کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
واااای چه خبره. حالا خوبه تونستید جور کنید. آدم از کجا بدونه که این چیزا رو ازش میخوان! آدم که بلیط و صورتحساب و این چیزارو نگه نمیداره.
واقعا که شورشو درآوردن
omnia نگفتی دوستت مجرده یا متاهل و چندتا بچه تحت تکفل داره؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستم مجرده توی مینسوتا....
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم
بله خانمتون باید با درآمد صفر پر کنه. فرم I864A واسه وقتیه که اسپانسر درآمدش کافی نیست و میخواد درآمد همسر یا فرزندانشو هم اضافه کنه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
بعد فرم W2 می خواد فقط ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درآمد سالانه اش باید 18912 دلار باشه. البته این رقم واسه سال 2012 هستش و سال 2013 یه کم به مبلغش اضافه میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
ممنون واقعاَ الاهه خانم دعا می کنم مشکل شما هم حل شه .البته اگه اسپانسر منم نزنه زیرش Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
راستش اینو نمیدونم. یه چیزی توی ذهنم هست که یه فرمی بود به اسم 1040. ولی درست یادم نیست.
خلاصه اینارو الان آماده کن. از دوستت قول قطعی بگیر تا مثل من علاف نشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 15:27)elahenadafy2 نوشته:  واااای چه خبره. حالا خوبه تونستید جور کنید. آدم از کجا بدونه که این چیزا رو ازش میخوان! آدم که بلیط و صورتحساب و این چیزارو نگه نمیداره.
واقعا که شورشو درآوردن
omnia نگفتی دوستت مجرده یا متاهل و چندتا بچه تحت تکفل داره؟

خوشبختانه همه چیز رو نگه داشته بودیم همسرم حدس میزد که ممکنه لازم بشه.
مشکل اصلی ترجمه ایمیل و Text و چت ها بود که مربوط به چندین سال می شد. هیچ کدوم از دارالترجمه ها قبول نمی کردن و یا اگر قبول می کردن یه مبلغ هنگفت می خواستن و یا اینکه تو اون بازه زمانی نمی تونستن تحویل بدن.
خلاصه مقدار زیادیش رو خودم و باقی رو با کمک چند نفر از دوستام ترجمه کردیم و در نهایت یه بازنگری و تصحیح کلی توسط مدرس کلاس انگلیسی ام شد.
البته این مدارک تو Wiki انحمن visajourney قید شده که حتما باید به USCIS ارسال بشه :

[عکس: 86970452607472674748.jpg]

>> لینک منبع <<
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia
<csc-ncsc-followup@dhs.gov> من به این میل زدم الاهه جان دسته ؟ ولی جوابی ندادن ...دوباره بدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرتب بهشون زنگ بزن. راستش ایمیل هد آفیسو نمیدونم. زنگ بزنی بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 16:12)omnia نوشته:  <csc-ncsc-followup@dhs.gov> من به این میل زدم الاهه جان دسته ؟ ولی جوابی ندادن ...دوباره بدم ؟

این ایمیل های سرویس سنتر های مختلف است :

California Service Center: csc-ncsc-followup@dhs.gov
Vermont Service Center: vsc.ncscfollowup@dhs.gov
Nebraska Service Center: ncscfollowup.nsc@dhs.gov
Texas Service Center: tsc.ncscfollowup@dhs.gov

اگر دیدید کارتون داره طول می کشه همسرتون باید از Governor یا Senator خودشون درخواست کنه که پرونده شما را در USCIS دنبال کنه.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، الهه سابق
(2012-10-23 ساعت 15:22)Acaro نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 15:14)elahenadafy2 نوشته:  فرمها رو میتونید الان پر کنید تا آماده باشه و وقتی پرونده رفت NVC سریع واسشون بفرستید. البته فرمها روشون تاریخ انقضا نوشته و اون موقع اگه تاریخ انقضاش نگذشته بود میتونید همونو بفرستید.
درآمد اسپانسر بستگی به تعداد افراد تحت تکفلش داره. دوستتون مجرده یا متاهل؟ چندتا بچه تحت تکفل داره؟ بگید تا بگم درآمدش چقدر باید باشه.
Acaro چرا از شما مدارکی واسه اثبات واقعی بودن ازدواج خواستن؟ خیلی عجیبه. اولین باره میشنوم از کیس های ازدواجی هم چنین چیزیو بخوان

خوب خدمتون عرض کردم وقتی که متقاضی مرد است شرایط کمی فرق می کنه. با اینکه با هم در ایران ازدواج کرده بودیم و حدود ۱۰ ماهی با هم زیر یک سقف زندگی می کردیم ولی از ما کلی مدرک برای اثبات ازدواجمون خواستن.

عکس ازدواج + بلیط هایی که همسرم ایران اومدن و برگشتن + عکس های Honeymoon + بلیط Honeymoon + صورتحساب هتل + حساب مشترک ایران + عکس های معمولی + ریز تلفن ٫ ایمیل + نحوه آشنایی

خلاصه سرتون رو درد نیارم باور کنید دقیقا ۸ کیلو مدرک پست کردیم برای RFE

من با ارسال مدارکم چند تا عکس عروسیمم فرستادم اون موقع وکیل داشتم و اون گفت که چند تا عکس عروسی رو هم بدم
الان یکسال هم هست ریز تلفن ها و چت ها و عکس ها و فیش های پست و بلیط ها و عکس ها و .......ها رو نگه میدارم چون همش فکر میکردم اگه ازم بخوان اونوقت چی کار کنم الان مصمم تر شدمBig Grin
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro
شما وقتی اپرووال رو گرفتی یکم خیالت راحت تره ... ولی من باز یکسری خلاصه از مکالمات و مکاتبات چند ماه اخیر رو در زمان مصاحبه با خودم خواهم برد.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
ورمونت برای کیس ازدواج با گرین کارتی 19.5 ماهه و از توی خود سایت دیدم. واسه کیس ازدواج با سیتیزن ورمونت 5 ماهه. توی لینک زیر برید و پایین صفحه یه چیزیه که نوشته processing times . از اونجا میتونید ببینید
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/Pr...cations.do
پاسخ
تشکر کنندگان: volkan19831122
بچه ها یک خبر جدید.....خداییش قاطی کردم از دست ان وی سی...الان یک ایمیل داده بهم و گفته هنوز به پرونده ما رسیدگی نکرده و هروقت رسیدگی کنه بهمون خبر میده و اگر لازم باشه وقت مصاحبه میده.....از طرفی الان با وکیلم صحبت کردم و میگه که اصلا از ان وی سی ایمیلی مبنی بر اینکه ما باید دوباره عکس بفرستین نگرفته!!!مگه میشه همچین چیزی؟؟فکر کنید دیشب ایمیل داده که ما باز باید عکس بفرستیم و الان ایمیل داده که هنوز پرونده بررسی نشده...حالا موندم چیکار کنم...عکس بندازه شوهرم یا نه!!نمیدونم کدوم ایمیل ان وی سی درسته.....تا حالا شده برای کسی 2 یا چند جور ایمیل بیاد؟؟میگم نکنه چون من زیادی پی گیر کارم هستم و 3 روز یک بار از کیس سوال میکنم اینجوری شده؟من این ایمیل رو میزارم اگر میشه بهم بگین درست متوجه شدم؟؟؟ممنونم از شماها
Unfortunately, we are unable to confirm if your mail was received at the NVC. Once your mail is received and matched with your case appropriate action will be taken. Please allow at least 20 business days from the day the mail was sent for it to be matched with the case file and reviewed....Please be advised that we schedule interview appointments based on the capacity of the respective U.S. Embassy/Consulate General. We are unable to predict when an interview will be scheduled
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان