بالای 2 ساله عقد کردن
5- k1 و k3 هر دو زمانشون عین همه. در مقایسه با IR1,CR1 زمانشون کمتره
6- توی پست قبل توضیح دادم، درواقع فرقی نمیکنه، شاید،شاید، IR1,CR1 بهتر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mhy_1985 ، Acaro ، mercedeh2011
فقط I130 رو باید پرکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
بچه ها باز الان یک ایمیل جدید از ان وی سی اومد....دوباره میگن عکس همسرم اشتباه هست و باید عکس بفرستیم..این دفعه سوم هست که میفرستیم و ایراد میگیرن...والا به خدا هر دفعه دقیقا همون سایز 5 در 5(به جز یک بار که 2 در 2 بود)میفرستیم با همون فیگوری که ان وی سی توی لیست عکسهاش گفته...اصلا ایراد دار نیست و من نمیدونم چرا ایراد میگیرن...انگار مخصوصا میخان اذیت کنن.مطمینم که اگر باز بفرستم ایراد میگیرن...بچه ها تا حالا کسی اینقدر مشکل داشته بخاطر عکس؟؟؟من چکار کنم؟؟چکار کنم که ایراد نگیرن؟به خدا اگر این عکس رو ببینید میگین درسته...راهی به ذهنتون میرسه؟؟والا هر دفعه 80 000 تومان برای پست میدیم....اصلا موضوع پولشم نباشه خسته شدم از این ایراد هاشون
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
(2012-10-22 ساعت 19:52)kamela نوشته:  بچه ها باز الان یک ایمیل جدید از ان وی سی اومد....دوباره میگن عکس همسرم اشتباه هست و باید عکس بفرستیم..این دفعه سوم هست که میفرستیم و ایراد میگیرن...والا به خدا هر دفعه دقیقا همون سایز 5 در 5(به جز یک بار که 2 در 2 بود)میفرستیم با همون فیگوری که ان وی سی توی لیست عکسهاش گفته...اصلا ایراد دار نیست و من نمیدونم چرا ایراد میگیرن...انگار مخصوصا میخان اذیت کنن.مطمینم که اگر باز بفرستم ایراد میگیرن...بچه ها تا حالا کسی اینقدر مشکل داشته بخاطر عکس؟؟؟من چکار کنم؟؟چکار کنم که ایراد نگیرن؟به خدا اگر این عکس رو ببینید میگین درسته...راهی به ذهنتون میرسه؟؟والا هر دفعه 80 000 تومان برای پست میدیم....اصلا موضوع پولشم نباشه خسته شدم از این ایراد هاشون

عجب داستانی شده ... راستش در مورد ایراد های عجیب و غریب تو Visajourney زیاد خوندم یه تاپیک دارن به عنوان The Stupid RFE Thread بعضی از پست ها رو بخونید جالب است.

خوب اینبار یک عکاسی دیگه برید. اگر تهران هستید کاووس برید خیابان ولیعصر بالاتر از توانیر (بیمارستان دی)
اگر وکیلتون تو لوس آنجلس است اطلاع بدید تا یه پست سریع و خوب و ارزان که تهران به لوس آنجلس و برعکس کار می کند را خدمتون معرفی کنم.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، girl ، mercedeh2011
اقای اکارو چقدر شما کمک خوبی هستین و از شما خیلی خیلی ممنونم.....ما تاحالا 2تا عکاسی مختلف رفتیم که از هر 2 ایراد گرفتن و دفعه قبل(دفعه سوم)رفتیم همو عکاسی که بار دوم رفتیم...من یک چیزی میگم شاید باور نکنید....اینا مخصوصا ایراد میگیرن که ایرانی ها نتونن به امریکا برن....دیگه اسم ایرانی که میاد وحشت میکنن...ما پروتدمون به بهتررین شکل ممکن تکمیله ولی اینا با این بهانه های الکی تا جایی که میتونن عقب میندازن....من حتما این دفعه همون جایی شوهرم رو میفرستم که شما میگین...وکیل ما کالیفرنیا هست(پالو التو)ایا این پست ها به اونجا هم میره؟؟من واقعا بابت تمام کمک های شما ممنونم...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Acaro ، mercedeh2011
(2012-10-23 ساعت 03:50)kamela نوشته:  اقای اکارو چقدر شما کمک خوبی هستین و از شما خیلی خیلی ممنونم.....ما تاحالا 2تا عکاسی مختلف رفتیم که از هر 2 ایراد گرفتن و دفعه قبل(دفعه سوم)رفتیم همو عکاسی که بار دوم رفتیم...من یک چیزی میگم شاید باور نکنید....اینا مخصوصا ایراد میگیرن که ایرانی ها نتونن به آمریکا برن....دیگه اسم ایرانی که میاد وحشت میکنن...ما پروتدمون به بهتررین شکل ممکن تکمیله ولی اینا با این بهانه های الکی تا جایی که میتونن عقب میندازن....من حتما این دفعه همون جایی شوهرم رو میفرستم که شما میگین...وکیل ما کالیفرنیا هست(پالو التو)ایا این پست ها به اونجا هم میره؟؟من واقعا بابت تمام کمک های شما ممنونم...

شما لطف دارید به قول اونور آبی ها We're All in the Same Boat پس هر کمکی از دستمون بربیاد انجام می دیم حتی اگر در حد دلداری باشه. امیدوارم که به زودی کیستون تکمیل بشه و دیگه به مشکلی برنخورید.

اطلاعات GlobeX :
آدرس : تهران - خیابان قایم مقام فراهانی - پلاک ۱۱۴ - طبقه ششم
تلفن : ۷-۸۸۸۸۳۰۴۲۶
پست الکترونیک : csiran@globexship.com
آدرس سایت : http://globexship-usa.com

فکر می کنم که به Palo Alto هم شیپینگ داشته باشند.
من کلیه مدارکم رو از طریق همین Globex همیشه فرستادم کارشون دقیق ٫ خوب و مطمین است هزینه هاش هم بسیار معقول تر از TNT و DHL است.
دفتر اصلیشون تو لوس آنجلس - وست وود است یه دفتر جدید هم مثل اینکه در Irvine باز کردند.

البته راهی که خانم girl گفتن بسیار عالی است و نیازی نیست که هزینه پست بدین و سریعتر هم کارتون انجام میشه. بهتره که عکس رو ایمیل کنید به وکیلتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، mercedeh2011
بابا تو رو خدا کمکم کنید الان 14 ماهاه از درخواستم گذشته هنوز USCIS اپروو نکرده.زنگ زدم .INQUIRY FORM پر کردم .باز می گن باید صبر کنی .الا رو سایتش 5 ماهه .ممنون از الاهه جان و صبا جان که کمکم کردینوکسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-10-23 ساعت 13:13)omnia نوشته:  بابا تو رو خدا کمکم کنید الان 14 ماهاه از درخواستم گذشته هنوز USCIS اپروو نکرده.زنگ زدم .INQUIRY FORM پر کردم .باز می گن باید صبر کنی .الا رو سایتش 5 ماهه .ممنون از الاهه جان و صبا جان که کمکم کردینوکسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
سلام
دوست عزیز با سایتش کاری نداشته باشید اون ۵ ماهی که زده حداقل زمان است که عملا اینطوری نمیشه.
شما اطلاعات کیستون رو بدید شاید بتونیم راهنمایی کنیم.
کیستون ازدواجی / نامزدی است با سیزن یا گرین کارت ؟ خلاصه تاریخ ها رو هم اعلام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان